Het is kerstavond en we bevinden ons op het landgoed van een rijke maar verdeelde en kibbelende familie. Een groep keiharde huurlingen valt vervolgens het landhuis aan. Het is aan een gedesillusioneerde kerstman om deze criminelen uit te schakelen, die onder leiding staan van Ben.
Nee, helaas is Violent Night nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Marc S. Fischer | Executive Producer |
Production | David Leitch | Producer |
Editing | Jim Page | Editor |
Directing | Jonathan Eusebio | Second Unit Director |
Writing | Josh Miller | Writer |
Writing | Pat Casey | Writer |
Crew | Sean Skene | Stunts |
Crew | Dan Skene | Stunt Coordinator |
Directing | Tommy Wirkola | Director |
Production | Scott Watson | Associate Producer |
Sound | Jay Cheetham | Sound Effects Editor |
Camera | Matthew Weston | Director of Photography |
Production | Kelly McCormick | Producer |
Production | Carmen Kotyk | Casting |
Sound | Gord Hillier | Supervising Sound Editor |
Crew | Darren Ross | Stunts |
Production | Paul Barry | Co-Producer |
Directing | Paul Barry | First Assistant Director |
Directing | Reed Makayev | Second Assistant Director |
Production | Guy Danella | Producer |
Directing | Jamie Ashton | Third Assistant Director |
Crew | Alan Castanga | Stunts |
Production | James Lin | Executive In Charge Of Production |
Sound | Dean Giammarco | Foley Editor |
Sound | Dominic Lewis | Original Music Composer |
Sound | Karen Baker Landers | Supervising Sound Editor |
Sound | Peter Staubli | Sound Designer |
Sound | Charles Martin Inouye | Music Editor |
Art | Roger Fires | Production Design |
Costume & Make-Up | Kristy Greig | Makeup Department Head |
Sound | Jeff Jackman | Sound Effects Editor |
Crew | Yoon Cha-Lee | Fight Choreographer |
Sound | Russ Dyck | Sound Mixer |
Crew | Can Aydin | Fight Choreographer |
Crew | Terry Ray | Stunt Double |
Sound | Patrick Haskill | Sound Designer |
Directing | Nanouk Martel | Script Supervisor |
Editing | Dave Hussey | Colorist |
Art | Tamara Gauthier | Set Decoration |
Sound | Humberto Corte | Sound Effects Editor |
Crew | Krystle Snow | Stunt Double |
Crew | Robert Borges | Stunts |
Crew | BJ Verot | Stunt Double |
Crew | Ana Shepherd | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Stacey Mendoza | Hair Department Head |
Visual Effects | Adam Wagner | Visual Effects Supervisor |
Directing | Clark Lindell | Third Assistant Director |
Crew | Rachael McLaren | Stunts |
Crew | Tristan Carlucci | Stunts |
Visual Effects | Aleksandra Sienkiewicz | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jake Kennerd | Stunts |
Sound | Biko Gogaladze | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Laura DeLuca | Costume Designer |
Production | Brandy Hagborg | Co-Producer |
Art | Ksenia Markova | Art Direction |
Camera | Bridger Nielson | Second Unit Director of Photography |
Crew | Thomas Lorber | Stunts |
Crew | Sebastian Buitrago | Stunt Double |
Crew | Ryan DeLong | Stunts |
Crew | Rawleigh Clements-Willis | Stunts |
Art | Vincent Tang | Set Designer |
Art | Janice La Flair | Set Designer |
Directing | Tyshana Hobson | Third Assistant Director |
Production | Chrussy | Location Production Assistant |