De inwoners van een mijnwerkersdorp ontdekken dat een chemisch ongelukje er voor gezorgd heeft dat honderden kleine spinnen gemuteerd zijn tot hongerige monsters van meters groot. Het is aan mijnwerker Chris McCormack en sheriff Sam Parker om een groep mensen bij elkaar te zoeken om de de bloeddorstige beesten te bestrijden. Onder hen zijn de kinderen van de sheriff (Mike en Ashley) en de paranoïde radiomaker Harlan.
Nee, helaas is Eight Legged Freaks nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Bruce Berman | Producer |
Camera | John S. Bartley | Director of Photography |
Writing | Ellory Elkayem | Screenplay |
Production | William Fay | Executive Producer |
Writing | Jesse Alexander | Screenplay |
Production | Peter Winther | Executive Producer |
Production | Roland Emmerich | Executive Producer |
Production | Dean Devlin | Producer |
Sound | John Ottman | Original Music Composer |
Directing | Ellory Elkayem | Director |
Editing | David Siegel | Editor |
Crew | Terry J. Erdmann | Unit Publicist |
Crew | Jo Ann Smith | Studio Teachers |
Production | Paula Rosenberg | Casting |
Production | April Webster | Casting |
Visual Effects | Karen E. Goulekas | Visual Effects Supervisor |
Art | Marcia Calosio | Set Decoration |
Visual Effects | Kelvin Lee | Animation Supervisor |
Crew | Kosta Saric | Visual Effects Editor |
Camera | Michael Green | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Gina G. Aller | Set Costumer |
Art | Chas. Butcher | Art Direction |
Art | Richard Lambert | Leadman |
Production | Alan Benoit | Location Manager |
Art | Catherine A. McCabe | Art Department Coordinator |
Sound | Gary Gegan | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Gary L. Camp | Steadicam Operator |
Sound | Dan Hegeman | Sound Effects Editor |
Sound | Jim Fitzpatrick | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Jon Baronn Farmer | Still Photographer |
Sound | Christopher Assells | Sound Effects Editor |
Sound | Kerry Ann Carmean | Sound Effects Editor |
Crew | Yves De Bono | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Drew McKeen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Joachim Grüninger | Visual Effects Supervisor |
Art | Terry Kempf | Construction Coordinator |
Sound | James Moriana | Foley |
Sound | Scott Wolf | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Alix Friedberg | Costume Design |
Directing | Robin Anderson | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Rick Sharp | Makeup Department Head |
Editing | Michel Aller | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Kim Collea | Makeup Artist |
Sound | Amanda Goodpaster | Music Editor |
Camera | Curt Pair | Camera Operator |
Camera | Anna Foerster | Additional Photography |
Costume & Make-Up | Deborah Hall | Costume Supervisor |
Sound | Dino DiMuro | Sound Effects Editor |
Art | Beverli Eagan | Set Designer |
Visual Effects | Thomas Dadras | Visual Effects Supervisor |
Sound | Gary Mundheim | Sound Effects Editor |
Crew | Charlie Brewer | Stunt Coordinator |
Production | Kelly Van Horn | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Claudia Breckenridge | Hairstylist |
Art | Charles William Breen | Production Design |
Costume & Make-Up | Maggie McFarland | Key Set Costumer |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Crew | Leo Corey Castellano | Makeup Effects |
Art | Kristen Spinning | Standby Painter |
Production | Karen O'Toole | Production Coordinator |
Sound | Kate Jesse | Boom Operator |
Crew | Rich Ragsdale | Additional Music |
Crew | Mike McNally | Set Medic |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Visual Effects | Tim T. Cunningham | Visual Effects Coordinator |
Crew | George Bolton | Driver |
Sound | Jeff Glueck | Sound Engineer |
Writing | Ellory Elkayem | Story |
Crew | Michael B. Russell | Transportation Captain |
Crew | John W. Ervin | Set Production Assistant |
Crew | James K. Jensen | Post Production Supervisor |
Crew | Steve Roll | Carpenter |
Sound | Casey Stone | Scoring Mixer |
Sound | Daniel S. Irwin | Sound Editor |
Crew | Neil Gahm | Propmaker |
Sound | Larry Groupé | Orchestrator |
Crew | John Alden | Stunts |
Visual Effects | Jens Döldissen | Special Effects Supervisor |
Crew | Gregg Singer | Picture Car Coordinator |
Production | Daryl C. Lefever | Production Accountant |
Writing | Randy Kornfield | Story |
Camera | David E. Baron | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Scott W. Farley | Key Hair Stylist |
Crew | James Marbas | Digital Effects Supervisor |
Production | Scott Baldyga | Casting Associate |
Crew | Marie Randall | Craft Service |
Sound | Peter Geoco | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Andy Barrios | Digital Compositors |
Production | Kelly Van Horn | Unit Production Manager |
Crew | Alex Madison | Stunts |
Directing | Lars P. Winther | First Assistant Director |
Camera | Tim Ryan | Key Grip |
Lighting | John Stewart | Underwater Gaffer |
Visual Effects | Carol Ashley | 3D Artist |
Sound | Damon Intrabartolo | Conductor |
Art | John A. Stewart Jr. | Assistant Property Master |
Crew | Lewis Arquette | In Memory Of |
Art | Vicki Dittemore | Set Dresser |
Directing | Paul Bernard | Second Assistant Director |
Sound | George Doering | Musician |
Crew | Cris Rankin | Animal Wrangler |
Production | Cindy Franke | Assistant Production Coordinator |
Editing | David Orr | Color Timer |
Art | Keith Mosca | Property Master |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley Artist |
Production | Cindi Reiss | Extras Casting |
Sound | Ron Bedrosian | ADR Mixer |
Sound | Brian Basham | ADR Recordist |
Production | Shari Lee | Production Secretary |
Art | Mark Hurtado | Storyboard Artist |
Camera | Matt Balzarini | Second Assistant Camera |
Visual Effects | John Bozzalla | Visual Effects Production Assistant |
Editing | Ryan Chan | Assistant Editor |
Crew | Ken Gorrell | Special Effects Technician |
Visual Effects | Greg Groenekamp | Visual Effects Compositor |
Production | Shelly Boucher | Production Assistant |
Sound | Jessica Clements | Music Coordinator |
Costume & Make-Up | Blanca Garcia | Costumer |
Camera | Jason Casillas | Assistant Camera |
Production | Christian Feldhaus | First Assistant Accountant |
Crew | Andy Gill | Stunts |
Art | Matthew Bekoff | Set Designer |
Crew | Pat Banta | Stunts |
Crew | James M. Churchman | Stunts |
Crew | Heather Callow | Stunts |
Crew | John Hateley | Stunts |
Crew | Louie Franco | Stunt Driver |
Crew | Jim Holley | Stunt Driver |
Crew | 'Mad' Mike Jones | Stunt Driver |
Crew | Rick Miller | Stunt Driver |
Visual Effects | Andrew Tamandl | VFX Artist |