In de toekomst bestaat de mensheid uit valids en in-valids. De eerste groep een superras, gekweekt uit het beste genetische materiaal. In-valid Vincent legt zich er niet bij neer en probeert met bloed en urine van de verlamde valid Jerome toch de felbegeerde baan van astronaut te krijgen. Maar wat als hij betrapt wordt?
Nee, helaas is Gattaca nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Slawomir Idziak | Director of Photography |
Directing | Andrew Niccol | Director |
Editing | Lisa Zeno Churgin | Editor |
Costume & Make-Up | Colleen Atwood | Costume Design |
Sound | Michael Nyman | Original Music Composer |
Production | Danny DeVito | Producer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Production | Michael Shamberg | Producer |
Production | Stacey Sher | Producer |
Art | Jan Roelfs | Production Design |
Art | Nancy Nye | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jill Rockow | Makeup Artist |
Sound | Doug Hemphill | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Chris Watts | Visual Effects Supervisor |
Art | Stephen Alesch | Set Designer |
Crew | Gary D'Amico | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Lizbeth Williamson | Makeup Artist |
Art | Jim Ondrejko | Construction Coordinator |
Visual Effects | Jerry Pooler | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jonathan Brown | Camera Operator |
Art | R. Scott Doran | Leadman |
Costume & Make-Up | Toni-Ann Walker | Hairstylist |
Sound | Steven Ticknor | Sound Effects Editor |
Sound | Richard King | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Daniele Colajacomo | Visual Effects Supervisor |
Camera | Darren Michaels | Still Photographer |
Art | Sarah Knowles | Art Direction |
Crew | Norman Howell | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Robert Q. Mathews | Costume Supervisor |
Art | Randall D. Wilkins | Set Designer |
Sound | James Matheny | Dialogue Editor |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | Lawrence L. Commans | Boom Operator |
Sound | Scott A. Tinsley | Foley Editor |
Sound | Jeffrey R. Payne | Foley Editor |
Sound | Cliff Latimer | ADR Supervisor |
Art | Emily Ferry | Property Master |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Directing | Wilma Garscadden-Gahret | Script Supervisor |
Sound | Noah Blough | Dialogue Editor |
Sound | Cynthia Biamon | Music Coordinator |
Production | Joshua Levinson | Associate Producer |
Production | Gail Lyon | Co-Producer |
Art | Don Elliott | Swing |
Crew | Helen Hand | Second Film Editor |
Directing | Otie Brown | Second Assistant Director |
Production | Robert Earl Craft | Location Manager |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Production | Shari LaFranchi Blakney | Production Coordinator |
Sound | Cynthia Haagens | Assistant Sound Editor |
Sound | Stephan von Hase | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Bette Iverson | Key Hair Stylist |
Lighting | Robert Jason | Chief Lighting Technician |
Camera | Michael M. Krevitt | Key Grip |
Crew | Michael J. Hogan | Video Assist Operator |
Crew | Dan Levitan | Compositor |
Visual Effects | Steve Dellerson | Visual Effects Coordinator |
Art | Joy Taylor | Assistant Property Master |
Crew | Maurice Schwartzman | Choreographer |
Production | Patrick Noonan | Production Assistant |
Production | Roger James Ferrin | Production Assistant |
Camera | Matthew Nelson | Second Assistant Camera |
Crew | David Jernigan | Transportation Co-Captain |
Costume & Make-Up | Alicia M. Tripi | Hair Department Head |
Editing | Bob Putynkowski | Color Timer |
Production | Kathleen Roll | Production Assistant |
Production | Stephanie Higgins Frey | Production Assistant |
Directing | John R. Woodward | First Assistant Director |
Crew | Mike Smith | Stunts |
Production | Ilt Jones | Assistant Location Manager |
Camera | Thomas Wazney | Best Boy Grip |
Production | Bradley Cramp | Production Supervisor |
Production | Edward Allen | First Assistant Accountant |
Crew | Spooky Stevens | Unit Publicist |
Visual Effects | Ken Dackermann | Digital Compositor |
Production | Georgia Kacandes | Unit Production Manager |
Production | Joe Angel Rodriguez | Producer's Assistant |
Production | Elizabeth Tompkins | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Ve Neill | Makeup Supervisor |
Production | Tim Swan | Production Supervisor |
Art | Otniel Gonzalez | Assistant Property Master |
Crew | John Wayne Randolph | Craft Service |
Camera | Jeff Smith | Dolly Grip |
Crew | Emma Tillinger Koskoff | Actor's Assistant |
Editing | John Spence | First Assistant Editor |
Crew | James C. Taylor | Transportation Captain |
Crew | Dick Hansen | Cableman |
Crew | Tyson Dexter | Stunt Double |
Production | Pamela Abdy | Producer's Assistant |
Crew | David Robbins | Additional Music |
Writing | Andrew Niccol | Writer |
Directing | Daniel Silverberg | Second Assistant Director |
Production | Kathryn Eisenstein | Casting Associate |
Production | Lizzie Friedman | Producer's Assistant |
Camera | John T. Connor | First Assistant Camera |
Camera | Evan A. Nesbitt | First Assistant Camera |
Crew | Michael Cassidy | Stunt Coordinator |
Production | Mario West | Production Assistant |
Production | Georgia Kacandes | Associate Producer |
Production | Beau Bonneau | Extras Casting |
Sound | Bunny Andrews | Music Editor |
Sound | Dondi Bastone | Music Consultant |
Production | Brennan Dufresne | Casting Assistant |
Camera | Michael A. Mendez | Grip |
Sound | Catherine Calleson | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Brian Penikas | Prosthetic Makeup Artist |
Production | Tim Swan | Unit Production Manager |
Crew | Lisa Yesko | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Jennifer Lax | Key Costumer |
Production | Melody Beam | Production Assistant |
Lighting | David Morton | Rigging Gaffer |
Art | Michael Riley | Title Designer |
Visual Effects | Janek Sirrs | Visual Effects |