De charmante en eindeloos lastige Fletch wordt de hoofdverdachte in een moordzaak, terwijl hij op zoek is naar een gestolen kunstcollectie. De enige manier om zijn onschuld te bewijzen? Ontdek wie van de lange lijst verdachten de schuldige is - van de excentrieke kunsthandelaar en een vermiste playboy tot een gekke buurman en de Italiaanse vriendin van Fletch.
Ja! de film Confess, Fletch is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Directing | Greg Mottola | Director |
Writing | Zev Borow | Screenplay |
Writing | Greg Mottola | Screenplay |
Writing | Gregory McDonald | Book |
Production | Jon Hamm | Producer |
Production | Bill Block | Producer |
Production | Connie Tavel | Producer |
Sound | David Arnold | Original Music Composer |
Production | Andrew Golov | Executive Producer |
Production | Mark Kamine | Executive Producer |
Production | David List | Executive Producer |
Production | Greg Mottola | Executive Producer |
Camera | Sam Levy | Director of Photography |
Editing | Andy Keir | Editor |
Production | Ellen Chenoweth | Casting |
Art | Alex DiGerlando | Production Design |
Art | Nick Francone | Art Direction |
Art | Kendall Anderson | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Wendy Chuck | Costume Design |
Costume & Make-Up | Juliet Loveland | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brenda McNally | Hair Department Head |
Production | Thom Zadra | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Trish Seeney | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Sherryn Smith | Assistant Makeup Artist |
Production | Matthew Vose Campbell | Unit Production Manager |
Crew | Rachel Jablin | Post Production Supervisor |
Production | Bill Wohlken | Executive In Charge Of Post Production |
Directing | Matthew Vose Campbell | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Kenneth Donaldson | Second Assistant Director |
Directing | Adam Escott | First Assistant Director |
Directing | Tim LaDue | Second Second Assistant Director |
Directing | Giorgio Melidoni | First Assistant Director |
Art | Jason Allard | Construction Foreman |
Art | Andrea Burrell | Graphic Designer |
Art | Aimee Butterfield | Props |
Art | Malique McLaren | Set Dresser |
Art | Catherine Miller | Property Master |
Art | Sophia Parell | Construction Buyer |
Crew | Anthony Phelps | Charge Scenic Artist |
Art | Charity Thomas | Art Department Coordinator |
Art | Roxy Toporowych | Assistant Set Decoration |
Art | Peter Wilcox | Construction Coordinator |
Sound | Vinny Alfano | ADR Recordist |
Sound | Claudio Bagni | Sound Mixer |
Sound | Jared Detsikas | Sound Mixer |
Sound | Jeremy Eisener | Utility Sound |
Sound | Igor Nikolic | Sound Effects Editor |
Sound | Santino Tartaglia | Boom Operator |
Sound | Ryan Young | ADR Mixer |
Sound | Alexa Zimmerman | Dialogue Editor |
Sound | Alexa Zimmerman | ADR Editor |
Crew | John Ruggieri | Pyrotechnician |
Visual Effects | John Allegretti | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Dan Cayer | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Bridget Fullan | Visual Effects |
Visual Effects | Brian Houlihan | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kaitlyn Leonard | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michael S. Pryor | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sergio Villegas | Matchmove Supervisor |
Crew | Ralph Ayala | Stunts |
Crew | Roger Dillingham Jr. | Stunt Driver |
Crew | Edward Gabree | Stunts |
Crew | Kaitlyn Hiller | Stunt Double |
Crew | Adam S. Katz | Stunt Driver |
Crew | Jared Kirby | Stunt Double |
Crew | Paul Marini | Stunt Coordinator |
Crew | Robert Marsella | Stunts |
Crew | John Vincent Mason | Stunt Driver |
Crew | Levon Panek | Stunts |
Crew | Mark Pettograsso | Stunts |
Crew | Rossella Schiuma | Stunts |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Camera | Davide Avoli | Digital Imaging Technician |
Camera | Chris D. Chapman | Dolly Grip |
Camera | Julian J. Delacruz | "A" Camera Operator |
Lighting | David Demers | Lighting Technician |
Camera | Roberto Gentili | Camera Operator |
Camera | Roberto Gentili | Steadicam Operator |
Lighting | David Hallas | Lighting Technician |
Lighting | Ben Heald | Gaffer |
Lighting | Patrick Hines | Best Boy Electric |
Crew | Guy Holt | Generator Operator |
Camera | Bjorn G. Jackson | Digital Imaging Technician |
Camera | Dexter Kennedy | Drone Cinematographer |
Camera | Talia Krohmal | Second Assistant "A" Camera |
Camera | John McNeil | Additional Grip |
Lighting | Brandon J. Meadows | Rigging Gaffer |
Crew | Alexander Jay Nelson | Generator Operator |
Lighting | Bob Pare | Lighting Technician |
Camera | Carlo Postiglione | Key Grip |
Camera | Daniele Postiglione | Best Boy Grip |
Lighting | Derek Raimo | Electrician |
Lighting | Jack Rohner | Lighting Technician |
Camera | David C. Romano | Key Grip |
Camera | Edwin Rubio | Camera Operator |
Camera | Dave Scranton | Best Boy Grip |
Camera | William Sears | Grip |
Lighting | Jason Chef Sokolowski | Rigging Grip |
Lighting | Zachariah Suto | Lighting Technician |
Crew | Peter Thoren | Video Assist Operator |
Lighting | Justin Wakefield | Lighting Technician |
Camera | Greg Wimer | First Assistant "A" Camera |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Production | Betsy Fippinger | Casting Associate |
Production | Jodi Purdy-Quinlan | Extras Casting |
Production | Susanne Scheel | Casting Associate |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Robin Chalfin | Tailor |
Costume & Make-Up | Nicole Cook | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Kimberly Guenther Durkin | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jordana Goldenberg | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Honah Lee Milne | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Margaret Robbs | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Coco Roy | Costumer |
Costume & Make-Up | Allyson Schiller | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Amelia Daly Woodbury | Truck Costumer |
Editing | Peter Boychuk | Digital Intermediate Producer |
Editing | Davis Clenney | Colorist |
Editing | Sam Fischer | Color Assistant |
Editing | Kevin Krout | Senior Colorist |
Production | Niccole Ostonio | Post Production Coordinator |
Editing | Michelle Perkowski | Color Assistant |
Editing | Misako Shimizu | First Assistant Editor |
Production | Samuel Adler | Assistant Location Manager |
Production | Chris Arena | Assistant Location Manager |
Production | Dimitri Ashby | Location Assistant |
Production | Jeff Dionne | Assistant Location Manager |
Production | Stephen Hartman | Location Manager |
Production | Warren O'Reilly | Location Assistant |
Production | Andie Turner | Location Production Assistant |
Production | Cole Wennerholm | Location Assistant |
Sound | Matt Aberle | Music Supervisor |
Sound | Ashley Andrew-Jones | Sound Recordist |
Sound | Alex Ferguson | Assistant Sound Engineer |
Sound | James Sizemore | Music Editor |
Crew | Isabella Berardi | Health and Safety |
Production | Ayesha DeRaville | Second Assistant Accountant |
Production | Kelly Kreiser | Production Coordinator |
Crew | Daniela Merlo | Dialogue Coach |
Production | David Muscatine | First Assistant Accountant |
Crew | Hallie Samuels | Thanks |
Crew | Christy Scott Cashman | Thanks |
Crew | Randy Tow | Thanks |
Visual Effects | John Allegretti | Visual Effects |
Art | Jeff Kryvicky | Main Title Designer |
Production | Ian Davis | Location Assistant |