Nadat voormalig CIA-agent Jack Byrnes de mannelijke verpleger Gaylord Focker toestemming heeft gegeven om met zijn dochter Pam te trouwen, is de tijd daar om de de ouders van de twee eindelijk eens met elkaar kennis te laten maken. Jack reist samen met zijn vrouw, kleinzoon en het toekomstige echtpaar naar Miami, waar ze de Focker-familie leren kennen.
Nee, helaas is Meet the Fockers nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Sara Andrews | Set Decoration |
Production | Robert De Niro | Producer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Camera | John Schwartzman | Director of Photography |
Production | Jane Rosenthal | Producer |
Art | Andrew Neskoromny | Art Direction |
Directing | Jay Roach | Director |
Production | Jay Roach | Producer |
Editing | Craig Alpert | Additional Editing |
Sound | Randy Newman | Original Music Composer |
Crew | Bruno Coon | Additional Music |
Costume & Make-Up | Christine Wada | Key Costumer |
Writing | Jim Herzfeld | Screenplay |
Writing | Marc Hyman | Screenplay |
Production | Amy Sayres | Executive Producer |
Production | Larry Stuckey | Associate Producer |
Production | Nancy Tenenbaum | Executive Producer |
Editing | Alan Baumgarten | Editor |
Editing | Lee Haxall | Editor |
Editing | Jon Poll | Editor |
Production | Jon Poll | Co-Producer |
Art | Rusty Smith | Production Design |
Costume & Make-Up | Carol Ramsey | Costume Design |
Production | Lenny Vullo | Unit Production Manager |
Visual Effects | David D. Johnson | Visual Effects Supervisor |
Sound | George H. Anderson | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Clay Pinney | Special Effects Supervisor |
Camera | Ian Fox | Camera Operator |
Writing | Greg Glienna | Characters |
Writing | Mary Ruth Clarke | Characters |
Writing | John Hamburg | Screenplay |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Costume & Make-Up | David DeLeon | Makeup Artist |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Art | Carmine Goglia | Standby Painter |
Crew | Rick Avery | Stunt Double |
Art | Jonah Markowitz | Assistant Art Director |
Camera | John Johnson | Additional Still Photographer |
Camera | Clyde E. Bryan | First Assistant Camera |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Directing | Doug Coleman | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Terry Baliel | Hair Department Head |
Sound | James Matheny | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Marisa Aboitiz | Costume Supervisor |
Art | Kevin Cross | Set Designer |
Crew | Steve D. Weinmuller | Transportation Captain |
Art | Eugene McCarthy | Property Master |
Art | Douglas Womack | Construction Coordinator |
Art | Randall D. Wilkins | Set Designer |
Editing | Kurt Smith | Color Timer |
Directing | Wilma Garscadden-Gahret | Script Supervisor |
Crew | Andrew Lipschultz | Unit Publicist |
Camera | Kurt E. Soderling | Aerial Director of Photography |
Visual Effects | Kurt E. Soderling | Visual Effects Camera |
Crew | Grady Holder | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Victoria Wood | Wigmaker |
Sound | Jason W. Jennings | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Judith A. Cory | Hairdresser |
Sound | Bill Meadows | Sound Recordist |
Lighting | Frank Dorowsky | Rigging Gaffer |
Crew | Samuel R. Harrison III | Video Assist Operator |
Sound | Renée Tondelli | Supervising ADR Editor |
Art | John Naehrlich | Leadman |
Sound | Derek Casari | ADR Engineer |
Costume & Make-Up | Carol Pershing | Hairstylist |
Crew | Dennis McCarthy | Picture Car Coordinator |
Lighting | Michael Ambrose | Gaffer |
Costume & Make-Up | Teressa Hill | Key Hair Stylist |
Art | Guy Hietala | Set Painter |
Camera | Les T. Tomita | Key Grip |
Crew | John A. Brubaker | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Maryann Marchetti | Assistant Makeup Artist |
Crew | Lisa Rodgers | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Fran Allgood | Set Costumer |
Art | Gabriel Hardman | Storyboard Artist |
Production | Brigette Lester | Production Coordinator |
Camera | Tracy Bennett | Still Photographer |
Sound | Ken McLaughlin | Production Sound Mixer |
Art | Bryan Corbett | Construction Foreman |
Sound | Cherie Tamai | First Assistant Sound Editor |
Camera | Will Dearborn | Second Assistant Camera |
Art | Jennifer R. Blair | Art Department Coordinator |
Camera | Matthew Haskins | Additional Second Assistant Camera |
Production | Michael Morgenthal | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Lois DeArmond | Assistant Costume Designer |
Crew | Melanie Banders | Loader |
Crew | Christopher Woodworth | Scenic Artist |
Sound | Louise Hone | Foley |
Crew | Andy Clement | Animatronic and Prosthetic Effects |
Crew | Ted Yonenaka | Craft Service |
Crew | Bobby Mara | Propmaker |
Sound | Jonathan Sacks | Orchestrator |
Crew | John Polce | Stand In |
Art | Ryan Claridge | Greensman |
Production | Peter Oillataguerre | Executive In Charge Of Production |
Crew | Ross Gallo | Stunts |
Editing | Ray Neapolitan | Assistant Editor |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Production | Anthea Strangis | Assistant Accountant |
Sound | Ryan Ferro | Boom Operator |
Production | Pamela Lynn Thomas | Casting Associate |
Production | Nicki Johnson | Assistant Production Coordinator |
Art | Melissa Bartley | Art Department Assistant |
Art | Reese St. Amant | Painter |
Costume & Make-Up | Adam Braid | Set Dressing Artist |
Crew | Will Thayer | Carpenter |
Crew | Orlando Avila | Driver |
Crew | Ahmadu Garba | Post Production Assistant |
Production | Denise Anderson Poore | Key Set Production Assistant |
Directing | Jill Frank | Assistant Director |
Lighting | Scott C. Keys | Best Boy Electric |
Lighting | Renzo Bartolotta | Electrician |
Lighting | Craig Scagnetti | Lighting Technician |
Lighting | Jimmy Culligan | Rigging Grip |
Sound | Frank D. Menges | Sound Mixer |
Crew | Rhonda Sherman | Studio Teachers |
Production | Vanessa Rodriguez Spencer | Casting Assistant |
Production | Rebecca Feldman | Second Assistant Accountant |
Art | Doreen Austria | Graphic Designer |
Art | Leslie A. Tokunaga | Construction Buyer |
Crew | Donald Krause | Special Effects Technician |
Art | Douglas J. Stewart | Textile Artist |
Directing | Marisa Ferrey | Second Second Assistant Director |
Crew | Cass Asher | Stunt Double |
Lighting | Rick Harris | Key Rigging Grip |
Production | Gail Rose | First Assistant Accountant |
Art | Doug DuRose | Assistant Property Master |
Production | Kevin Lane Hummel | Assistant Location Manager |
Production | Richard Lilly | Location Assistant |
Production | Stephen Richards | Additional Production Assistant |
Lighting | Thomas DeRose | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Marlene Marks | Payroll Accountant |
Production | Calvin Callaway | Production Assistant |
Production | Rick Granville | Production Secretary |