The Whistleblower

The Whistleblower (2010)


  • Genre: Drama, Thriller, Misdaad
  • Release Datum: 2010-09-13
  • Beoordeling: 6.755/10 van 458 stemmen
  • Lengte: 1uur 52min
  • Taal: English
  • Productie: First Generation Films
  • Productie Land: Canada, Germany
  • Regisseur: Larysa Kondracki
star 6.755/10
Van 458 Stemmen

Plot

Kathryn Bolkovac is een agente uit Nebraska die de zware taak krijgt om de politiemacht in het door oorlog verscheurde Bosnië weer op orde te krijgen. Wanneer ze het land een beetje door begint te krijgen begint ze tekenen te zien van een verschrikkelijke ondergrondse industrie, niet alleen van de criminelen die aan het hoofd staan, maar ook van de Verenigde Naties zelf.

Kan ik The Whistleblower kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is The Whistleblower nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer The Whistleblower beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

The Whistleblower Trailer

  • Rachel Weisz

    als Kathryn Bolkovac
  • Vanessa Redgrave

    als Madeleine Rees
  • Monica Bellucci

    als Laura Leviani
  • David Strathairn

    als Peter Ward
  • Nikolaj Lie Kaas

    als Jan Van Der Velde
  • Benedict Cumberbatch

    als Nick Kaufman
  • Luke Treadaway

    als Jim Higgins
  • Liam Cunningham

    als Bill Hines
  • Alexandru Potocean

    als Viko
  • William Hope

    als Blakely
  • Rayisa Kondracki

    als Irka
  • Jeanette Hain

    als Halyna
  • David Hewlett

    als Fred Murray
  • Sergej Trifunović

    als Ivan
  • Vlad Ivanov

    als Tanjo
  • Alin Panc

    als Roman
  • Danny John-Jules

    als Duke
  • Pilou Asbæk

    als Bas
  • Paul Jerricho

    als Tim Sebastian
  • Stuart Graham

    als McVeigh
  • Paula Schramm

    als Luba
  • Roxana Condurache

    als Raya
  • Coca Bloos

    als Milena
  • Anna Schafer

    als Zoe
  • Anca Androne

    als Zenia
  • Florin Busuioc

    als Danik
  • Victoria Raileanu

    als Julia
  • Dorotheea Petre

    als Mara
  • Rosabell Laurenti Sellers

    als Erin
  • Roxana Guttman

    als Zlata Sehik
  • Alexandra Radescu

    als Tanya
  • Cristina Cristian

    als Fadila
  • Adriana Butoi

    als Marie
  • Catherine McNally

    als Cop
  • Geoffrey Pounsett

    als UN Security Guard
  • Radu Bânzaru

    als Barman
  • Mihai Ghior

    als Intern
  • Sabrina Iaschevici

    als 17-Year-Old Girl
  • Ion Sapdaru

    als Border Guard
  • Ionut Grama

    als Human Rights Worker
  • Bryan Jardine

    als Judge Twiss
  • Erwin Simsensohn

    als Drunk IPTF Officer
Sound Mark Gingras Supervising Sound Editor
Production Robert Bernacchi Co-Producer
Editing Craig McKay Consulting Editor
Sound Mychael Danna Music
Sound Mychael Danna Music Producer
Sound David Evans Sound Effects Editor
Art Vlad Vieru Art Direction
Costume & Make-Up Gersha Phillips Costume Design
Production Celine Rattray Producer
Production Jimmy de Brabant Associate Producer
Production Amy Kaufman Executive Producer
Editing Julian Clarke Editor
Camera Kieran McGuigan Director of Photography
Crew Susan Hegarty Dialect Coach
Crew Gregor Hutchison Post Production Supervisor
Production Giancarlo J. Sini Finance
Sound John Laing Supervising Sound Editor
Art Andreea Popa Set Decoration
Crew Philip Stilman Post Production Supervisor
Production Jane Anderson Casting
Production Igor A. Nola Producer
Writing Eilis Kirwan Writer
Directing Larysa Kondracki Director
Writing Larysa Kondracki Writer
Camera Nikola Predović Still Photographer
Camera Adam Swica Director of Photography
Production Dominic Ianno Production Consultant
Editing Geoff Ashenhurst Co-Editor
Camera Tobias Datum Second Unit Director of Photography
Production Christina Piovesan Producer
Production Peter Schafer Executive Producer
Production Nicolas Chartier Executive Producer
Production Sara Kay Casting
Visual Effects Adrian Popescu Special Effects Supervisor
Sound Tom Bjelic Sound Effects Editor
Production Stefany Pohlmann Casting
Production Benito Mueller Co-Producer
Costume & Make-Up Clara Tudose Hairstylist
Costume & Make-Up Gabi Cretan Makeup Artist
Camera Arthur E. Cooper Second Unit Director of Photography
Production Laura Grosu Extras Casting
Production Liliana Toma Extras Casting
Sound Tim O'Connell Foley Artist
Art Caroline Foellmer Production Design
Costume & Make-Up Claudia Sarbu Assistant Costume Designer
Production Mihai Ghior Casting
Art Oana Babes Art Department Coordinator
Art Serban Rotariu Assistant Art Director
Visual Effects Nick Allder Special Effects Supervisor
Costume & Make-Up Carmen Cristea Costume Assistant
Sound Alex Bullick Sound Effects Editor
Sound Kevin Banks Music Editor
Sound Steph Carrier Sound Re-Recording Mixer
Camera Bogdan Stanciu Steadicam Operator
Camera Bogdan Stanciu "B" Camera Operator
Art Laurentiu Zarnoianu Leadman
Lighting Calin Constantin Gaffer
Costume & Make-Up Carmen Ilie Costume Assistant
Camera Toni Salabasev Still Photographer
Production Marius Florescu Location Manager
Visual Effects Noel Hooper Visual Effects Supervisor
Visual Effects Christa Tazzeo Visual Effects Producer
Editing Lara Johnston Additional Editing
Sound Orest Sushko Sound Re-Recording Mixer
Camera Sophie Giraud Still Photographer
Sound Katie Halliday Sound Effects Editor
Costume & Make-Up Jan Sewell Hair Designer
Costume & Make-Up Jan Sewell Makeup Designer
Lighting Doru Andreescu Gaffer
Costume & Make-Up Vincent Sullivan Key Hair Stylist
Sound Marilee Yorston Foley Artist
Crew Relu Cojanu Transportation Coordinator
Editing Frank Biasi Digital Intermediate
Editing Patrick Duchesne Digital Intermediate
Sound Nelson Ferreira Dialogue Editor
Costume & Make-Up Adelina Handuri Hairstylist
Directing Ashley Patterson Script Supervisor
Production Jenny Lewis Casting
Camera Roger Finlay Camera Operator
Camera Ivan Giany Roberto First Assistant "B" Camera
Costume & Make-Up Eli Calin Wardrobe Supervisor
Directing Marie Vapenikova Script Supervisor
Sound Geoff Raffan ADR Editor
Camera Titi Gavrila First Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Olimpia Stoicea Assistant Makeup Artist
Production Ioana Bernacchi Production Coordinator
Directing Maria Nita Second Assistant Director
Costume & Make-Up Michelle Lyte Assistant Costume Designer
Camera Ian Bird Key Grip
Sound David Hayman Music Supervisor
Camera Andreas Evdemon Steadicam Operator
Camera Radu Cioplea Camera Loader
Camera Razvan Paslaru Best Boy Grip
Camera Octavian Sotir Second Assistant "B" Camera
Production Alexandra Marinescu Production Coordinator
Directing Oana Morar Third Assistant Director
Art Laura Russu Set Dresser
Sound Andi Arsenie Boom Operator
Editing Jim Fleming Digital Intermediate
Sound Kevin Schultz Foley Recordist
Crew Andrei Gheorghe Dialect Coach
Production Mihai Busuioc Production Accountant
Camera Radu Marinescu Key Grip
Sound Jimmy Robb Assistant Sound Editor
Sound Erika Schengili-Roberts Sound Mixer
Production Anne O'Shea Production Consultant
Costume & Make-Up Liz Gruszka Key Makeup Artist
Directing David Antoniuk First Assistant Director
Production Debbie Van Dusen Assistant Accountant
Camera David Pamplin Key Grip
Lighting Hugh Montgomerie Gaffer
Lighting Hugh McJanet Gaffer
Lighting Marian Ene Rigging Grip
Camera Andrei Alexandru Still Photographer
Production Andrei Alexandru Assistant Location Manager
Camera Pasa Muraviov Still Photographer
Camera Vlad Cosor Dolly Grip
Camera Valentin Matei Andrei Dolly Grip
Camera Ken Pickett Key Grip
Art Alon Isocianu Title Designer
Directing Violeta Rizea Script Supervisor
Directing Margaret Tanod Script Supervisor
Editing Darcy Arthurs Digital Intermediate
Costume & Make-Up Tova Harrison Assistant Costume Designer
Sound Alexander Shapcott Boom Operator
Production Galina Bilik Casting
Costume & Make-Up Ramona Geaman Assistant Hairstylist
Sound David Yonson Foley Recordist
Directing Ovidiu Paunescu Second Unit First Assistant Director
Costume & Make-Up Mariana Pal Costume Assistant
Directing Oana Ene Second Assistant Director
Production Lorraine Samuel Post Production Coordinator
Costume & Make-Up Carmen Stefan Costume Assistant
Lighting Alex Cosma Electrician
Sound Brandon Prodger ADR Recordist
Camera Aurelian Stoica Grip
Lighting Gheorghe Ursescu Best Boy Electric
Lighting Laurentiu Bogatu Electrician
Lighting Doru Perneac Electrician
Art Marius Stanescu Property Master
Lighting Leonardo Fanone Electrician
Crew Cristi Lupu Generator Operator
Production Wolfgang Mueller Co-Producer
Sound Heather Adamo Music Coordinator
Writing Kathryn Bolkovac Story Consultant
Production Roman Melnyk Production Consultant
Directing Andra Chiriac Second Second Assistant Director
Production Elena Neascu Assistant Production Coordinator
Crew Victorita Rusu Scenic Artist
Camera Cornel Popescu Second Assistant "A" Camera
Camera Bogdan Becleanu Grip
Camera Viorel Ionita Grip
Crew Vera Kathel Dialect Coach
Editing Chad Glastonbury Assistant Editor
Sound Toby Bjarnson Foley Recordist
Sound Irene Markoff Music Consultant
Sound Irene Markoff Music Consultant
Production Razvan Lazarescu First Assistant Accountant
Production Dorina Popa Assistant Accountant

keyboard_arrow_up