De Amerikaanse regering is bereid om elk land te helpen met hun drugsprobleem door de hulp van hun leger in te schakelen. De grote drugsbaronnen hebben al snel door dat ze voor wat geld de uitstekende luchtgevechtspiloten kunnen inhuren die voor hun drugs vervoeren. Het leger besluit om zijn beste mannen erop uit te sturen om het drugsbeleid aan te pakken.
Nee, helaas is Fire Birds nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | David Newman | Original Music Composer |
Editing | Norman Buckley | Editor |
Directing | David Green | Director |
Production | Bill Badalato | Producer |
Camera | Tony Imi | Director of Photography |
Production | Mike Fenton | Casting |
Art | Jerie Kelter | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Michael Hancock | Makeup Artist |
Crew | Kimberley Coy | Unit Publicist |
Sound | Jeremy J. Gordon | Sound Editor |
Writing | Nick Thiel | Screenplay |
Art | Philip A. Margraff | Construction Coordinator |
Production | Brad Arensman | Executive In Charge Of Post Production |
Editing | Dennis M. O'Connor | Editor |
Art | Joseph T. Garrity | Production Design |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Crew | Mike Menzel | Special Effects Coordinator |
Sound | Gary Krivacek | Sound Editor |
Sound | Barry Rubinow | Sound Editor |
Crew | Dennis Madalone | Stunt Coordinator |
Camera | John Ward | Camera Operator |
Camera | John Ward | Steadicam Operator |
Directing | Marilyn Bailey | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Wade Daily | Assistant Hairstylist |
Art | Neal Thompson | Title Designer |
Writing | Paul F. Edwards | Screenplay |
Production | Arnold Kopelson | Executive Producer |
Art | Pat Tagliaferro | Art Direction |
Costume & Make-Up | Wade Daily | Assistant Makeup Artist |
Crew | David Menapace | Transportation Coordinator |
Sound | Samuel C. Crutcher | Sound Editor |
Sound | Victor B. Lackey | Sound Editor |
Production | Dale Dye | Co-Producer |
Writing | John K. Swensson | Story |
Production | Judy Taylor | Casting |
Production | Susan Zwerman | Unit Production Manager |
Art | Robert Lucas | Leadman |
Camera | Logan R. Berkshire | Best Boy Grip |
Production | Valorie Massalas | Casting |
Writing | Dale Dye | Story |
Production | Harriet Katz-Stevens | Production Accountant |
Sound | R.J. Kizer | Sound Editor |
Sound | Sherman Waze | Sound Editor |
Production | John K. Swensson | Co-Producer |
Directing | Jeffrey Wetzel | Second Assistant Director |
Sound | Stuart Chasmar | Sound Editor |
Production | Keith Barish | Executive Producer |
Sound | Tom C. McCarthy | Supervising Sound Editor |
Sound | Stu Bernstein | Sound Editor |
Editing | Greg Hayden | Associate Editor |
Sound | John H. Arrufat | Sound Editor |
Art | Rick Galbraith | Construction Foreman |
Sound | Fred Judkins | Supervising Sound Editor |
Sound | Doug Jackson | Sound Editor |
Directing | Matt Earl Beesley | First Assistant Director |
Writing | Step Tyner | Story |
Art | Debi Shirk Tagliaferro | Art Department Coordinator |
Art | Ken Deubel III | Painter |
Costume & Make-Up | Karoly Balazs | Hairstylist |
Sound | John O. Wilde | Sound Editor |
Editing | Jon Poll | Editor |
Art | Bill Rea | Set Designer |
Costume & Make-Up | Fríða Aradóttir | Hairstylist |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | Golden Felton | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Ellis Cohen | Costume Design |
Camera | Gene Poole | Key Grip |
Production | Brian O. Haynes | Location Manager |
Crew | Donna Evans | Stunts |
Production | Maria Norman | Producer's Assistant |