Grote macht brengt grote verantwoordelijkheid met zich mee en dat weet iedereen. Iedereen behalve Hancock. Hij is een nerveuze, sarcastische en onbegrepen kerel vol tegenstrijdigheden en zijn goed bedoeld heldhaftig gedrag bereikt misschien wel zijn doel en redt talloze levens, maar laat ook een indrukwekkend spoor van vernieling na. Het publiek heeft er uiteindelijk de buik van vol, tot op de dag dat hij het leven redt van PR directeur Ray Embrey.
Nee, helaas is Hancock nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Will Smith | Producer |
Production | Jonathan Mostow | Executive Producer |
Production | Allegra Clegg | Unit Production Manager |
Production | Denise Chamian | Casting |
Art | Neil Spisak | Production Design |
Production | Daren Hicks | Production Supervisor |
Editing | Paul Rubell | Editor |
Production | Francine Maisler | Casting |
Costume & Make-Up | Richard De Alba | Hairstylist |
Writing | Vincent Ngo | Screenplay |
Production | Akiva Goldsman | Producer |
Production | Michael Mann | Producer |
Art | Rosemary Brandenburg | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Pierce Austin | Hairstylist |
Writing | Vince Gilligan | Screenplay |
Art | Dawn Swiderski | Art Direction |
Crew | Richard Redlefsen | Makeup Effects |
Directing | Peter Berg | Director |
Editing | Colby Parker Jr. | Editor |
Production | Richard Saperstein | Executive Producer |
Art | William Hawkins | Art Direction |
Costume & Make-Up | Louise Mingenbach | Costume Design |
Production | Ian Bryce | Executive Producer |
Production | James Lassiter | Producer |
Camera | Tobias A. Schliessler | Director of Photography |
Sound | John Powell | Original Music Composer |
Visual Effects | Tim Hawkins | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | John Dykstra | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mike Smith | Stunts |
Crew | Kylie Furneaux | Stunt Double |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunt Double |
Crew | Tang Nguyen | Stunts |
Crew | Tim Gallin | Stunts |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Stunt Driver |
Crew | Samuel Le | Stunts |
Crew | Christopher Gordon | Stunts |
Crew | Kiante Elam | Stunts |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunts |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Crew | Dave Van Zeyl | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Crew | Tanner Gill | Stunts |
Crew | Clay Donahue Fontenot | Stunts |
Crew | Petra Sprecher | Stunt Double |
Crew | Vanessa Motta | Stunt Driver |
Crew | Alex Huynh | Stunts |
Crew | Rockey Dickey Jr. | Stunts |
Crew | Jeff Bramstedt | Stunts |
Crew | Stacey Carino | Utility Stunts |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Crew | Austin Priester | Stunts |
Crew | Arturo Dickey | Stunts |
Crew | Simon Crane | Stunt Coordinator |
Crew | Alisa Hensley | Stunts |
Crew | Bill Young | Stunts |
Crew | Brian Shehan | Stunts |
Crew | Corey Michael Eubanks | Stunts |
Crew | Randy James Beckman | Stunts |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Crew | Chris Majors | Utility Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Shauna Duggins | Stunts |
Crew | Steve Kelso | Stunts |
Crew | Wade Eastwood | Stunt Coordinator |
Crew | Allan Padelford | Stunts |
Crew | Michael McGuire | Stunts |
Visual Effects | John Dykstra | Visual Effects Designer |
Production | Allegra Clegg | Co-Producer |
Directing | David Sardi | First Assistant Director |
Production | Eric Heffron | Associate Producer |
Directing | Eric Heffron | First Assistant Director |
Directing | Richard Oswald | Second Assistant Director |
Directing | Simon Crane | Second Unit Director |
Visual Effects | Josh R. Jaggars | Visual Effects Producer |
Production | Michelle McGonagle | Associate Producer |
Production | Tracey Nyberg | Associate Producer |
Art | Douglas Fox | Property Master |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Camera | David Luckenbach | "A" Camera Operator |
Camera | David Luckenbach | Steadicam Operator |
Camera | Łukasz Bielan | "B" Camera Operator |
Camera | Jimmy E. Jensen | First Assistant Camera |
Camera | Larry Nielsen | First Assistant Camera |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Alison McCosh | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Stacy Caballero | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Dan Bronson | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Elaine Ramires | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Meg Matthews | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Cindy J. Williams | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Amy Schmiederer | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kathrine Gordon | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Melissa Forney | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Yvette Stone | Hairstylist |
Lighting | Bob E. Krattiger | Chief Lighting Technician |
Lighting | Lonnie S. Gatlin | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Michael Anderson | Key Grip |
Camera | Steve Graves | Best Boy Grip |
Camera | Audie Aragon | Dolly Grip |
Camera | Butch Von Bulow | Dolly Grip |
Lighting | Don Selsor | Key Rigging Grip |
Sound | David MacMillan | Production Sound Mixer |
Sound | Perry Dodgson | Boom Operator |
Sound | Kevin E. Patterson | Utility Sound |
Crew | Dempsey Tillman | Video Assist Operator |
Visual Effects | John Frazier | Special Effects Supervisor |
Crew | Jim Schwalm | Special Effects Coordinator |
Production | Ilt Jones | Location Manager |
Production | Jonathan Hook | Location Manager |
Production | Orlando R. Gonzales | Production Coordinator |
Production | Denise Morgan McGrath | Production Accountant |
Production | David Krudis | Payroll Accountant |
Art | John Hoskins | Construction Coordinator |
Art | Jesse Valdez | Standby Painter |
Art | Tristan Paris Bourne | Assistant Art Director |
Art | Easton Michael Smith | Assistant Art Director |
Art | Jeff Markwith | Set Designer |
Art | Patte Strong-Lord | Set Designer |
Art | William O. Hunter | Set Designer |
Art | Amanda Hunter | Graphic Designer |
Art | Theresa Greene | Art Department Coordinator |
Art | James Carson | Production Illustrator |
Art | Kasra Farahani | Production Illustrator |
Art | China Fox | Assistant Property Master |
Art | Michael P. Sweeney | Assistant Property Master |
Crew | Gabriela Gutentag | Unit Publicist |
Camera | Frank Masi | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Judy Murdock | Makeup Artist |
Crew | Randy Peters | Transportation Captain |
Sound | Gregory King | Supervising Sound Editor |
Editing | Ken Blackwell | Associate Editor |
Sound | Ann Ducommun | Assistant Sound Editor |
Sound | Mike McKone | Assistant Sound Editor |
Sound | Kim Drummond | Dialogue Editor |
Sound | Yann Delpuech | Sound Designer |
Sound | Barbara Delpuech | Sound Effects Editor |
Sound | Shaughnessy Hare | Sound Effects Editor |
Sound | Joel Shryack | Supervising ADR Editor |
Sound | Dan Yale | Foley Supervisor |
Sound | Barbara Noren | Foley Editor |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley Artist |
Sound | Brad Brock | Foley Mixer |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Sound | Gregory King | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | George Drakoulias | Music Supervisor |
Sound | Bob Badami | Music Consultant |
Sound | Katie Greathouse | Music Editor |
Sound | Katrina Schiller | Music Editor |
Sound | Shawn Murphy | Scoring Mixer |
Editing | Jill Bogdanowicz | Digital Colorist |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Editing | Zahida Bacchus | Digital Intermediate Producer |
Editing | Bob Schneider | Digital Intermediate Editor |
Crew | Doug Coleman | Stunts |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunt Driver |
Production | Maria Norman | Executive Assistant |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Mickey Giacomazzi | Stunts |
Crew | Hank Amos | Stunts |