Het verhaal van de legendarische Amerikaanse piloot Amelia Earhart. Zij verdween in 1937 op mysterieuze wijze boven de Pacifische Oceaan tijdens een poging om rond de wereld te vliegen.
Nee, helaas is Amelia nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Mary S. Lovell | Author |
Writing | Anna Hamilton Phelan | Writer |
Editing | Allyson C. Johnson | Editor |
Writing | Ronald Bass | Writer |
Camera | Stuart Dryburgh | Director of Photography |
Sound | Gabriel Yared | Music |
Writing | Susan Butler | Author |
Production | Lydia Dean Pilcher | Producer |
Production | Kevin Hyman | Producer |
Production | Ted Waitt | Producer |
Costume & Make-Up | Kasia Walicka Maimone | Costume Design |
Directing | Mira Nair | Director |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Editing | Lee Percy | Editor |
Production | Sheila Lane | Casting |
Production | Leeba Zakharov | Casting |
Production | Anna Feyder | Casting |
Art | Nigel Churcher | Art Direction |
Art | Gordon Sim | Set Decoration |
Art | Stephanie Carroll | Production Design |
Production | Robin D. Cook | Casting |
Costume & Make-Up | Kim Child | Costume Supervisor |
Sound | Jason McFarling | Boom Operator |
Visual Effects | Dennis Berardi | Visual Effects Producer |
Sound | Ryan Collison | Foley |
Art | Phillip Tellez | Construction Coordinator |
Sound | Dominick Tavella | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Wojciech Zielinski | Visual Effects Supervisor |
Sound | Damian Volpe | Sound Effects Editor |
Crew | Tony Kenny | Special Effects Coordinator |
Sound | Dave Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Drew Kunin | Sound mixer |
Sound | Denis Bellingham | Boom Operator |
Art | Shaun Skelton | Greensman |
Sound | Bertrand Roets | Boom Operator |
Sound | Jay Peck | Foley |
Art | Walter Woloschuk | Greensman |
Sound | Michael Barry | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Wayne Ireland | Transportation Co-Captain |
Crew | Simphiwe Jodwana | Transportation Captain |
Sound | Nic Ratner | Music Editor |
Sound | Nancy Allen | Music Editor |
Directing | Robyn Aronstam | Script Supervisor |
Crew | Dana Howes | Transportation Coordinator |
Crew | Rob Davis | Transportation Captain |
Crew | Mark Hardy | Transportation Coordinator |
Crew | Rodney Dominey | Transportation Captain |
Directing | Susan Marucci | Script Supervisor |
Crew | Matthew Lammerich | Scenic Artist |
Lighting | Nick Rankin | Gaffer |
Art | Maeve Slemon | Art Department Coordinator |
Crew | Derek Stephenson | Scenic Artist |
Lighting | Michael L. Hall | Best Boy Electric |
Camera | Ken Woroner | Still Photographer |
Camera | Perry Hoffman | Camera Operator |
Camera | Forbes MacDonald | Camera Operator |
Art | H. Nancy Pak | Art Department Coordinator |
Camera | François Daignault | Camera Operator |
Lighting | Chris Howard | Gaffer |
Crew | Chris Howard | Thanks |
Crew | John Bannister | Scenic Artist |
Art | Christopher Geggie | Property Master |
Art | Andrew Orlando | Property Master |
Costume & Make-Up | Vincent Sullivan | Key Hair Stylist |
Camera | Jens Bacher | Key Grip |
Crew | Gary Mitchell | Generator Operator |
Lighting | Roy Elliston | Key Rigging Grip |
Lighting | David Allan | Electrician |
Lighting | Louis Boudreau | Electrician |
Camera | Glyn Williams | First Assistant Camera |
Crew | Albert Magoro | Generator Operator |
Crew | Robyn Clarke | Loader |
Crew | Regardt Maritz | Loader |
Camera | Brian Cassar | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Ari Magder | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Barbi Jollota | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Iantha Goldberg | Assistant Makeup Artist |
Camera | Sean Bourdeau | Best Boy Grip |
Lighting | Vincent Borg | Electrician |
Camera | Ron MacNeil | Key Grip |
Camera | Wynand Basson | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Betty Belmore | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Rick Findlater | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Vivian Baker | Makeup Artist |
Lighting | Sam Bojin | Best Boy Electric |
Camera | Wayne Goodchild | Dolly Grip |
Lighting | David Reilly IV | Electrician |
Lighting | Gerald Gillis | Electrician |
Camera | Christopher Raucamp | First Assistant "A" Camera |
Camera | Danie du Toit | First Assistant "B" Camera |
Camera | Mike Snider | Second Assistant "B" Camera |
Camera | John Harper | First Assistant Camera |
Camera | Paul Mitcheltree | First Assistant Camera |
Crew | Lori Ann Bellefontaine | Generator Operator |
Lighting | Dax Bailey | Electrician |
Lighting | Bryan Forde | Gaffer |
Crew | John Irwin | Generator Operator |
Camera | Justin Hawkins | Second Assistant "B" Camera |
Lighting | Shawn Snip | Electrician |
Lighting | Andile Madonci | Electrician |
Lighting | Wellington Mchunu | Electrician |
Lighting | Stephen Spurrell | Rigging Gaffer |
Lighting | Tracy Shaw | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Natalie Hill | Hairstylist |
Camera | Robert Cochrane | Dolly Grip |
Lighting | Desiree Lidon | Electrician |
Crew | Rafeeq Dames | Generator Operator |
Camera | Ted McInnes | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Karola Dirnberger | First Assistant Hairstylist |
Lighting | John Vrakking | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Jordan Samuel | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Victoria Wood | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Anne Morgan | Hairstylist |
Lighting | Elroy Gabriel | Electrician |
Camera | Paul Begin | First Assistant "B" Camera |
Camera | Richard Emerson | Key Grip |
Crew | Anthony English | Video Assist Operator |
Crew | Ronald Schlueter | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Stephanie Ingram | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Sean Sansom | Prosthetic Makeup Artist |
Camera | John Marzano | Aerial Director of Photography |
Camera | Martin Lake | Best Boy Grip |
Camera | Darren Spriet | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Rick Leger | Techno Crane Operator |
Crew | Tim Davis | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Nadia Fouche | Wardrobe Assistant |
Crew | Diane Pitblado | Dialogue Coach |
Production | Melissa Girotti | Production Coordinator |
Visual Effects | Sarah Barber | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mel Martin | Visual Effects Coordinator |
Production | Anna Walton | Production Coordinator |
Production | Aaron Horton | Travel Coordinator |
Production | Lois J. Drabkin | Casting Associate |
Crew | Robert Faix | Pilot |
Crew | Joe Everett | Unit Publicist |
Crew | Cam Harrod | Aerial Coordinator |
Crew | Maxime Fournier | Pilot |
Production | Elaine Thurston | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Josephine Pegram | Seamstress |
Costume & Make-Up | Sian Edgson | Wardrobe Assistant |
Directing | Walter Gasparovic | First Assistant Director |
Visual Effects | Colleen Jenkinson | Visual Effects Coordinator |
Editing | Barry Alexander Brown | Editorial Consultant |
Crew | Eric Andrew Presten | Pilot |
Crew | Arnold Harvey Cleveland | Pilot |
Costume & Make-Up | Danielle Knox | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Tania Etienne | Seamstress |
Costume & Make-Up | Jeanne Joubert | Wardrobe Assistant |
Production | Noémi Westergard | Extras Casting |
Crew | Antoine Chabbert | Pilot |
Crew | Joseph R. Sheppard | Pilot |
Directing | Nadia Guglieri | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Ayesha Khatieb | Wardrobe Supervisor |
Directing | Tom Quinn | First Assistant Director |
Crew | Tim Monich | Dialogue Coach |
Crew | John Herbert | Pilot |
Crew | Bernard Chabbert | Pilot |
Production | James F. Breithaupt | Production Accountant |
Production | Shireen Hattingh | Production Manager |
Costume & Make-Up | Ciara Brennan | Wardrobe Assistant |
Directing | Joanne Hagen | Script Supervisor |
Visual Effects | Leann Harvey | Visual Effects Coordinator |
Editing | Darrell R. Smith | Digital Intermediate |
Editing | Jacob Robinson | Digital Intermediate Editor |
Production | Billi Bruins | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Terence Norman | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Sylvie Bonniere | Seamstress |
Editing | Jonathan Sanden | Digital Intermediate Editor |
Production | Robin M. Reelis | Production Supervisor |
Editing | Marcus Alexander | Digital Intermediate |
Crew | Jimmy Leeward | Pilot |
Production | Cathy Grant | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Cori Burchell | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Abigail Metcalfe | Wardrobe Assistant |
Production | Mandisa Duna | Production Assistant |
Production | Nikki Geater | Production Secretary |
Production | Karen Bernstein | Researcher |
Costume & Make-Up | Amanda Leffule | Seamstress |
Crew | William Flower | Marine Coordinator |
Writing | Elgen Long | Story Consultant |
Art | Lindy Wigle | Painter |
Art | Joanne Filletti | Painter |
Art | Miroslaw Dziwik | Painter |
Art | Bryan Rose | Painter |
Art | Robert Shipman | Set Dresser |
Art | Jeff Helgason | Painter |
Art | Kirsty Sue Bestbier | Painter |
Art | Melissa Visser | Set Dresser |
Art | Kimberley Zaharko | First Assistant Art Direction |
Art | Odetta Stoddard | Set Decoration Buyer |
Art | Mbhekeni Kumalo | Painter |
Art | Steve Middlebrook | Set Dresser |
Art | Sanford Kong | Conceptual Illustrator |
Art | Jon Hunter | Graphic Designer |
Art | Andy Mistelbacher | Painter |
Art | David G. Fremlin | First Assistant Art Direction |
Art | Trace Bisset | Set Dresser |
Art | Karl du Preez | Set Dresser |
Art | Rob Ballantyne | Storyboard Artist |
Art | Marlene Rain | Set Decoration Buyer |
Art | Grant Dreyer | Construction Buyer |
Art | Rob McCallum | Storyboard Artist |
Art | Brendan Smithers | Construction Manager |
Art | Jose Akhim Faustino | Painter |
Art | John Mainwaring | Set Dresser |
Art | Jacqui Hemingway | Painter |