Sinds z'n vrouw stierf aan de gevolgen van brandwonden die ze opliep in een auto-ongeval, is de alom geprezen plastische chirurg Ledgard (Antonio Banderas) geobsedeerd door het aanmaken van een nieuw soort huid die z'n vrouw mogelijk had kunnen redden. Twaalf jaar later slaagt hij dankzij geavanceerde celtherapie erin deze huid in z'n lab te kweken. Om z'n doel te bereiken heeft hij er geen enkele moeite mee om ethische limieten te overschrijden door menselijke proefkonijnen te gebruiken. Maar dit is niet de enige misdaad die hij zal begaan...
Nee, helaas is La piel que habito nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Esther García | Producer |
Production | Agustín Almodóvar | Producer |
Crew | Agustín Almodóvar | Additional Writing |
Writing | Pedro Almodóvar | Screenplay |
Directing | Pedro Almodóvar | Director |
Sound | Patrick Ghislain | Foley Recordist |
Sound | Alberto Iglesias | Original Music Composer |
Art | Antxón Gómez | Production Design |
Editing | José Salcedo | Editor |
Camera | José Luis Alcaine | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Paco Delgado | Costume Design |
Production | Luis San Narciso | Casting |
Camera | Joaquín Manchado | Camera Operator |
Visual Effects | Reyes Abades | Special Effects Supervisor |
Crew | César Abades | Special Effects Technician |
Crew | Óscar Abades | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Karmele Soler | Makeup Artist |
Directing | Yuyi Beringola | Script Supervisor |
Sound | Iván Marín | Sound Recordist |
Writing | Thierry Jonquet | Novel |
Sound | Pelayo Gutiérrez | Sound Editor |
Art | Carlos Bodelón | Art Direction |
Production | Bárbara Peiró | Associate Producer |
Art | Vicent Díaz | Set Decoration |
Art | José Luis Moya | Construction Coordinator |
Production | Toni Novella | Production Manager |
Art | Tania Whalbeck | Painter |
Art | Tania Whalbeck | Special Props |
Costume & Make-Up | Raquel Fidalgo | Assistant Makeup Artist |
Sound | Marc Orts | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Josep Prieto | Sound Recordist |
Visual Effects | Juan Luis Gorjon | 3D Artist |
Visual Effects | Helen Martí Donoghue | Visual Effects Producer |
Sound | Peter Lale | Musician |
Visual Effects | Eduardo Díaz | Visual Effects Supervisor |
Art | Mikel Izaguirre | Standby Property Master |
Visual Effects | Ramón Ramos | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Tamar Aviv | Special Effects Makeup Artist |
Visual Effects | Thorsten Rienth | Digital Compositor |
Camera | José Haro | Still Photographer |
Art | Ramón Moya | Construction Manager |
Editing | Chema Alba | Color Timer |
Costume & Make-Up | Montse Ribé | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Montse Ribé | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Álex F. Capilla | Foley Artist |
Directing | Manuel Calvo | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | David Martí | Special Effects Makeup Artist |
Lighting | Fernando Beltrán | Gaffer |
Costume & Make-Up | Pablo Perona | Special Effects Makeup Artist |
Sound | César Molina | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Manolo Carretero | Hairstylist |
Art | Pablo Seoane | Standby Property Master |
Sound | Anthony Pleeth | Musician |
Costume & Make-Up | Raquel Munuera | Prosthetics |
Camera | Lucía Faraig | Still Photographer |
Sound | Andrew Crowley | Musician |
Sound | Mary Scully | Musician |
Sound | Juan Dibarboure | Boom Operator |
Visual Effects | Yolanda Rubio-Soto | Digital Compositor |
Crew | Camino Capellín | Stunts |
Sound | Eduardo Castro | Assistant Sound Editor |
Art | Alejandra Loiseau | Set Designer |
Visual Effects | Paula Rubio | Digital Compositor |
Art | Alexandra Fernández | Assistant Decorator |
Art | Antía León Castro | Set Decoration Buyer |
Production | Sergio Díaz | Unit Production Manager |
Directing | Juan Carlevaris | Assistant Director Trainee |
Directing | Patricia González | Second Assistant Director |
Directing | Laura Díez | Assistant Director Trainee |
Sound | Mario González | Sound Re-Recording Assistant |
Art | Juan Gatti | Graphic Designer |
Art | Juan Ignacio Viñuales | Props |
Art | Sandra Wahlbeck | Painter |
Art | Sandra Wahlbeck | Special Props |
Art | Carlota Casado | Assistant Decorator |
Costume & Make-Up | Fanny Bello | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Patricia Vilela | Hair Assistant |
Production | Federico Rozadillas | Assistant Production Manager |
Directing | Eva Sánchez | Second Assistant Director |
Art | Gonzalo Ansó | Props |
Crew | Pablo Amores | Stunts |
Production | Covadonga R. Gamboa | Production Coordinator |
Art | Pablo Buratti | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Cristina Couto | Assistant Makeup Artist |
Art | Martín Sánchez Fernández | Lead Painter |
Visual Effects | Bahar Cetin | Digital Compositor |
Visual Effects | Sonsoles Aranguren | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Daniel Coltor | Makeup Artist |
Directing | David Esquivel | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | María Illobre | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Susana Veira | Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Ezequiel Larrú | Digital Compositor |
Production | Adela Donamaría | Production Secretary |
Crew | Daniel Reboul | Special Effects Technician |
Crew | Joaquín Vergara | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Oscar Aramburu | Hair Assistant |
Costume & Make-Up | María Barreiro | Hair Assistant |
Costume & Make-Up | José Martínez | Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Fani Mosqueira | Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Esther Quintas | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carlos Rivadulla | Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Pablo S. Santomil | Hair Assistant |
Directing | Francisco Lareu | Second Assistant Director |
Directing | Ana Valencia | Third Assistant Director |
Art | Jesús Calzada | Assistant Decorator |
Art | Gabriel del Boca | Graphic Designer |
Art | Juanan Padilla | Property Master |
Art | Antón Pena | Props |
Art | Ramón Rubira | Props |
Art | Juan Sánchez | Graphic Designer |
Sound | Diego Díaz | Sound Assistant |
Sound | Rafa Paniagua | Sound Effects Editor |
Sound | Rafa Paniagua | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Pilar Cienfuegos | Digital Compositor |
Visual Effects | Guillermo Martínez Benavente | Digital Compositor |
Visual Effects | José Luis Barreiro Gómez | 3D Artist |
Visual Effects | Segundo Casero | 3D Artist |
Visual Effects | Alberto Luceño | 3D Artist |
Sound | Javier Casado Sudupe | Music Producer |
Sound | Fernando Favier | Musician |
Sound | Joulien Ferrer | Musician |
Sound | Iván González Lewis | Musician |
Sound | Vicente Huerta | Musician |
Sound | Inoidel | Musician |
Sound | Carlitos Sarduy | Musician |