The Unholy

The Unholy (2021)


  • Genre: Horror, Mysterie
  • Release Datum: 2021-03-31
  • Beoordeling: 6.721/10 van 1780 stemmen
  • Lengte: 1uur 39min
  • Taal: English
  • Productie: Ghost House Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Evan Spiliotopoulos
star 6.721/10
Van 1,780 Stemmen

Plot

Alice is een jong, doof meisje dat op een dag opeens weer kan horen en zieke mensen kan genezen. Mensen uit het hele land tonen interesse in Alice en willen de wonderen die zij veroorzaakt aanschouwen. Een journalist wil zijn onsuccesvolle carrière verbeteren en besluit de zaak te onderzoeken. Al snel krijgt hij te maken met angstaanjagende gebeurtenissen.

Kan ik The Unholy kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film The Unholy is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

The Unholy Trailer

  • Jeffrey Dean Morgan

    als Gerry Fenn
  • Cricket Brown

    als Alice
  • William Sadler

    als Father Hagan
  • Katie Aselton

    als Natalie Gates
  • Cary Elwes

    als Bishop Gyles
  • Diogo Morgado

    als Delgarde
  • Bates Wilder

    als Geary
  • Marina Mazepa

    als Mary of Elnor
  • Christine Adams

    als Monica Slade
  • Dustin Tucker

    als Dan Walsh
  • Gisela Chipe

    als Sophia Walsh
  • Danny Corbo

    als Toby Walsh
  • Sonny Corbo

    als Toby Walsh
  • Michael Strauss

    als Max
  • Madison LaPlante

    als Faithful Teen Girl
  • Doria Bramante

    als Waitress
  • Stephen O'Neil Martin

    als Atheist Man
  • Tim Estiloz

    als Correspondent
  • Ted Wayman

    als Correspondent
  • Andrea Athanassiou

    als Internet Woman
  • Hannah Jane Doyon

    als Internet Woman
  • Celeste Oliva

    als Librarian
  • Chris Byers

    als Shopkeeper
  • Mere Davis

    als Faithful #1
  • Dave Heard

    als Faithful #2
  • Kiara Pichardo

    als Faithful #3
  • Kevin Fennessy

    als Faithful #4
  • Charlie Thurston

    als Nervous Man Leaving Town
  • Mike Wendt

    als Blacksmith
  • Lisa Gresci

    als Journalist
  • Bill Thorpe

    als Father Prescott
  • Lorna Larkin

    als Mary Elnor (voice)
  • Cassidy Neal

    als Grace Father (uncredited)
  • Rob Lévesque

    als City Official (uncredited)
  • J.J. Wright

    als Talk Show Host (uncredited)
  • Adrian M. Mompoint

    als Camera Crew (uncredited)
  • Jonathan Neves

    als Church Goer (uncredited)
  • Nicholas Trotto

    als Church Member (uncredited)
Production Sam Raimi Producer
Sound Benjamin L. Cook Sound Editor
Production Robert Tapert Producer
Sound Kami Asgar Supervising Sound Editor
Sound Joseph Bishara Original Music Composer
Writing Evan Spiliotopoulos Screenplay
Directing Evan Spiliotopoulos Director
Production Evan Spiliotopoulos Producer
Art Felicity Abbott Production Design
Art Paul Richards Art Direction
Costume & Make-Up Steve Buscaino Special Effects Makeup Artist
Visual Effects Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Production Dominika Posserén Casting Associate
Writing James Herbert Novel
Camera Craig Wrobleski Director of Photography
Sound Paul Pirola Foley Supervisor
Sound Steven Ticknor Sound Re-Recording Mixer
Sound Erin Oakley Dialogue Editor
Directing Kim Berner Script Supervisor
Crew Amy Cohn Unit Publicist
Art Michael C. Stone Set Decoration
Costume & Make-Up Ben Bornstein Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Shayna Passaretti Hair Department Head
Sound Peter Stevenson Boom Operator
Editing Jake York Editor
Art Peter Wilcox Construction Coordinator
Art Jason Mayoh Storyboard Artist
Sound Jeremy B. Davis Sound Re-Recording Mixer
Sound Blair Slater Foley Artist
Camera Nolan Ball First Assistant "B" Camera
Crew Fionn William O'Brien Transportation Coordinator
Production Andrea Ajemian Executive Producer
Camera Richelle Topping Second Assistant "B" Camera
Costume & Make-Up Frank Barbosa Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Shane Shisheboran Special Effects Makeup Artist
Sound Dan Johnston Foley Artist
Costume & Make-Up Julie LeShane Makeup Department Head
Art Hilary Taillie Property Master
Camera Warren A. Weberg Best Boy Grip
Crew Michael Ricci Special Effects Coordinator
Art Guy L. Bermel Leadman
Camera William M. Weberg Key Grip
Camera Scott Lebeda "A" Camera Operator
Camera Dana Starbard Still Photographer
Camera Georgia Pantazopoulos Grip
Sound Kevin S. Parker Sound Mixer
Camera Teresa Hays Grip
Visual Effects Neil Impey Visual Effects Supervisor
Production Jill Sacco Production Supervisor
Sound Duncan McAllister Foley Mixer
Costume & Make-Up Kristen Strassel Key Makeup Artist
Production Lisa Lobel Local Casting
Sound Brendan Croxon Foley Editor
Costume & Make-Up Shadya H. Ballug On Set Dresser
Camera Dave Scranton Best Boy Grip
Costume & Make-Up Jennifer Lynn Tremblay Costume Design
Production Laura Calcagni Production Coordinator
Production Jose Gutierrez Production Accountant
Camera Darrell Temple Dolly Grip
Lighting Derek Whittington Rigging Gaffer
Art Jessica L. Therrien Set Dresser
Costume & Make-Up Brandon Warner On Set Dresser
Camera Felix Giuffrida Second Assistant "A" Camera
Art Kylie Paul Assistant Property Master
Production Abby Mulholland Second Assistant Accountant
Visual Effects Andrew Degryse VFX Artist
Sound Sam Fan Sound Editor
Camera Eudes Barbosa Grip
Costume & Make-Up Melinda Abreu Key Makeup Artist
Lighting Ben Heald Gaffer
Camera Dylan Peloquin Grip
Camera Tony Campenni Dolly Grip
Camera John McNeil Grip
Crew Pavel Kolář CG Supervisor
Art Gabor Medveczky Set Dresser
Production Cheryl Hawe Extras Casting
Camera Rob Kelly Dolly Grip
Crew Joshua Weilbrenner Loader
Art Jae Willard Set Dresser
Art Grace Gulick Assistant Property Master
Production Romel Adam Executive Producer
Camera Thomas Bellotti Second Assistant "B" Camera
Lighting Patrick Hines Best Boy Electric
Production Tim Gorman Location Manager
Production Frankie Ferrari Assistant Location Manager
Camera Thomas Dean "B" Camera Operator
Costume & Make-Up Jennifer Douglas Key Hair Stylist
Camera Dan Mason First Assistant "A" Camera
Camera Rob Bullard First Assistant "B" Camera
Production Erin Cole Production Supervisor
Costume & Make-Up Lara F. Quinlan Key Costumer
Costume & Make-Up Amelia Daly Woodbury Wardrobe Supervisor
Camera Dave Romano Key Grip
Camera Eric Komar Dolly Grip
Crew Jon Langeveld Special Effects Technician
Crew Thomas Carroll Special Effects Technician
Production Shaun Downey Assistant Production Coordinator
Production Keegan Schofield Production Secretary
Production James Gowdy First Assistant Accountant
Production Nicole Aiguier Second Assistant Accountant
Art Scott T. Pena Construction Foreman
Art Arthur W. Pinkham Set Designer
Art Sean P. Doyle Art Department Coordinator
Art Joe Riccitelli Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Steven W. Coutts On Set Dresser
Art Colin D. Sutherland Set Dresser
Camera Bill Grady Grip
Camera Dillon Mooney Grip
Camera Mike Geoghegan Grip
Camera Gus Margiotta Grip
Production Angela Persi Local Casting
Crew Ryan P. Sheehan Transportation Captain

keyboard_arrow_up