In 2006 beroofde een groep dieven het filiaal van Banco Río in Acassuso. De overval werd minutieus voorbereid en ze gingen met een hele grote som geld aan de haal. Het werd een van de beroemdste en slimste bankovervallen uit de geschiedenis van Argentinië.
Nee, helaas is El robo del siglo nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Alex Zito | Producer |
Writing | Alex Zito | Writer |
Camera | Félix Monti | Director of Photography |
Directing | Ariel Winograd | Director |
Production | Axel Kuschevatzky | Producer |
Crew | Patricio Vega | Thanks |
Costume & Make-Up | Julio Suárez | Costume Design |
Editing | Pablo Barbieri Carrera | Editor |
Art | Daniel Gimelberg | Art Direction |
Production | Ricardo Freixa | Producer |
Sound | Dario Eskenazi | Original Music Composer |
Sound | Gonzalo Matijas | Sound Designer |
Production | Fernando Szew | Producer |
Camera | Gustavo Triviño | Steadicam Operator |
Production | Juan Pablo García | Producer |
Sound | José Luis Díaz | Supervising Sound Editor |
Production | Pola Zito | Producer |
Production | Leandro Borrell | Production Manager |
Production | Leandro Borrell | Line Producer |
Production | Paula Massa | Associate Producer |
Crew | Franco Burattini | Weapons Master |
Crew | Julian Loyola | Thanks |
Crew | Robert A. Haynes | Quality Control Supervisor |
Sound | Lisandro Rumeau | Boom Operator |
Crew | Gabriel Korenfeld | Thanks |
Visual Effects | Federico Ransenberg | Special Effects Supervisor |
Production | Javier del Pino | Producer |
Directing | Luis Bernárdez | Assistant Director |
Camera | Juan José Fernández | Key Grip |
Camera | Joaquín Silvatici | Second Assistant Camera |
Camera | Juan Alejo Fernandez | Grip |
Sound | Òscar Senén | Orchestrator |
Sound | Pablo Daniel Gutiérrez | Foley Editor |
Sound | Pablo Daniel Gutiérrez | Foley Artist |
Sound | Matías Vilaro | Dialogue Editor |
Sound | Flavio Nogueira | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Maximo Bancora | Second Assistant Director |
Directing | Mariana Cavagnaro Rouge | First Assistant Director |
Sound | Gastón Victorica | Foley Recordist |
Production | Marcelo Ortega | Producer |
Production | Marcelo Ortega | Associate Producer |
Visual Effects | Eva Amuchastegui | VFX Production Coordinator |
Writing | Rodolfo Palacios | Book |
Production | Germán Garrido | Production Manager |
Production | Ezequiel Cardoni | Location Production Assistant |
Camera | Marcela Martínez | Assistant Camera |
Camera | Marcela Martínez | Focus Puller |
Editing | Rodrigo Silvestri | Color Assistant |
Costume & Make-Up | Lucía Gasconi | Assistant Costume Designer |
Camera | Miguel Caram | Camera Operator |
Visual Effects | Toni Agoglitta | VFX Artist |
Editing | Jorge Russo | Colorist |
Production | Fernanda Pérez | Production Coordinator |
Crew | Pablo Desanzo | Second Unit Cinematographer |
Writing | Fernando Araujo | Writer |
Production | Juan Gonzalez del Solar | Associate Producer |
Camera | Gastón García Guevara | Camera Operator |
Crew | Ivan Insausti | Drone Operator |
Directing | Mariana Busetto | Script Supervisor |
Production | Christian Cardoner | Associate Producer |
Crew | Andrei Burlaka | Visual Effects Editor |
Production | Ricardo Hornos | Associate Producer |
Crew | Román Kampelmacher | Weapons Wrangler |
Visual Effects | Guadalupe Barbara | Visual Effects Compositor |
Art | Nayla Zarba | Runner Art Department |
Production | Verónica Zelwianski | Casting |
Sound | Mike Moreno | Music Supervisor |
Crew | Juan Pablo Domenech | Thanks |
Sound | Rubén Piputto Santos | Sound Mixer |
Production | Juan Pablo Astié | Associate Producer |
Crew | Emanuel Diez | Thanks |
Crew | Alberto Jaceniuk | Weapons Wrangler |
Production | Denise Brion | Production Assistant |
Camera | Federico Santamarina | Best Boy Grip |
Crew | Juan Sebastián Azurmendi | Special Effects Technician |
Crew | Germán Rocca | Video Assist Operator |
Production | Nicolas Mollis | Production Assistant |
Editing | Luisina Rampoldi | Assistant Editor |
Production | Alina Couto | Post Production Coordinator |
Production | Alina Couto | Post Production Producer |
Camera | Florencia Manca | First Assistant Camera |
Camera | Miguel Maiser | Digital Imaging Technician |
Production | Fernando Carranza | Producer |
Production | Pierluigi Gazzolo | Producer |
Production | Rocio Lujan Taboada | Producer |
Production | Juan JC Acosta | Associate Producer |
Production | Emiliano Saccone | Associate Producer |
Crew | Ariel Arredondondo | Stunt Coordinator |
Art | Emiliano Konoba | Graphic Designer |
Crew | Alejo Saravia | Post Production Supervisor |
Directing | Patricia Asses | Second Assistant Director |
Directing | Teresita Barusso | Third Assistant Director |
Art | Natalia Mendiburu | Set Designer |
Art | Martín Zabala Monzón | Set Dresser |
Camera | Guillermo Kron | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Romina Azzigotti | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Valeria Fernández | Assistant Costume Designer |
Production | Sol Bizzozero | Assistant Location Manager |
Production | Eugenia D'Alessio | Location Manager |