Wat zou je doen als je je eigen foto op een site met vermiste personen zou zien? Het overkomt Nathan Harper, die op zoek gaat naar zijn ware identiteit en er al snel achterkomt dat zijn ouders totaal andere mensen zijn dan dat ze beweren. Wanneer de politie en de regering dan achter hem aan komt, zal Nathan in een race tegen de klok op zoek moeten naar de waarheid.
Nee, helaas is Abduction nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Michael Tronick | Additional Editing |
Production | Joseph Middleton | Casting Director |
Sound | Ed Shearmur | Original Music Composer |
Directing | John Singleton | Director |
Editing | Bruce Cannon | Editor |
Sound | Tami Treadwell | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Ruth E. Carter | Costume Designer |
Sound | Christopher Assells | Sound Effects Editor |
Camera | Peter Menzies Jr. | Director of Photography |
Production | Doug Davison | Producer |
Production | Roy Lee | Producer |
Art | Keith Brian Burns | Production Design |
Production | Patrick Crowley | Producer |
Crew | Chris Palermo | Stunt Driver |
Crew | Joe Bucaro III | Stunt Driver |
Camera | Amy Vincent | Additional Director of Photography |
Production | Anthony Katagas | Executive Producer |
Production | Anthony Katagas | Unit Production Manager |
Production | Donna Sloan | Executive In Charge Of Production |
Sound | Robert Jackson | Boom Operator |
Visual Effects | Mike Uguccioni | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Mary Burton | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Stephanie Macdougall | Wardrobe Assistant |
Crew | Brad Martin | Stunt Coordinator |
Sound | Michael Keller | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Zack Duhame | Stunts |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Writing | Shawn Christensen | Writer |
Costume & Make-Up | Karen Lovell | Hairstylist |
Sound | Ron Bedrosian | ADR Mixer |
Sound | Nerses Gezalyan | Sound Mixer |
Sound | David A. Whittaker | Sound Effects Editor |
Sound | Greg Zimmerman | ADR Recordist |
Art | Kristin Lekki | Art Department Coordinator |
Production | Allison Shearmur | Executive Producer |
Crew | Drew Jiritano | Special Effects Coordinator |
Sound | Gary A. Hecker | Foley |
Crew | Tim Rigby | Stunts |
Crew | Caryn Mower | Stunts |
Production | Ellen Goldsmith-Vein | Producer |
Art | Jeremy Zerechak | Set Dresser |
Crew | Peewee Piemonte | Utility Stunts |
Production | Dan Lautner | Producer |
Production | Lee Stollman | Producer |
Production | Alan Lee | Casting |
Art | Liba Daniels | Art Direction |
Art | Julie Smith | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Evelyne Noraz | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Darcie Buterbaugh | Costume Supervisor |
Production | Donna M. Belajac | Casting |
Costume & Make-Up | David Presto | Tattoo Designer |
Costume & Make-Up | Marjorie Durand | Makeup Artist |
Sound | Tom Kramer | Music Editor |
Visual Effects | Nathan McGuinness | Senior Visual Effects Supervisor |
Camera | Jason Ellson | Steadicam Operator |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley |
Visual Effects | Michele C. Vallillo | Visual Effects Producer |
Sound | Jay B. Richardson | Music Editor |
Sound | Daniel S. Irwin | Dialogue Editor |
Sound | Shie Rozow | Music Editor |
Art | Jim Wallis | Set Designer |
Visual Effects | Jason Sanford | Visual Effects Producer |
Art | Peter C. Clarke | Property Master |
Art | Jay Durrwachter | Assistant Art Director |
Art | Brian Markey | Construction Coordinator |
Art | Julie Ray | Set Designer |
Art | Brent Rice | Leadman |
Sound | Greg Hedgepath | Supervising Sound Editor |
Sound | Bill R. Dean | Supervising Sound Editor |
Sound | Mike Prestwood Smith | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | James Wright | Dolby Consultant |
Visual Effects | Tyler Kehl | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Gregory D. Liegey | Visual Effects Supervisor |
Camera | Bruce W. Talamon | Still Photographer |
Camera | Colin Hudson | Camera Operator |
Camera | Colin Hudson | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Alison Evans | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Crystal Gomes | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Amanda Jenkins | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Mara Majorowicz | Set Costumer |
Crew | Donald A. Kraus | Transportation Coordinator |
Directing | Liliana M. Molina | Script Supervisor |
Camera | Pete Romano | Underwater Director of Photography |
Camera | Christopher A. Schenck | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Paul John Carli | Costume Assistant |
Sound | Stephanie Lowry | Music Editor |
Crew | Will Casey | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Rachel Geary | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Diane Dixon | Hairstylist |
Crew | Ray Boniker | Visual Effects Editor |
Editing | Rosalie A. Staley | Digital Intermediate |
Sound | Bobbi Banks | Supervising ADR Editor |
Camera | Eric Swanek | First Assistant "B" Camera |
Sound | Gayle Wesley | First Assistant Sound Editor |
Crew | Roger C. Johnson | Video Assist Operator |
Sound | John Houlihan | Music Consultant |
Sound | Tracy McKnight | Music Supervisor |
Lighting | James Keys | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Nancy Keslar | Assistant Hairstylist |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Visual Effects | Ayse Dedeoglu | Visual Effects Production Manager |
Sound | Robert Althoff | Sound Mix Technician |
Production | Gregg Edler | Production Coordinator |
Camera | Brian S. Osmond | Camera Operator |
Visual Effects | Rachel Faith Hanson | Visual Effects Coordinator |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Stunts |
Camera | A. Anthony Cappello | First Assistant "A" Camera |
Sound | P.J. Bloom | Music Consultant |
Art | Warren Drummond | Storyboard Artist |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunts |
Camera | Steve Wolfe | First Assistant "C" Camera |
Lighting | James B. Crawford | Gaffer |
Costume & Make-Up | Craig Anthony | Costumer |
Editing | Aaron Brock | Assistant Editor |
Crew | Michael Sean Foley | CG Supervisor |
Production | Russell Steele | Production Accountant |
Art | Christina Myal | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Marianne Skiba | Makeup Artist |
Directing | Doug Torres | First Assistant Director |
Crew | Cherokee Walker | Aerial Coordinator |
Lighting | Bob Leitelt | Key Rigging Grip |
Production | John Fedynich | Production Supervisor |
Camera | Michael C. Price | Key Grip |
Lighting | Paul Hazard | Best Boy Electric |
Production | Laura Zech | Casting Assistant |
Lighting | Dante Ludovici | Electrician |
Lighting | Jaim O'Neil | Electrician |
Lighting | Ray 'Chazz' Edwards | Rigging Grip |
Production | Jeremy Bell | Executive Producer |
Art | Daragh Byrne | Set Dresser |
Camera | Michael Fitzgerald | Epk Camera Operator |
Lighting | Micael Albrecht | Electrician |
Camera | Cheli Clayton | First Assistant Camera |
Lighting | Ron Newburn | Electrician |
Production | Ashley Bearden | Production Coordinator |
Lighting | Jared Wellman | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Jasen Joseph Sica | Key Hair Stylist |
Camera | Michael S. Epley | Dolly Grip |
Directing | Francisco Ortiz | Second Assistant Director |
Production | Winsome Sinclair | Extras Casting |
Sound | Christopher Strollo | Boom Operator |
Art | Demian Aspinwall | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Michelle Christensen | Costume Coordinator |
Camera | Landon Ruddel | Best Boy Grip |
Camera | Travis McMunn | Aerial Camera Technician |
Visual Effects | Gustavo A. Pablik | Visual Effects Coordinator |
Camera | Andrew Peck | Second Assistant "B" Camera |
Art | Luke Andrade | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Linda Williams | Hairstylist |
Visual Effects | Ashley J. Ward | Visual Effects Coordinator |
Camera | Stan Keitt | First Assistant Camera |
Art | David Hassinger | Set Dresser |
Lighting | Pete Klingenberg | Electrician |
Lighting | Kelly Roofner | Electrician |
Production | Wolfgang Hammer | Executive Producer |
Camera | Eric Wycoff | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Benjamin Macensky | Electrician |
Camera | Jason Cortazzo | Libra Head Technician |
Camera | Matt Fortlage | Second Assistant Camera |
Crew | Joanne Lamstein | Stunts |
Editing | Herbert Dwight Raymond IV | Additional Editing |
Editing | Tricia Chiarenza | Color Timer |
Camera | Gregory L. Edwards | Dolly Grip |
Lighting | Joseph Edward Myers | Electrician |
Sound | Willa Yudell | Music Coordinator |
Visual Effects | Pat Sweeney | VFX Director of Photography |
Lighting | Bob Dodd | Electrician |
Lighting | Travis Johnston | Electrician |
Camera | Ryan Rayner | Second Assistant "A" Camera |
Production | Natalie Damico | Travel Coordinator |
Costume & Make-Up | Laura Sewrey | Assistant Costume Designer |
Editing | Christopher McDonald | Dailies Operator |
Camera | Chuck May | Best Boy Grip |
Lighting | John Donaldson | Electrician |
Lighting | Josh Drylie | Rigging Grip |
Lighting | Luke Kislak | Rigging Grip |
Lighting | Jordan Lippert | Rigging Grip |
Lighting | Nic Lockerman | Rigging Grip |
Lighting | Dennis C. Miller Jr. | Rigging Grip |
Production | Katie Calogero | Casting Assistant |
Production | Marquita Bradley | Extras Casting Assistant |
Production | Emily Klindworth | Extras Casting Assistant |
Editing | Rick J. Brown | Colorist |
Production | Carol Sue Byron | Production Accountant |
Art | Faith Farrell | Painter |
Art | Joshua Hogan | Painter |
Art | Matthew Carraher | Set Dresser |
Production | Gabriel Mason | Executive Producer |