Captain Rose Corley is geboren met buitenaardse superkrachten. In verband met een nieuwe opdracht moet ze het opnemen tegen hybride buitenaardse mensen, die de meerderheid van de wereldbevolking vormen. Om te slagen moet Corley een buitenaards moederschip binnendringen.
Nee, helaas is Skylines nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Colin Strause | Producer |
Production | Greg Strause | Producer |
Editing | James Clarke | Digital Intermediate |
Production | Matthew E. Chausse | Producer |
Visual Effects | Matthew E. Chausse | Visual Effects Producer |
Writing | Matthew E. Chausse | Story |
Writing | Joshua Cordes | Characters |
Directing | Liam O'Donnell | Director |
Production | Liam O'Donnell | Producer |
Writing | Liam O'Donnell | Writer |
Crew | Andy Davis | Compositor |
Production | Colin Jones | Casting |
Production | Donatas Šimukauskas | Casting |
Camera | Robertas Pileckas | First Assistant Camera |
Production | John McAlary | Casting |
Camera | Alain Duplantier | Director of Photography |
Camera | Tomas Riuka | Steadicam Operator |
Crew | Benni Diez | CG Supervisor |
Art | Asta Urbonaitė | Set Decoration |
Art | Renuaras Krivelis | Construction Manager |
Crew | Michail Purenok | Transportation Coordinator |
Sound | Ben Tat | Dialogue Editor |
Sound | Ben Tat | ADR Editor |
Editing | Scott Goulding | Colorist |
Visual Effects | Thomas Loeder | Visual Effects Supervisor |
Production | Ami Verge | Post Production Coordinator |
Production | Urtė Vaicekauskaitė | Production Manager |
Crew | Katie Goodwin | Visual Effects Editor |
Sound | Sven Taits | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ram Khatabakhsh | Music |
Sound | Steven Parker | Sound Effects Editor |
Crew | Chris Payne | Compositor |
Sound | Phil Lee | Sound Effects Editor |
Crew | Chris Wells | Compositor |
Crew | Katie Bullock-Webster | Post Production Supervisor |
Sound | Rodney Berling | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Artiom Grigorian | Special Effects Supervisor |
Directing | Jelena Grišina | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Inga Raslanaitė | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Inga Raslanaitė | Makeup Designer |
Directing | Julija Mickėnaitė | Second Unit First Assistant Director |
Camera | Linas Dikčius | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Žaneta Jasiūnienė | Makeup & Hair |
Crew | Phong Giang | Stunts |
Crew | Yoon Cha-Lee | Stunt Coordinator |
Crew | Chris Qi Yao | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Chris Qi Yao | Visual Effects Supervisor |
Editing | Lizzie Newsham | Digital Intermediate |
Directing | Can Aydin | Second Unit Director |
Visual Effects | Chad Van Horn | Visual Effects Coordinator |
Editing | Chad Van Horn | EPK Editor |
Costume & Make-Up | Lena Mossum | Costume Design |
Editing | Robert Sealey | Additional Editor |
Art | Joey Orosco | Sculptor |
Art | Henrikas Piktuižis | Property Master |
Art | Ernesto Cornejo | Sculptor |
Visual Effects | Rocco Gioffre | Matte Painter |
Camera | Lucía Faraig | Still Photographer |
Writing | Jeff Hammer | Script Consultant |
Sound | Chris Alford | Foley Mixer |
Crew | Naomi Butler | Compositor |
Costume & Make-Up | Jolanta Regelskienė | Makeup Artist |
Crew | Oleg Godickij | Special Effects Technician |
Production | Edgaras Černiauskas | Extras Casting |
Lighting | Marius Navarič | Electrician |
Camera | Lukas Šalna | Second Assistant Camera |
Camera | Martynas Šiaučiūnas | First Assistant "B" Camera |
Camera | Tomas Vilys | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Gražina Bučkienė | Seamstress |
Costume & Make-Up | Jurga Kleizaitė | Costumer |
Costume & Make-Up | Rūta Tamulevičienė | Costumer |
Costume & Make-Up | Rasa Taujanskienė | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Rūta Miglinaitė | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Cristina Malillos | Prosthetics |
Camera | Henrikas Gudlevičius | Best Boy Grip |
Camera | Vytautas Gudlevičius | Key Grip |
Visual Effects | Matthew Charles Santoro | Visual Effects Designer |
Production | Ashley Franklin | Production Supervisor |
Visual Effects | Derek Winslow | Matte Painter |
Art | Rich Mayberry | Painter |
Crew | Jo De Mey | Compositor |
Editing | Barrett Heathcote | Editor |
Crew | Manuel Mendes | Visual Effects Editor |
Art | Pascal Degrune | Concept Artist |
Art | Dagnė Gumbrevičiūtė | Assistant Set Decoration |
Production | Eduard Vallès | Production Manager |
Sound | Kazimieras Čejauskas | Boom Operator |
Crew | Nikolay Kolev | Compositor |
Visual Effects | Adam Buckner | VFX Supervisor |
Art | Martynas Baltrusaitis | Set Dresser |
Camera | Marius Zilenas | Grip |
Camera | Simonas Jakubauskas | Drone Pilot |
Crew | Alice Locuratolo | Compositor |
Crew | Juan Alonso | Compositor |
Sound | Brian Gilligan | Sound Designer |
Sound | Brian Gilligan | Supervising Sound Editor |
Sound | Payam Hosseinian | Assistant Sound Editor |
Art | Cédric Van Eesbeek | Production Design |
Art | Lina Sakalauskaite | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Narimani Ammar | Digital Compositor |
Visual Effects | Annie Ng | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jerome Tai | Digital Compositor |
Visual Effects | Syamil Aiman Mazlan | Digital Compositor |
Crew | Cezar Tatarau | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Andres Patarroyo | Animation |
Directing | Eliot Mathews | First Assistant Director |
Art | Perrine Lejeune | Art Direction |
Sound | Shacora Mitchell | ADR Mixer |
Sound | Tushar Manek | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ignas Valotka | Boom Operator |
Art | Chris Fagan | Set Designer |
Crew | Gintaras Antanas Linkevicius | Prop Maker |
Editing | Maria Brandt | Digital Intermediate Assistant |
Visual Effects | Guliz Demiray | Animation |
Visual Effects | Jim Steel | Compositing Supervisor |
Editing | Ben North | Digital Intermediate Editor |
Costume & Make-Up | Cristina Martín de la Fuente | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Tomas Smulkis | Second Assistant Director |
Art | Grigorijus Zundelovičius | Assistant Art Director |
Camera | Eduard Roigé | First Assistant Camera |
Lighting | Florent Bagard | Gaffer |
Camera | Gytis Gudlevičius | Grip |
Camera | Martin Frederic | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Andrius Malūkas | Electrician |
Camera | Tenesor Quintana | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Deborah del Pino | Assistant Costume Designer |
Art | Lynn Hofmann | Assistant Property Master |
Art | David Hermans | Concept Artist |
Art | Jordi Versteege | Concept Artist |
Art | Vytautas Gečas | Construction Manager |
Art | Artūras Labukas | Construction Manager |
Art | Martynas Pirštelis | Construction Manager |
Art | Fito Dellibarda | Props |
Visual Effects | Ahmed Khaled | Digital Compositor |
Visual Effects | Desmond Chew | Digital Compositor |
Visual Effects | Daniel Stenhouse | VFX Artist |
Visual Effects | Karapetyan Vardan | VFX Artist |
Visual Effects | Sajad Yousefi | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Jun Yit Lai | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Rory Heffernan | Visual Effects Coordinator |
Editing | Shahid Malik | Digital Intermediate Assistant |
Sound | Connor Hughes | Music Editor |
Production | Ruta Ziogele | Production Coordinator |
Directing | Danielė Zavadskytė | Third Assistant Director |
Visual Effects | David Fowler | VFX Supervisor |
Production | Monika Balčiauskaitė | Travel Coordinator |
Art | Julius Gerdvila | Graphic Designer |
Art | Laimonas Kazlauskas | Set Dresser |
Art | Mindaugas Kimbaras | Set Dresser |
Art | Rytis Daraskevičius | Set Dresser |
Art | Laurynas Šavelis | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Paulina Insodaitė | Costumer |
Camera | Odeta Riškutė | Digital Imaging Technician |
Camera | Robertas Daškevičius | Still Photographer |
Camera | Audrius Solominus | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Diana Šiaučiulytė-Chmieliauskė | Makeup Artist |
Art | Saiko Yamazaki | Sculptor |
Art | Ian Stevens | Sculptor |
Camera | Paulius Brukštaitis | Grip |
Lighting | Marcel Bulterys | Gaffer |
Lighting | Dmitrij Snelščikov | Electrician |
Lighting | Petras Avižonis | Electrician |
Crew | Linus Kuzminskas | Special Effects Technician |
Crew | Viktor Kezun | Special Effects Technician |
Crew | Artūras Kizelis | Special Effects Technician |
Production | Liukrecija Kybartienė | Production Accountant |
Art | Artūras Jefremovas | Construction Manager |
Lighting | Michail Podgarjecki | Best Boy Electric |
Production | Jordi Abarca | Production Manager |
Production | Aina Segui | Production Coordinator |
Production | Yolanda Placeres | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Irene Vizcaino | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | María Dolores García | Costume Assistant |
Art | Ana Domínguez | Painter |
Art | Juan Carlos Gómez | Sculptor |
Art | Sara Alvarez Fernandez | Sculptor |
Sound | Mark Langlay-Smith | ADR Recordist |
Visual Effects | Kaze Andy Yau | VFX Supervisor |
Visual Effects | Peng Na | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tay Yi Ling | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dale Davies | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Li Yuan Yuan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dimitar Bakalov | Animation Supervisor |
Crew | Danny Yin | Sequence Supervisor |
Crew | Lee Chan Hoh | Sequence Supervisor |
Crew | Trishit Pradhan | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Sandra Guarda | Animation |
Crew | Paolo D'Arco | Compositor |
Crew | John Moffett | Compositor |