In het Las Vegas van begin jaren 70 wordt Sam Rothstein, die vanwege zijn succesvolle gokmethoden de bijnaam Ace kreeg, door zijn bazen aangesteld om het Tangiers Casino te leiden. Zijn jeugdvriend Nicky Santoro volgt niet veel later, maar anders dan Ace laat Nicky zich in met misdadige organisaties.
Nee, helaas is Casino nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Robert Richardson | Director of Photography |
Art | Jack G. Taylor Jr. | Art Direction |
Art | Rick Simpson | Set Decoration |
Writing | Martin Scorsese | Screenplay |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Sound | Eugene Gearty | Sound Editor |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Art | Dante Ferretti | Production Design |
Production | Georgia Kacandes | Unit Production Manager |
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Sound | Dan Korintus | Dialogue Editor |
Sound | David Boulton | ADR Engineer |
Costume & Make-Up | Rita Ryack | Costume Design |
Writing | Nicholas Pileggi | Screenplay |
Writing | Nicholas Pileggi | Novel |
Production | Barbara De Fina | Producer |
Production | Joseph P. Reidy | Associate Producer |
Directing | Joseph P. Reidy | First Assistant Director |
Crew | Richard E. Butler | Stunts |
Crew | Dan Bradley | Stunts |
Sound | Skip Lievsay | Supervising Sound Editor |
Crew | Bradley M. Goodman | Post Production Supervisor |
Editing | James Y. Kwei | Associate Editor |
Art | Mike Higelmire | Leadman |
Editing | Pasquale Buba | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Dick Warlock | Stunts |
Costume & Make-Up | Ilona Herman | Hairstylist |
Camera | Phillip V. Caruso | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Maggie Morgan | Assistant Costume Designer |
Art | Saul Bass | Title Designer |
Crew | Terry Erickson | Special Effects |
Costume & Make-Up | John Dunn | Costume Design |
Production | Kathleen M. Courtney | Production Coordinator |
Sound | Kam Chan | Foley Editor |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Crew | George P. Wilbur | Stunts |
Crew | Rick Avery | Stunts |
Sound | Robbie Robertson | Music Consultant |
Sound | Fred Rosenberg | Supervising Dialogue Editor |
Crew | Steven Lambert | Stunts |
Directing | Scott Harris | Second Assistant Director |
Crew | Mike Gunther | Stunts |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Crew | Mario Roberts | Stunts |
Crew | Max Daniels | Stunts |
Crew | Jack Verbois | Stunts |
Crew | Daniel W. Barringer | Stunts |
Crew | Daniel W. Barringer | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Jo-Anne Smith-Ojeil | Key Makeup Artist |
Lighting | Ian Kincaid | Gaffer |
Crew | Donna Evans | Stunts |
Crew | Loren Janes | Stunts |
Crew | Jim Wilkey | Stunts |
Art | Elaine Bass | Title Designer |
Sound | Reilly Steele | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Paul J. Lombardi | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Nancy McArdle | Costume Supervisor |
Production | Michael J. Burmeister | Location Manager |
Art | A. Todd Holland | Art Department Coordinator |
Crew | J. Mark Donaldson | Stunts |
Crew | Robert G. Willard | Special Effects Assistant |
Visual Effects | Craig Barron | Visual Effects Supervisor |
Camera | Garrett Brown | Steadicam Operator |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Krystyna Demkowicz | Executive In Charge Of Production |
Directing | Karen Golden | Script Supervisor |
Crew | Dick Hancock | Stunts |
Crew | Joshua Hancock | Picture Car Coordinator |
Costume & Make-Up | Paul LeBlanc | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Peter Tothpal | Key Hair Stylist |
Art | Rodney Armanino | Construction Coordinator |
Art | Alan Allinger | Construction Foreman |
Camera | Daniel C. Gold | Camera Operator |
Crew | Christopher Doyle | Stunts |
Sound | Annette Kudrak | ADR Editor |
Art | Dennis J. Parrish | Property Master |
Sound | Lee Lemont | Supervising ADR Editor |
Costume & Make-Up | Tricia Sawyer | Makeup Artist |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Sound | Charles M. Wilborn | Sound Mixer |
Camera | Todd McMullen | Second Assistant Camera |
Sound | Bobby Mackston | Music Editor |
Editing | Bob Kaiser | Color Timer |
Editing | Scott Brock | Assistant Editor |
Lighting | Victor Svimonoff | Rigging Gaffer |
Art | Evan Campbell | Sculptor |
Crew | Mark Franco | Executive Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Mona Orr | Hairstylist |
Production | Nicole Kwak | Assistant Production Coordinator |
Crew | Richard L. Blackwell | Stunts |
Camera | Chris Centrella | Key Grip |
Sound | Bruce Pross | Foley Supervisor |
Lighting | Reynaldo Barrera | Electrician |
Crew | Peter McKernan | Stunts |
Crew | Peter McKernan | Aerial Coordinator |
Crew | John Polce | Stunts |
Crew | Greg Anderson | Stunts |
Crew | Rick Shuster | Stunts |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Directing | Darin Rivetti | Additional Second Assistant Director |
Crew | Dianne E. Collins | Unit Publicist |
Crew | Chuck E. Stewart | Special Effects Assistant |
Visual Effects | Ben Barron | 3D Modeller |
Crew | J.P. Romano | Stunts |
Production | Ralph Coleman | Assistant Location Manager |
Crew | Gary Guercio | Stunts |
Camera | David L. Merrill | Dolly Grip |
Crew | Dana Kristen Vahle | Stunts |
Crew | Rick Sawaya | Stunts |
Crew | Bob Marrocco | Stunts |
Crew | Bob Elmore | Stunts |
Crew | David Teasley | Generator Operator |
Art | Bill Darrow | Standby Painter |
Art | John Duncan | Props |
Art | Daniel Ross | Set Designer |
Costume & Make-Up | Omar Abderrahman | Set Dressing Artist |
Camera | Jerry Lane | First Assistant Camera |
Camera | Bill Blaydes | Grip |
Costume & Make-Up | Jon Boyden | Set Costumer |
Crew | Brett Kramer | Craft Service |
Crew | Glenn E. Anderson | Driver |
Crew | Paul Mayer | Projection |
Crew | Rosie Heeter | Stand In |
Crew | Ardie McLaughlin | Transportation Captain |
Crew | Buddy Hunter | Transportation Co-Captain |
Crew | Dan Anglin | Transportation Coordinator |
Lighting | Mark Hadland | Best Boy Electric |
Production | Ray Favero | Casting Associate |
Production | Nadine F. Wilson | Post Production Accountant |
Production | Dixie D. Walker | Production Accountant |
Sound | Christopher Ramsey | Boom Operator |
Crew | Scott Garcia | Special Effects Technician |
Crew | John D. Sarviss | Stunts |
Lighting | Michael A. Mendez | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Danna Edwards | Key Costumer |
Camera | Steve Craft | Camera Loader |
Camera | Dean M. King | Best Boy Grip |
Production | Kelli Gillam | Assistant Accountant |
Crew | Parry Willard | Special Effects Assistant |
Directing | Michael Greenwood | Second Second Assistant Director |
Crew | Paul Sklar | Stunts |
Art | Gary F. Kieldrup | Assistant Property Master |
Directing | Phil Marco | Second Unit Director |
Sound | Sean Huff | Apprentice Sound Editor |
Production | Heather McCurdy | Casting Assistant |
Editing | John Gardiner | Colorist |
Production | Maggie Mancuso | Location Assistant |
Production | Howard Carey | Production Assistant |
Production | Braden Kuhlman | Production Secretary |
Crew | Frank Cullotta | Technical Advisor |
Crew | Eddie Matthews | Stunt Double |
Crew | Billy Judkins | Stunts |
Sound | Roy Hawkins | Music |