Om hun rock-'n-roll-bestemming te vervullen, gaan de nu middelbare leeftijdsvrienden Bill en Ted op een nieuw avontuur wanneer een bezoeker uit de toekomst hen waarschuwt dat alleen hun lied het leven kan redden zoals wij dat kennen. Onderweg worden ze geholpen door hun dochters, een nieuwe lichting historische figuren en een paar muzieklegendes - om het lied te zoeken dat hun wereld recht zal zetten en harmonie zal brengen in het universum.
Nee, helaas is Bill & Ted Face the Music nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Dean Parisot | Director |
Writing | Ed Solomon | Screenplay |
Writing | Chris Matheson | Screenplay |
Production | Scott Kroopf | Producer |
Editing | Don Zimmerman | Editor |
Production | Patrick W. Dugan | Executive Producer |
Production | Steven Soderbergh | Executive Producer |
Production | Keanu Reeves | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Jennifer Starzyk | Costume Designer |
Camera | Shelly Johnson | Director of Photography |
Production | Chris Matheson | Executive Producer |
Production | Steve Ponce | Producer |
Art | Melanie Jones | Production Design |
Production | David Haring | Producer |
Crew | Kevin Yagher | Makeup Effects |
Production | Alex Winter | Executive Producer |
Sound | Jonathan Leahy | Music Supervisor |
Production | Alex Lebovici | Producer |
Production | Ed Solomon | Producer |
Visual Effects | Peter Steffan | VFX Artist |
Visual Effects | Eric Mancha | VFX Artist |
Crew | Travis Locke | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Leslie Sungail | Costume Supervisor |
Production | David Hillary | Co-Producer |
Production | Ray Bouderau | Executive Producer |
Production | Courtney Chenn | Executive Producer |
Production | Scott H. Cohen | Co-Executive Producer |
Production | Scott Fischer | Executive Producer |
Production | Elliot Grainge | Co-Producer |
Production | Grant Guthrie | Executive Producer |
Production | Brent Guttman | Co-Executive Producer |
Production | David Hillary | Associate Producer |
Production | Waylen Lin | Co-Executive Producer |
Production | Jacqueline Mahan | Co-Executive Producer |
Production | Christian Mercuri | Executive Producer |
Production | Bella Pace | Co-Executive Producer |
Production | R. Scott Reid | Co-Executive Producer |
Production | Marcus L. Rogers | Co-Executive Producer |
Production | John Ryan Jr. | Executive Producer |
Production | William Sadler | Executive Producer |
Production | John Santilli | Executive Producer |
Production | Michael J. Urann | Associate Producer |
Production | Jeanette Volturno | Line Producer |
Production | Ashley Waldron | Co-Producer |
Production | Stephanie Weier | Co-Executive Producer |
Sound | Mark Isham | Original Music Composer |
Production | Nicole Abellara Hallman | Casting |
Production | Jeanne McCarthy | Casting |
Production | Leslie Woo | Casting |
Art | Zak Faust | Art Direction |
Art | Selina van den Brink | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jennifer Starzyk | Costume Design |
Costume & Make-Up | Bianca Appice | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jeri Baker | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Budd Bird | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Everett Brannon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Lainey Dalton | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Bailey Domke | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bailey Domke | Prosthetic Makeup Artist |
Art | Thomas Floutz | Painter |
Costume & Make-Up | Ulla Gaudin | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jordan Renee Graye | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Lee Gren | Tattoo Designer |
Costume & Make-Up | Ursula Hawks | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Courtney Jarrell | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stephen M. Kelley | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Erin Killelea-Moreau | Hairstylist |
Art | Carol Koch | Sculptor |
Costume & Make-Up | Courtney Lether | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dennis Liddiard | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Annabelle MacNeal | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Randi Mavestrand | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Lana Mora | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michelle Nyree | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Donna Spahn | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Donna Spahn | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Linda Stamm | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Emily Tatum | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Chris Yagher | Special Effects Makeup Artist |
Art | Jeff Yagher | Sculptor |
Costume & Make-Up | Kevin Yagher | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Jose Zamora | Hair Department Head |
Production | Laura Altmann | Production Supervisor |
Production | Aaron Collins | Production Supervisor |
Production | David Hillary | Line Producer |
Production | David Hillary | Unit Production Manager |
Directing | Aaron Barsky | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Graham Geraghty | Second Second Assistant Director |
Directing | James Madigan | Second Unit Director |
Directing | Alexander Salazar | Additional Second Assistant Director |
Directing | David Sardi | First Assistant Director |
Directing | Jonathan M. Warren | Second Second Assistant Director |
Crew | Eric Scott Williamson | Second Unit |
Art | Travis C. Acosta | Set Dresser |
Art | Genevieve Bamburg | Painter |
Crew | Johnny Barksdale | Propmaker |
Art | Dana Beahler | Sculptor |
Art | Kenneth Bellmyer | Painter |
Crew | Giovanni Bijou | Carpenter |
Art | William Boyle | Painter |
Art | Alfonso Bradley | Set Dresser |
Art | Brande Brown | Painter |
Art | Dedric Cain | Set Dresser |
Art | Erik Carpenter | Sculptor |
Art | Jason Chaffin | Sculptor |
Art | Daniel Coe | Construction Coordinator |
Art | Iggie Colomer | Set Dresser |
Crew | Justin Bruce Trevor Comiskey | Propmaker |
Art | Michael Dares | Leadman |
Art | Shannon de Vergnette | Assistant Art Director |
Visual Effects | David Dionne | 3D Artist |
Art | Tim Dodge | Set Dresser |
Crew | Richard Dorrity | Propmaker |
Art | Lucien Fernandez | Props |
Art | Jason Fraude | Greensman |
Art | Ricardo Don Fredricks | Painter |
Art | Jeremy Grannan | Set Dresser |
Art | Shaynna Gueno | Painter |
Art | Joseph Guerriero | Sculptor |
Art | John Guillory | Sculptor |
Crew | Luke Hammond | Propmaker |
Art | Allison Hilder | Props |
Crew | Erik Jon Holmberg | Propmaker |
Crew | Edward Johnson | Propmaker |
Art | Charlotte Jones | Set Decorating Coordinator |
Art | Adie Kaplan | Set Designer |
Art | Sherman Kew | Storyboard Artist |
Art | Daniel Kirschner | Sculptor |
Art | Ian Mayronne | Greensman |
Crew | Kip Morse | Propmaker |
Crew | Christopher Nicaud | Propmaker |
Art | Jorin Ostroska | Property Master |
Art | Nicole Joubert Pazos | Art Department Coordinator |
Art | Todd Pecoul | Set Dresser |
Art | Ellis Powell | Set Dresser |
Art | Mauricio Ruiz | Concept Artist |
Crew | David Sessum | Propmaker |
Art | Floyd Shepard | Set Dresser |
Art | Joe Skinner | Props |
Art | Clayton Stephens | Sculptor |
Art | Jessica Taylor | Set Decoration Buyer |
Art | Karl Tear | Art Department Assistant |
Art | Susan Thompson | Painter |
Art | Philip Toolin | Set Designer |
Art | David Warburton | Assistant Property Master |
Art | David O. Whatley | Sculptor |
Art | Jeremy Williams | Set Dresser |
Art | Paige Winburne | Art Department Coordinator |
Art | Evan Yarbrough | Storyboard Artist |
Sound | Deb Adair | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Angela Ang | Dialogue Editor |
Sound | Matthew Armstrong | Utility Sound |
Sound | Bradford Bell | Sound Mix Technician |
Sound | Goeun Lee Everett | Sound Effects Editor |
Sound | Ryan Farris | Boom Operator |
Sound | Cameron Frankley | Sound Supervisor |
Sound | Cameron Frankley | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Catherine Harper | Foley Artist |
Sound | Jon Michaels | Supervising Sound Editor |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Sound | Steve Neal | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John Sanacore | Foley Mixer |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Greg ten Bosch | Sound Effects Editor |
Sound | Donovan Thibodeaux | Utility Sound |
Sound | Chris Welcker | Production Sound Mixer |
Crew | Robert Benavidez | Special Effects |
Crew | Dennis Bodenheimer | Special Effects Technician |
Crew | Erdwin J. Clausen Jr. | Special Effects Technician |
Crew | Troy Collins Jr. | Special Effects |
Art | Ernesto Cornejo | Sculptor |
Crew | Donnie Dean | Special Effects Coordinator |
Crew | Santanna Dean | Special Effects Technician |
Art | Emily Dorosky | Painter |
Crew | Elias Duhe Jr. | Special Effects Technician |
Crew | Molly Federline | Special Effects Technician |
Crew | Paul Ferretti | Special Effects |
Crew | Ben Goldberg | Special Effects Technician |
Crew | Maggie Anne Goll | Special Effects |
Crew | Gordon Gross | Special Effects Technician |
Crew | Garrett Hernandez | Special Effects Technician |
Crew | Kurt Hilthon | Special Effects Technician |
Crew | Justin B. Johnson | Special Effects Technician |
Crew | Ashley Kopanski | Special Effects Technician |
Visual Effects | Matt Kutcher | Special Effects Supervisor |
Crew | Matthew James Kutcher | Special Effects |
Crew | Keith Lore | Special Effects Technician |
Crew | Chuck Lucia | Special Effects Technician |
Crew | Michael May | Special Effects Technician |
Crew | Justin Kane Miller | Special Effects Technician |
Crew | Jeff Moshell | Special Effects Technician |
Art | Miyo Nakamura | Sculptor |
Crew | RIP Odebralski | Special Effects Technician |
Crew | Tim Phoenix | Special Effects |
Crew | William Robinson | Special Effects Technician |
Art | Steve Wang | Supervising Art Director |
Crew | Taylor Weigel | Special Effects Technician |
Art | Nicholas Winstead | Sculptor |
Visual Effects | Mathieu Archambault | VFX Artist |
Visual Effects | Rodrigo Armendariz | VFX Artist |
Visual Effects | Kenneth Armstrong | Digital Compositor |
Visual Effects | Yann Austin | VFX Artist |
Visual Effects | Thomas Bacanu | VFX Artist |
Visual Effects | Charles Baden | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | William Banti | VFX Artist |
Visual Effects | Geoffrey Basquin | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tania Beaulieu | VFX Artist |
Visual Effects | Florence Bichon | VFX Artist |
Visual Effects | Alexandre Boesch-Brassens | VFX Artist |
Visual Effects | Samuel Boisvert | VFX Artist |
Visual Effects | Olivier Bolduc | VFX Artist |
Visual Effects | Vincent Boucher-Cormier | VFX Artist |
Visual Effects | Reine Bourgault | VFX Artist |
Crew | Frederic Breault | CG Supervisor |
Visual Effects | Chad Buehler | Digital Compositor |
Crew | Pierre Buffin | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Michael Callahan | Digital Compositor |
Crew | Matt Cashman | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Joseph Charette | VFX Artist |
Visual Effects | Deanna Chittum | Digital Compositor |
Visual Effects | Isabelle Clermont | VFX Editor |
Visual Effects | Antoine Cosset | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ryan Coster | VFX Artist |
Visual Effects | Evelyne Coté | VFX Artist |
Visual Effects | Francois Cote-Paquet | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Glenn Curry | VFX Artist |
Visual Effects | Jean-Louis Darville | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paris Edlyn Deesing | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Eric Desaulniers | VFX Artist |
Visual Effects | Valérie Dessureault | VFX Artist |
Visual Effects | Kenny DiGiordano | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | David Dionne | VFX Artist |
Visual Effects | Mario Donio | VFX Artist |
Visual Effects | Francis Drolet | VFX Artist |
Visual Effects | Florian Dubois | VFX Artist |
Visual Effects | Maxime Ducharme | VFX Artist |
Visual Effects | Zhavier Dumont | VFX Artist |
Crew | Chris Ferriter | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Vincent Forand | VFX Artist |
Visual Effects | Giovani Francis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sébastien Gagné | VFX Artist |
Visual Effects | Bradley Gaines | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Marion Gasqui | VFX Editor |
Visual Effects | Bryan Godwin | VFX Artist |
Visual Effects | Edward Grad | Matte Painter |
Visual Effects | Katie Grenier | VFX Artist |
Visual Effects | Florian Heilig | VFX Artist |
Visual Effects | Ciprian Iorga | VFX Artist |
Visual Effects | Eric Jacobo | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Noémie Jacques | Visual Effects Coordinator |
Crew | Karin Joy | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Luc Julien | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eren Karabulut | Visual Effects |
Visual Effects | Walker Kennedy | CG Artist |
Visual Effects | Thomas Lagana | VFX Artist |
Visual Effects | Arthur Leung | VFX Artist |
Crew | Sam Margolius | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Partipilo Massimo | VFX Artist |
Visual Effects | Keegan McDougall | VFX Artist |
Visual Effects | Alexandre Meneux | VFX Artist |
Visual Effects | Gabriel Monette | VFX Artist |
Visual Effects | Cynthia Mourou | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Yecid Munoz | VFX Artist |
Visual Effects | Ryan E. Murphy | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Nicolas Ndame | VFX Artist |
Visual Effects | Julie Pagé | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Justine Paynat-Sautivet | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Emilie Pelletier | VFX Artist |
Visual Effects | Michael Phan | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Pickering | Digital Compositor |
Visual Effects | Michelle Polacinski | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laurence Provost | VFX Artist |
Visual Effects | Justin Rader | VFX Artist |
Visual Effects | Antoine Rouleau | VFX Artist |
Visual Effects | Jérome Routhier | VFX Artist |
Visual Effects | Lucas Salton | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eric Sanford | Senior Generalist |
Visual Effects | Hadrien Schlumberger | Digital Compositor |
Visual Effects | Andrew Schwartz | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Peter Sidoriak | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Nikola Simeonov | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joshua John Simon | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Vikramjit Sorensangbam | VFX Artist |
Visual Effects | Mariève St-Laurent | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Noemie St-Pierre | VFX Artist |
Visual Effects | Nancy St. John | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Makana Sylva | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sylvain Thibodeau | VFX Editor |
Visual Effects | Olivier Thériault | VFX Artist |
Crew | Benoit Touchette | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | François Trudel | VFX Artist |
Visual Effects | Samuel Vachon | VFX Artist |
Crew | Katie Wells | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mingyang Zhao | VFX Artist |
Crew | Ted Barba | Utility Stunts |
Crew | Jeff Brockton | Utility Stunts |
Crew | Joe Dryden | Utility Stunts |
Crew | Andy Dylan | Stunt Coordinator |
Crew | Hayden Ethan Lee | Utility Stunts |
Crew | Mark Miscione | Stunt Double |
Crew | T. Ryan Mooney | Stunt Double |
Camera | Gus Bechtold | Second Assistant Camera |
Crew | Troy Benjamin | Video Assist Operator |
Camera | Zachary Blosser | Additional First Assistant Camera |
Lighting | Mike 'Big Mike' Bonnet | Rigging Grip |
Lighting | Eliot Brasseaux | Electrician |
Lighting | Eliot Brasseaux | Lighting Technician |
Lighting | Curt Burlin | Rigging Grip |
Camera | Luke Cauthern | Dolly Grip |
Camera | Chad Chamberlain | "B" Camera Operator |
Camera | Chad Chamberlain | Steadicam Operator |
Camera | Ryan Chamberlain | Grip |
Lighting | Joey Chiappellone | Lighting Technician |
Camera | Dylan Coates | Grip |
Lighting | Richard F. Creedon | Rigging Grip |
Crew | Brendan Devanie | Loader |
Lighting | Larry Dorsey Jr. | Best Boy Electric |
Lighting | David Easley | Rigging Grip |
Camera | Joshua Ermon | Grip |
Camera | Taylor Fenno | First Assistant "C" Camera |
Lighting | Bradley Floyd | Electrician |
Camera | Jonathan Fontenot | Second Assistant Camera |
Camera | Nathan Fung | Grip |
Crew | Jorge Luis German | Video Assist Operator |
Lighting | Andre Green | Rigging Gaffer |
Camera | Dallas Hollomon | Grip |
Camera | Richard T. Hoover | Grip |
Camera | Casey Hotchkiss | "A" Camera Operator |
Camera | Casey Hotchkiss | Camera Operator |
Camera | Nathan Hughes | Grip |
Lighting | Joe Iverson | Gaffer |
Camera | Ryosuke Kawanaka | First Assistant "B" Camera |
Lighting | James Langdon | Electrician |
Camera | Adam Lipscomb | Camera Loader |
Camera | Patrick Loungway | Second Unit Director of Photography |
Camera | Kevin Luster | Grip |
Lighting | Bradley Martin | Best Boy Electric |
Camera | Michael Martino | Additional First Assistant Camera |
Lighting | Thomas McGovern | Electrician |
Lighting | Michael McLaughlin | Gaffer |
Camera | Greg Morris | Additional Camera |
Lighting | Max Patrucco | Key Rigging Grip |
Camera | Patti Perret | Still Photographer |
Camera | Brad Peterman | First Assistant "A" Camera |
Camera | Eric Ritter | Grip |
Camera | Jimi Ryan | Key Grip |
Camera | Rigney Sackley | Second Assistant Camera |
Camera | Robert Stenger | Additional Camera |
Camera | Joe Sökmen | Dolly Grip |
Lighting | Tedd Underwood | Lighting Technician |
Lighting | Alex Vucic | Lighting Technician |
Camera | Charles B. Walker | Best Boy Grip |
Camera | Jim Wayer | Grip |
Camera | Zander White | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Davaughn Williams II | Grip |
Camera | Dan Wyssmann | Best Boy Grip |
Visual Effects | Mahmoud Elragheb | Animation |
Production | Brent Caballero | Location Casting |
Production | Rebecca Wyman | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Allison Agler | Costumer |
Costume & Make-Up | Amy Darden Amos | Seamstress |
Costume & Make-Up | Heidi Bannon | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Stacy Brewer | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Stacy Brewer | Tailor |
Costume & Make-Up | Chelsea Caldwell | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Doré Cermak | Costumer |
Costume & Make-Up | Karen Clark | Seamstress |
Costume & Make-Up | Gnatalie Crawford | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Caitlin Disney | Costumer |
Costume & Make-Up | Marylou Lim | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Elizabeth Macey | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Gayle Merindino | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Heather Rae Miller | Costumer |
Costume & Make-Up | Reena Ray | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Nicole Schmitt | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Kazli Sullivan | Tailor |
Costume & Make-Up | Valek Sykes | Set Costumer |
Production | Jordan Anonuevo | Post Production Coordinator |
Production | Hershel Cohen | Finishing Producer |
Editing | Skip Kimball | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Illya Laney | Colorist |
Visual Effects | Richard Sanchez | VFX Editor |
Editing | David Zimmerman | First Assistant Editor |
Production | Tyler Hohmann | Assistant Location Manager |
Production | Lisa Latter | Location Manager |
Production | Preston Trahan | Location Assistant |
Crew | Allison Cantor | Additional Music |
Sound | Jeff Carson | Music Editor |
Crew | Elliot Grainge | Executive Music Producer |
Sound | Jim Harrison | Music Editor |
Sound | Charles Martin Inouye | Music Editor |
Sound | Jason La Rocca | Scoring Mixer |
Crew | Cindy O'Connor | Additional Music |
Sound | Arash Rezaei | Music Arranger |
Crew | Ray Suen | Additional Music |
Directing | Mary Frances Perlander | Script Supervisor |
Crew | Oscar Beguiristain | Transportation Coordinator |
Crew | Gerard Callahan Jr. | Transportation Captain |
Production | Celina Barnette | Production Coordinator |
Crew | Samir Alem | Set Production Assistant |
Production | Collier Meyer | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Anne James | Hairstylist |
Directing | James Roque Jr. | Second Assistant Director |
Crew | Eric Roberts | Special Effects Technician |