In 1873 komt Jake Lonergan, die zich niks meer kan herinneren over zijn verleden, terecht in het woestijdstadje Absolution. De enige aanwijzing over zijn identiteit is een mysterieuze beugel om zijn hand.
Nee, helaas is Cowboys & Aliens nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Jim May | Editor |
Production | Bobby Cohen | Executive Producer |
Production | Damon Lindelof | Producer |
Sound | Harry Gregson-Williams | Original Music Composer |
Production | Ryan Kavanaugh | Executive Producer |
Production | Ron Howard | Producer |
Production | Denis L. Stewart | Executive Producer |
Directing | Jon Favreau | Director |
Writing | Roberto Orci | Screenplay |
Writing | Alex Kurtzman | Screenplay |
Production | Steven Spielberg | Executive Producer |
Editing | Dan Lebental | Editor |
Production | Randy Greenberg | Executive Producer |
Production | Brian Grazer | Producer |
Production | Alex Kurtzman | Producer |
Costume & Make-Up | Mary Zophres | Costume Design |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Art | Daniel T. Dorrance | Art Direction |
Camera | Matthew Libatique | Director of Photography |
Art | Fred Arbegast | Sculptor |
Crew | Jeff Couch | Transportation Captain |
Art | Karen Manthey | Set Decoration |
Art | Anne Porter | Set Designer |
Art | Chris Snyder | Construction Coordinator |
Visual Effects | Stephanie Hornish | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Kate Czark | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Mara Herdmann | Set Costumer |
Sound | Frank E. Eulner | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Roger Guyett | Visual Effects Supervisor |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunt Coordinator |
Sound | Tanya Noel Hill | Music Editor |
Art | Nancy Deren | Set Designer |
Costume & Make-Up | Helen Monaghan | Costume Supervisor |
Directing | Kathy McHugh | Script Supervisor |
Art | Suzan Wexler | Set Designer |
Visual Effects | Bryan Godwin | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | David Fernandez | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Debbie Travis | Set Costumer |
Crew | James William Ray | Transportation Captain |
Art | Kevin Cross | Set Designer |
Art | Tex Kadonaga | Set Designer |
Art | Christopher Martin | Greensman |
Crew | Mariano Fernandez | Propmaker |
Art | Lindsay Good | Art Department Coordinator |
Art | Mark Hitchler | Set Designer |
Sound | Tom Hartig | Boom Operator |
Crew | Oliver Enjady | Translator |
Crew | James Boysen | Transportation Captain |
Art | Amahl Lovato | Set Designer |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Production | Rene Haynes | Casting |
Sound | Richard Whitfield | Music Editor |
Production | Noelle Green | Production Supervisor |
Art | John Chichester | Set Designer |
Crew | Alan Kaminsky | Transportation Co-Captain |
Costume & Make-Up | Claire Sandrin | Set Costumer |
Crew | Erica Frauman | Post Production Supervisor |
Art | Lorrie Campbell | Set Designer |
Directing | Trudy Ramirez | Script Supervisor |
Art | Scott Chambliss | Production Design |
Art | Lauren E. Polizzi | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jane Galli | Makeup Department Head |
Crew | John Orlebeck | Transportation Coordinator |
Directing | Mamie Mitchell | Script Supervisor |
Art | Christopher Burian-Mohr | Supervising Art Director |
Sound | Scott Guitteau | Sound Effects Editor |
Sound | Drew Webster | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Anthony Pitone | Visual Effects Editor |
Crew | Paul M. Wagner | Visual Effects Editor |
Camera | Dale Myrand | Camera Operator |
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Marc Chu | Animation Supervisor |
Camera | Joseph V. Cicio | Camera Operator |
Camera | Kent Harvey | Camera Operator |
Camera | Peter Rosenfeld | Steadicam Operator |
Camera | Chris Moseley | Camera Operator |
Camera | Peter Rosenfeld | Camera Operator |
Lighting | John R. Manocchia | Rigging Gaffer |
Art | Scott Bobbitt | Leadman |
Sound | J.R. Grubbs | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Kimberly Nelson LoCascio | Visual Effects Producer |
Crew | Robert Weaver | CG Supervisor |
Camera | Michael J. Walker | Camera Operator |
Art | Marisa Frantz | Assistant Art Director |
Visual Effects | David Van Dyke | Visual Effects Producer |
Camera | Bob Scott | Camera Operator |
Editing | Vanessa Galvez | Digital Intermediate |
Art | Ernest M. Sanchez | Leadman |
Sound | Steve Schatz | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Daniel Pearson | CG Supervisor |
Camera | Chris Lombardi | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Artist |
Art | Harry E. Otto | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Michael Moore | Hairstylist |
Camera | David Richert | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Corey Welk | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michael Mosher | Makeup Artist |
Crew | Jenni O'Byrne | Visual Effects Editor |
Camera | Zade Rosenthal | Still Photographer |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Deborah Wuliger | Unit Publicist |
Production | Kathryn Mindala | Production Accountant |
Art | Eric Ramirez | Leadman |
Crew | Christian Alzmann | Visual Effects Art Director |
Visual Effects | Peter Nicolai | Visual Effects Producer |
Camera | Magela Crosignani | Camera Operator |
Lighting | Jay Kemp | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Larry White | Animation |
Visual Effects | Travis Tohill | Animation |
Art | Russell Bobbitt | Property Master |
Writing | Mark Fergus | Story |
Writing | Mark Fergus | Screenplay |
Writing | Steve Oedekerk | Story |
Writing | Hawk Ostby | Screenplay |
Writing | Damon Lindelof | Screenplay |
Writing | Hawk Ostby | Story |
Sound | Matthew Hartman | Dialogue Editor |
Sound | Marshall Winn | Dialogue Editor |
Production | Richard Marincic | Production Executive |
Crew | Cassidy Vick Hice | Stunt Double |
Crew | Katie Eischen | Stunt Double |
Crew | Erin Ricotti | Stunts |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunts |
Crew | Cassidy Vick Hice | Stunts |
Crew | Riley Harper | Stunts |
Crew | Kaily Alissano | Stunts |
Costume & Make-Up | Gloria Pasqua Casny | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Robert Wilson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Berlinda Cantu-Lewis | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Zoe Tahir | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Terry Baliel | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Carmen L. Jones | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Jules Holdren | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Karen McDonald | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stuart Gordon Tribble | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lisa Taylor Roberts | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Georgia Allen | Prosthetic Makeup Artist |
Directing | K.C. Hodenfield | First Assistant Director |
Directing | Chris Castaldi | Second Assistant Director |
Directing | Roger Guyett | Second Unit Director |
Directing | Matt Rebenkoff | Second Unit First Assistant Director |
Directing | David Ticotin | Second Unit First Assistant Director |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Lighting | Mike Bonnaud | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Gideon Markham | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Scott Hatley | Best Boy Grip |
Camera | Kurt Kornemann | Best Boy Grip |
Camera | Paul Schmidt | Best Boy Grip |
Camera | Eugene B. Kerry | Best Boy Grip |
Camera | Jon Sudtell | Best Boy Grip |
Camera | Paul Hughen | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Michael Bauman | Chief Lighting Technician |
Lighting | Dan Riffel | Chief Lighting Technician |
Lighting | Rick A. West | Chief Lighting Technician |
Camera | John Mang | Dolly Grip |
Camera | Matt Horochowski | Dolly Grip |
Camera | Ian Hanna | Dolly Grip |
Camera | Curtis Smith | Dolly Grip |
Camera | Robert A. Preston | Dolly Grip |
Lighting | John Amorelli | Electrician |
Lighting | Diego Arroyo | Electrician |
Lighting | Raphael Freud | Electrician |
Lighting | John Gorman | Electrician |
Lighting | Michael Lyon | Electrician |
Lighting | Michael J. Schwartz | Electrician |
Lighting | Michael Westby | Electrician |
Lighting | Michael Witczak | Electrician |
Camera | Mark Santoni | First Assistant "A" Camera |
Camera | Matt Stenerson | First Assistant "B" Camera |
Camera | Chris Toll | First Assistant "C" Camera |
Camera | Michael Klimchak | First Assistant Camera |
Camera | Dominic Bartolone | First Assistant Camera |
Camera | Louie DeMarco | First Assistant Camera |
Camera | Butch Pierson | First Assistant Camera |
Camera | Richard Masino | First Assistant Camera |
Camera | Tana Dubbe | Key Grip |
Camera | Frank A. Montesanto | Key Grip |
Camera | Jim Shelton | Key Grip |
Camera | Aaron G. York | Libra Head Technician |
Lighting | Brennan Price | Lighting Technician |
Lighting | Joey Bacharka | Lighting Technician |
Lighting | Fernando Barrios | Rigging Grip |
Lighting | Jose F. Barrios | Rigging Grip |
Lighting | Darin Devonshire | Rigging Grip |
Lighting | Nicolas 'Nico' Ortiz y Pino | Rigging Grip |
Lighting | Andrew Sykes | Rigging Grip |
Lighting | Brien Burroughs | Rigging Grip |
Lighting | Charley Gilleran | Key Rigging Grip |
Camera | John Rex Woodward | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Joey O'Donnell | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Charlie Newberry | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Thomas A. Barrios | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Todd Avery | Second Assistant Camera |
Camera | Greg Kurtz | Second Assistant Camera |
Camera | Tony Muller | Second Assistant Camera |
Camera | Scott Whitbread | Second Assistant Camera |
Crew | Michael 'Spike' Ryan | Techno Crane Operator |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Art | Chris Craine | Art Department Assistant |
Art | Hector M. Gonzalez | Assistant Property Master |
Art | Greg Benge | Assistant Property Master |
Art | Eric Dennis | Assistant Property Master |
Art | Amanda Moss Serino | Assistant Set Decoration |
Crew | Dhmhtrios Michalakopoulos | Carpenter |
Crew | John Wareing | Carpenter |
Art | James Clyne | Concept Artist |
Art | Phil Saunders | Concept Artist |
Art | Christopher S. Ross | Concept Artist |
Art | Elaine Thompson | Construction Coordinator |
Art | Robin Blagg | Construction Foreman |
Art | W. Scott Mason | Construction Foreman |
Art | Eirik Stout | Construction Foreman |
Art | Dale Snyder | Construction Foreman |
Art | Clint Schultz | Graphic Designer |
Art | James Lee Kroning | Property Master |
Art | David D. Baumann | Property Master |
Crew | Robert Zavala | Propmaker |
Art | Kenneth Garrett | Sculptor |
Art | Daniel Soltis | Sculptor |
Art | Edward McLoughlin | Set Decoration Buyer |
Art | Anne Tobin | Set Decorating Coordinator |
Art | Lance Cheatham | Set Dresser |
Art | Greg Lynch | Set Dresser |
Art | Carol Ann Napier | Set Dresser |
Art | Ron Sica | Set Dresser |
Art | David Lee Servoss | Set Dresser |
Art | Ulrike Auer-Erdoes | Set Painter |
Art | Eric Gallegos | Set Painter |
Art | Chris Samp | Standby Painter |
Art | David Lowery | Storyboard Artist |
Art | Ed Natividad | Storyboard Artist |
Art | Mark Vena | Storyboard Artist |
Art | Patrick J. Rodriguez | Storyboard Artist |
Art | Ryan Jeremy Woodward | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Rhonda Earick | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Carol Demarti | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Jenny Eagan | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Marjorie McCown | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Rocio Estrada Blackwell | Costumer |
Costume & Make-Up | Klara Farberov | Costumer |
Costume & Make-Up | Lauren Pratto | Costumer |
Costume & Make-Up | Leticia Sandoval | Costumer |
Costume & Make-Up | Diana Demoff | Costumer |
Costume & Make-Up | Barnaby Smith | Costumer |
Costume & Make-Up | Daniel Grant North | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Anthony Almaraz | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jesse Trevino | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Peter White | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Emily Dominguez | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Darek Beeman | Tailor |
Editing | Carlos Castillon | Assistant Editor |
Editing | Stacey Frederick | Assistant Editor |
Editing | Britni Ziegler Peters | Assistant Editor |
Editing | Michael Polier | Assistant Editor |
Editing | Ben Estrada | Colorist |
Editing | Charles Bunnag | Colorist |
Editing | Andrew Francis | Colorist |
Editing | Christopher McDonald | Dailies Operator |
Editing | Amy Pawlowski | Digital Intermediate Editor |
Editing | Michael Dillon | Digital Intermediate Producer |
Editing | Loan Phan | Digital Intermediate Producer |
Editing | Sandra Torres Granovsky | First Assistant Editor |
Editing | Dawn Michelle King | First Assistant Editor |
Visual Effects | Dustin Colson | CG Artist |
Visual Effects | Mark Matta | CG Artist |
Visual Effects | Andres Berkstein | CG Artist |
Visual Effects | Harimander Singh Khalsa | Compositing Supervisor |
Crew | A. Michael Dobbs | Compositor |
Crew | Andrew Bardusk | Compositor |
Crew | Michael Boden | Compositor |
Crew | Erin Bosworth | Compositor |
Crew | Frank Fieser | Compositor |
Crew | Donald Strubler Jr. | Compositor |
Editing | Andrew Francis | Digital Colorist |
Visual Effects | Michael Holm Nielsen | Digital Compositor |
Visual Effects | Manuel Voss | Digital Compositor |
Visual Effects | Eric Schweickert | Digital Compositor |
Visual Effects | Ken Bryan | Modeling |
Visual Effects | Paul Giacoppo | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Bruce Holcomb | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Derrick Carlin | Lead Animator |
Visual Effects | Andy Wong | Lead Animator |
Visual Effects | John M. Levin | Layout Supervisor |
Visual Effects | Daniel D. Gregoire | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Johannes Gross | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Beth D'Amato | Roto Supervisor |
Visual Effects | Di Cai | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Ankita Agrawal | VFX Artist |
Visual Effects | Robert James Kelly | VFX Artist |
Visual Effects | Michael Lowes | VFX Artist |
Visual Effects | Eric Mancha | VFX Artist |
Visual Effects | Sasha Ciolac | VFX Artist |
Visual Effects | Mads Tuxen | VFX Artist |
Visual Effects | Pat Sweeney | VFX Director of Photography |
Visual Effects | Suraj Kaur Khalsa | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Shane Strickman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | David Sanger | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Shams Charania | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Ashley Bettini | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Justin Tatsuo Chan | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Andrew Ewert | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Troy Lochner | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Claudia Lecaros | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Sava Markovic | Contact Lens Technician |
Visual Effects | Daniel Sudick | Special Effects Supervisor |
Sound | Greg Steele | ADR Mixer |
Sound | Greg Zimmerman | ADR Recordist |
Sound | Marilyn McCoppen | ADR Supervisor |
Sound | Carl Fischer | Boom Operator |
Sound | Dennie Thorpe | Foley Artist |
Sound | Jana Vance | Foley Artist |
Sound | Luke Dunn Gielmuda | Foley Editor |
Sound | Robert Shoup | Foley Editor |
Sound | Jim Likowski | Foley Editor |
Sound | Frank Rinella | Foley Mixer |
Sound | Christopher Barron | Foley Recordist |
Sound | Christopher Barron | Sound Recordist |
Sound | Tony Villaflor | Sound Recordist |
Sound | Steve Schatz | Sound Mix Technician |
Sound | Drew Webster | Sound Mix Technician |
Sound | Christopher Boyes | Sound Designer |
Sound | Shawn Holden | Sound Mixer |
Sound | Edwardo Santiago | Sound Mixer |
Sound | David Brownlow | Utility Sound |
Sound | Tori Fillat | Music Coordinator |
Crew | Todd Forsberg | Animal Wrangler |
Crew | Brett Andrews | Armorer |
Production | Nick Costantino | First Assistant Accountant |
Production | Sheri St Lawrence | First Assistant Accountant |
Production | Sandra L. Yeary | First Assistant Accountant |
Production | Jody Beaudin | First Assistant Accountant |
Crew | Kevin LaRosa Jr. | Pilot |
Crew | Kevin LaRosa | Pilot |
Production | Lora Umphress | Payroll Accountant |
Crew | Jim Turner | Production Controller |
Production | Annie Jablonski | Production Coordinator |
Production | Kyndall Holstead | Production Coordinator |
Production | Richard Marincic | Production Executive |
Production | Shelly Strong | Production Executive |
Crew | René González | Projection |
Crew | Randy Offer | Projection |
Production | Isaiah Guyman Martin IV | Researcher |
Production | Lisa Furia | Second Assistant Accountant |
Production | K. George Goodwin | Second Assistant Accountant |
Production | Nicole Luther | Second Assistant Accountant |
Production | Melissa Maus | Second Assistant Accountant |
Production | Margo Romano | Second Assistant Accountant |
Production | Suzanne Shugarman | Second Assistant Accountant |
Production | Jan S. Utstein | Second Assistant Accountant |
Production | Cory L. Bol | Travel Coordinator |
Production | Denis L. Stewart | Unit Production Manager |
Production | Ray Zimmerman | Unit Production Manager |
Crew | Marvin Lee | Compositor |
Art | Matt Miller | Set Dresser |
Art | John Mann | Storyboard Artist |
Directing | Terry Leonard | Second Unit Director |
Crew | Tad Griffith | Stunts |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Zack Duhame | Stunts |
Directing | Kevin Black | Additional Second Assistant Director |
Crew | Casey O'Neill | Stunts |