Marcel Mangel wordt geboren als zoon van Anne Werzberg en Charles Mangel, een Joodse koosjere slager van Poolse oorsprong. Nadat ze verhuizen naar Straatsburg in Frankrijk ontdekte hij de wereld van de muziek en het theater door zijn vader, zelf een bariton, die hem regelmatig meeneemt naar voorstellingen. Wanneer de Twee Wereldoorlog uitbreekt moet het gezin vluchten. In 1942 besluit hij zich bij het Franse verzet te voegen en verandert hij zijn naam in Marcel Marceau om zijn Joodse afkomst te verbergen. Met zijn mimekunsten probeert hij te overleven en de levens te redden van Joodse weeskinderen wier ouders door de nazi's zijn vermoord.
Nee, helaas is Resistance nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Alexander Berner | Editor |
Production | Simon Happ | Executive Producer |
Production | Deepak Nayar | Executive Producer |
Directing | Benedict Hoermann | First Assistant Director |
Art | Ernestine Hipper | Set Decoration |
Lighting | Dietmar Haupt | Rigging Gaffer |
Production | Matthias Schweighöfer | Producer |
Lighting | Christian Saalfeld | Gaffer |
Costume & Make-Up | Katharina Ost | Costume Design |
Production | Patrick Zorer | Producer |
Production | Frank Kusche | Executive Producer |
Crew | Christian Vennefrohne | Post Production Supervisor |
Production | Dan Maag | Producer |
Directing | Jonathan Jakubowicz | Director |
Editing | Jonathan Jakubowicz | Editor |
Production | Jonathan Jakubowicz | Producer |
Writing | Jonathan Jakubowicz | Writer |
Sound | Angelo Milli | Original Music Composer |
Production | Lars Sylvest | Producer |
Sound | Frank Heidbrink | Sound Mixer |
Camera | M.I. Littin-Menz | Director of Photography |
Visual Effects | Rodrigo S. Tomasso | Visual Effects Supervisor |
Production | Marco Beckmann | Producer |
Production | Wei Han | Executive Producer |
Art | Mimi Violette | Graphic Designer |
Production | Christian Angermayer | Executive Producer |
Production | Carlos Garcia de Paredes | Producer |
Costume & Make-Up | Stanislava Šlosserová | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Lizzie Lawson | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Lizzie Lawson | Makeup Designer |
Production | Pavel Šolc | Line Producer |
Visual Effects | Martin Prýca | Special Effects Supervisor |
Production | Nik Bower | Executive Producer |
Production | Marc Grewe | Line Producer |
Sound | Max Bauer | Foley Artist |
Production | Maya Kvetny | Casting |
Sound | Ludvík Bohadlo | Sound Mixer |
Production | Klemens Hallmann | Executive Producer |
Sound | Benjamin A. Rosenkind | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Thorsten Schumacher | Producer |
Sound | Stefan Busch | Supervising Sound Editor |
Camera | Frédéric Batier | Still Photographer |
Camera | Yoshua Berkowitz | Steadicam Operator |
Art | Jan Rott | Property Master |
Art | Raymond Boy | Storyboard Artist |
Camera | Martin Maryška | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Charlotte Chang | Makeup Artist |
Sound | Normann Büttner | Foley Editor |
Directing | Nina Kötter | Continuity |
Art | Adela Háková | Art Direction |
Art | Pierre Pfundt | Art Direction |
Art | Tomas Voth | Production Design |
Directing | Alex Gavigan | Second Assistant Director |
Sound | Thibault Arnold | ADR Mixer |
Production | Christelle Conan | Executive Producer |
Art | Miroslav Sedlácek | Property Master |
Art | Dan Navratil | Leadman |
Art | Pavel Vojtisek | Assistant Art Director |
Art | Kerstin Grund | Assistant Set Decoration |
Production | Stephanie Schettler-Köhler | Producer |
Art | Klára Skřenková | Assistant Property Master |
Lighting | Vojtěch Votýpka | Electrician |
Production | Stephanie Hayward-Schneider | Executive Producer |
Production | Claudine Jakubowicz | Producer |
Production | Nicolas Paalzow | Executive Producer |
Production | Nicolas Sandler | Executive Producer |
Production | Silvia Schmidt | Executive Producer |
Production | Tobias Pollok | Production Manager |
Art | Anna Hornofová | Set Dresser |
Art | Adriana Luna | Art Direction |
Lighting | Carsten Klockow | Electrician |
Lighting | Mathias Linke | Electrician |
Lighting | Markus Müller | Electrician |
Costume & Make-Up | Daniel Eisenmann | Makeup Artist |
Visual Effects | Carolina Bolatti | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Anna Brandt | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Stefanie Schroeter | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Barbora Elznicova | Costumer |
Costume & Make-Up | Christina Isabell Molitor | Set Costumer |
Sound | Stanislav Kejval | ADR Recordist |
Art | Stefanie Butscheidt | Graphic Designer |