David is vader van Margot. Hun communicatie speelt zich voornamelijk via het scherm af waardoor David zich eerder geïrriteerd dan bezorgd voelt wanneer zijn dochter niet op zijn berichten reageert.
Nee, helaas is Searching nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Crew | Erik Stabenau | Stunt Driver |
Crew | Clea DuVall | Thanks |
Crew | Gail Katz | Thanks |
Production | Timur Bekmambetov | Producer |
Crew | Pat Healy | Thanks |
Crew | Carl Ciarfalio | Stunt Driver |
Crew | Jarrett Lee Conaway | Thanks |
Crew | Dave Boyle | Thanks |
Crew | Maryam Keshavarz | Thanks |
Crew | Seth Caplan | Thanks |
Crew | Alexandre Lehmann | Thanks |
Crew | Tobias Deml | Thanks |
Crew | James A. Smith | Post Production Supervisor |
Crew | David Karlak | Thanks |
Production | Lindsey Weissmueller | Casting Director |
Production | Mayank Bhatter | Casting Associate |
Crew | J.D. Lifshitz | Thanks |
Sound | Nathan Ruyle | Sound Designer |
Crew | Stella Pacific | Studio Teacher |
Production | Adam Sidman | Producer |
Visual Effects | Alexandr Gorokhov | Visual Effects Producer |
Sound | Steven Ticknor | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Robert Getty | Dialogue Editor |
Sound | Mark Lanza | Supervising Sound Editor |
Crew | Todd Breau | Thanks |
Crew | Noël Dombroski | Thanks |
Crew | Jim Cummings | Thanks |
Crew | John Branagan | Stunt Coordinator |
Crew | Aaron Keeling | Thanks |
Crew | Austin Keeling | Thanks |
Camera | Juan Sebastian Baron | Director of Photography |
Crew | Jo Henriquez | Thanks |
Sound | Brad Haehnel | Scoring Mixer |
Crew | Jack Anderson | Thanks |
Crew | Steven J. Berger | Thanks |
Crew | Marcello Dubaz | Thanks |
Production | Natalie Qasabian | Producer |
Crew | Will Ilgen | Thanks |
Editing | Zachary Medow | Colorist |
Production | Sev Ohanian | Producer |
Writing | Sev Ohanian | Writer |
Sound | Torin Borrowdale | Original Music Composer |
Sound | Nick Offord | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Angel Herrera | Production Design |
Production | Angel Herrera | Production Designer |
Sound | Takako Ishikawa | Foley Editor |
Directing | Shawn Tira | Script Supervisor |
Crew | Tim Garris | Stunts |
Costume & Make-Up | Emily Moran | Costume Design |
Directing | Carly Sturgeon | First Assistant Director |
Production | Bill Wingate | Production Accountant |
Crew | Clint Lilley | Stunt Driver |
Sound | Pinhua Chen | Sound Editor |
Crew | Sandy Johnson | Thanks |
Crew | Jonah Feingold | Thanks |
Sound | Jordan Cox | Orchestrator |
Art | Carol Uraneck | Art Direction |
Camera | Elizabeth Kitchens | Still Photographer |
Directing | Aneesh Chaganty | Director |
Writing | Aneesh Chaganty | Writer |
Crew | Maritte Lee Go | Thanks |
Crew | Tom Goodall | Thanks |
Crew | Kacie Lehner | Thanks |
Crew | Cassie Lee Minick | Stunt Double |
Crew | Zach Goheen | Thanks |
Editing | Nicholas D. Johnson | Editor |
Editing | Will Merrick | Editor |
Costume & Make-Up | Vyvy Tran | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Vyvy Tran | Hair Department Head |
Crew | Dezi Gallegos | Thanks |
Directing | Rachel Penner | Second Second Assistant Director |
Crew | Choi Sung-rok | Thanks |
Production | Congyu E | Co-Producer |
Production | Ana Liza Muravina | Executive Producer |
Production | Igor Tsay | Executive Producer |
Production | Mariya Zatulovskaya | Executive Producer |
Art | Bobby Guard | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Gina Banic | Key Hair Stylist |
Sound | Michael Krystek | Sound Editor |
Sound | Gerry Montejo | Sound Editor |
Sound | Jesse Smith | Sound Editor |
Art | Anthony Ruff | Set Dresser |
Crew | Nina Kramer | Thanks |
Crew | Bob Johnson | Thanks |
Crew | Kimberly Hwang | Thanks |
Camera | Drew Roberts | Drone Pilot |
Crew | Rudy Jahchan | Thanks |
Sound | Mike Miller | Foley Artist |
Crew | William Coulter Luse | Set Medic |
Sound | Alan Arguelles | Boom Operator |
Art | Abigail Childs | Property Master |
Crew | Ron Hill | Thanks |
Crew | Alyssa Callahan | Thanks |
Crew | Alex Baghdassarian | Thanks |
Sound | Henry Maynard | Assistant Sound Editor |
Crew | Katee Laine | Drone Operator |
Costume & Make-Up | Mieko Romming | Assistant Costume Designer |
Editing | Angelo Lorenzo | Assistant Editor |
Crew | Aram Adjemian | Thanks |
Crew | Mineh Adjemian | Thanks |
Crew | Maggie Admire | Thanks |
Crew | Andrew Allen | Thanks |
Crew | Aidan Aranda | Thanks |
Crew | Abhimanyu Ardagh | Thanks |
Crew | Lina Arslanian | Thanks |
Crew | Alan Ashby | Thanks |
Crew | Andy Berndt | Thanks |
Crew | Isaac Blankensmith | Thanks |
Crew | Guilia Caruso | Thanks |
Crew | Jon Cassir | Thanks |
Crew | Anoop Chaganty | Thanks |
Crew | Sri Chaganty | Thanks |
Crew | Mary Costa | Thanks |
Crew | Ani Davtian | Thanks |
Crew | Beth de Araújo | Thanks |
Crew | Ryan Ebrahamian | Thanks |
Crew | Eric Entsminger | Thanks |
Crew | Mike Estacio | Thanks |
Crew | Jt Hagman | Thanks |
Crew | Arine Harapeti | Thanks |
Crew | Deborah Haratoonian | Thanks |
Crew | Stephen Helstad | Thanks |
Crew | Lynn Huh | Thanks |
Crew | Mosi Jooharian | Thanks |
Crew | Gina Jorge | Thanks |
Crew | Jesse Juriga | Thanks |
Crew | Lory Keller | Thanks |
Crew | Ed Khetchumyan | Thanks |
Crew | Blake Kirchick | Thanks |
Crew | Stuart Kirchick | Thanks |
Crew | Carly Kuhn | Thanks |
Crew | Gordy Lanza | Thanks |
Crew | Max Liberman | Thanks |
Crew | Renia Lifshitz | Thanks |
Visual Effects | Justin Giritlian | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alexey Uskov | VFX Supervisor |
Sound | Eric I. Bucklin | Production Sound Mixer |
Art | John Acosta | Set Dresser |
Crew | Bo Slyapich | Animal Wrangler |
Visual Effects | Nathan Sam Weiner | VFX Supervisor |
Visual Effects | Ekaterina Averina | Visual Effects Producer |