Alex is een jonge Britse scholier. Op een dag worden zijn dagelijkse problemen overschaduwd door de ontdekking van het mythische zwaard Excalibur. Met het krachtigste zwaard in de geschiedenis in handen van de minst machteloze schooljongen in Groot-Brittannië neemt hij het samen met zijn vrienden op tegen een middeleeuwse slechterik genaamd Morgana, die de wereld verwoest heeft.
Nee, helaas is Alex, De Jongen Die Koning Zou Worden nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Joe Cornish | Director |
Camera | Bill Pope | Director of Photography |
Writing | Joe Cornish | Writer |
Art | Marcus Rowland | Production Design |
Costume & Make-Up | Jany Temime | Costume Design |
Editing | Jonathan Amos | Editor |
Editing | Paul Machliss | Editor |
Production | Tim Bevan | Producer |
Production | James Biddle | Executive Producer |
Production | Eric Fellner | Producer |
Production | Nira Park | Producer |
Production | Rachael Prior | Executive Producer |
Crew | Elizabeth Donker Curtius | Stunt Double |
Sound | Electric Wave Bureau | Music |
Production | Nina Gold | Casting |
Production | Jessica Ronane | Casting |
Art | Simon Elsley | Art Direction |
Art | Jonathan Houlding | Art Direction |
Art | Katrina Mackay | Art Direction |
Art | Nigel Evans | Supervising Art Director |
Art | Sara Wan | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Niamh O'Loan | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Claire Burgess | Key Hair Stylist |
Editing | Jerry Ramsbottom | First Assistant Editor |
Art | Oscar Wright | Concept Artist |
Visual Effects | Frédéric Gaudin | VFX Artist |
Sound | Nick Angel | Music Supervisor |
Visual Effects | Frazer Churchill | Visual Effects Supervisor |
Crew | Peter White | Stunt Coordinator |
Crew | Paul Jennings | Stunt Coordinator |
Camera | Jonathan 'Chunky' Richmond | "A" Camera Operator |
Camera | Jonathan 'Chunky' Richmond | Steadicam Operator |
Camera | Chris Bain | "B" Camera Operator |
Camera | Matt Windon | First Assistant "A" Camera |
Camera | Russell Kennedy | First Assistant "B" Camera |
Camera | Ian Jackson | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Harry Gamble | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Lisa MacGregor | Camera Loader |
Camera | Ewan Sadler | Camera Trainee |
Camera | Jay Patel | Digital Imaging Technician |
Camera | Kerry Brown | Still Photographer |
Directing | Richard Graysmark | First Assistant Director |
Directing | Stewart Hamilton | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Paul Jennings | Second Unit Director |
Directing | Tom Rye | Second Assistant Director |
Directing | Fraser Fennell-Ball | Second Assistant Director |
Sound | Colin Nicolson | Production Sound Mixer |
Directing | Paula Casarin | Script Supervisor |
Crew | Henry Kemplen | Visual Effects Editor |
Production | Rachael Havercroft | Post Production Coordinator |
Lighting | Eddie Knight | Gaffer |
Lighting | Lee Knight | Best Boy Electric |
Camera | Malcolm Huse | Key Grip |
Camera | Keith Mead | Best Boy Grip |
Camera | Eugene McDonagh | Best Boy Grip |
Camera | Alex Fraser | Grip |
Camera | Ricky Hall | Grip |
Camera | Emmet Cahill | Grip |
Costume & Make-Up | Martin Mandeville | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Richard Davies | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Stephanie Hamilton-Jordan | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Hair Designer |
Crew | Jill McCullough | Dialect Coach |
Production | Hephzibah Craen | Production Coordinator |
Production | Chloe Warren | Assistant Production Coordinator |
Production | Robbie Torbuck | Production Secretary |
Production | Betty Ainslie | Production Accountant |
Production | David Blank | Assistant Accountant |
Production | Rachel Limb | Payroll Accountant |
Production | Debbie Moseley | Assistant Accountant |
Art | Stuart Watson | Construction Manager |
Art | Stephanie Gibbins | Construction Coordinator |
Crew | Claudia Kalindjian | Unit Publicist |
Sound | Jeremy Price | Sound Designer |
Sound | Jed Loughran | Sound Effects Editor |
Sound | Luke O'Connell | Sound Editor |
Sound | Matthew Skelding | Dialogue Editor |
Sound | Hugo Adams | Foley Editor |
Sound | Sophia Hardman | Foley Editor |
Sound | Nina Norek | Assistant Sound Editor |
Sound | Mark Appleby | ADR Mixer |
Sound | Lottie Wade | ADR Recordist |
Sound | Adam Mendez | Foley Mixer |
Sound | Matt Dunkley | Conductor |
Sound | Matt Dunkley | Orchestrator |
Sound | Mark Baechle | Orchestrator |
Sound | Tony Blondal | Orchestrator |
Sound | Richard Bronskill | Orchestrator |
Camera | Shaun O'Dell | Second Unit Director of Photography |
Production | Laura Richardson | Associate Producer |
Directing | Emily Thomas | Third Assistant Director |
Crew | Tolga Kenan | Stunts |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |