Nadat hun vriend is omgekomen tijdens een overval, komt een groep vrienden van de universiteit weer bij elkaar. Ze besluiten samen te gaan hiken door de Scandinavische bossen. Daar stuiten ze echter op een bedreigende aanwezigheid die hen achtervolgt.
Production | Andy Serkis | Producer |
Production | Jonathan Cavendish | Producer |
Sound | Peter Burgis | Foley |
Production | Phil Robertson | Executive Producer |
Art | Adrian Curelea | Production Design |
Art | Gina Calin | Set Decoration |
Production | Richard Holmes | Producer |
Production | Xavier Marchand | Executive Producer |
Directing | David Bruckner | Director |
Production | Ron Ames | Producer |
Writing | Joe Barton | Writer |
Production | Domnica Circiumaru | Casting |
Crew | Ron Karkoska | Special Effects |
Sound | Ben Lovett | Original Music Composer |
Art | Adi Handac | Property Master |
Editing | Mark Towns | Editor |
Sound | Steve Neal | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Julie Harkin | Casting |
Costume & Make-Up | Ana Ioneci | Costume Design |
Art | Cristian Baluta | Leadman |
Sound | Dominic Gibbs | Supervising Sound Editor |
Sound | Glen Gathard | Foley Mixer |
Visual Effects | Nick Allder | Special Effects Supervisor |
Crew | Ciprian Dumitrașcu | Stunt Coordinator |
Directing | Andra Barbuica | Script Supervisor |
Camera | Alexandru Durac | Camera Operator |
Sound | Ben Meechan | Sound Designer |
Crew | Katie Shahrokh | Post-Production Manager |
Camera | Bogdan Stanciu | Camera Operator |
Camera | Bogdan Stanciu | Steadicam Operator |
Lighting | Florin Niculae | Gaffer |
Crew | Butiseaca Florin | Scenic Artist |
Visual Effects | Andy Fraser | Lead Animator |
Crew | Zoe Cooper | Special Effects |
Costume & Make-Up | Zoe Cooper | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Katie Bullock-Webster | Post Production Supervisor |
Art | Diana Ghinea | Art Direction |
Lighting | Lupsa Armand | Rigging Gaffer |
Sound | Marius Emil Stanescu | Sound Mixer |
Production | Patricia Poienaru | Line Producer |
Production | Patricia Poienaru | Co-Producer |
Sound | Adam Horley | Dialogue Editor |
Editing | Kim Honeyman | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Lidia Ivanov | Hair Designer |
Camera | Cristian Dragos | First Assistant Camera |
Editing | Matt Watson | Colorist |
Camera | Andrew Shulkind | Director of Photography |
Editing | Paul Elman | First Assistant Editor |
Crew | Mihai Ionita | Stunt Double |
Visual Effects | Keith Thompson | Creature Design |
Production | Teo Bostanica | Unit Manager |
Sound | Zoe Freed | Foley |
Writing | Adam Nevill | Novel |
Editing | Thora Woodward | First Assistant Editor |
Editing | Thora Woodward | Assistant Editor |
Production | Mihai Busuioc | Unit Production Manager |
Directing | Valeriu Chiran | Third Assistant Director |
Directing | Liam Lock | First Assistant Director |
Directing | Delmi Thomas | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Florin Gavrila | Set Dressing Artist |
Art | Dinica Tiberiu | Set Dresser |
Sound | Luke Gentry | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Stephen Nixon | Visual Effects Producer |
Lighting | Catalin Ciobanu | Electrician |
Camera | Vlad Cioplea | Still Photographer |
Camera | Radu Marinescu | Key Grip |
Production | Dana Boghean-Melconian | Production Coordinator |
Sound | Jemma Riley-Tolch | Foley Editor |
Production | Will Tennant | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Elena Nastasia Mateiu | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Parpala Mara | Makeup Artist |
Crew | Catalin Voinea | Drone Operator |
Costume & Make-Up | Raluca Tataru | Set Costumer |
Production | Elisa Scubla | Researcher |
Lighting | Catalin Chiorean | Electrician |
Lighting | Marcu Ion | Electrician |
Sound | Mihnea Bogos | Boom Operator |
Crew | Marius Florian | Stunt Double |
Camera | Teddy Cavendish | Still Photographer |
Sound | James Gregory | ADR Mixer |
Camera | Florin Ion | Best Boy Grip |