Het verhaal speelt zich af in een buurt in Chicago. Het is bijna een decennium geleden dat een buitenaardse kracht het gebied heeft weten te bezetten. De film werpt een blik op de levens van beide partijen uit het conflict, de bondgenoten en de verzetsstrijders.
Nee, helaas is Captive State nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Sheila Jaffe | Casting |
Production | Jonathan King | Executive Producer |
Production | David Crockett | Producer |
Crew | Eddie J. Fernandez | Stunts |
Art | Keith P. Cunningham | Production Design |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Production | Jeff Skoll | Executive Producer |
Sound | Paul Hsu | Sound Designer |
Sound | Paul Hsu | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Hsu | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Adam Simon | Executive Producer |
Production | Robert Kessel | Executive In Charge Of Production |
Visual Effects | Paul Smith | Animation |
Crew | Tobiasz Daszkiewicz | Stunts |
Costume & Make-Up | Greg Nicotero | Special Effects Makeup Artist |
Production | Ron Schmidt | Executive Producer |
Production | Ron Schmidt | Unit Production Manager |
Art | Thomas Betts | Set Designer |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Crew | Will Clarke | Set Production Assistant |
Writing | Rupert Wyatt | Screenplay |
Directing | Rupert Wyatt | Director |
Production | Rupert Wyatt | Producer |
Production | Ernie Malik | Publicist |
Crew | Tom Lowell | Stunts |
Crew | Chris Nolte | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Zsofia Otvos | Makeup Department Head |
Directing | Sarah Schooley | Script Supervisor |
Crew | Aaron Crippen | Stunts |
Sound | David Obermeyer | Sound Mixer |
Crew | Carl Paoli | Stunts |
Crew | Dan Lemieux | Stunts |
Costume & Make-Up | Rochelle Kneisely-Fisher | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Buddy Sosthand | Stunts |
Crew | Carey Jones | Stunts |
Sound | Rob Simonsen | Original Music Composer |
Directing | Jonas Spaccarotelli | First Assistant Director |
Camera | Lance Catania | Second Unit Director of Photography |
Production | John Sylva | Post Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Abby O'Sullivan | Costume Design |
Camera | Alex Disenhof | Director of Photography |
Crew | Nancy McCrumb | Stunts |
Visual Effects | Tom Brass | Animation Supervisor |
Crew | Mike Fierro | Stunts |
Crew | Luca Borghese | Post Production Supervisor |
Sound | Frank Kern | Foley Editor |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Crew | Daniel Maldonado | Stunts |
Crew | Brian Christensen | Stunts |
Art | Erika Hood | Set Decoration Buyer |
Editing | Andrew Groves | Editor |
Camera | Nick Miller | Grip |
Crew | Sara Holden | Stunts |
Art | Chris Cleek | Art Direction |
Crew | Jill S. Litwin | Studio Teacher |
Crew | Deborah L. Mazor | Stunts |
Crew | Rich Wilkie | Stunts |
Sound | Allan Zaleski | Sound Effects Editor |
Lighting | Jarred Waldron | Gaffer |
Visual Effects | Brooke Lyndon-Stanford | Visual Effects Supervisor |
Writing | Erica Beeney | Screenplay |
Camera | Marcis Cole | Camera Operator |
Editing | John Diesso | Online Editor |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Directing | Dan Gutierrez | Second Second Assistant Director |
Art | Karen Sori | Graphic Designer |
Crew | Matthew LeFevour | Stunts |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Production | Jeff Crider | Assistant Location Manager |
Costume & Make-Up | Taylor Kannett | Key Costumer |
Editing | Donna Madrigal | First Assistant Editor |
Visual Effects | Helen Bucknall | Animation |
Crew | Alex Jovica | Stunts |
Art | Josue Clotaire Fleurimond | Conceptual Illustrator |
Sound | Mark Wike | Music Editor |
Sound | Mark Wike | Music Supervisor |
Sound | Justine Baker | ADR Recordist |
Crew | Christian Litke | Stunts |
Visual Effects | Liz Christofaro | Visual Effects Coordinator |
Crew | James Hogan | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Melissa Walker | Assistant Costume Designer |
Sound | Kelsey Zeigler | Utility Sound |
Art | Warren Drummond | Storyboard Artist |
Editing | Margaret Lewis | Digital Intermediate Producer |
Crew | Dave Cook | CG Supervisor |
Camera | John Waterman | Additional First Assistant Camera |
Art | Matthew Cavaliero | Property Master |
Art | John Youngblood | Assistant Property Master |
Crew | Eddie J. Fernandez Jr. | Stunts |
Production | Lizzy Jane Klein | Researcher |
Visual Effects | Ivan Grozev | Digital Compositor |
Crew | Michele Sweeney Abrams | Stunts |
Camera | Thomas S. Ciciura | Camera Operator |
Crew | Jay R. Adams | Stunts |
Sound | David Geoghegan | Musician |
Production | Jeff Valeri | Unit Production Manager |
Production | Jeff Valeri | Co-Producer |
Camera | Christian Hins | Grip |
Camera | Parrish Lewis | Still Photographer |
Art | John Eaves | Concept Artist |
Crew | Otis Winston | Stunts |
Sound | Phil Castellano Jr. | ADR Recordist |
Production | Eric Layne | Production Accountant |
Art | Steve HyunSuk Suh | Concept Artist |
Production | Diana Ascher | Post Production Accountant |
Directing | Pablo Gambetta | Additional Second Assistant Director |
Crew | Randall McDonald | Stunts |
Crew | Greg Poljacik | Stunts |
Crew | Nicole Marines | Stunts |
Crew | Kelli Victoria Scarangello | Stunts |
Crew | James Fierro | Stunts |
Camera | Sebastien Audinelle | Steadicam Operator |
Crew | Natalie M. Meyer | Stunts |
Crew | Loren Ashley Jones | Stunts |
Production | Stefan Nikolov | Location Manager |
Crew | Michael Franck | Pilot |
Camera | Addae Shelby | Grip |
Crew | Johnny Woj | Set Production Assistant |
Crew | Samuel Evan Horowitz | Stunts |
Crew | Kelsey O'Brien Flath | Additional Script Supervisor |
Sound | Nicholas Schenck | Sound Effects Editor |
Lighting | Mark Carlile | Lighting Technician |
Crew | Heath Hensley | Stunts |
Crew | Dominique Elijah Smith | Stunts |
Sound | Adam Mohundro | Boom Operator |
Crew | Brian Peters | Stunts |
Costume & Make-Up | Christine Sciortino | Makeup Artist |
Crew | Linda Perlin | Stunts |
Art | Cyril H. Matthys | Leadman |
Editing | Jake White | Color Assistant |
Crew | Kenny Richards | Stunts |
Editing | Tom Poole | Senior Colorist |
Costume & Make-Up | Andy Bergholtz | Special Effects Makeup Artist |
Visual Effects | Yavor Asenov | Digital Compositor |
Crew | Kevin Sorensen | Stunts |
Crew | Mark Harper | Stunts |
Sound | Hal Rosenfeld | Musician |
Production | Jeffrey Gladu | Payroll Accountant |
Art | Jason Negron | Set Dresser |
Camera | Joseph Czerw | Key Grip |
Lighting | Mike Dambra | Best Boy Electric |
Visual Effects | Desislava Valcheva | Visual Effects Compositor |
Production | Jitesh Gohil | Line Producer |
Visual Effects | Christopher Taylor | Digital Compositor |
Sound | Carl Shillito | ADR Mixer |
Visual Effects | Pavan Balagam | VFX Artist |
Camera | Ron Ruanphae | Second Assistant "B" Camera |
Production | Janette Evans | First Assistant Accountant |
Art | Gloria Shih | Concept Artist |
Crew | Scott Philyaw | Stunts |
Lighting | Ryan A. Campbell | Electrician |
Lighting | Dan Giese | Electrician |
Camera | Chris Wittenborn | First Assistant "B" Camera |
Camera | Jake Chappelle | Grip |
Crew | Brian Rebel Cummings | Special Effects Technician |
Crew | Ryan Steinhouse | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Nikolay Kolev | Digital Compositor |
Sound | Galya Bisengalieva | Musician |
Sound | Eloisa-Fleur Thom | Musician |
Crew | Walter S. Bernard | Stunts |
Sound | Sarah Streit | Assistant Sound Editor |
Sound | Sara Stern | Dialogue Editor |
Sound | Sara Stern | ADR Editor |
Visual Effects | Gerard Romea | Digital Compositor |
Art | Steve Hull | Construction Coordinator |
Crew | Brandon Fierro | Stunts |
Costume & Make-Up | Katherine Kousakis | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Daria V. Wright | Key Hair Stylist |
Camera | Mitch Buss | First Assistant "C" Camera |
Production | Amanda Nye | Assistant Location Manager |
Production | Robin King | Production Assistant |
Production | Hunter McCormick | Casting Assistant |
Crew | Ashland Thomas | Stand In |
Costume & Make-Up | Lillian Sakamaki | Key Hair Stylist |
Production | Cynthia Appleby | Production Assistant |
Crew | Tori Scott | Additional Script Supervisor |
Production | Jessica Dean Rose | Production Assistant |
Crew | Todd Bloomer | Stunts |
Art | David Masson | Concept Artist |
Visual Effects | Lauren Dowsett | Visual Effects Coordinator |
Editing | Leeza Diott | Dailies Manager |
Sound | Gyða Valtýsdóttir | Musician |
Visual Effects | Ryan Purnell | Digital Compositor |
Crew | Ryan Carr | Stunts |
Crew | Brian Neal | Stunts |
Art | Kyle Brown | Concept Artist |
Crew | Rebecca Vickers | Stunts |
Production | Baili McPheeters | Production Assistant |
Production | Tatiana Matos | Additional Production Assistant |
Sound | Hugh Brunt | Orchestrator |
Sound | Hugh Brunt | Conductor |
Art | Jessie Haddad | Set Designer |
Crew | Olivia Bird | Stunts |
Directing | Jason Dusenske | Second Assistant Director |
Visual Effects | Pamela Austria | Visual Effects Coordinator |
Sound | Ja-Ann Wang | Assistant Sound Editor |
Art | Nick Matthys | Set Dresser |
Art | Xander Smith | Concept Artist |
Lighting | Martin Contel | Lighting Artist |
Lighting | Kevin Willson | Lighting Technician |
Lighting | Bradley Ian Smith | Lighting Technician |
Lighting | David F. Wolff | Lighting Technician |
Production | Rob Bergen | Production Secretary |
Crew | Victor W. Chin | Transportation Captain |
Art | Christian Antolin | Title Designer |
Production | Jenn Noyes | Casting Associate |
Visual Effects | Eric Pascarelli | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Johnny Imbres | Costumer |
Production | Kelly Carevic | Additional Production Assistant |
Crew | Summer Cain | Stunts |
Art | Jason Millet | Storyboard Artist |
Crew | Tom Maldonado | Stunts |
Production | Kerri Lyn Walsh | Production Assistant |
Crew | Rick LeFevour Jr. | Stunts |
Lighting | Joseph Kosty | Lighting Technician |
Sound | Ian Chang | Musician |
Crew | Brian Harlan | Stunts |
Crew | Cheyenne Watson | Stunts |
Crew | Manya Crippen | Stunts |
Crew | Shawn Cannon | Stunts |
Production | James Birtwistle | Production Assistant |
Sound | Christopher Wray | Musician |
Crew | Tony Vittorioso | Stunts |
Editing | Josh Spector | Color Assistant |
Camera | Thomas Zimmerman | Digital Imaging Technician |
Camera | Matt Rozek | Additional First Assistant Camera |
Lighting | Thomas Hamaker | Lighting Technician |
Camera | Ryan Shuck | Camera Loader |
Camera | Ryan Shuck | Digital Imaging Technician |
Crew | Amye Wilmes | Stunts |
Visual Effects | Conor Guy | VFX Editor |
Production | David Ten Brook | Production Assistant |
Production | Matthew J. Reilly | Additional Production Assistant |
Production | Shakena Reed | Second Assistant Accountant |
Production | Amelia Hickenlooper | Producer's Assistant |
Production | Joy Johaana Hamilton | Production Assistant |
Production | Mackenzie Gulley | Production Assistant |
Production | Jonelle Castillo Deal | Production Coordinator |
Production | Rich Cooke | Production Assistant |
Production | Jacki Colombari | Additional Production Assistant |
Production | Quincy Rycraw Cochran | Production Assistant |
Production | Juan Cervantes | Production Assistant |
Production | Josh Carlascio | Production Assistant |
Production | Maddi Bruton | Assistant Production Coordinator |
Production | Scott Gaughan | Production Driver |
Production | Rob Gaughan | Production Driver |
Sound | Phillippa Slack | Musician |
Sound | Kate Hainsworth | Musician |
Sound | Sasha Koushk-Jalali | Musician |
Production | Stephen Lovelette Jr. | Location Assistant |
Production | Joseph Jorjoliani | Location Assistant |
Crew | Clara Gallagher | Post Production Assistant |
Costume & Make-Up | Kimberley Schuler | Seamstress |
Costume & Make-Up | Nadia Salameh | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Samantha Inniss | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Seth Elliott | Costumer |
Production | Diana McGrail | Casting Assistant |
Production | Hayley Beck | Extras Casting Assistant |
Visual Effects | Henry Affonso | Animation |
Lighting | Billy Wauer | Rigging Gaffer |
Camera | Salvador Torrison | Grip |
Camera | Mac Kozi | Second Assistant Camera |
Lighting | John Freitag | Genetator Operator |
Camera | Adrian S Burrows Sr. | Still Photographer |
Camera | Eric Arndt | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Tim Armstrong | Video Assist Operator |
Crew | Olya Vavrenyuk | Stunts |
Crew | Jim Sheerin | Stunts |
Crew | Stephan Roberts | Stunts |
Crew | Zach Nolte | Stunts |
Crew | Dan Maxwell | Stunts |
Crew | Anthony Goodwin | Stunts |
Crew | Tully Bertorelli | Stunts |
Crew | Robert G. Beck | Stunts |
Crew | Stephanie Andrews | Stunts |
Art | Vijay Kumar Yadav | Painter |
Visual Effects | Timmy Wong | VFX Artist |
Visual Effects | Pragti Wadhwa | Digital Compositor |
Camera | Paul Stevens | Data Wrangler |
Crew | Sheena Sankhla | Compositor |
Visual Effects | Hitesh Saindane | Digital Compositor |
Visual Effects | Pavel Pekun | VFX Artist |
Visual Effects | Isabel Howlett | Digital Compositor |
Visual Effects | Gökçecan Gürsoy | Digital Compositor |
Visual Effects | Carlos Diego | VFX Artist |
Visual Effects | Carlos Diego | Digital Compositor |
Visual Effects | Jeremy Booth | Digital Compositor |
Visual Effects | Petur Breki Bjarnason | VFX Artist |
Visual Effects | Oliver Auguszt | VFX Artist |
Crew | Daniel Steinhouse | Special Effects |
Crew | Andis Rutkis | Special Effects |
Crew | Jordan Gianneschi | Special Effects |
Crew | Masih Abdullah | Special Effects Technician |
Crew | Michael Richey White | Scenic Artist |
Art | Kiley Quadrozzi | Set Dresser |
Art | Anna Parfitt | Props |
Art | Alice Packard | Art Department Coordinator |
Art | Danial A. Miller Jr. | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Tim Kossa | On Set Dresser |
Art | Zach Doherty | Set Dresser |
Directing | Dan Lamkin | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Karen Koenig | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lisa JelicWatson | Key Makeup Artist |
Art | James Grant | Concept Artist |