Britt Reid (Seth Rogen) is de zoon van de bekendste en meest gerespecteerde mediamagnaat van L.A. Zijn zorgeloze leventje bestaat voornamelijk uit feestvieren, totdat zijn vader (Tom Wilkinson) op mysterieuze wijze sterft en aan Britt zijn omvangrijke imperium nalaat. Britt sluit daarop vriendschap met een van zijn vaders werknemers, de toegewijde en inventieve Kato (Jay Chou). Ze besluiten om voor het eerst van hun leven iets zinvols te doen: de misdaad bestrijden. En de beste manier om dit te doen is... door zelf crimineel te worden. Zo wordt Britt The Green Hornet en samen met Kato gaat hij de straat op, om de wet te beschermen door hem te overtreden...
Nee, helaas is The Green Hornet nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Harry Cohen | Supervising Sound Editor |
Directing | Michel Gondry | Director |
Production | Francine Maisler | Casting |
Camera | John Schwartzman | Director of Photography |
Editing | Michael Tronick | Editor |
Sound | James Newton Howard | Original Music Composer |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Directing | Michael Hausman | First Assistant Director |
Visual Effects | John Frazier | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Kym Barrett | Costume Design |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Art | Owen Paterson | Production Design |
Crew | Matt McColm | Stunts |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Sound | Dino DiMuro | Sound Effects Editor |
Crew | Andy Armstrong | Stunt Coordinator |
Sound | Christopher Assells | Sound Effects Editor |
Art | Greg Papalia | Supervising Art Director |
Crew | Vic Armstrong | Stunt Coordinator |
Directing | Vic Armstrong | Second Unit Director |
Crew | Mark De Alessandro | Stunts |
Sound | Jay Chou | Songs |
Camera | Ian Fox | "A" Camera Operator |
Sound | Greg P. Russell | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Seth Rogen | Screenplay |
Production | Seth Rogen | Executive Producer |
Crew | Terry Leonard | Stunts |
Art | Randy Moore | Art Direction |
Production | Michael Grillo | Executive Producer |
Production | Michael Grillo | Unit Production Manager |
Art | Chad S. Frey | Art Direction |
Writing | Evan Goldberg | Screenplay |
Production | Evan Goldberg | Executive Producer |
Sound | Mildred Iatrou | Dialogue Editor |
Directing | Anne Rapp | Script Supervisor |
Production | Ori Marmur | Executive Producer |
Crew | Thomas Rosales Jr. | Stunts |
Crew | Jennifer Caputo | Stunt Driver |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Crew | Steven Lambert | Stunts |
Crew | Simone Bargetze | Stunts |
Writing | Fran Striker | Characters |
Writing | George W. Trendle | Characters |
Costume & Make-Up | Soo-Jin Yoon | Hairstylist |
Crew | J.J. Perry | Stunts |
Visual Effects | Jamie Dixon | Visual Effects Supervisor |
Crew | Diane Peterson | Stunt Driver |
Crew | Jeff Imada | Fight Choreographer |
Costume & Make-Up | Kimberly Greene | Makeup Department Head |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Directing | Jonathan Watson | First Assistant Director |
Editing | Evan Henke | Additional Editor |
Art | Bruce Luizzi | Leadman |
Crew | Mimi Lesseos | Stunts |
Crew | Janene Carleton | Stunt Driver |
Production | Raffi Adlan | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Lovaas | Costume Supervisor |
Art | Benjamin Edelberg | Art Direction |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David M. Roberts | Boom Operator |
Sound | Wylie Stateman | Supervising Sound Editor |
Art | Andrew M. Siegel | Property Master |
Sound | Tim Walston | Sound Effects Editor |
Art | Stacey S. McIntosh | Construction Coordinator |
Production | Leeann Stonebreaker | Associate Producer |
Sound | Ann Scibelli | Sound Effects Editor |
Sound | Joe E. Rand | Music Editor |
Sound | Carlton Kaller | Music Editor |
Camera | Jaimie Trueblood | Still Photographer |
Camera | Andrew Rowlands | Steadicam Operator |
Camera | Andrew Rowlands | "B" Camera Operator |
Sound | Hector C. Gika | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Cheryl Eckert | Key Hair Stylist |
Crew | Chris O'Connell | Visual Effects Editor |
Sound | Ulrika Akander | Dialogue Editor |
Sound | Michael J. Benavente | Supervising ADR Editor |
Sound | Dennis S. Sands | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Jessica Drake | Dialect Coach |
Visual Effects | Camille Cellucci | Visual Effects Producer |
Crew | Jim Schwalm | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Melissa Yonkey | Hair Department Head |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Crew | Jill Brown | Stunt Driver |
Visual Effects | Aaron Williams | VFX Artist |
Crew | Vanessa Motta | Stunts |
Costume & Make-Up | Robin Fredriksz | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Erin Wooldridge | Makeup Artist |
Sound | John Pritchett | Production Sound Mixer |
Crew | Brian Avery | Stunts |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Stunts |
Editing | Dylan Quirt | First Assistant Editor |
Crew | Dana Dru Evenson | Stunts |
Editing | Aaron Brock | First Assistant Editor |
Crew | Kym Langlie | Unit Publicist |
Production | Mike Fantasia | Location Manager |
Directing | Christina Fong | Second Assistant Director |
Visual Effects | Patrick D. Hurd | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jeffrey G. Barnett | Stunts |
Crew | Anita Hart | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Costume & Make-Up | Denise Dellavalle | Key Makeup Artist |
Editing | Adam M. Weber | Assistant Editor |
Crew | Scot A. McKay | Armorer |
Production | George W. Trendle, Jr. | Executive Producer |