Red Sparrow

Red Sparrow (2018)


  • Genre: Mysterie, Thriller
  • Release Datum: 2018-02-28
  • Beoordeling: 6.5/10 van 4740 stemmen
  • Lengte: 2uur 20min
  • Taal: English
  • Productie: Soundtrack New York
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Francis Lawrence
star 6.5/10
Van 4,740 Stemmen

Plot

Ballerina Dominika Egorova staat voor een sombere en onzekere toekomst nadat ze een blessure heeft opgelopen die haar carrière beëindigt. Ze wendt zich al snel tot Sparrow School, een geheime inlichtingendienst die buitengewone jonge mensen opleidt om hun geest en lichamen als wapens te gebruiken.

Kan ik Red Sparrow kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Red Sparrow nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Red Sparrow beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Red Sparrow Trailer

  • Jennifer Lawrence

    als Dominika Egorova
  • Joel Edgerton

    als Nathaniel "Natan" Nash
  • Matthias Schoenaerts

    als Vanya Egorov
  • Charlotte Rampling

    als "Matron"
  • Jeremy Irons

    als Vladimir Korchnoi
  • Ciarán Hinds

    als Alexei Zyuganov
  • Joely Richardson

    als Nina Egorova
  • Mary-Louise Parker

    als Stephanie Boucher
  • Bill Camp

    als Marty Gable
  • Douglas Hodge

    als Maxim Volontov
  • Thekla Reuten

    als Marta Yelenova
  • Sakina Jaffrey

    als Trish Forsythe
  • Sergei Polunin

    als Konstantin
  • Kristof Konrad

    als Ustinov
  • Nicole O'Neill

    als Sonya
  • Sergej Onopko

    als Simyonov
  • David Z. Miller

    als Victor
  • Sasha Frolova

    als Anya
  • Hugh Quarshie

    als Simon Benford
  • Sebastian Hülk

    als Matorin
  • Joel de la Fuente

    als U.S. Senator
  • Judit Rezes

    als Leni
  • Makar Zaporozhskiy

    als Nikolai
  • Tom Morley

    als Pyotr
  • Louis Hofmann

    als Bank Assistant
  • Ingeborga Dapkūnaitė

    als Ballet Director
  • Chris O'Hara

    als Marine Guard
  • Kata Pálfi

    als Doctor
  • Karen Gagnon

    als Kremlin Secretary
  • Zsolt Vicei

    als Chemist
  • Zsolt Anger

    als Russian Ambassador
  • Attila Árpa

    als Ustinov Security #1
  • Simon Szabó

    als Ustinov's Security #2
  • Judit Viktor

    als Ustinov's Wife
  • Bálint Adorjáni

    als Detective
  • Tanya Vital

    als MI6 Driver
  • Kincsõ Pethõ

    als Interrogator
  • Lauren Glazier

    als Russian Sniper
  • Scott Alexander Young

    als Russian Officer
Production Denise Chamian Casting
Art Maria Djurkovic Production Design
Sound James Newton Howard Music
Production Steven Zaillian Producer
Directing Francis Lawrence Director
Sound Jim Weidman Supervising Music Editor
Camera Jo Willems Director of Photography
Production Jenno Topping Producer
Production Zsolt Csutak Casting
Sound David Betancourt ADR Mixer
Sound Dawn Lunsford Foley Artist
Sound Alicia Stevenson Foley Artist
Production Mary McLaglen Executive Producer
Writing Justin Haythe Writer
Editing Alan Edward Bell Editor
Art Sophie Phillips Set Decoration
Crew Waléra Kanischtscheff Dialect Coach
Production Peter Chernin Producer
Crew Gordon Alexander Stunts
Production Garrett Basch Executive Producer
Production Mónika Nagy Production Manager
Costume & Make-Up Trish Summerville Costume Design
Art Tibor Lázár Art Direction
Production David Ready Producer
Production Orla Maxwell Casting Associate
Sound John Joseph Thomas Foley Supervisor
Costume & Make-Up Stephanie Laing Costume Assistant
Crew Justin Peck Choreographer
Costume & Make-Up Luisa Abel Makeup Department Head
Costume & Make-Up Dawn Y. Line Key Costumer
Costume & Make-Up Evelyne Noraz Makeup Artist
Art Nicky Ackland-Snow Construction Coordinator
Sound David Olson Music Editor
Sound Ralph Osborn Dialogue Editor
Sound Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Sound Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
Directing Alicia Accardo Script Supervisor
Crew Chris O'Hara Stunt Coordinator
Directing Chris O'Hara Second Unit Director
Camera Murray Close Still Photographer
Sound György Mihályi Boom Operator
Art László Szirmai Assistant Art Director
Costume & Make-Up Valentina Aulisi Key Set Costumer
Costume & Make-Up Kim Santantonio Hair Department Head
Sound Thomas Jones Supervising Sound Editor
Lighting David Sinfield Gaffer
Costume & Make-Up Scott R. Hankins Costumer
Directing Rebecca Sheridan Script Supervisor
Costume & Make-Up Jay Wejebe Key Makeup Artist
Crew Will Casey Unit Publicist
Production Mika Saito Unit Production Manager
Art Chris Cull Property Master
Costume & Make-Up Judit Halász Hairstylist
Camera David J. Thompson Steadicam Operator
Art Zsuzsa Kismarty-Lechner Supervising Art Director
Sound Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Visual Effects Stephen Enticott Animation
Production Cameron MacConomy Associate Producer
Lighting Walter Bithell Gaffer
Camera Botond Aszalós Camera Operator
Camera Imre Juhász Camera Operator
Production Beth Day Casting Associate
Costume & Make-Up Gábor Homonnay Costume Supervisor
Crew Péter Behan Armorer
Visual Effects Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Directing Takahide Kawakami Second Assistant Director
Camera Trevor Loomis Focus Puller
Costume & Make-Up Adrienn Rudolf Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Zsofia Laczko Seamstress
Sound Michael Miller ADR Mixer
Crew Jon Baker Supervising Armorer
Costume & Make-Up Corey Deist Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up David LeRoy Anderson Special Effects Makeup Artist
Editing Lara Khachooni Associate Editor
Crew Ben Rothwell Armorer
Sound Tyler Newhouse ADR Recordist
Costume & Make-Up Conor O'Sullivan Prosthetic Makeup Artist
Art Zoltán Frank Set Decoration
Costume & Make-Up Csilla Blake-Horváth Makeup Artist
Sound Sarah Bourgeois Assistant Sound Editor
Crew Tamara Bally Production Controller
Writing Jason Matthews Novel
Visual Effects Paul Riddle Visual Effects Supervisor
Directing Christopher Surgent First Assistant Director
Sound David Jobe Foley Mixer
Editing Dave Hussey Digital Intermediate Colorist
Crew Stephanie Ross Visual Effects Editor
Visual Effects Phoebe Sutherland Visual Effects Coordinator
Visual Effects Asha Joseph Visual Effects Producer
Crew Adam Varadi Drone Operator
Sound Mac Ruth Sound Mixer
Lighting Balázs Vákár Gaffer
Production Jordana Sapiurka Casting Assistant
Production Andreya Lynham Casting Assistant
Lighting Jesse Haycraft Lighting Technician
Art Hardy Ilona Art Department Coordinator
Lighting Fred Brown Lighting Technician
Crew Isabella Boylston Stunt Double
Camera Krisztián Galanics Second Assistant "B" Camera
Visual Effects Abhisek Chatterjee Creature Technical Director
Lighting Zoltán Lakatos Rigging Gaffer
Art Orsolya Maza Draughtsman
Crew Jeremy Hardin CG Supervisor
Camera Tamas Hevizi Drone Cinematographer
Crew Petruska Beata Armorer
Sound Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Visual Effects Robert Turnbridge Visual Effects Coordinator
Art Laszlo Demeter Art Direction
Art Adam Berces Set Decoration
Art Levente Sulyok Draughtsman
Camera Zsolt Big Nagy Epk Camera Operator
Lighting Michael Tingley Lighting Technician
Costume & Make-Up Tamás Novák Costume Coordinator
Costume & Make-Up Edina Kantor Seamstress
Costume & Make-Up Andi Bencsik Tailor
Visual Effects Ean Carr 2D Supervisor
Visual Effects Charlotte Roberts Creature Technical Director
Visual Effects Eric Moliner Creature Technical Director
Visual Effects Santosh Kumar Dey Matchmove Supervisor
Visual Effects Nishad Shelar Modeling
Visual Effects Whitney Richman Visual Effects Producer
Visual Effects Carlos Ciudad Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Josh Mar Costumer
Costume & Make-Up Houri Mahserejian Costume Assistant
Visual Effects Gwilym Morris Animation Supervisor
Costume & Make-Up Luisa Bockmeulen Costume Assistant
Costume & Make-Up Tess Inman Costumer
Costume & Make-Up Nora Pinter Costumer
Costume & Make-Up Zoltán Trubel Costumer
Costume & Make-Up József Varjú Costumer
Costume & Make-Up Cheikh Asaad Cynthia Costumer
Costume & Make-Up Vivien Cseh Costumer
Costume & Make-Up Brigitta Heiszig Costumer
Editing Anna Stalter Colorist
Camera László Mihály Dolly Grip
Production Balázs Kovács Extras Casting
Sound Noah Dunbar ADR Recordist
Camera István Gottmann First Assistant "B" Camera
Production David Halagarda Production Coordinator
Production Prashant Sharan Production Manager
Directing Phil Booth Second Unit First Assistant Director
Production Rohit Chandrashekhar Nair Production Coordinator
Art Balazs Kovacs Construction Manager
Art József Kiss Construction Manager
Costume & Make-Up Klaudia Király Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Brigitta Mogony Hairstylist
Production Juraj Molnár Production Manager
Production Dalibor Vasica Production Manager
Directing Zsófia Mitkov Third Assistant Director
Directing Benedek Nagy Third Assistant Director
Art István Gergely Graphic Designer
Lighting Balkányi Dénes Electrician

Reacties

keyboard_arrow_up