Een Amerikaanse commandant van een onderzeeër moet samenwerken met een Navy SEAL om de gekozen Russische president te redden. Deze is gevangen genomen tijdens een militaire coup. Ze moeten hiervoor ver doordringen in de Russische wateren en proberen te voorkomen dat een foute Russische generaal een Derde Wereldoorlog begint.
Ja! de film Hunter Killer is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Hunter Killer nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Don Keith | Novel |
Writing | Jamie Moss | Screenplay |
Directing | Donovan Marsh | Director |
Writing | George Wallace | Novel |
Writing | Arne Schmidt | Screenplay |
Sound | Trevor Morris | Original Music Composer |
Editing | Michael J. Duthie | Editor |
Art | Jon Henson | Production Design |
Sound | Luke Gentry | Sound Designer |
Sound | Vladimir Kaloyanov | Sound Mixer |
Production | Matthew O'Toole | Producer |
Production | Gerard Butler | Producer |
Camera | Tom Marais | Director of Photography |
Production | Alan Siegel | Producer |
Art | James H. Spencer | Production Design |
Production | Les Weldon | Producer |
Sound | Kiril Kaloyanov | Sound Mixer |
Production | Mark Gill | Producer |
Production | Toby Jaffe | Producer |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Production | Tucker Tooley | Producer |
Sound | Dominic Gibbs | Sound Editor |
Art | Robert Wischhusen-Hayes | Set Decoration |
Production | Anne McCarthy | Casting |
Production | Kellie Roy | Casting |
Costume & Make-Up | Caroline Harris | Costume Design |
Art | Alexei Karagyaur | Art Direction |
Art | Chris Peters | Art Direction |
Art | Ivan Ranghelov | Art Direction |
Art | Ben Collins | Supervising Art Director |
Production | Marianne Stanicheva | Casting |
Art | Nic Pallace | Art Direction |
Production | Pam Dixon | Casting |
Art | Gary Baugh | Art Direction |
Art | Andrew Munro | Art Direction |
Art | Orlin Grozdanov | Set Decoration |
Camera | Ivailo Tzvetkov | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Kath Rayner | Makeup Artist |
Lighting | Chris Dickinson | Electrician |
Camera | David Churchyard | First Assistant Camera |
Lighting | Hristo Idakiev | Gaffer |
Camera | Borislav Belberov | Second Assistant Camera |
Camera | Kiril Valchanov | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Angela Oxley Evans | Makeup Artist |
Directing | Galina Kyuchukova | Second Assistant Director |
Camera | Iordan Borissov | Assistant Camera |
Camera | Dani Rose | Drone Pilot |
Camera | Ian Bird | Key Grip |
Camera | Christopher Raphael | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Atanaska Popova | Makeup Artist |
Production | Elena Melamed | Production Manager |
Directing | Oana Ene | Second Assistant Director |
Directing | Katerina Atanasova | Second Assistant Director |
Camera | Gareth Harfoot | Aerial Camera |
Camera | Max Carrington | Camera Trainee |
Camera | Paula Nenova | First Assistant Camera |
Lighting | Mark 'Rocky' Evans | Gaffer |
Lighting | Alexandre Trenev | Gaffer |
Camera | Dimitar Dimitrov | Grip |
Camera | Tsvetan Kostov | Key Grip |
Lighting | Harlon Haveland | Gaffer |
Costume & Make-Up | Gigi Dey | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Daniel Lawson Johnston | Makeup Artist |
Directing | Ben Lanning | First Assistant Director |
Directing | Antony Tanev | First Assistant Director |
Camera | Neven Mihailova | Camera Operator |
Camera | Sergey Zhelezko | Epk Camera Operator |
Camera | Vasil Paunov | Second Assistant Camera |
Camera | Mihail Yanakiev | Second Assistant Camera |
Camera | Ivo Peitchev | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Maria Stankovich | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sofi Davidova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Waldo Mason | Prosthetics |
Directing | Ben Burt | First Assistant Director |
Camera | Georgi Raykov | Camera Operator |
Camera | Petar Anev | Grip |
Camera | Maxim Penev | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Anna Ivanova | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jordann Aguon | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Yana Platnarova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ivon Ivanova | Makeup Supervisor |
Camera | Michael Tanji | Assistant Camera |
Camera | Tim Dean | Libra Head Technician |
Camera | Shaun Cobley | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Steve Smith | Makeup & Hair |
Camera | Dean Southan | Camera Trainee |
Camera | Kaloyan Nedelchev | First Assistant Camera |
Camera | Vladislav Mateev | First Assistant Camera |
Crew | Radoslav Petkov | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Lynda Armstrong | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Yanka Doychinova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sofi Hvarleva | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Nelly Teova | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Anita Hvarleva | Makeup Artist |
Camera | Ivaylo Ivanov | Camera Operator |
Camera | Veselin Dimchov Hristov | Second Assistant Camera |
Camera | Jack English | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Svetla Krasteva | Makeup & Hair |
Lighting | Anton Ivanov | Electrician |
Camera | Albert Nikolinski | Grip |
Directing | Hristo Dimitrov | First Assistant Director |
Camera | Dimitar Krustev | Drone Pilot |
Camera | Nedyalko Georgiev | Grip |
Camera | Jim Philpott | Key Grip |
Costume & Make-Up | Dimitrina Stoyanova | Makeup & Hair |
Art | Dean McLeod | Art Department Assistant |
Art | Elizabeth Boller | Art Department Coordinator |
Art | John Moredock | Set Designer |
Art | Dobrinka Stamenkova | Art Department Coordinator |
Art | Martin Genchev | Props |
Art | Laurens Nockels | Props |
Crew | Borislav Hristov | Carpenter |
Art | Vicki Stevenson | Draughtsman |
Art | Oli Novadnieks | Property Buyer |
Art | Steve Salmon | Props |
Art | Yossif Mladenov | Set Designer |
Art | Adam McCreight | Property Master |
Art | Joey Hodges | Props |
Costume & Make-Up | Maria Doicheva | Set Dressing Artist |
Art | Lizzie Osborne | Art Department Assistant |
Art | Stacy Boles | Art Department Coordinator |
Art | Philippa Broadhurst | Standby Art Director |
Crew | Jeff Woodbridge | Carpenter |
Art | Ben Hopwood | Set Dresser |
Art | Simona Ilieva | Art Department Assistant |
Crew | Peter Krumov | Carpenter |
Art | Danny Burke | Graphic Designer |
Art | Malcolm Roberts | Construction Coordinator |
Art | Aaron Sowd | Storyboard Artist |
Art | Ellie Shanks | Assistant Set Decoration |
Art | Michael Crowe | Construction Coordinator |
Art | Yasen Denev | Storyboard Artist |
Art | Keith Weir | Storyboard Artist |
Art | Vladimir Petkov | Leadman |
Art | Michael Pybus | Assistant Art Director |
Art | Dirk Buchmann | Property Master |
Art | Christina Eunji Kim | Assistant Art Director |
Art | Glen Young | Assistant Art Director |
Art | David Lovelock | Props |
Art | Brian Murray | Storyboard Artist |
Art | Krista Vacheva | Storyboard Artist |
Art | Graham Wyn Jones | Storyboard Artist |
Crew | Evgeni Vladimirov | Carpenter |
Art | Ryan Bradbury | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Jessica Ingram | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Nadia Merabti | Set Costumer |
Costume & Make-Up | James Shuttleworth | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Sian Evans | Costume Supervisor |
Production | Emma Gunnery | Casting Associate |
Art | Kaniez Braganza | Textile Artist |
Production | Morgan Robbins | Casting Associate |
Production | Alena Garetovskaya | Casting Director |
Production | Hrista Ilieva | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Joel Christopher | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Ina Damianova | Costume Supervisor |
Production | Lauren Wilkinson Kimball | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Hayley Lovitt | Costume Assistant |
Crew | Mark Krentz | CG Supervisor |
Visual Effects | Perunika Yorgova | Digital Compositor |
Lighting | Lazarin Kushev | Lighting Artist |
Visual Effects | Kaiser Thomas | Matte Painter |
Visual Effects | Peter Bakalov | Animation |
Visual Effects | Alba Rodriguez del Rio | Animation |
Visual Effects | Borislav Dimitrov | Animation |
Visual Effects | Dimitar Bajalcaliev | Lead Animator |
Visual Effects | Gavin Digby | Digital Compositor |
Lighting | Martin Kalev | Lighting Artist |
Lighting | Nikolay Krastev | Lighting Artist |
Visual Effects | Kiril Georgiev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Petko Ganev | 3D Artist |
Visual Effects | Peter Gachev | Animation |
Visual Effects | Michael J. Eves | Digital Compositor |
Lighting | Nino Stoyanov | Lighting Artist |
Visual Effects | Stella Kamburova | 3D Artist |
Visual Effects | Stephanie Landriault | Digital Compositor |
Lighting | Kiril Altakov | Lighting Artist |
Visual Effects | Martin Naydenski | VFX Supervisor |
Visual Effects | Hristo Velev | VFX Supervisor |
Crew | Angel Ivanov | CG Supervisor |
Lighting | Felipe Siem | Lighting Artist |
Visual Effects | Julia Manolova | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Hestor Lichev | Lighting Artist |
Lighting | Ivailo Petrov | Lighting Artist |
Visual Effects | Brian Tong | VFX Editor |
Visual Effects | Anny Lang | Digital Compositor |
Visual Effects | Vivek Sharma | Digital Compositor |
Lighting | Remi Bitawi | Lighting Artist |
Visual Effects | Alex Hirtenstein | Matte Painter |
Visual Effects | Christine Pyle | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Waheed Ahmed | Digital Compositor |
Visual Effects | Jaron Evans | Digital Compositor |
Visual Effects | Rob Strickland | Digital Compositor |
Lighting | Asen Velkov | Lighting Artist |
Visual Effects | Stefano Pepin | Special Effects Supervisor |
Lighting | Petar Lilkov | Lighting Artist |
Visual Effects | Tsvetan Ivanov | Animation |
Visual Effects | Katya Ivanova | Digital Compositor |
Visual Effects | Daniel Pelc | Digital Compositor |
Visual Effects | Momchil Koev | Digital Compositor |
Lighting | Denis Tomov | Lighting Artist |
Visual Effects | Michelle Ryan | Matte Painter |
Visual Effects | Eryn Thorsley | CG Artist |
Visual Effects | Antonio Ribeiro | Digital Compositor |
Visual Effects | Vasil Galabov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Joel Chambers | Digital Compositor |
Visual Effects | Lucy Robert | Visual Effects Coordinator |
Crew | Mike Soppit | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Nikolay Gachev | Visual Effects Supervisor |
Crew | Tom Balogh | Visual Effects Editor |
Crew | Andrey Hristozov | Visual Effects Editor |
Crew | Nevena Dragoshinova | Visual Effects Editor |
Crew | Nikolay Pachov | Visual Effects Editor |
Crew | Kajten Molnar | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mike Duffy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bhumika Mayer | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Daryl Shail | Visual Effects Producer |
Crew | Desislava Lazarova | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Kayla Cabral | Visual Effects Production Manager |
Crew | Isaac Heron | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Danail Hadzhiyski | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Phil Jones | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Desislava Pavlova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Daniel Ivanov | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Stanislav Dragiev | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Sean Farrow | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Patrick D. Hurd | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jason Evans | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mitch Hounslow | Visual Effects Editor |
Editing | Arthur Harrison | Online Editor |
Crew | Rebecca Gausnell | Dialect Coach |
Editing | Charlie Variyski | Assistant Editor |
Editing | Rob Farris | Digital Intermediate |
Production | Jason Habelow | Production Coordinator |
Editing | Ivan Todorov Ivanov | Assistant Editor |
Crew | Diego Daniel Pardo | Dialect Coach |
Directing | Mariana Popova | Script Coordinator |
Editing | Ian Cunningham | First Assistant Editor |
Crew | Ben Rothwell | Armory Coordinator |
Editing | Lawrence Hook | Digital Intermediate |
Crew | Jon Baker | Supervising Armorer |
Crew | Oleg Mirochnikov | Dialogue Coach |
Production | Ruba Kharuf | Production Accountant |
Production | Claudia Cimmino | Production Coordinator |
Production | Milena Georgieva | Production Accountant |
Production | Petar Yankov | Production Assistant |
Crew | Michael Buster | Dialogue Coach |
Production | Ina Holevitch | Production Coordinator |
Editing | Finlay Reid | Digital Intermediate |
Crew | Elena Baranova | Dialect Coach |
Editing | Patrick Malone | Digital Intermediate |
Crew | Liam McCartney | Armorer |
Directing | Mila Maslarova | Script Supervisor |
Editing | Karolina Dziwinska | Digital Intermediate Producer |
Crew | Ian Creed | Marine Coordinator |
Editing | Iain Thomson | First Assistant Editor |
Production | Cristín Ruddy | First Assistant Accountant |
Crew | Christopher Kulikowski | Post Production Supervisor |
Production | Shiri Lerner | Production Coordinator |
Directing | Beverly Winston | Script Supervisor |
Production | Kim Fouche-Tipton | Travel Coordinator |
Production | John Thompson | Producer |
Crew | Sam Stefan | Stunts |
Crew | Ivo Kehayov | Stunts |
Crew | Ivan Vodenicharov | Stunts |
Crew | Steven Mullins | Stunts |
Crew | Theo Morton | Stunts |
Crew | Georgi Dimitrov | Stunts |
Crew | Dobri Neichev | Stunts |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunt Double |
Crew | Ilko Iliev | Stunts |
Crew | Ryan Green | Stunts |
Crew | David Forman | Stunts |
Crew | William Davey | Stunts |
Crew | Tom Boney | Stunts |
Crew | Kostas Papadopoulos | Stunt Double |
Crew | Zahari Grozdanov | Stunts |
Crew | Vasil Simeonov | Stunts |
Crew | Milen Kaleichev | Stunts |
Crew | William Willoughby | Stunts |
Crew | Dian Hristov | Stunt Coordinator |
Crew | Alexander Bracq | Stunts |
Crew | Vasko Yordanov | Stunt Double |
Crew | Ivo Vuchkov | Stunts |
Crew | Mark Southworth | Stunts |
Crew | Erol Mehmet | Stunts |
Crew | Genko Ivanov | Stunt Double |
Crew | Danko Jordanov | Stunt Double |
Crew | Paul Herbert | Stunt Coordinator |
Crew | Ivailo Dimitrov | Stunts |
Crew | James Cox | Stunts |
Crew | Liam Coote | Stunts |
Crew | Noah Bahnson | Stunt Double |
Crew | Nathan Whatton | Stunts |
Crew | Kye Mckee | Stunts |
Crew | Ivan Iliev | Stunts |
Crew | Jason Curle | Stunts |
Crew | Jason Hunjan | Stunts |
Crew | Lubo Grozdanov | Stunts |
Crew | Jamie Edgell | Stunts |
Crew | Chris Carey | Stunts |
Crew | Krasimir Simeonov | Stunts |
Crew | James O'Daly | Stunts |
Crew | Nick Chopping | Stunts |
Crew | Tihomir Vinchev | Stunts |
Crew | Simeon Spasov | Stunts |
Crew | Venko Mishev | Stunts |
Crew | Wai Lun Leong | Stunts |
Crew | Leo Woodruff | Stunts |
Crew | Georgi Manchev | Fight Choreographer |
Crew | André Layne | Stunt Double |
Production | Steve Cole | Unit Manager |
Crew | Jeanette Haley | Post Production Supervisor |
Camera | Greg Murray | Camera Operator |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Sound | Jason Chiodo | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Zoe Freed | Foley Artist |
Sound | Glen Gathard | Foley Mixer |
Sound | Kevin Penney | Sound Effects Editor |
Sound | Jemma Riley-Tolch | Foley Editor |
Sound | Jason Swanscott | Foley Artist |
Sound | Adam Bourne | Foley Editor |
Sound | Mark Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Kevin Day | Standby Property Master |
Directing | Stanimir Stamatov | Second Unit Director |