What Women Want

What Women Want (2000)


  • Genre: Komedie, Romantiek
  • Release Datum: 2000-12-15
  • Beoordeling: 6.4/10 van 3371 stemmen
  • Lengte: 2uur 7min
  • Taal: English
  • Productie: Paramount
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Nancy Meyers
star 6.4/10
Van 3,371 Stemmen

Plot

Na een ongeluk is de playboy Nick Marshall ineens in staat om alles te horen wat vrouwen denken. Hij besluit deze gave te gebruiken op de vrouw die de positie binnen hun bedrijf krijgt die Marshall graag had willen hebben, om zo de baan van haar af te kunnen pikken. Hij wordt echter verliefd op haar.

Kan ik What Women Want kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is What Women Want nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer What Women Want beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

What Women Want Trailer

  • Mel Gibson

    als Nick Marshall
  • Helen Hunt

    als Darcy McGuire
  • Marisa Tomei

    als Lola
  • Alan Alda

    als Dan Wanamaker
  • Ashley Johnson

    als Alex Marshall
  • Mark Feuerstein

    als Morgan Farwell
  • Lauren Holly

    als Gigi
  • Delta Burke

    als Eve
  • Valerie Perrine

    als Margo
  • Judy Greer

    als Erin
  • Sarah Paulson

    als Annie
  • Ana Gasteyer

    als Sue Cranston
  • Lisa Edelstein

    als Dina
  • Loretta Devine

    als Flo
  • Diana Maria Riva

    als Stella
  • Eric Balfour

    als Cameron
  • Andrea Baker

    als Office Intern
  • Robin Pearson Rose

    als Kitchen Secretary
  • Christopher Emerson

    als Mail Room Kid
  • Ashlee Turner

    als Woman in Library
  • Sierra Pecheur

    als Woman at Lunch Counter
  • Joe Petcka

    als Man on Street
  • Brian Callaway

    als Man on Street
  • Coburn Goss

    als Man on Street
  • Christian Michel

    als Man on Street
  • Perry Cavitt

    als Ogling Man
  • Crystal McKinney

    als Unimpressed Woman
  • Jeanne Marie Rice

    als Unimpressed Woman
  • Kathrin Middleton

    als Gigi's Friend
  • Logan Lerman

    als Young Nick Marshall
  • Kelly Cooper

    als Showgirl
  • Palmer Davis

    als Showgirl
  • Katie Miller

    als Showgirl
  • Dana Waters

    als Nick's Mom
  • Gregory Cupoli

    als Male Role Model
  • Alexondra Lee

    als Woman in Pink Sweater
  • Aviva Gale

    als Counter Girl
  • Shirley Prestia

    als Coffee Shop Customer
  • T.J. Thyne

    als Coffee Shop Customer
  • Norman H. Smith

    als Norm
  • Audrey Wasilewski

    als Secretary with Danish / Kitchen Secretary
  • Angela Oh

    als Jess, Dan's Secretary
  • Robert Briscoe Evans

    als Ted
  • Chris Rolfes

    als Woman in Park
  • Katie Kneeland

    als Woman in Park
  • Jeanine O'Connell

    als Woman in Park
  • Kelley Hazen

    als Woman in Park
  • Brooke Elliott

    als Woman in Park
  • Kristina Martin

    als Woman in Park
  • Harmony Rousseau

    als Sloane / Curtis Receptionist
  • Lisa Long

    als Sloane / Curtis Executive
  • Heidi Helmer

    als Marshall Field's Shopper
  • Marla Martensen

    als Marshall Field's Shopper
  • Sally Meyers Kovler

    als Marshall Field's Shopper
  • Ashley Quirico

    als Marshall Field's Shopper
  • Regan Rohde

    als Marshall Field's Shopper
  • Liz Tannebaum

    als Marshall Field's Shopper
  • LeShay N. Tomlinson

    als Marshall Field's Shopper
  • Cristine Rose

    als Sloane / Curtis Attorney
  • Arden Myrin

    als Darcy's Assistant
  • Rachel Duncan

    als Alex's Friend
  • Alex McKenna

    als Alex's Friend
  • Regiane Gorski

    als Yoga Instructor
  • Juliandra Gillen

    als Woman in Library
  • Lisa Anne Hillman

    als Woman in Library
  • Tracy Pacheco

    als Woman in Library
  • Jamie Gutterman

    als Jogger by Lake
  • Maggie Egan

    als Kitchen Secretary
  • Juanita Jennings

    als Kitchen Secretary
  • Hallie Meyers-Shyer

    als Girl at Lunch Counter
  • Kate Asner

    als Woman at Lunch Counter
  • Caryn Greenhut

    als Woman at Lunch Counter
  • Jennifer Greenhut

    als Woman at Lunch Counter
  • Marnie Mosiman

    als Woman at Lunch Counter
  • Nnenna Freelon

    als Nightclub Singer
  • Gil Hacohen

    als Haim
  • Nancy Monsarat

    als Nike Executive
  • Jacqueline Thomas

    als Nike Executive
  • Rory Byrne

    als Nike Executive
  • Victoria Garcia-Kelleher

    als Secretary
  • Gertrude Wong

    als Old Woman in Chinatown
  • Andi Eystad

    als Girl at Prom
  • Greg Bronson

    als Upscale Pedestrian (uncredited)
  • Kira Coplin

    als Alex's Friend (uncredited)
  • Kiva Dawson

    als Showgirl (uncredited)
  • David C. Fisher

    als Restaurant Patron (uncredited)
  • Elizabeth Friedman

    als Classmate (uncredited)
  • Melanie Good

    als Showgirl (uncredited)
  • Drew Howerton

    als Boy at Prom (uncredited)
  • Kimberly Lyon

    als Showgirl (uncredited)
  • Krista McRoberts

    als Angela (uncredited)
  • Bette Midler

    als Dr. J. M. Perkins (uncredited)
  • Andy Schofield

    als Man in Park (uncredited)
  • Nancy Sinclair

    als Woman Getting Manicure (uncredited)
  • Melinda Songer

    als Dancer (uncredited)
  • Lauren Stewart

    als Gigi's Friend #3 (uncredited)
  • Tracey Stone

    als Black-Haired Beauty (uncredited)
  • Dean Teaster

    als Taxi Driver (uncredited)
  • Gena Vazquez

    als Marshall Field's Shopper (uncredited)
  • Nancy Wetzel

    als Co-worker (uncredited)
Sound Alan Silvestri Original Music Composer
Sound Alan Silvestri Conductor
Camera Dean Cundey Director of Photography
Production Howard Feuer Casting
Art Jon Hutman Production Design
Production Bruce Davey Producer
Production Deborah Aquila Casting
Costume & Make-Up Ellen Mirojnick Costume Design
Art Andrew Menzies Assistant Art Director
Art Tony Fanning Art Direction
Editing Carol Littleton Additional Editing
Production Stephen McEveety Executive Producer
Costume & Make-Up Karen Blynder Makeup Artist
Editing Jim Passon Color Timer
Art Rosemary Brandenburg Set Decoration
Directing Nancy Meyers Director
Production Nancy Meyers Producer
Production Bruce A. Block Co-Producer
Art Bruce A. Block Storyboard Artist
Directing Bruce A. Block Second Unit Director
Editing Thomas J. Nordberg Editor
Sound Chris Boardman Orchestrator
Costume & Make-Up Suzanne McCabe Assistant Costume Designer
Art Gae S. Buckley Art Direction
Production Susan Cartsonis Producer
Production Matt Williams Producer
Production Carmen Finestra Executive Producer
Production David McFadzean Executive Producer
Editing Stephen A. Rotter Editor
Production Julie M. Anderson Production Coordinator
Costume & Make-Up Michael Dennison Costume Supervisor
Crew Joe Bucaro III Stunts
Sound David Giammarco Sound Effects Editor
Production Melissa Goddard Production Executive
Production Matthew Cassel Assistant Location Manager
Production Gina Matthews Producer
Production Kelly O'Brien Casting Assistant
Art Jason Sweers Graphic Designer
Writing Josh Goldsmith Screenplay
Writing Josh Goldsmith Story
Writing Cathy Yuspa Screenplay
Writing Cathy Yuspa Story
Lighting Peter Davidian Assistant Chief Lighting Technician
Sound Bonnie Greenberg Music Supervisor
Art Ashley Burnham Art Department Coordinator
Art David Elliott Construction Coordinator
Writing Diane Drake Story
Production Karyn McCarthy Unit Production Manager
Visual Effects Tim T. Cunningham Visual Effects Coordinator
Sound Randy Singer Foley Mixer
Art John P. Goldsmith Set Designer
Production Wendy Washbrook Casting Associate
Production Jason Corgan Brown Researcher
Crew Lance Gilbert Stunt Double
Costume & Make-Up Brad Wilder Makeup Department Head
Sound Kevin Bartnof Foley Artist
Camera Andrew Cooper Still Photographer
Sound Bill W. Benton Additional Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Conny Fauser Digital Compositors
Crew Rachel Aberly Unit Publicist
Costume & Make-Up Candy L. Walken Key Hair Stylist
Art Yann Denoual Sculptor
Sound Greg Steele ADR Mixer
Crew Kosta Saric Visual Effects Editor
Crew C. Marie Davis Executive Visual Effects Producer
Art Mychael Bates Property Master
Sound Renée Tondelli Supervising ADR Editor
Sound Bryan Pennington Dolby Consultant
Costume & Make-Up Jeri Baker Hairstylist
Costume & Make-Up Sherilyn Stetz Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Beth Miller Hair Department Head
Production Aaron Dem Head of Production
Costume & Make-Up Fran Allgood Costumer
Camera Robert Ulland Steadicam Operator
Production Robb Earnest Assistant Production Coordinator
Sound Andrew Silver Music Consultant
Sound Dennis Drummond Supervising Sound Editor
Sound Linda Folk ADR Editor
Sound Sean Landeros Sound Recordist
Sound Kim Drummond Dialogue Editor
Art Phillip Ellman Greensman
Production Carrie Goodman Location Assistant
Directing Craig Comstock Additional Second Assistant Director
Visual Effects Ken Jones Visual Effects Supervisor
Directing Paula Case Assistant Director
Sound David MacMillan Production Sound Mixer
Crew David McKlveen Carpenter
Lighting James Alden Rigging Grip
Art Andrew Neujahr Art Department Assistant
Art Alex Apple Location Scout
Art Barry Jones Painter
Art Darryl Henley Production Illustrator
Camera William Coss First Assistant Camera
Costume & Make-Up Ann Culotta Set Costumer
Costume & Make-Up Stacy Doran Set Dressing Artist
Crew Keith Young Choreographer
Crew Nelson Sepulveda Digital Effects Supervisor
Crew John Lybrand Driver
Crew Mike Gentile Loader
Crew J. Papajoanou Post Production Assistant
Crew Allan Johnson Propmaker
Crew Tim Werle Set Medic
Crew Jenny Fumarolo Set Production Assistant
Crew Girard Swan Stand In
Crew Armand Paoletti Transportation Coordinator
Crew Josh Levy Video Assist Operator
Lighting Jim Bradfield Electrician
Production Brady Breen Location Manager
Production Nancy Sandberg Production Supervisor
Sound Harrison D. Marsh Boom Operator
Sound Kira Edmunds Assistant Sound Editor
Visual Effects Jessica Trento Visual Effects Producer
Crew Jessica Mcclintock Thanks
Directing Darin Rivetti Second Assistant Director
Art Garson Yu Title Designer
Art Alexx Thompson Set Painter
Camera Robert A. Preston Dolly Grip
Camera Bradley T. Matthys First Company Grip
Editing Dana L. Marker Negative Cutter
Sound David Bifano Music Programmer
Lighting Michael Orefice Chief Lighting Technician
Production Michelle Stevens Second Assistant Accountant
Production Angela Athayde Production Assistant
Production Rick Roesch Payroll Accountant
Art Chuck Askerneese Assistant Property Master
Sound Diane Lucas ADR Recordist
Sound Robin Zacha Apprentice Sound Editor
Camera William H. Harlow IV Camera Loader
Camera R. Scott Goodrich Second Assistant Camera
Camera Walter 'T.J.' Johnson Second Company Grip
Editing Philip Beech Assistant Editor
Sound Christy Gerhart Music Coordinator
Production Steve Spiker Extras Casting
Production Adrienne Swan First Assistant Accountant

keyboard_arrow_up