Na tien jaar lijkt Greg Focker eindelijk geaccepteerd te zijn door zijn eigenzinnige en achterdochtige schoonvader Jack Byrnes. Maar wanneer de jonge vader van twee kleine Fockertjes gaat bijklussen bij een farmaceutisch bedrijf krijgt Jack toch weer argwaan.
Nee, helaas is Little Fockers nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Robert De Niro | Producer |
Camera | Remi Adefarasin | Director of Photography |
Production | Joseph Middleton | Casting |
Directing | Paul Weitz | Director |
Production | Jane Rosenthal | Producer |
Production | Daniel Lupi | Executive Producer |
Production | Daniel Lupi | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Patty York | Makeup Artist |
Editing | Myron Kerstein | Editor |
Production | Jay Roach | Producer |
Production | Katterli Frauenfelder | Associate Producer |
Directing | Katterli Frauenfelder | First Assistant Director |
Writing | Larry Stuckey | Writer |
Production | Nancy Tenenbaum | Executive Producer |
Editing | Greg Hayden | Editor |
Writing | Greg Glienna | Characters |
Writing | Mary Ruth Clarke | Characters |
Production | John Hamburg | Producer |
Writing | John Hamburg | Writer |
Sound | Stephen Trask | Original Music Composer |
Art | William Arnold | Production Design |
Art | Sue Chan | Supervising Art Director |
Art | David Smith | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Molly Maginnis | Costume Design |
Production | Andrew Miano | Executive Producer |
Costume & Make-Up | David DeLeon | Makeup Artist |
Editing | Leslie Jones | Editor |
Production | Ryan Kavanaugh | Executive Producer |
Art | Thomas T. Taylor | Art Direction |
Costume & Make-Up | Steve Artmont | Makeup Department Head |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Visual Effects | Michael Lantieri | Special Effects Supervisor |
Camera | Clyde E. Bryan | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Artist |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Jimmy Ray Pickens | Transportation Co-Captain |
Sound | David A. Whittaker | Sound Effects Editor |
Crew | Garrett Warren | Stunt Coordinator |
Directing | Garrett Warren | Second Unit Director |
Production | Will Weiske | Production Supervisor |
Crew | Alicia Vela-Bailey | Stunts |
Costume & Make-Up | Barbara Lorenz | Hairstylist |
Sound | Eric Lindemann | Sound Designer |
Sound | Eric Lindemann | Supervising Sound Editor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Production | Colleen Gibbons | Location Manager |
Costume & Make-Up | Eden Clark Coblenz | Costume Supervisor |
Camera | P. Scott Sakamoto | Camera Operator |
Camera | P. Scott Sakamoto | Steadicam Operator |
Sound | Julie Feiner | ADR Editor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Art | Barbara Mesney | Set Designer |
Sound | Amanda Goodpaster | Music Editor |
Camera | David E. Diano | "B" Camera Operator |
Sound | Bob Beemer | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Annie Welles | Script Supervisor |
Sound | Mike Szakmeister | Dialogue Editor |
Sound | Jon Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bill R. Dean | Sound Effects Editor |
Sound | Paul Hackner | Sound Effects Editor |
Sound | Mark Larry | Sound Effects Editor |
Sound | Stephanie Flack | ADR Supervisor |
Production | Tineka Becker | Casting Associate |
Art | Richard Brunton | Leadman |
Costume & Make-Up | Janine Rath-Thompson | Hairstylist |
Art | Samuel J. Tell | Set Dresser |
Sound | Cameron Steenhagen | Dialogue Editor |
Sound | Gary A. Theard | Boom Operator |
Sound | Matthew W. Kielkopf | Assistant Sound Editor |
Art | Dave DeGaetano | Construction Coordinator |
Crew | Carol McConnaughey | Unit Publicist |
Art | Todd Ellis | Property Master |
Art | Michael Thurman | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Geraldine Jones | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tricia Sawyer | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Pamela S. Westmore | Makeup Artist |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Sound | Christopher Alba | Foley Supervisor |
Camera | Jeff Kunkle | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Lori Guidroz | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Nanrose Buchman | Assistant Costume Designer |
Lighting | Kevin J. Lang | Rigging Gaffer |
Sound | Willie D. Burton | Production Sound Mixer |
Editing | James Andrykowski | First Assistant Editor |
Camera | Glen Wilson | Still Photographer |
Crew | Frank Cuomo | Post Production Supervisor |
Art | Jennifer R. Blair | Art Department Coordinator |
Lighting | Ryan French | Assistant Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | John Isaacs | Hair Department Head |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Art | Jim Magdaleno | Storyboard Artist |
Camera | Michael D. Alvarez | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jack Chouchanian | Key Grip |
Crew | Paul E. Stroh | Transportation Coordinator |
Lighting | David Lee | Chief Lighting Technician |
Directing | Paula Case | Second Assistant Director |
Camera | Troy N. Wade | Dolly Grip |
Editing | Natasha Leonnet | Digital Intermediate Colorist |
Crew | Kelly Bellini | Stunt Double |
Sound | Marla McGuire | Foley Editor |
Art | Steven Rigamat | Construction Foreman |
Camera | Ryan Nelson | Grip |
Camera | Steven Hubbell | Grip |
Directing | Stephen P. Del Prete | Second Second Assistant Director |
Art | Clint Schultz | Graphic Designer |
Production | Demelza Cronin | Production Coordinator |
Camera | Jimmy Culligan | Best Boy Grip |
Art | Perry Batchelor | Set Dresser |
Crew | Marie Fink | Stunts |
Camera | Pete Asidilla | Dolly Grip |
Directing | Gary Marcus | First Assistant Director |
Crew | Maura Gannett | Studio Teacher |
Crew | Natalie M. Meyer | Utility Stunts |
Camera | Dennis Seawright | First Assistant Camera |
Production | Rachel E. Prentiss | Production Accountant |
Editing | Alicia Johnson | Digital Intermediate Producer |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Crew | Jay M. Huntoon | Video Assist Operator |
Art | Brenner Harris | Set Dresser |
Camera | Reginald Donaldson | Grip |
Camera | Suzanne Trucks | First Assistant "B" Camera |
Camera | Haydn Pazanti | Second Assistant Camera |
Camera | Diego Mariscal | Grip |
Art | John Bratton | Set Dresser |
Production | Kimberly Aguirre | Payroll Accountant |
Crew | Alex Betuel | Set Production Assistant |
Production | Carol Grant | Extras Casting |
Production | Gail Rose | Post Production Accountant |
Art | Allison Gross | Assistant Property Master |
Production | Justin R. Williams | Production Secretary |
Crew | George Nadian | Transportation Captain |
Production | Katie Calogero | Casting Assistant |
Production | Corey Sklov | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Cheryl Cravedi | Set Costumer |
Production | Meghan Lyvers | Executive Producer |
Art | Kelly Schultz | Set Dresser |