Roman is een voorman in de bouw die te maken krijgt met een vreselijke tragedie. Zijn vrouw en dochter komen om tijdens een botsing van twee vliegtuigen als gevolg van een fout van een luchtverkeersleider. Zijn wanhoop wordt nog verergerd door een stel lichtzinnige advocaten die op zoek zijn naar compensatie in ruil voor verantwoordelijkheid.
Nee, helaas is Aftermath nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Elliott Lester | Director |
Writing | Javier Gullón | Writer |
Production | Josh Stern | Executive Producer |
Art | Melisa Jusufi | Set Decoration |
Production | Timothy C. Sullivan | Co-Producer |
Production | Barry Brooker | Executive Producer |
Production | Ted Fox | Executive Producer |
Production | Arnaud Lannic | Associate Producer |
Production | Vance Owen | Executive Producer |
Production | Mark Stewart | Executive Producer |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Production | Robert Jones | Executive Producer |
Production | Stan Wertlieb | Executive Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Production | Anthony Callie | Co-Producer |
Production | George Furla | Producer |
Production | William B. Steakley | Line Producer |
Costume & Make-Up | Bic Owen | Costume Design |
Production | Darren Aronofsky | Producer |
Production | Steven Saxton | Executive Producer |
Production | Peter Dealbert | Producer |
Editing | Nicholas Wayman-Harris | Editor |
Art | Akin McKenzie | Production Design |
Production | Corey Large | Executive Producer |
Production | Eric Watson | Producer |
Production | Scott Franklin | Producer |
Art | Sean Brennan | Art Direction |
Art | Brenden Meers | Set Dresser |
Art | Francis Link Boysie | Construction Coordinator |
Sound | Steve Baine | Foley |
Art | Scott Nifong | Property Master |
Art | Tayelor Nifong | Assistant Property Master |
Camera | Brian Douglas | Still Photographer |
Camera | Chris Salamone | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Erica Stewart | Key Makeup Artist |
Editing | Brendan Maghran | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Joy Galbraith | Key Costumer |
Editing | Pete Polyakov | Digital Intermediate |
Production | Donna M. Belajac | Local Casting |
Visual Effects | Karen Heston | Visual Effects Supervisor |
Sound | Bob Kellough | Supervising Sound Editor |
Crew | Alan Tuskes | Makeup Effects |
Lighting | Russ Faust | Gaffer |
Editing | Dave Hussey | Digital Intermediate |
Directing | Sarah Horton | Script Supervisor |
Crew | Vincent J. Guastini | Makeup Effects |
Lighting | Scott Lipez | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Jaclyn Laravie | Key Set Costumer |
Camera | Amy Faust | First Assistant Camera |
Production | Lavonna Cupid | Casting Associate |
Camera | John S. Moyer | Steadicam Operator |
Camera | Rich Schutte | Additional Camera |
Visual Effects | Ken Gorrell | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Scott H. Reeder | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Karri Farris | Makeup Department Head |
Camera | Michael Stoecker | Key Grip |
Sound | Scott Osowski | Boom Operator |
Camera | Pieter Vermeer | Director of Photography |
Sound | Peter Persaud | Foley |
Directing | Jeremy Phoenix | First Assistant Director |
Art | Richard Robles | Set Dresser |
Crew | Billy D. Lucas | Stunt Coordinator |
Sound | Jon Mooney | Music Editor |
Production | Mary C. Rolfes | Unit Production Manager |
Production | Nicholas Deroo | Location Manager |
Directing | Jared Briley | Second Assistant Director |
Crew | Dieter Rauter | Stunts |
Production | Susan J. Bonno-Buckner | Production Accountant |
Camera | Matt Hayes | Grip |
Sound | Roy Machado | ADR & Dubbing |
Production | Jerry Lambert | Production Accountant |
Sound | Robert Dehn | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Alan Tuskes | Makeup Effects Designer |
Crew | James Carter | Special Effects |
Sound | Ashley Waldron | Music Supervisor |
Sound | Milos Zivkovic | Sound |
Production | Missy Finnell | Local Casting |
Crew | Wes Perry | Special Effects |
Camera | Matt Maynard | Grip |
Art | Chad Ball | Set Dresser |
Sound | Marlowe Taylor | Sound Mixer |
Production | Reed Harvey | ADR Voice Casting |
Crew | Noah C. Haeussner | Post Production Supervisor |
Camera | Kevin Martt | Grip |
Sound | Mark D. Todd | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Anna Maria Reyer | Hairstylist |
Crew | Jen Brinker | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Dan Frey | Hairstylist |
Camera | Colleen Mleziva | Second Assistant Camera |
Art | Jon Griffith | Leadman |
Camera | Joe Bou | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Erica Stewart | Makeup Artist |
Art | Sean Highley | Art Department Assistant |
Costume & Make-Up | Artra Edwards | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kelly Harris | Makeup Artist |
Art | Rebecca Markuson | Art Department Coordinator |
Camera | Matt Ragan | Drone Pilot |
Lighting | Dean Hayashi | Electrician |
Costume & Make-Up | Kelly Lane | Makeup Artist |
Production | Arnold Schwarzenegger | Producer |
Production | Tarek Anthony Jabre | Executive Producer |
Crew | Dylan Nathan | CG Supervisor |
Crew | Tim Trella | Stunts |
Sound | Craig Henighan | Sound Mixer |