Dominic Toretto leidt een rustig leven buiten de grid met Letty en zijn zoon, kleine Brian, maar ze weten dat gevaar altijd op de loer ligt net boven hun vredige horizon. Deze keer dwingt die dreiging Dom om de zonden uit zijn verleden onder ogen te zien als hij diegenen gaat redden van wie hij het meest houdt. Zijn bemanning komt samen om een wereldschokkend complot te stoppen onder leiding van de meest bekwame huurmoordenaar en krachtige chauffeur die ze ooit zijn tegengekomen: een man die ook de verlaten broer van Dom is, Jakob.
Nee, helaas is Fast & Furious 9 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Gary Scott Thompson | Characters |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Directing | Justin Lin | Director |
Writing | Daniel Casey | Screenplay |
Art | Jan Roelfs | Production Design |
Costume & Make-Up | Sanja Milković Hays | Costume Design |
Editing | Kelly Matsumoto | Editor |
Editing | Dylan Highsmith | Editor |
Production | Clayton Townsend | Producer |
Camera | Stephen F. Windon | Director of Photography |
Production | Vin Diesel | Producer |
Production | Joe Roth | Producer |
Production | Samantha Vincent | Producer |
Production | Jeff Kirschenbaum | Producer |
Production | Justin Lin | Producer |
Crew | Jane Karen | Dialect Coach |
Writing | Alfredo Botello | Story |
Writing | Justin Lin | Screenplay |
Writing | Justin Lin | Story |
Writing | Daniel Casey | Story |
Editing | Greg D'Auria | Editor |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Production | Rachel Tenner | Casting |
Art | Ashley Lamont | Supervising Art Director |
Art | Lucy Eyre | Set Decoration |
Art | Brana Rosenfeld | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Tanya Cookingham | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Robb Crafer | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Francesca Crowder | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Lee Gren | Tattoo Designer |
Costume & Make-Up | Nadine Mann | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Waldo Mason | Prosthetics |
Production | Katie Byles | Production Supervisor |
Crew | Michael M | Post-Production Manager |
Production | Tawhid Rike Zaman | Production Manager |
Directing | Sarah Mulberge | Assistant Director |
Directing | Jeremy Moffett | Second Assistant Director |
Directing | Vincent Lascoumes | Third Assistant Director |
Crew | Tim Jim Hullegie | Set Production Assistant |
Crew | Wayne Adams | Carpenter |
Art | Oliver Arndt | Painter |
Art | Kyle Beament | Set Dresser |
Art | Martel Ronald Josiyah Brown | Props |
Art | Mark Button | Concept Artist |
Art | Alex Caldow | Concept Artist |
Art | Matthew Clark | Graphic Designer |
Art | Lindsay Coda | Set Designer |
Art | James Doh | Storyboard Artist |
Art | David Hodges | Sculptor |
Sound | Paul Aulicino | Sound Editor |
Sound | Willie D. Burton | Sound Mixer |
Sound | Eliot Connors | Sound Designer |
Sound | Andrea Cremonini | Sound Assistant |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Sound | Rene Defrancesch | Sound Engineer |
Sound | John A. Evans | Boom Operator |
Sound | Zach Hahn | Sound Mixer |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Sebastian Vaskio | ADR Mixer |
Crew | George Buckleton | Special Effects |
Crew | Nick Churchill | Special Effects Assistant |
Crew | Usha Chaman | Special Effects Coordinator |
Crew | Katie Gabriel | Special Effects |
Visual Effects | Aakashshah | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adarshkatti | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ritesh Aggarwal | Stereoscopic Supervisor |
Crew | Lydia Aguilar | Compositor |
Lighting | Ian Allard | Lighting Artist |
Camera | Ben Adefarasin | First Assistant Camera |
Crew | Steve Ahn | Drone Operator |
Lighting | Michael Ambrose | Gaffer |
Lighting | George Bird | Lighting Supervisor |
Lighting | Ffilip Bolton | Lighting Technician |
Camera | Peter Chrimes | Key Grip |
Visual Effects | Prasad Hublikar | Animation |
Visual Effects | Gwilym Morris | Animation |
Visual Effects | Aljo Thomas | Key Animation |
Visual Effects | Divyesh Shah | Senior Animator |
Production | Riley O'Day | Casting Assistant |
Crew | John Singleton | In Memory Of |
Crew | Jim Schramm | Thanks |
Art | Ravi Bansal | Art Direction |
Art | Sopo Bazgadze | Art Direction |
Art | Gavin Fitch | Art Direction |
Art | Daniel Nussbaumer | Art Direction |
Art | Alan Payne | Art Direction |
Art | Anita Rajkumar | Art Direction |
Art | Elicia Scales | Art Direction |
Art | Fay Viola | Art Direction |
Art | Toby Browne | Props |
Art | Bevan de Kock | Greensman |
Art | Nancy Eadington | Painter |
Visual Effects | Aviv Bar-Ami | VFX Artist |
Visual Effects | Shailesh Chibire | VFX Artist |
Visual Effects | Jamie Hearing | VFX Artist |
Visual Effects | Lahiru Jay | VFX Artist |
Visual Effects | Laraib Atta | Digital Compositor |
Production | Rick Messina | Casting Associate |
Crew | Zarene Dallas | Stunts |
Sound | JP THE WAVY | Musician |
Crew | Matt Crook | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunt Driver |
Crew | Erik Cord | Stunts |
Art | Alis Mäesalu | Construction Coordinator |
Crew | Charlie Picerni | Stunt Driver |
Crew | J.J. Perry | Stunt Coordinator |
Directing | J.J. Perry | Second Unit Director |
Crew | Troy Robinson | Stunt Coordinator |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Crew | Joe Watts | Stunts |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Jeffrey G. Barnett | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunt Driver |
Crew | Nellie Burroughes | Stunt Driver |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Driver |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Crew | Joe Bucaro III | Stunt Driver |
Crew | Steve Kelso | Stunt Coordinator |
Crew | Kurt D. Lott | Utility Stunts |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunt Double |
Sound | Anitta | Songs |
Crew | Jeanie King | Executive Visual Effects Producer |
Crew | Allan Padelford | Stunt Driver |