De jonge Amerikaanse ballerina Susie Bannion reist in het jaar 1977 naar de prestigieuze dansacademie Markos Tanz Company in Berlijn. Bij haar aankomst is een studente genaamd Patricia onder mysterieuze omstandigheden verdwenen.
Nee, helaas is Suspiria nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Avy Kaufman | Casting |
Writing | Dario Argento | Original Film Writer |
Production | James Vanderbilt | Executive Producer |
Production | Brad Fischer | Producer |
Writing | David Kajganich | Screenplay |
Production | David Kajganich | Producer |
Writing | Daria Nicolodi | Characters |
Writing | Daria Nicolodi | Original Film Writer |
Sound | Frank Kruse | Sound Designer |
Sound | Frank Kruse | Supervising Sound Editor |
Sound | Lars Ginzel | Sound Re-Recording Mixer |
Production | William Sherak | Producer |
Writing | Thomas De Quincey | Original Story |
Sound | Thom Yorke | Original Music Composer |
Sound | Thom Yorke | Music |
Directing | Luca Guadagnino | Director |
Production | Luca Guadagnino | Producer |
Editing | Walter Fasano | Editor |
Production | Stefano Spadoni | Line Producer |
Art | Simon Webber | Concept Artist |
Sound | Markus Stemler | Sound Designer |
Visual Effects | Franco Ragusa | Special Effects Supervisor |
Camera | Sayombhu Mukdeeprom | Director of Photography |
Production | Marco Morabito | Producer |
Art | Merissa Lombardo | Set Decoration |
Production | Paul Deason | Executive Producer |
Art | Inbal Weinberg | Production Design |
Directing | Tiziana Kinkela | Third Assistant Director |
Directing | Ferdinando Cito Filomarino | Second Unit Director |
Production | Stella Savino | Executive Producer |
Production | Stella Savino | Casting |
Sound | Thomas Diesel | Sound Recordist |
Crew | Brooke Ensign | Unit Publicist |
Art | Monica Sallustio | Art Direction |
Costume & Make-Up | Joe Hopker | Hairdresser |
Directing | Rickie-Lee Roberts | First Assistant Director |
Directing | Rachel Griffiths | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Manolo García | Hairstylist |
Directing | Katharina Dietl | Third Assistant Director |
Sound | Robin Urdang | Music Supervisor |
Crew | Katie Bullock-Webster | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Marco Alzari | Costume Supervisor |
Visual Effects | Virginia Cefaly | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Luca Saviotti | Visual Effects Supervisor |
Art | Merlin Ortner | Art Direction |
Art | Christin Busse | Set Decoration |
Production | Carlo Antonelli | Executive Producer |
Production | Massimiliano Violante | Executive Producer |
Sound | Miroslav Babić | Sound Mixer |
Sound | Miroslav Babić | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Giulia Piersanti | Costume Design |
Production | Michael Frenschkowski | Line Producer |
Art | Dan Perri | Title Designer |
Production | Natalie Galazka | Line Producer |
Costume & Make-Up | Hannah Scott | Wigmaker |
Crew | Sacha Guttenstein | Post Production Supervisor |
Directing | Riccardo Zurla | First Assistant Director |
Crew | Damien Jalet | Choreographer |
Camera | Simone Barbona | Grip |
Crew | Olivia Ancona | Choreographer |
Production | Francesco Melzi d'Eril | Producer |
Production | Gabriele Moratti | Producer |
Production | Silvia Venturini Fendi | Producer |
Costume & Make-Up | Sonia Cedrone | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lydia De Martin | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Agnese Colotti | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Andrea Eusebi | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elisabetta Flotta | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Frieda Basso Boccabella | Key Costumer |
Production | Chiara Brambilla | Location Manager |
Art | Liliana Liberanome | Location Scout |
Production | Matteo Canalis Wandel | Location Manager |
Production | Benjamin Walters | Researcher |
Crew | Ernestine Kahn | Dialect Coach |
Crew | Ernestine Kahn | Dialogue Coach |
Production | Sarah Dombrink | Researcher |
Crew | Martina Campagna | Assistant Script |
Crew | Alessio Franco | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Maria D'Agostini | Visual Effects Coordinator |
Directing | Dennis Becker | Second Assistant Director |
Lighting | Matteo Attolini | Electrician |
Directing | Luca Lachin | First Assistant Director |
Directing | Emese Matuz | Additional Second Assistant Director |
Directing | Rosario Pucciarelli | Second Second Assistant Director |
Lighting | Francesco Galli | Gaffer |
Directing | Alberto Calveri | Third Assistant Director |
Directing | Bobby McGee | Third Assistant Director |