De Amerikaanse auto-ontwerper Carroll Shelby en de Britse autocoureur Ken Miles bouwden samen een raceauto voor de Ford Motor Company, om de strijd aan te gaan met het dominante raceteam van Enzo Ferrari tijdens de 24-uur van Le Mans in 1966.
Production | Ronna Kress | Casting Director |
Directing | James Mangold | Director |
Production | James Mangold | Producer |
Camera | Phedon Papamichael | Director of Photography |
Editing | Michael McCusker | Editor |
Production | Michael Mann | Executive Producer |
Crew | Todd Bryant | Stunt Double |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Crew | Tim Gilbert | Stunts |
Costume & Make-Up | Daniel Orlandi | Costume Design |
Costume & Make-Up | Mark Peterson | Costume Supervisor |
Production | Lucas Foster | Executive Producer |
Sound | Anna MacKenzie | Foley Supervisor |
Art | Robert Woodruff | Set Designer |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Makeup Artist |
Writing | Jez Butterworth | Screenplay |
Art | Scott Herbertson | Set Designer |
Art | Maya Shimoguchi | Supervising Art Director |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunt Driver |
Production | Jenno Topping | Producer |
Art | François Audouy | Production Design |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Sound | David Betancourt | ADR Mixer |
Sound | Smokey Cloud | First Assistant Sound Editor |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Crew | Clay Cullen | Stunt Driver |
Art | Peter Lando | Set Decoration |
Editing | Dirk Westervelt | Editor |
Crew | Jalil Jay Lynch | Stunts |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Driver |
Sound | Eric A. Norris | Sound Effects Editor |
Production | Kevin Halloran | Executive Producer |
Crew | Brad McCabe | Stunt Driver |
Writing | John-Henry Butterworth | Screenplay |
Writing | Jason Keller | Writer |
Crew | Vanessa Vander Pluym | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Crew | Anthony Molinari | Stunt Double |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Production | Peter Chernin | Producer |
Art | Dianne Chadwick | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Amy Wood | Hair Department Head |
Crew | Zach Hudson | Stunts |
Visual Effects | Charles-Axel Vollard | Special Effects Supervisor |
Sound | Buck Sanders | Music |
Crew | Matt Mullins | Stunts |
Art | Lori West | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Randi Mavestrand | Makeup Artist |
Production | Adam Somner | Executive Producer |
Crew | Mickey Giacomazzi | Stunt Driver |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Connie Kallos | Hairstylist |
Crew | Tanner Foust | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Philip Maldonado | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Laura Calvo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jane Galli | Makeup Department Head |
Visual Effects | Laurens Ehrmann | Visual Effects Supervisor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Art | Matthew Gatlin | Art Direction |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Driver |
Visual Effects | Eric D. Christensen | Visual Effects Supervisor |
Art | Gary Warshaw | Art Direction |
Directing | Darrin Prescott | Second Unit Director |
Camera | P. Scott Sakamoto | Steadicam Operator |
Art | Mark Boucher | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Heather Sease | Key Costumer |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Visual Effects | Christal Wolgamott | Visual Effects Producer |
Sound | Ted Caplan | Music Editor |
Sound | Craig Dollinger | Boom Operator |
Art | Robert Andrew Johnson | Art Direction |
Camera | David Luckenbach | Camera Operator |
Art | Jason Bedig | Leadman |
Visual Effects | Mathias Frodin | Compositing Supervisor |
Sound | Jay Wilkinson | Sound Designer |
Editing | John Berri | Additional Editor |
Art | Rich Romig | Set Designer |
Directing | Sheila Waldron | Script Supervisor |
Directing | Dea Cantu | Script Supervisor |
Art | Mike Villarino | Construction Coordinator |
Sound | Polly McKinnon | Dialogue Editor |
Art | Edward J. Protiva | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Gloria Pasqua Casny | Hair Department Head |
Visual Effects | Dave Morley | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Olivier Dumont | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Mike Tyson | Rigging Gaffer |
Directing | Betty Hugo | Continuity |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Sound | Donald Sylvester | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Malte Sarnes | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Alex Noble | Makeup Artist |
Crew | Dean Grimes | Stunts |
Crew | Gregg Smrz | Stunts |
Costume & Make-Up | Tom Cummins | Key Set Costumer |
Lighting | Michael Bauman | Gaffer |
Lighting | Michael Ambrose | Gaffer |
Camera | Onofrio Nino Pansini | Camera Operator |
Art | Loïc Chavanon | Assistant Art Director |
Crew | Adam Hart | Stunt Double |
Directing | Elizabeth Seaford | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Heather Cummings | Makeup Artist |
Crew | Nico Woulard | Stunts |
Costume & Make-Up | Rob Saduski | Costumer |
Sound | Christine Sirois | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Tyra Youland | Ager/Dyer |
Sound | Steven Morrow | Sound Mixer |
Crew | Chris Carnel | Stunts |
Crew | Alex Chansky | Stunts |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Costume & Make-Up | Nanrose Buchman | Costumer |
Art | Steven DeSantis | Construction Coordinator |
Editing | Andrew Buckland | Editor |
Art | Gabriel Hardman | Storyboard Artist |
Crew | Robert Nagle | Stunt Coordinator |
Crew | Anthony G. Schmidt | Stunts |
Costume & Make-Up | Rhonda Ann Burns | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Danny Molaschi | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Robert Wilson | Hairstylist |
Editing | Skip Kimball | Digital Intermediate Colorist |
Directing | Marvin Williams | First Assistant Director |
Lighting | Jeff Barco | Lighting Programmer |
Camera | Manning Tillman | First Assistant "D" Camera |
Production | Chad Darnell | Extras Casting |
Lighting | Matt Floyd | Key Rigging Grip |
Editing | Sandra Grubb | First Assistant Editor |
Camera | Jeremy Brussell | Best Boy Grip |
Lighting | Luis Moreno | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Cassandra Han | Casting |
Production | Lorenzo Viti | Casting Associate |
Art | David Ladish | Set Dresser |
Art | Gustaf Aspegren | Art Direction |
Camera | Peter Chrimes | Key Grip |
Costume & Make-Up | Valérie Chapelle | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Aubrey Marie | Key Hair Stylist |
Art | Scott Lukowski | Concept Artist |
Crew | Jeremy Fry | Stunt Coordinator |
Crew | Bethany Levy | Stunts |
Crew | Rachel Litz | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Cynthia Hernandez | Makeup Artist |
Crew | Malosi Leonard | Stunts |
Crew | Shauna Duggins | Stunt Double |
Lighting | Harrison Palmer | Rigging Grip |
Crew | Karin Justman | Stunts |
Costume & Make-Up | Nanci Cascio | Hairstylist |
Lighting | Rusty Edmonson | Electrician |
Crew | Fabio Scotellaro | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Gaia Bussolati | Visual Effects Supervisor |
Art | Erin E. Riegel | Assistant Art Director |
Lighting | Cameron Jones | Rigging Grip |
Art | Jordan Ferrer | Art Direction |
Crew | Mark Suveg | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Jade Brandt | Seamstress |
Editing | Christopher Rucinski | Assistant Editor |
Lighting | Andrew Kyle Morrison | Electrician |
Lighting | Lucas Staley | Rigging Grip |
Production | Tracy Dixon | Extras Casting |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Production | Dominic Pacitti | Production Assistant |
Production | Lauren Richer | Casting Coordinator |
Camera | Tommy Tieche | Camera Operator |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Sound | Tyson Lozensky | Music Consultant |
Camera | Nino Neuboeck | First Assistant Camera |
Visual Effects | Justin Golden | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Hans Georg Struhar | Key Set Costumer |
Crew | Mark Chadwick | Stunts |
Art | Patrick Dunn-Baker | Set Designer |
Visual Effects | Thomas Scott Holland | Visual Effects Coordinator |
Directing | Trevor Tavares | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Vanessa Grayson | Costumer |
Lighting | Nick Papanickolas | Rigging Grip |
Lighting | Morten Petersen | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | John Ringhoff | Ager/Dyer |
Crew | Noah Vice | CG Supervisor |
Lighting | Alejandro J. Castillo | Lighting Technician |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Camera | Ray Garcia | Key Grip |
Costume & Make-Up | J.C. Davis | Hairstylist |
Lighting | Jamie Baglio | Electrician |
Visual Effects | Miquel Ubeda | Compositing Lead |
Sound | Jesse Johnstone | Sound Recordist |
Crew | Cassidy Vick Hice | Stunts |
Camera | Sarah Galley | Second Assistant Camera |
Camera | Jerry Patton | Second Assistant Camera |
Production | Joseph Hicks | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Andrew Nelson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lexx Staats | Makeup Artist |
Lighting | Mike Bonnaud | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Damien Quinn | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Meghan Heaney | Hairstylist |
Camera | Jordan Harriman | Digital Imaging Technician |
Camera | Robert M. Sagaser | First Assistant Camera |
Lighting | Thomas McCarty | Lighting Technician |
Camera | Zsolt P. Haraszti | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Shaquanta Green | Hairstylist |
Crew | David Cunningham | CG Supervisor |
Lighting | Eddie A. Reid IV | Lighting Technician |
Production | Sally Potters | Production Coordinator |
Lighting | Eric Tolzmann | Lighting Technician |
Visual Effects | Qazi Hamza Javed | Modeling |
Visual Effects | Abhijitsinh Gohil | Visual Effects Coordinator |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Lighting | Ffilip Bolton | Lighting Technician |
Sound | Bryan Mendoza | Utility Sound |
Visual Effects | Matt Greig | Compositing Supervisor |
Crew | Russ Sueyoshi | Digital Effects Supervisor |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Crew | Donald Fulmer | Scenic Artist |
Camera | Jimmy Ward | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Randi Owens Arroyo | Makeup Artist |
Crew | Jason Kehler | Stunts |
Lighting | Beau Bellanich | Rigging Grip |
Crew | Brett Smrz | Stunt Driver |
Crew | David Bemi | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Georgette Sweet | Hairstylist |
Sound | Chelsea Body | Foley Recordist |
Costume & Make-Up | Kirsten Coleman | Makeup Artist |
Camera | Cary Lalonde | First Assistant Camera |
Camera | Abdelkarim Belkasemi | Camera Operator |
Directing | Cheyenne Corre | First Assistant Director |
Art | Scott M. Anderson | Set Dresser |
Lighting | Adrienne Brown | Rigging Grip |
Lighting | Benjamin Baggott | Electrician |
Costume & Make-Up | Jessica Posada | Set Costumer |
Lighting | Brian Knox | Rigging Grip |
Visual Effects | Clint G. Reagan | Pre-Visualization Supervisor |
Directing | Ian Stone | First Assistant Director |
Directing | Ian Stone | Second Assistant Director |
Crew | Heather Bonomo | Stunts |
Costume & Make-Up | Gaelle Masson | Wardrobe Assistant |
Camera | Andrew Crankshaw | Assistant Camera |
Lighting | Stephen Martin Paull | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Kristen Kopp | Assistant Costume Designer |
Editing | Tashi Trieu | Digital Intermediate Editor |
Production | Dani Bernfeld | Executive Producer |
Camera | Felix Terreyre Saint-Cast | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Don Kemmer | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Sound | David Gianmarco | Sound Designer |
Art | Chelsey Morin | Set Decorating Coordinator |
Visual Effects | Alexandria Johnson | Pre-Visualization Coordinator |
Costume & Make-Up | Jeong-Hwa Fonkalsrud | Makeup Artist |
Sound | Samuel R. Green | Sound Engineer |
Art | Christine Mouchard | Art Department Coordinator |
Camera | John Taggart | Camera Operator |
Camera | Lonny Danler | Digital Imaging Technician |
Lighting | Kevin Brenner | Electrician |
Lighting | Cristian Cazor | Lighting Technician |
Lighting | John Charles Schneider | Lighting Technician |
Camera | Roger Spain | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Brent Keene | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jenni Brown Greenberg | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Caitlin Doolittle | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Kimberly Buckley | Costumer |
Costume & Make-Up | Amelia McKinney | Costumer |
Costume & Make-Up | Georgia Sedmak | Costumer |
Writing | Ron Peters | Script Consultant |
Production | Kissy Dugan | Casting |
Production | Kelly Hunt | Extras Casting |
Crew | Ross McCabe | CG Supervisor |
Crew | Steve Mihaylov | CG Supervisor |
Visual Effects | Cale Jacox | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Carlo Monaghan | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jesús L. Yapor | Compositing Lead |
Lighting | Ryan D. Hansford | Lighting Artist |
Lighting | Taylor Lenton | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Hawkins DuBois | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Zach Groves | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nathan Parade de la Feraude | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alessandra Spadaro | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sara Moore | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sean Kilkenny | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Tabitha Woodman | Visual Effects Production Manager |
Art | Chris Cortner | Assistant Art Director |
Art | Rob Tokarz | Assistant Art Director |
Art | Philip Ginolfi | Construction Foreman |
Art | Hilary DeWaay | Graphic Designer |
Art | Jameson Buston | Leadman |
Art | D. Tobias Denney | Property Master |
Art | Danny Diamond | Set Decoration Buyer |
Art | Stephanie L. Allen | Set Decoration Buyer |
Art | John Horning | Set Dresser |
Sound | Geoff Ethridge | Sound Engineer |
Crew | Emmeline Luka Bale | Thanks |
Editing | A.R. Björklund | Editorial Production Assistant |
Crew | Cody Mackie | Stunts |
Crew | Levi Gilbert | Stunts |
Crew | Claudia Abrego | Stunt Driver |
Sound | Evan Tautianen | ADR Engineer |