1942, de Tweede Wereldoorlog. Grote hoeveelheden munitie en talloze mensenlevens gaan verloren omdat de geallieerden er maar niet in slagen om de Duitse boodschappen te ontcijferen. Omdat dit op termijn wel eens de overwinning van de Duitsers zou kunnen betekenen, wordt een grootscheepse infiltratie-operatie opgezet.
Nee, helaas is U-571 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Gail Stevens | Casting |
Directing | Jonathan Mostow | Director |
Costume & Make-Up | April Ferry | Costume Design |
Art | Götz Weidner | Production Design |
Costume & Make-Up | Donna Berwick | Assistant Costume Designer |
Production | Dino De Laurentiis | Producer |
Art | Marco Trentini | Art Direction |
Art | Robert Gould | Set Decoration |
Editing | Wayne Wahrman | Editor |
Camera | Daniele Massaccesi | Camera Operator |
Art | William Ladd Skinner | Production Design |
Sound | Ivan Sharrock | Production Sound Mixer |
Camera | Oliver Wood | Director of Photography |
Art | Robert Woodruff | Art Direction |
Costume & Make-Up | Elisabetta De Leonardis | Hairstylist |
Writing | David Ayer | Screenplay |
Production | Martha De Laurentiis | Producer |
Production | Carol Lewis | Casting |
Sound | Richard Marvin | Original Music Composer |
Writing | Sam Montgomery | Screenplay |
Art | Maria Teresa Barbasso | Art Direction |
Costume & Make-Up | Luigi Rocchetti | Key Makeup Artist |
Visual Effects | David Dwiggins | Visual Effects Producer |
Production | Kate Dowd | Casting |
Camera | Fabio Zamarion | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Frances Mathias | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Giancarlo De Leonardis | Hairstylist |
Visual Effects | Jamie Dixon | Lead Animator |
Sound | Jerry Trent | Foley |
Sound | Charles Maynes | Sound Effects Editor |
Crew | Tommy Dorsett | Visual Effects Editor |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Dianne Dreyer | Script Supervisor |
Sound | Keith Bilderbeck | Sound Designer |
Camera | Vincenzo Carpineta | Camera Operator |
Art | Cynthia Sleiter | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Maurizio Silvi | Makeup Artist |
Sound | Val Kuklowsky | Supervising ADR Editor |
Directing | Cheryl Starbuck | Script Supervisor |
Crew | Mark Norby | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Augusto Grassi | Costume Supervisor |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Mark Freund | Visual Effects Supervisor |
Sound | Sandy Gendler | Sound Designer |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Crew | Allen Hall | Special Effects Coordinator |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Edward M. Steidele | Foley |
Crew | Thomas J. Smith | Digital Effects Supervisor |
Sound | Miguel Rivera | Foley Editor |
Sound | Jon Johnson | Supervising Sound Editor |
Sound | Angelo Palazzo | Sound Effects Editor |
Art | Annick Biltresse | Art Department Coordinator |
Crew | David Sosalla | Digital Effects Supervisor |
Camera | Rexford L. Metz | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Peter Donen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Darin McCormick-Millett | Visual Effects Producer |
Crew | Lubo Hristov | Visual Effects Art Director |
Sound | Frank Fleming | Sound Recordist |
Visual Effects | Richard O. Helmer | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Richard O. Helmer | Special Effects Supervisor |
Editing | Gordon Antell | First Assistant Editor |
Sound | Donald Sylvester | Foley Editor |
Sound | Petra Bach | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Mauro Tamagnini | Hairstylist |
Camera | Gianmaria Majorana | Camera Operator |
Visual Effects | Thad Beier | Visual Effects Supervisor |
Sound | Michele Perrone | ADR Editor |
Sound | Tim Gedemer | Sound Designer |
Crew | Shawn Broes | Visual Effects Editor |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Costume & Make-Up | Stefano De Nardis | Assistant Costume Designer |
Camera | Mario Tursi | Still Photographer |
Crew | Jon Baker | Armorer |
Art | Antonio Fraulo | Property Master |
Lighting | James B. Crawford | Gaffer |
Costume & Make-Up | Vincenzo Mastrantonio | Makeup Artist |
Crew | Lance Julian | Marine Coordinator |
Camera | Aldo Chessari | Underwater Camera |
Editing | Karen Dimmig | Assistant Editor |
Visual Effects | Marc Banich | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Claudio Manzi | Assistant Costume Designer |
Art | Irene Mifsud-Bonnici | Art Department Coordinator |
Art | Fernando Valento | Construction Coordinator |
Lighting | Antonio Gasbarini | Gaffer |
Camera | Michael T. Travers | Key Grip |
Camera | Bruno Colanzi | Key Grip |
Lighting | David Farrugia | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Vittorio Torrieri | Tailor |
Crew | Dana Kristen Vahle | Aerial Coordinator |
Crew | Monica Amadori | Pilot |
Crew | Ezio Canesso | Pilot |
Crew | Leontine Snell | Choreographer |
Costume & Make-Up | Paola Genovese | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Renato Francola | Makeup Artist |
Visual Effects | Erin M. Cullen | Roto Supervisor |
Visual Effects | Henric Nieminen | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sandy DellaMarie | Visual Effects Coordinator |
Sound | Andrea Dallimonti | Boom Operator |
Production | Sara Lewis | Casting Associate |
Editing | Liberata Zocchi | Assistant Editor |
Sound | Donald Banks | Boom Operator |