Een familieman moet de cel in waar hij al snel de kneepjes van het gevangenisleven leert kennen. Hierdoor wordt hij als het ware tot een soort gangster getransformeerd.
Nee, helaas is Shot Caller nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Mary Vernieu | Casting |
Sound | Antonio Pinto | Original Music Composer |
Production | Jeffrey Stott | Executive Producer |
Production | Jonathan King | Producer |
Crew | Mike Mukatis | Stunt Double |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | John Stoneham Jr. | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Tattoo Designer |
Production | Jeff Skoll | Executive Producer |
Production | Matthew Rhodes | Executive Producer |
Production | Michel Litvak | Producer |
Production | Gary Michael Walters | Producer |
Directing | Ric Roman Waugh | Director |
Production | Ric Roman Waugh | Producer |
Writing | Ric Roman Waugh | Writer |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Driver |
Crew | Jace Jeanes | Utility Stunts |
Crew | Freddy Bouciegues | Stunt Coordinator |
Production | Bill Wohlken | Co-Producer |
Camera | Dana Gonzales | Director of Photography |
Art | Guy Barnes | Production Design |
Art | Wendy Ozols-Barnes | Set Decoration |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Sound | Mitch Dorf | ADR Mixer |
Lighting | David Busse | Electrician |
Camera | David J. Schweitzer | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Kelli Jones | Costume Design |
Crew | Ed Duran | Stunts |
Production | Justin T. Williams | Location Manager |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Victor Ray Ennis | Supervising Sound Editor |
Sound | Bernard Weiser | Supervising Dialogue Editor |
Crew | Howard Samuelsohn | Dialect Coach |
Editing | Matt Blackshear | Digital Intermediate |
Editing | Ian Vertovec | Digital Intermediate |
Camera | Dave Isern | Steadicam Operator |
Camera | Scott Garfield | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Heather Mages | Key Makeup Artist |
Editing | Monique Eissing | Digital Intermediate |
Lighting | Jeff Webster | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Blanca Garcia | Ager/Dyer |
Camera | Eddie G. Gutierrez | Best Boy Grip |
Production | Lisa Zambri | Executive Producer |
Sound | Kevin Nanaumi | First Assistant Sound Editor |
Directing | Jennifer Josephson | Script Supervisor |
Editing | Michelle Tesoro | Editor |
Sound | Robin Whittaker | Music Editor |
Camera | Kingslea Bueltel | First Assistant "C" Camera |
Crew | Tommy Truex | Stunt Double |
Art | Derek Jensen | Art Direction |
Costume & Make-Up | Michael Scott Baker | Key Hair Stylist |
Lighting | Joe Bacharka | Gaffer |
Visual Effects | Tony Lupoi | Visual Effects Supervisor |
Camera | Andrew Laboy | First Assistant "B" Camera |
Production | Jennifer Schwalenberg | Casting Associate |
Crew | Scott Rasmussen | Armorer |
Crew | Cory Wilde | Armorer |
Sound | Kenneth L. Johnson | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Katie Douthit | Hair Department Head |
Art | Giovanna Anderson | Art Department Coordinator |
Art | Richard Hurff | Construction Foreman |
Art | Trina Siopy | Property Master |
Sound | Darryl L. Frank | Sound Mixer |
Lighting | Derek Hoffman | Rigging Gaffer |
Lighting | Kevin M. Miller | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Nancy Molleur | Tailor |
Visual Effects | Jill Paget | VFX Editor |
Sound | David Sickles | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Pepper J. Gallegos | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Pepper J. Gallegos | Tattoo Designer |
Directing | Liv Selinger | Second Assistant Director |
Art | Josiah O'Neil | Leadman |
Camera | Lane Luper | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Matt Horochowski | Dolly Grip |
Camera | David Edsall | First Assistant "A" Camera |
Production | Brendan Shepherd | Production Coordinator |
Art | Randy Paul Ortega | Painter |
Art | Alexis Pearlman-Flores | Set Dresser |
Art | Tyler Standen | Graphic Designer |
Directing | Kaaren F. Ochoa | First Assistant Director |
Crew | Niccole Ostonio | Post Production Supervisor |
Crew | Anthony Reynolds | Stand In |