Baby Driver

Baby Driver (2017)


  • Genre: Actie, Misdaad
  • Release Datum: 2017-06-28
  • Beoordeling: 7.4/10 van 15,295 stemmen
  • Lengte: 1uur 55min
  • Taal: English
  • Productie: Big Talk Studios
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Edgar Wright
star 7.4/10
Van 15,295 Stemmen

Plot

'Baby Driver' volgt een jonge, getalenteerde chauffeur van vluchtauto's die leidt aan tinnitus en vertrouwt op het ritme van zijn persoonlijke soundtrack om de beste te kunnen worden. Wanneer hij de vrouw van zijn leven ontmoet, doet hij een poging om uit de criminele wereld te stappen.

Kan ik Baby Driver kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Baby Driver is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Baby Driver Trailer

  • Ansel Elgort

    als Baby
  • Kevin Spacey

    als Doc
  • Lily James

    als Debora
  • Jon Hamm

    als Buddy
  • Jamie Foxx

    als Bats
  • Jon Bernthal

    als Griff
  • Eiza González

    als Darling
  • Flea

    als Eddie
  • CJ Jones

    als Joseph
  • Lanny Joon

    als J.D.
  • Micah Howard

    als Barista
  • Morgan Brown

    als Street Preacher
  • Morse Diggs

    als Morse Diggs
  • Sky Ferreira

    als Baby's Mom
  • Lance Palmer

    als Baby's Dad
  • Hudson Meek

    als Young Baby
  • Viviana Chavez

    als Diner Waitress
  • Hal Whiteside

    als Cook
  • Clay Donahue Fontenot

    als Marine
  • Brigitte Kali Canales

    als Young Mother
  • Patrick Walker

    als Frat Boy #1
  • Ben VanderMey

    als Frat Boy #2
  • David Robert Lewis

    als Waiter
  • Big Boi

    als Restaurant Patron #1
  • Killer Mike

    als Restaurant Patron #2
  • Brogan Hall

    als Samm
  • Allison King

    als Nice Lady Teller
  • R. Marcos Taylor

    als Armie
  • Paul Williams

    als The Butcher
  • Joe Loya

    als Security Guard
  • Andy McDermott

    als Freeze Cop
  • Christopher Beanland

    als Bullhorn Cop
  • Andrea Frye

    als Carjack Lady
  • Thomas E. Haynes

    als Anchor
  • Russell B. Spencer

    als Anchor
  • Cynne Simpson

    als Anchor
  • Keith Hudson

    als Diner Cop
  • Sidney Sewell

    als Hellcat Thug #1
  • Thurman Sewell

    als Hellcat Thug #2
  • Elijah Everett

    als Parking Garage Security Guard
  • Jon Spencer

    als Prison Guard
  • Walter Hill

    als Courtroom Interpreter (voice)
  • Wilbur Fitzgerald

    als Judge
  • Jeff Chase

    als Jeffrey (uncredited)
  • Shellita Boxie

    als Bank Patron (uncredited)
  • Marshall Choka

    als Angry Man on Cell Phone (uncredited)
  • Juliette Sicard

    als Student Pedestrian (uncredited)
  • Marvin E. West

    als State Trooper (uncredited)
  • Connie Lee

    als Upset Car Driver (uncredited)
  • James Blackshear

    als Music Store Clerk (uncredited)
  • Erica Frene

    als Dog Lady (uncredited)
  • Elizabeth Davidovich

    als Monroe County (uncredited)
  • Duke Jackson

    als Monroe County (uncredited)
  • Colin Lacativa

    als Construction Worker (uncredited)
  • Trey McGriff

    als Homeless Man on Bench (uncredited)
  • Donald K. Overstreet

    als Man in Blue Truck (uncredited)
  • Danny Le Boyer

    als Tequila Goon 3 (uncredited)
  • David Conk

    als Tequila Goon 4 (uncredited)
  • Troy Faruk

    als Goon #5 (uncredited)
  • Mark Smith

    als Prisoner (uncredited)
  • Kenneth Manos

    als Movement Specialist (uncredited)
  • Nathaniel Perry

    als Tequila Goon 2 (uncredited)
  • Kent Wagner

    als Prisoner (uncredited)
  • Whit Whitman

    als Prison Guard (uncredited)
  • Perry Zulu Jr.

    als Cop #2 (uncredited)
  • Chad Joyce

    als Prisoner (uncredited)
Writing Edgar Wright Writer
Directing Edgar Wright Director
Costume & Make-Up Sean Flanigan Hairstylist
Costume & Make-Up Nathan S. Clark Set Dressing Artist
Crew Brian C.A. Thomas Scenic Artist
Crew Chris Palermo Stunts
Crew Eric Stratemeier Stunts
Camera Mark 'Boylee' Boyle First Assistant Camera
Camera Paul Krumper Camera Operator
Crew Rachael M. Roth Unit Publicist
Crew Brian Avery Stunts
Crew Dean Bailey Stunts
Crew Christopher Tardieu Stunts
Lighting Sway Davenport Electrician
Lighting Ryan Perdew Lighting Technician
Crew Peter Thoren Video Assist Operator
Crew Diego F. Diaz Driver
Crew Jill McCullough Dialect Coach
Art Ashley Travis Other
Crew David Conk Stunts
Crew Reece Fleetwood Stunts
Crew Bobby Jordan Utility Stunts
Crew Joshua Lamboy Stunts
Crew Bethany Levy Stunts
Camera Roberto De Angelis Camera Operator
Costume & Make-Up Anastasia Magoutas Assistant Costume Designer
Art Carri Gibbs Location Scout
Crew Stephen Roland Driver
Crew A.J. Bruno Set Production Assistant
Production Douglas Dresser Location Manager
Costume & Make-Up Kelvin R. Trahan Hair Department Head
Art Gabrielle Levesque Art Department Assistant
Art Laura Wootton Other
Sound James Peterson Sound Mixer
Crew Ele Bardha Stunts
Crew Brian Bailey Driver
Crew Tony Kochinas Set Production Assistant
Production James Biddle Executive Producer
Production Haley Sweet Production Manager
Crew Philip Dido Utility Stunts
Crew Chris O'Hara Stunt Coordinator
Crew Darrin Prescott Stunt Coordinator
Lighting Stephen Crowley Gaffer
Crew Thomas Kuo Editorial Staff
Crew Pamela Hovies Actor's Assistant
Production Nira Park Producer
Sound Mary H. Ellis Sound Mixer
Crew Danny Downey Stunts
Crew Damita Jane Howard Stunts
Crew Robert Nagle Stunt Coordinator
Crew Marvin Ross Stunts
Crew Thom Williams Stunts
Crew Jason Esquivel Editorial Staff
Production Edward Allen Production Accountant
Crew Joseph Robinson Actor's Assistant
Crew Laurence Chavez Stunts
Crew Ian Eyre Stunts
Crew Troy Faruk Stunts
Crew Jeremy Fry Stunts
Crew Jared Losano Utility Stunts
Crew Andrew Ward Driver
Crew David A. Oster Actor's Assistant
Costume & Make-Up Leslie D. Bennett Key Hair Stylist
Crew Jennifer Badger Stunts
Crew Delmar Reyna Stunts
Crew Diego Ward Stunts
Crew Samuel R. Anderson Driver
Crew Pamela Hovies Driver
Crew Larry Gilbert Security
Production Peter Wentzel Finance
Crew Ann Stacy Scenic Artist
Crew Keith Suzuki Special Effects
Crew Jacobo García Stunts
Crew Kara Kimmer Stunts
Crew Mark Norby Stunts
Lighting Joey Evora Rigging Grip
Production Kyle Hinshaw Location Manager
Crew Jeannie Cummings Driver
Crew Wayne Short Driver
Crew Bobby Gardner Stand In
Production Tim Bevan Producer
Editing Paul Machliss Editor
Costume & Make-Up Courtney Hoffman Costume Design
Crew Ben Aycrigg Stunts
Crew Jwaundace Candece Stunts
Crew Christopher C. Padilla Stunts
Crew Sam Situmorang Stunts
Lighting Cua-Cua Apey Rigging Grip
Camera Roberto De Angelis Steadicam Operator
Camera Patrick Kral Grip
Crew Robert Foster Jr. Transportation Coordinator
Crew Monique Davis Stand In
Crew Robert John Dubiel Actor's Assistant
Crew Adam Lee Set Production Assistant
Crew Carl S. Pyrdum Jr. Security
Production Eric Fellner Producer
Production Michelle Wright Executive Producer
Art Michelle Caruso Art Department Coordinator
Crew Scott Hunter Stunts
Crew Marcus Lewis Stunts
Crew Andy McDermott Stunts
Crew Jaye Tyroff Stunts
Art Justin O'Neal Miller Art Direction
Crew Sean Flanigan Actor's Assistant
Art Kimberly Blaurock Art Department Assistant
Visual Effects Mark R. Byers Special Effects Supervisor
Crew Elizabeth Davidovich Stunts
Crew Elizabeth Davidovich Utility Stunts
Crew Duke Jackson Stunts
Crew Tyler Witte Stunts
Crew Dennis Hallman Transportation Co-Captain
Crew Marcelle Coletti Stunts
Crew Paul Darnell Stunts
Crew John Dixon Stunts
Crew Kevin Dyer Stunts
Visual Effects Terry Fitzpatrick 24 Frame Playback
Crew Ken Lebre Editorial Staff
Crew Scott Christopher Kelly Stand In
Crew Lance Resch-Anger Set Production Assistant
Production Liza Chasin Executive Producer
Production Francine Maisler Casting
Art Lance Totten Set Decoration
Art Monika van Schellenbeck Set Decoration Buyer
Crew Steve Sosner Special Effects
Crew Adrienne Ballenger Stunts
Crew Kelly Bellini Stunts
Crew Joe Dryden Stunts
Crew Crystal Hooks Stunts
Crew Erik Schultz Stunts
Crew Noah Schultz Stunts
Camera Wilson Webb Still Photographer
Costume & Make-Up Tony Kochinas Set Costumer
Crew Roman Santa Croce Set Production Assistant
Production Leo Thompson Associate Producer
Crew Miranda Jones Post Production Supervisor
Crew Shellita Boxie Stunts
Crew Mitchell Gun Stunts
Crew Paul Lacovara Stunts
Crew Danny Maze Utility Stunts
Costume & Make-Up Les Morgan Set Costumer
Crew Ernest Rydberg Driver
Crew Darrell Scott Picture Car Coordinator
Crew Thomas Van Schaick Driver
Crew Ericka Bonilla Actor's Assistant
Crew Bricine Brown Stand In
Crew Matthew Eldridge Stand In
Production Adam Merims Executive Producer
Visual Effects Christopher Finley Visual Effects Coordinator
Crew Philip Dido Stunts
Crew Cal Johnson Stunts
Crew Jeff Milburn Stunts
Crew Corrina Roshea Bobb Stunts
Lighting Jesse Carver Electrician
Crew Elisa Carlson Dialect Coach
Crew Marcus Tamkin Set Production Assistant
Crew Cam Everson Production Office Assistant
Crew Kelsey Beattie Production Office Assistant
Production Meagan Lewis Casting Associate
Crew Bobby Thompson Set Production Assistant
Crew Nicholas Storm Set Production Assistant
Crew Kevin Donovan Jr. Set Production Assistant
Crew Heather Schell Set Production Assistant
Camera Bill Pope Director of Photography
Crew Matthew Berning Techno Crane Operator
Art Lauren Adams Set Decorating Coordinator
Crew Ryan Heffington Choreographer
Directing Dug Rotstein Script Supervisor
Editing Jonathan Amos Editor
Sound Julian Slater Sound Re-Recording Mixer
Sound Julian Slater Sound Designer
Sound Julian Slater Supervising Sound Editor
Sound Tim Cavagin Sound Re-Recording Mixer
Crew John Ross Stunts
Crew Ken Rudell Special Effects
Production Rachael Prior Executive Producer
Production Edgar Wright Executive Producer
Crew Regis Harrington Stunts
Production Jordan Gilbert Production Coordinator
Sound Jeremy Price Sound Effects Editor
Directing David Waters Second Assistant Director
Sound Steven Price Original Music Composer
Art Marcus Rowland Production Design
Production Adam Merims Unit Production Manager
Directing Walter Gasparovic First Assistant Director
Production Haley Sweet Unit Production Manager
Editing Madelaine Jereczek Assistant Editor
Editing Jerry Ramsbottom First Assistant Editor
Sound Kirsten Lane Music Supervisor
Art Steve Markowski Storyboard Artist
Camera Pierre O'Halloran Camera Operator
Camera Alexander Talley Camera Production Assistant
Camera James W. Apted First Assistant "A" Camera
Camera J. Christopher Campbell Camera Operator
Camera Brown Cooper Camera Operator
Camera E.J. Misisco First Assistant "A" Camera
Camera Eric Collins Grip
Costume & Make-Up Mark Garbarino Makeup Artist
Camera Austin Harris Aerial Camera
Camera Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Camera Danny Eckler Dolly Grip
Costume & Make-Up Deidra Dixon Hairstylist
Costume & Make-Up Phyllis Temple Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Leo Corey Castellano Makeup Department Head
Lighting William Hickox Electrician
Lighting Trent Edward Arant Electrician
Camera Douglas Wiltse Grip
Camera Sean Hunter Moe First Assistant "B" Camera
Art Oscar Wright Conceptual Design
Art Lisa Yeiser Graphic Designer
Art Robert Rosegren Set Dresser
Camera Chad Oliver Digital Imaging Technician
Camera Daniel Pershing Dolly Grip
Camera Jeremy Emerman Epk Camera Operator
Camera Robert Gilman Dolly Grip
Camera Tom Hutchinson First Assistant Camera
Costume & Make-Up Robert Wilson Hair Department Head
Art Danelle Davenport Storyboard Artist
Lighting Albert Omstead Electrician
Lighting Jaim O'Neil Gaffer
Costume & Make-Up Fionagh Cush Makeup Department Head
Art James Ward Byrkit Storyboard Artist
Lighting Michael J. Davis Best Boy Electric
Camera Court Wheeler Grip
Art E. Aaron Linker Set Designer
Lighting Bradley Martin Best Boy Electric
Camera Kyler Jae Camera Production Assistant
Lighting Jason Andrews Electrician
Costume & Make-Up Tricia Sawyer Makeup Artist
Art Greg Gonzalez Assistant Property Master
Camera Tyler Winegar Grip
Art Shun Jester Leadman
Art Vanessa Rogers Set Decoration Buyer
Art Preston Jacob Set Dresser
Camera Zach Hilton Digital Imaging Technician
Camera Steven Blizzard Drone Pilot
Art David H. Nash Construction Coordinator
Camera Ben D. Griffith Jr. Best Boy Grip
Lighting Derek Delay Electrician
Art Russell Michniak Set Dresser
Art David Krentz Storyboard Artist
Camera Steve Koster Aerial Director of Photography
Camera Pete Chiaramonte BTS Photographer
Camera Lauren Gentry Camera Loader
Camera Victoria K. Warren Second Assistant "A" Camera
Camera Michael Duarte Key Grip
Lighting Kevin Terrell Lighting Technician
Camera Jeremy Wisham Grip
Lighting Andy Lohrenz Lighting Technician
Camera Zsolt P. Haraszti Second Assistant "C" Camera
Lighting Steve Zigler Rigging Grip
Camera Guy Micheletti Key Grip
Lighting Jeff Kluttz Key Rigging Grip
Lighting Jeff C. Sutton Lighting Technician
Camera Griffin McCann Second Assistant Camera
Camera Ryan Ferguson Grip
Lighting Bryan Keenan Lighting Technician
Camera Luan Agostinho Grip
Lighting Jason M. Thompson Lighting Technician
Camera Dwight Campbell Second Assistant "B" Camera
Lighting Cameron Mendel Lighting Technician
Camera Tommy Daguanno Russian Arm Operator
Camera Bill McConnell Jr. Second Assistant "A" Camera
Lighting Justin Bernhard Rigging Grip
Camera Duane Manwiller Second Unit Director of Photography
Camera Tonja Greenfield Second Assistant "A" Camera
Camera Christina Fiers Second Assistant Camera
Production Vanessa Baker ADR Voice Casting
Costume & Make-Up Libby Culligan Set Costumer
Crew Cory Fleming Aerial Coordinator
Sound Michael P. Clark Production Sound Mixer
Visual Effects Stuart Lashley Visual Effects Supervisor
Production Ebony Hardin Casting Assistant
Editing Jenny Lindamood Editorial Production Assistant
Sound Peter Hanson Foley Editor
Sound Arthur Graley Sound Effects Editor
Sound Max Walsh Sound Mix Technician
Crew Brett Bone Compositor
Visual Effects Mahendra Golay Digital Compositor
Crew Sivaprayag Visual Effects Editor
Visual Effects Aharon Bourland Visual Effects Supervisor
Editing Marie Fernandes Digital Intermediate Producer
Directing Dea Cantu Script Supervisor
Sound Rowan Watson Sound Effects Editor
Visual Effects Adam Hammond Compositing Supervisor
Crew James Panting Visual Effects Editor
Production Rose Locke Extras Casting
Production Astride Noel Extras Casting Assistant
Costume & Make-Up Jess L. Johnson Set Costumer
Sound Kasper Pedersen Sound Mix Technician
Visual Effects Nitesh Bhalerao Digital Compositor
Visual Effects Sonia D'Costa Visual Effects Coordinator
Editing Isabel Zippert Digital Intermediate
Sound Jonathan Connaught Sound Recordist
Visual Effects Devendra Keni Visual Effects Coordinator
Production Jordana Sapiurka Casting Assistant
Costume & Make-Up Johnna Thomas Set Costumer
Art Keith Hudson Textile Artist
Editing Ben-Roy Turner Digital Intermediate
Sound Mark Appleby ADR Mixer
Sound Peter Burgis Foley Artist
Sound Zoe Freed Foley Artist
Sound Martin Cantwell Sound Effects Editor
Visual Effects Nelson Dsouza Visual Effects Producer
Editing Christopher McDonald Dailies Technician
Editing Cesar Guto Piletti Digital Intermediate Assistant
Production Guido Gotz Publicist
Sound William Miller Sound Mix Technician
Visual Effects Yadav Shridhar Animation
Crew Parikshat Tyagi Compositor
Visual Effects Kaushik Dasgupta Digital Compositor
Visual Effects Michael D'Sa Visual Effects Producer
Sound Steve Saada Boom Operator
Costume & Make-Up Cheri Reed Key Costumer
Editing Gemma Lyons Digital Intermediate
Sound Robbie Scott Sound Mix Technician
Crew Patil Sangram Compositor
Visual Effects Rahul Kothari Digital Compositor
Visual Effects Debasis Nayak Modeling
Visual Effects Ken Dailey Visual Effects Producer
Visual Effects Shailendra Swarnkar Visual Effects Supervisor
Crew Timathe Author Security
Sound Judah Getz ADR Mixer
Sound Glen Gathard Foley Mixer
Costume & Make-Up Empress Holley Set Costumer
Art Douglas J. Stewart Textile Artist
Production Steve Cainas Production Coordinator
Sound Dan Morgan ADR Supervisor
Crew Prem Amrit Compositor
Visual Effects Liz Mann Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kate Warburton Visual Effects Coordinator
Visual Effects Dolores McGinley Visual Effects Supervisor
Sound Greg Crawford ADR Mixer
Sound Al Green Sound Mix Technician
Production Kristi Lugo Casting Assistant
Sound Dave Wilson ADR Mixer
Costume & Make-Up Cheryl Beasley Blackwell Costume Supervisor
Production Marcia McIntyre Travel Coordinator
Visual Effects Chiara Finello Visual Effects Coordinator
Visual Effects Vinay Karunakar Visual Effects Coordinator
Visual Effects Balendu Kurup Visual Effects Coordinator
Production Theresa Hernandez Casting Assistant
Editing Tom Alexander Digital Intermediate
Sound Buster Flaws Assistant Sound Editor
Visual Effects Shaunik Kalia Digital Compositor
Crew Simon J. Williams Visual Effects Editor
Visual Effects Moriah Etherington-Sparks Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Kristin Morlino Key Costumer
Production TanNeshia Sanders Production Secretary
Production Robert Perry Bierman Researcher
Camera Jack Rose Grip
Crew Noël Wells Thanks
Crew Quentin Tarantino Thanks
Crew Mike Symonds Thanks
Crew Chad Stahelski Thanks
Crew Louise Rosner-Meyer Thanks
Crew Robert Rodriguez Thanks
Crew Diallo Riddle Thanks
Crew Mike Myers Thanks
Crew George Miller Thanks
Crew Sam Mendes Thanks
Crew Kelly Marcel Thanks
Crew Jeremy Lovering Thanks
Crew Phil Lord Thanks
Crew David Leitch Thanks
Crew Anna Kendrick Thanks
Crew Allison Jones Thanks
Crew Rian Johnson Thanks
Crew Garth Jennings Thanks
Crew Robert Graf Thanks
Crew Drew Goddard Thanks
Crew D.V. DeVincentis Thanks
Crew Joe Cornish Thanks
Crew Michael Bacall Thanks
Crew Nick Angel Thanks
Crew Bradley James Allan Thanks
Production Thomas Ward Assistant Production Coordinator
Crew Katie Tooma Legal Services
Production Sarah Suber Production Assistant
Production Oliver Stotter Executive Producer's Assistant
Editing Michael Martinez Editor
Production Christina Hazouri Production Assistant
Production Sophie Glander Producer's Assistant
Production Meaghan Gillenwater Producer's Assistant
Production Zackary Ballou Production Assistant
Production AnnaLily Wynn Production Assistant
Production Sarah-Jane Robinson Head of Production
Production Alec Wittschiebe Additional Production Assistant
Production Joe Yost Additional Production Assistant
Crew Carissa Wilson Craft Service
Production Nathan Wild Production Assistant
Production Timothy Watson Production Assistant
Crew Courtney Walls Set Production Assistant
Production W.L. Walker Production Assistant
Crew Temple Tucker Set Production Assistant
Editing Paul Trewartha Editor
Production Clayton Thompson Key Set Production Assistant
Crew Steve Swisher Set Production Assistant
Production Rick S. Sulier Production Accountant
Production Margaret Spenneberg Production Assistant
Crew Ryan Spencer Choreographer
Production Coalin Smith Production Assistant
Production Andy Siravanta Production Assistant
Production Cameron Sherman Production Assistant
Production Isaac Sever Production Assistant
Production Bianca Schill Production Assistant
Production Michael Schatzel Second Assistant Accountant
Production Lee J. Santillan First Assistant Accountant
Production Rick Roesch Payroll Accountant
Production Rick Roesch Producer's Assistant
Crew Robin Hauser Reynolds Set Production Assistant
Crew Tyler Lee Allen Stand In
Sound Bradley Farmer Music Editor
Crew Walter Hill Thanks
Crew Michael Wiggs Production Office Assistant
Camera Paul Murphy Grip
Crew Chris Palermo Stunt Driver
Sound Sky Ferreira Songs
Camera Kalia Prescott Camera Production Assistant
Crew Paul E. Short Stunts
Crew Karin Justman Stunt Double
Directing Darrin Prescott Second Unit Director
Crew Justin Yu Stunt Driver
Crew Tyler Witte Stunt Driver
Crew Alvin Zalamea Stunt Driver
Crew Ronny Mathew Stunt Driver
Crew Trent Mayo Stunt Driver
Crew Scott Hunter Stunt Driver
Crew Paul Lacovara Stunt Driver
Crew Chelsea Bruland Utility Stunts
Art Matt Curtis Title Designer

keyboard_arrow_up