Het verhaal volgt een fotojournalist, Eddie Brock genaamd, die verbonden raakt met een symbiont, ofwel een buitenaardse levensvorm. Samen staan ze beter bekend onder de naam 'Venom'. Al snel groeit Eddie onder deze naam uit tot een antiheld die de onschuldigen probeert te beschermen.
Nee, helaas is Venom nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Scott Rosenberg | Screenplay |
Writing | Jeff Pinkner | Screenplay |
Production | Matt Tolmach | Producer |
Writing | David Michelinie | Characters |
Writing | Todd McFarlane | Characters |
Production | Avi Arad | Producer |
Production | Amy Pascal | Producer |
Directing | Ruben Fleischer | Director |
Writing | Kelly Marcel | Screenplay |
Costume & Make-Up | Kelli Jones | Costume Design |
Camera | Matthew Libatique | Director of Photography |
Sound | Ludwig Göransson | Original Music Composer |
Production | Tom Hardy | Executive Producer |
Production | Edward Cheng | Executive Producer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Writing | Scott Rosenberg | Screenstory |
Production | Howard Chen | Executive Producer |
Production | Kelly Marcel | Executive Producer |
Writing | Jeff Pinkner | Screenstory |
Production | David B. Householter | Executive Producer |
Visual Effects | Brice R. Parker | Visual Effects Production Manager |
Editing | Alan Baumgarten | Editor |
Editing | Maryann Brandon | Editor |
Art | Matt Gendron | Art Direction |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Crew | Brandon Beckman | Stunts |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Production | John Papsidera | Casting |
Visual Effects | Paul J. Franklin | Visual Effects Supervisor |
Art | Oliver Scholl | Production Design |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Visual Effects | Sheena Duggal | Visual Effects Supervisor |
Crew | Loyd Bateman | Stunts |
Crew | Keith Adams | Stunts |
Crew | Ben Aycrigg | Stunts |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Chad Bowman | Stunts |
Crew | Matthew R. Anderson | Stunts |
Crew | Chris O'Hara | Stunt Coordinator |
Crew | David Conk | Stunts |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Crew | Wally Crowder | Stunts |
Crew | RJ Casey | Stunts |
Crew | Erik Cord | Stunts |
Crew | Phil Culotta | Stunts |
Crew | Jahnel Curfman | Stunts |
Crew | Cory DeMeyers | Stunts |
Art | Drew Monahan | Art Direction |
Art | James F. Truesdale | Art Direction |
Crew | Frédéric North | Aerial Coordinator |
Art | Alice Felton | Set Decoration |
Art | Troy Sizemore | Art Direction |
Directing | Dea Cantu | Script Supervisor |
Art | Christophe Couzon | Art Direction |
Directing | Diane Durant | Script Supervisor |
Crew | Ron Licari | Armorer |
Directing | Mari Wilson | Script Supervisor |
Art | Doug Fick | Art Direction |
Art | Gregory S. Hooper | Art Direction |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Art | Larry Dias | Set Decoration |
Visual Effects | Aviv Bar-Ami | VFX Artist |
Production | Dana Robin | Unit Production Manager |
Production | David B. Householter | Unit Production Manager |
Art | Josh Roth | Property Master |
Directing | K.C. Hodenfield | First Assistant Director |
Directing | Michael Saunders | Second Assistant Director |
Camera | Christopher TJ McGuire | "A" Camera Operator |
Camera | Stewart Smith | "B" Camera Operator |
Camera | John Holmes | First Assistant "A" Camera |
Camera | Jeffrey N. Civa | First Assistant "B" Camera |
Camera | Joey O'Donnell | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Bill McConnell Jr. | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Nicholas Kay | Digital Imaging Technician |
Camera | Nick Cannon | Camera Loader |
Camera | Michael-Ryan Fletchall | Drone Pilot |
Crew | Jason Kay | Drone Operator |
Costume & Make-Up | Ashley Heathcock | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Bill Edwards | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jimmy Jay | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Harlan Groom | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Bree Tomlinson | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Kate Abraham | Costumer |
Costume & Make-Up | Dustin Fletcher | Costumer |
Costume & Make-Up | Gina Nalli | Costumer |
Costume & Make-Up | Kate Duke | Costumer |
Costume & Make-Up | Jay Wejebe | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Aida Scuffle | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Audrey Doyle | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Audrey Doyle | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Angela Levin | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kayleen McAdams | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jordan Venetis | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jonah Levy | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Matthew Silva | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Adruitha Lee | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Mary Everett | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Tiffany Lord | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tracie Morrison | Hairstylist |
Lighting | Dan Cornwall | Gaffer |
Lighting | Dale Fowler | Best Boy Electric |
Lighting | Clyde Sharman | Lighting Technician |
Lighting | Rusty Edmonson | Lighting Technician |
Lighting | Adam Harrison | Rigging Gaffer |
Camera | Kerry Rawlins | Key Grip |
Camera | Geoff Bremner | Best Boy Grip |
Camera | Jeff 'Moose' Howery | Dolly Grip |
Camera | Darryl Humber | Dolly Grip |
Camera | Cordis Brooks | Grip |
Camera | Keith Gaynor | Grip |
Camera | Luke Messick | Grip |
Camera | Matt Irby | Grip |
Camera | Michael Cape | Grip |
Camera | Mike Black | Grip |
Lighting | Chris Lumpkin | Rigging Grip |
Lighting | Matthew C. McCarthy | Rigging Grip |
Lighting | Matt Shearer | Rigging Supervisor |
Sound | Michael B. Koff | Production Sound Mixer |
Sound | Ian Bender | Boom Operator |
Production | Maria T. Bierniak | Location Manager |
Production | Caleb Hinshaw | Location Manager |
Production | Cait Murray | Assistant Location Manager |
Production | Georgia Anne Thompson | Assistant Location Manager |
Production | Justin M. Hamilton | Assistant Location Manager |
Production | Aaron D. Newton | Assistant Location Manager |
Production | Aaron J. Porter | Assistant Location Manager |
Production | Erin Burns | Assistant Location Manager |
Production | Marjorie Rudick | Production Coordinator |
Production | Huxley Rodriguez | Assistant Production Coordinator |
Production | Lacie Collins | Assistant Production Coordinator |
Crew | Allen E. Taylor | Production Controller |
Production | Cheri Hall | Production Accountant |
Art | Steven DeSantis | Construction Coordinator |
Art | Nathan Krochmal | Assistant Art Director |
Art | Kristen Nowotarski | Assistant Art Director |
Art | Brian Baker | Set Designer |
Art | C. Scott Baker | Set Designer |
Art | Julie Vash | Set Designer |
Art | Omar Foster | Set Designer |
Art | Benton Jew | Storyboard Artist |
Art | Dan Sweetman | Storyboard Artist |
Art | David E. Duncan | Storyboard Artist |
Art | John Coven | Storyboard Artist |
Art | Monty Granito | Storyboard Artist |
Art | Ray Harvie | Storyboard Artist |
Art | Monica Fedrick | Graphic Designer |
Art | Wylie Griffin | Art Department Coordinator |
Art | Margaret Hungerford | Assistant Set Decoration |
Art | Max Bozeman | Assistant Property Master |
Crew | Claire Raskind | Unit Publicist |
Camera | Frank Masi | Still Photographer |
Directing | Alina Gatti | Second Second Assistant Director |
Production | Caitlin Well | Casting Associate |
Production | Marissa Blair | Casting Assistant |
Production | Rose Locke | Extras Casting |
Crew | Elizabeth Guiberteau | Craft Service |
Crew | Robert Foster Jr. | Transportation Coordinator |
Crew | Hector Tapia | Transportation Captain |
Crew | Dennis Hallman | Transportation Co-Captain |
Editing | Ben Cox | First Assistant Editor |
Editing | Jane Tones | First Assistant Editor |
Editing | Charlie B. Spaht | First Assistant Editor |
Editing | Lindsay Tessier | Assistant Editor |
Production | Sumiko Braun | Post Production Coordinator |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Will Files | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Will Files | Sound Designer |
Sound | Will Files | Supervising Sound Editor |
Sound | Robert Stambler | Sound Designer |
Sound | Ken McGill | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Terhune | Sound Effects Editor |
Sound | Erin Oakley | ADR & Dubbing |
Sound | Robert Chen | Dialogue Editor |
Sound | Scott Ferrara | Dialogue Editor |
Sound | Tim Tuchrello | Assistant Sound Editor |
Sound | Ailene Roberts | Assistant Sound Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley Artist |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Aaron Hasson | ADR Mixer |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Sound | Amanda Goodpaster | Music Editor |
Sound | Joe Lisanti | Music Editor |
Sound | Scott Johnson | Music Editor |
Sound | Edward Trybek | Conductor |
Sound | Henri Wilkinson | Orchestrator |
Sound | Jonathan Beard | Orchestrator |
Visual Effects | Christoph Westphal | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Visual Effects | Marie-France Henri | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | James David Leal | Set Costumer |
Crew | Kelly Róisín | Stunts |
Crew | Charlie Picerni | Stunt Driver |
Crew | Henry Kingi | Stunt Driver |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Crew | Jack Gill | Stunt Coordinator |
Crew | Katie Gill | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Art | Mike Malone | Set Dresser |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Double |
Crew | Monique Ganderton | Stunts |
Crew | Daniel Hargrave | Stunts |
Crew | Dane Farwell | Stunts |
Crew | Steve Kelso | Stunt Driver |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Crew | Allan Padelford | Stunt Driver |