Solomon Kane is een zwaardvechter en soldaat in de 17de eeuw die ontdekt dat hij door zijn brute en wrede daden gedoemd is. Hij is vastbesloten zichzelf weer in het reine te krijgen door vreedzaam te leven, maar het kwaad dwingt hem opnieuw de wapens op te nemen.
Nee, helaas is Solomon Kane nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | M.J. Bassett | Screenplay |
Sound | Klaus Badelt | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | John Bloomfield | Costume Design |
Editing | Andrew MacRitchie | Editor |
Production | Ros Hubbard | Casting |
Camera | Dan Laustsen | Director of Photography |
Directing | M.J. Bassett | Director |
Production | Nancy Bishop | Casting |
Writing | Robert E. Howard | Characters |
Production | John Hubbard | Casting |
Art | Ricky Eyres | Production Design |
Production | Paul Berrow | Producer |
Art | Lee Gordon | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Sarka Zvolenska | Costume Supervisor |
Art | David Baxa | Art Direction |
Production | Samuel Hadida | Producer |
Costume & Make-Up | Linda Eisenhamerová | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Ivo Strangmüller | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Barbara Kichi | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Růžena Novotná | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Lisa Buscher | Prosthetic Makeup Artist |
Art | Tobie Cote | Concept Artist |
Art | Greg Staples | Concept Artist |
Art | Ray McNeill | Property Master |
Art | Tyler Gooden | Storyboard Artist |
Lighting | Geoff Holloway | Electrician |
Production | Abigail Barbier | ADR Voice Casting |
Crew | Laura Jennings | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Stephen Elson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Patrick Tatopoulos | Creature Design |
Visual Effects | Kamil Jaffar | Special Effects Supervisor |
Crew | Indraneel Guha | CG Supervisor |
Visual Effects | Samantha Tracey | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tim Field | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pavel Sagner | Special Effects Supervisor |
Sound | Martin Jensen | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Mark Sanger | First Assistant Editor |
Sound | Robin Whittaker | Music Editor |
Directing | Kazi Kopecká | Script Supervisor |
Art | Michel Doré | Storyboard Artist |
Camera | Jan Carda | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Patricie Šoptenková | Costume Assistant |
Visual Effects | James Nicholl | CG Artist |
Visual Effects | Michele De Benedetti | Visual Effects Coordinator |
Crew | Rudolf Tudzaroff | Special Effects Technician |
Sound | Jack Stew | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Růžena Novotná | Prosthetic Makeup Artist |
Lighting | Colin Holloway | Electrician |
Sound | Tomáš Bělohradský | Sound Mixer |
Sound | Paul Hamblin | Sound Mixer |
Sound | Stefan Henrix | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Gabriela Poláková | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Erwin H. Kupitz | Wigmaker |
Art | Chris Rosewarne | Concept Artist |
Crew | Michal Chadima | Video Assist Operator |
Crew | Xavier Allard | CG Supervisor |
Visual Effects | Simon Carr | Visual Effects Supervisor |
Crew | Milos Brosinger | Special Effects Technician |
Sound | Ales Pekárek | Boom Operator |
Camera | Miro Gábor | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Jitka Švecová | Costumer |
Costume & Make-Up | Larisa Šrámková | Seamstress |
Crew | Jakub Olexa | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Andrew Morley | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mike Kelt | Pyrotechnician |
Crew | Ota Bares | Animal Coordinator |
Costume & Make-Up | Paul Pattison | Makeup Designer |
Art | Pavel Tatar | Draughtsman |
Lighting | Petr Hons | Electrician |
Costume & Make-Up | Maria Hubackova | Set Costumer |
Visual Effects | Nick Hanks | CG Artist |
Sound | Jack Whittaker | Sound Effects Editor |
Art | Benjamin Cuenod | Title Designer |
Art | Kurt Van Der Basch | Storyboard Artist |
Camera | Ivo Grešák | Key Grip |
Visual Effects | Imran Sajid | 3D Artist |
Visual Effects | Jonathan Wood | CG Artist |
Visual Effects | Laurens Ehrmann | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jirí Vater | Special Effects Technician |
Sound | Alexandros Sidiropoulos | Foley Recordist |
Art | Lukás Kraina | Art Department Assistant |
Art | Stefan Mily | Set Dresser |
Camera | František Novák | First Assistant "B" Camera |
Sound | Steve Little | ADR Editor |
Editing | Adam Gough | Assistant Editor |
Camera | Adam Dale | Aerial Director of Photography |
Lighting | Petr Konrád | Gaffer |
Camera | Larry D. Horricks | Still Photographer |
Crew | Phil Ashton | Visual Effects Editor |
Sound | Lee Walpole | Sound Effects Editor |
Camera | Tim Wooster | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Lucy Tanner | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pierre Escande | Visual Effects Producer |
Sound | Markus Moll | Sound Mix Technician |
Editing | Attila Kovács | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Josef Rarach | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brian Wade | Special Effects Makeup Artist |
Art | Katherin-Ellen Zabehlicky | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Jiřina Eisenhamerová | Costumer |
Visual Effects | Nicholas Hampshire | CG Artist |
Crew | Tushar Kewlani | CG Supervisor |
Visual Effects | François-Xavier Aubague | Visual Effects Producer |
Crew | Miroslav Miclík | Special Effects Technician |
Lighting | Martin Tichy | Electrician |
Costume & Make-Up | Dita Valentinova | Wardrobe Coordinator |
Visual Effects | Carla Diamond | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Gary E. Beach | Visual Effects Supervisor |
Sound | Andy Kennedy | Sound Effects Editor |
Art | Enrique Torres | Concept Artist |
Camera | Prokop Satochin | Dolly Grip |
Sound | Steve Browell | Sound Effects Editor |
Editing | Mathieu Reid | Color Timer |
Costume & Make-Up | Vlad Taupesh | Prosthetic Makeup Artist |
Lighting | Kriz David | Gaffer |
Visual Effects | Tereza Mandic Listikova | Visual Effects Producer |
Sound | Forbes Noonan | ADR Recordist |
Editing | Stuart Fyvie | Digital Colorist |
Crew | Lucia Foster Found | Aerial Coordinator |