Blade

Blade (1998)


  • Genre: Horror, Actie
  • Release Datum: 1998-08-21
  • Beoordeling: 6.7/10 van 4484 stemmen
  • Lengte: 2uur 0min
  • Taal: Pусский
  • Productie: Marvel Enterprises
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Stephen Norrington
star 6.7/10
Van 4,484 Stemmen

Plot

Blade is half mens/half vampier, doordat zijn moeder tijdens de zwangerschap gebeten werd. Blade is opgegroeid tot een vampierjager, uit op wraak voor z'n moeder. De vampiers, die geïnfiltreerd zijn in bijna elke organisatie, hebben het bloed van Blade nodig voor een speciaal ritueel waar mee ze de macht over de aarde willen krijgen.

Kan ik Blade kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Blade nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Blade beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Blade Trailer

  • Wesley Snipes

    als Blade
  • Stephen Dorff

    als Deacon Frost
  • Kris Kristofferson

    als Whistler
  • N'Bushe Wright

    als Karen
  • Donal Logue

    als Quinn
  • Udo Kier

    als Dragonetti
  • Arly Jover

    als Mercury
  • Traci Lords

    als Racquel
  • Kevin Patrick Walls

    als Krieger
  • Tim Guinee

    als Curtis Webb
  • Sanaa Lathan

    als Vanessa
  • Eric Edwards

    als Pearl
  • Donna Wong

    als Nurse
  • Carmen Thomas

    als Senior Resident
  • Shannon Lee

    als Resident
  • Kenny Johnson

    als Heatseeking Dennis
  • Clint Curtis

    als Creepy Morgue Guy
  • Judson Scott

    als Pallantine
  • Sidney S. Liufau

    als Japanese Doorman
  • Keith Leon Williams

    als Kam
  • Andray Johnson

    als Paramedic
  • Stephen R. Peluso

    als Paramedic
  • Marcus Aurelius

    als Pragmatic Policeman
  • John Enos III

    als Blood Club Bouncer
  • Eboni 'Chrystal' Adams

    als Martial Arts Kid
  • Lyle Conway

    als Lyle Conway
  • Freeman White

    als Menacing Stud
  • D.V. DeVincentis

    als Vampire Underling
  • Marcus Salgado

    als Frost's Goon
  • Esau McKnight Jr.

    als Frost's Goon
  • Erl Van Douglas

    als Von Esper
  • Matt Schulze

    als Crease
  • Lennox Brown

    als Pleading Goon
  • Yvette Ocampo

    als Party Girl
  • Irena Stepić

    als Slavic Vampire Lord
  • Jenya Lano

    als Russian Woman
  • Levani

    als Russian Vampire
  • Richard 'Dr.' Baily

    als Cardboard cut-out in Subway (uncredited)
  • Nikki DiSanto

    als Vampire Victim (uncredited)
  • Ryan Glorioso

    als Blood Bath Vampire (uncredited)
  • Jeff Imada

    als Henchman (uncredited)
  • Elliott James

    als Blood Club (uncredited)
  • Stephen Norrington

    als Vampire (uncredited)
  • Gerald Okamura

    als Vampire (uncredited)
  • Frankie Ray

    als Vampire Lord (uncredited)
  • Carrie Seeley

    als Woman in Elevator (uncredited)
  • Beth Theriac

    als Woman in Elevator (uncredited)
  • Ted King

    als Vampire at rave (uncredited)
  • Steven Ho

    als Frost's Goon
  • Will Leong

    als Henchman (uncredited)
  • Al Goto

    als Henchman (uncredited)
Sound Harry Cohen Sound Designer
Sound Harry Cohen Supervising Sound Effects Editor
Editing Paul Rubell Editor
Writing David S. Goyer Writer
Costume & Make-Up Sanja Milkovic Hays Costume Design
Sound Mark Isham Original Music Composer
Production Michael De Luca Executive Producer
Production Lynn Harris Executive Producer
Sound Ken King Production Sound Mixer
Production Stan Lee Executive Producer
Production Avi Arad Executive Producer
Crew Perrin Cutting Digital Effects Producer
Camera Theo van de Sande Director of Photography
Crew Lou Carlucci Special Effects Coordinator
Production Peter Frankfurt Producer
Art Kirk M. Petruccelli Production Design
Art Barry Chusid Art Direction
Production Wesley Snipes Producer
Crew Wesley Snipes Martial Arts Choreographer
Visual Effects Matthew Justice Visual Effects Producer
Production Carla Fry Executive In Charge Of Production
Production Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Production Robert Engelman Producer
Visual Effects Kevin O'Neill Visual Effects Supervisor
Art Chad S. Frey Set Designer
Production Leon Dudevoir Production Executive
Production Orian Williams Second Assistant Production Coordinator
Production Rachel Abroms Casting
Directing Stephen Norrington Director
Visual Effects Linda Drake Effects Supervisor
Production Roee Sharon Unit Production Manager
Sound Paul Rabjohns Music Editor
Visual Effects Everett Burrell 3D Supervisor
Costume & Make-Up Renate Leuschner Wigmaker
Sound Joan Rowe Foley Artist
Sound Sean Rowe Foley
Sound Dana Sano Music Supervisor
Writing Marv Wolfman Characters
Costume & Make-Up Brian Wade Makeup Effects Designer
Crew Lennox Brown Stand In
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Visual Effects Chuck Comisky Visual Effects Supervisor
Production Jory Weitz Casting
Sound Michael Kamper Sound Effects Editor
Production Joseph Calamari Executive Producer
Production Jon Divens Co-Producer
Camera Moshe Levin Camera Operator
Production Andrew J. Horne Co-Producer
Writing Gene Colan Characters
Costume & Make-Up Freddy Negrete Tattoo Designer
Production Jonathan Davidson Production Accountant
Costume & Make-Up Irena Stepić Costumer
Crew Rodney Barnes Set Production Assistant
Crew Steven Ho Stunts
Directing Derek Johansen Second Second Assistant Director
Crew Jeff Ward Stunt Coordinator
Art Laurah Grijalva Lead Painter
Costume & Make-Up Garet Reilly Costume Supervisor
Art Greg J. Grande Set Decoration
Costume & Make-Up Michael Germain Makeup Department Head
Crew Larry Odien Animatronic and Prosthetic Effects
Costume & Make-Up Joy Zapata Hair Department Head
Costume & Make-Up Sandy Kenyon Key Costumer
Art A. Todd Holland Set Designer
Sound Randall L. Johnson Boom Operator
Visual Effects Richard E. Hollander Visual Effects Supervisor
Crew Chris Romano Sequence Supervisor
Art Steven B. Melton Property Master
Crew Clayton J. Barber Stunt Double
Sound John C. Stuver Dialogue Editor
Sound John C. Stuver ADR Editor
Costume & Make-Up Kate Samhat Costume Assistant
Visual Effects Allen Maris Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Jennifer Bergman Visual Effects Producer
Camera Randy Nolen Steadicam Operator
Sound Paul Curtis Dialogue Editor
Sound Paul Curtis ADR Editor
Sound Greg Hedgepath Supervising Sound Effects Editor
Camera Bruce W. Talamon Still Photographer
Lighting Jono Kouzouyan Gaffer
Sound Carlton Kaller Music Editor
Crew David Katz Video Assist Operator
Crew Craig Fehrman Transportation Coordinator
Crew Guy Adan Unit Publicist
Production Jennifer Teves Production Supervisor
Camera Paul A. Edwards Camera Operator
Sound Ken Teaney Sound Re-Recording Mixer
Sound Pembrooke Andrews Assistant Dialogue Editor
Costume & Make-Up Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
Costume & Make-Up Kim Santantonio Hairstylist
Art Melissa C. Ho Art Department Coordinator
Art Anthony Lattanzio Construction Coordinator
Art Anthony F. Jimenez Leadman
Art Charli Palazzo Lead Painter
Crew Zeke Morales Visual Effects Editor
Crew Chris DeAngelis Visual Effects Editor
Visual Effects William Plant Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Kolpack Visual Effects Supervisor
Visual Effects Daniele Colajacomo Animation Supervisor
Sound Thomas A. Carlson Music Editor
Production J. Marc Strachan Location Manager
Crew Sara Romilly Post Production Supervisor
Art Miles Teves Conceptual Design
Art Miles Teves Sculptor
Production Gary Nolin Line Producer
Crew Walter McClain Transportation Captain
Art Jonathan Bobbitt Swing
Visual Effects Chow Emrich Lead Animator
Costume & Make-Up Judy Crown Key Hair Stylist
Editing Mato Color Timer
Art Patrick Janicke Production Illustrator
Sound Ken Kugler Orchestrator
Crew Antoine Durr Digital Effects Supervisor
Crew Henry Kingi Jr. Stunts
Sound Lee Orloff Sound Mixer
Camera Robert Gray Key Grip
Art Robert J. Lattanzio Painter
Camera A. Anthony Cappello First Assistant Camera
Camera Bill Cousins Grip
Costume & Make-Up Marina Babitchenko Seamstress
Costume & Make-Up Gregory B. Peña Set Costumer
Costume & Make-Up Gus Olafsson Set Dressing Artist
Crew Thell Reed Armorer
Crew Kenneth Brooks Carpenter
Crew Lisa Y. Turner Chef
Crew Amin Chande Craft Service
Crew Anthony Ardito Driver
Camera Erica Froker Camera Loader
Crew Thomas S. Dickson Projection
Crew Brian Berkel Propmaker
Crew David O. Krupnick Set Medic
Crew Bob Froehlig Systems Administrators & Support
Crew Tommy Hooper Technical Supervisor
Directing Michael Neumann First Assistant Director
Editing Gigi Rivkin Editorial Production Assistant
Editing Catherine Chase First Assistant Editor
Lighting Greg Kittelson Best Boy Electric
Lighting R. Bruce Prochal Electrician
Lighting Kate Choi Lighting Technician
Lighting Richard Crompton Key Rigging Grip
Production Marlene Hart Production Coordinator
Production Danny Rubio Production Manager
Production Carey Ann Strelecki Researcher
Visual Effects Dennis Bennett Digital Compositors
Visual Effects Lisa Ann Glass Visual Effects Coordinator
Lighting Stuart Mintz Lighting Supervisor
Sound Shawn Kennelly Foley Recordist
Visual Effects Andy Clement 3D Animator
Camera Garrett Benson Second Assistant Camera
Crew Paul Prokop Production Controller
Crew Ervin Wayne Spowehn Generator Operator
Crew Ray McCort Pilot
Art Al Eisenmann Assistant Property Master
Camera Tony Sepian Dolly Grip
Directing Rebecca Strickland Second Assistant Director
Production Anthea Strangis Assistant Production Coordinator
Production Kimberly Auslander Casting Assistant
Sound John Chandler Foley Editor
Sound Ryan Ferro Utility Sound
Visual Effects Lance Armstrong 3D Artist
Directing Nicole Rubio Script Supervisor
Editing Mike Sowa Digital Color Timer
Sound Eric Thompson ADR Mixer
Sound Colin Rogers ADR Recordist
Camera Jennifer Bell Assistant Camera
Production Patrick Noonan Location Production Assistant
Lighting John Owens Electrician
Production Brandon Smith Post Production Coordinator
Art Jason Brubaker Storyboard Artist
Crew Richard Terry Tjelmeland Special Effects Technician
Camera Michael Stuart Clark Best Boy Grip
Editing Stephen Sobisky Project Manager
Production Rocky Brooks Assistant Location Manager
Production Kelley Rogers Art Department Production Assistant
Crew Mario Estarella Assistant Chef
Production Marcy Brown Extras Casting Assistant
Production Carolyn Noonan First Assistant Accountant
Lighting Steve Gilbert Rigging Grip
Production Dino Juico Production Assistant
Sound Bob Bowen Music Coordinator

Reacties

keyboard_arrow_up