Conan (Jason Momoa) is de laatste van zijn volk. Hij zag zijn vader sterven en is vastbesloten om zijn vader te wreken. Hij zal iedereen doden die verantwoordelijk was voor de dood van zijn volk. Maar hij heeft een erg gevaarlijke vijand: de almachtige Khalar Sing.
Nee, helaas is Conan the Barbarian nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Henry Winterstern | Producer |
Costume & Make-Up | Wendy Partridge | Costume Design |
Production | Samuel Hadida | Executive Producer |
Production | Kerry Barden | Casting |
Writing | Sean Hood | Writer |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Crew | David Leitch | Stunt Coordinator |
Directing | David Leitch | Second Unit Director |
Art | Chris August | Production Design |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Production | Boaz Davidson | Producer |
Art | Pier Luigi Basile | Set Designer |
Production | Les Weldon | Producer |
Production | Danny Lerner | Producer |
Production | Avi Lerner | Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | George Furla | Executive Producer |
Directing | Marcus Nispel | Director |
Costume & Make-Up | Aldo Signoretti | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Aldo Signoretti | Wig Designer |
Production | Paul Schnee | Casting |
Costume & Make-Up | Shaune Harrison | Special Effects Makeup Artist |
Art | James Steuart | Supervising Art Director |
Crew | Steven Ramirez | Visual Effects Editor |
Production | Victor Hadida | Executive Producer |
Editing | Paul Carlin | Digital Intermediate Editor |
Production | Michael Paseornek | Executive Producer |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Camera | Thomas Kloss | Director of Photography |
Production | John Baldecchi | Producer |
Writing | Thomas Dean Donnelly | Writer |
Production | Kate Dowd | Casting |
Crew | Jonathan Eusebio | Stunt Double |
Writing | Robert E. Howard | Characters |
Production | John Sacchi | Executive Producer |
Art | Sonya Savova | Set Designer |
Crew | George Zlatarev | Stunts |
Sound | Stuart Provine | Sound Designer |
Production | Gabriel Georgiev | Production Manager |
Crew | Monique Ganderton | Stunts |
Crew | Monique Ganderton | Stunt Double |
Crew | Kaloian Vodenicharov | Stunts |
Crew | Dejan Angelov | Stunts |
Crew | Alan J. Lam | Production Controller |
Crew | Yana Marinova | Stunts |
Visual Effects | Brandon Castor | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Mathieu Burri | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Camera | Anton Bakarski | Camera Operator |
Directing | Mark Roper | First Assistant Director |
Production | Joe Gatta | Producer |
Crew | Stanimir Stamatov | Stunts |
Crew | Velizar Peev | Stunts |
Crew | Danko Jordanov | Stunts |
Crew | Danko Jordanov | Stunt Double |
Production | Rich Delia | Casting Assistant |
Crew | Shaun Smith | Makeup Effects |
Editing | Ken Blackwell | Editor |
Art | Antonello Rubino | Art Direction |
Art | Antonello Rubino | Supervising Art Director |
Art | Rosen Stefanov | Set Dresser |
Production | Fredrik Malmberg | Producer |
Production | Eda Kowan | Executive Producer |
Art | Ivan Ranghelov | Assistant Art Director |
Camera | Ross W. Clarkson | Second Unit Director of Photography |
Crew | Vladimir Vladimirov | Stunt Double |
Crew | Asen Asenov | Stunts |
Crew | Ivailo Dimitrov | Stunts |
Crew | Ivo Kehayov | Stunts |
Production | Allison Estrin | Casting Associate |
Crew | Radoslav Parvanov | Stunts |
Crew | George Karlukovski | Stunts |
Crew | Radoslav Ignatov | Stunts |
Camera | Georgi Raykov | Camera Operator |
Crew | Sam Hargrave | Stunts |
Crew | Sam Hargrave | Stunt Coordinator |
Crew | Sam Hargrave | Stunt Double |
Crew | Borislav Iliev | Stunts |
Crew | Borislav Iliev | Stunt Double |
Crew | Stoyan Aleksiev | Stunts |
Crew | Ilko Iliev | Stunts |
Crew | Nikolay Velichkov | Stunts |
Costume & Make-Up | Desislava Andonova | Costumer |
Art | Arta Tozzi | Assistant Set Decoration |
Crew | Krasimir Simeonov | Stunts |
Art | Valentina Mladenova | Set Decoration |
Art | Anneke Van Oort | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Djanina Baykoucheva | Costume Supervisor |
Art | Boryana Stefanova | Textile Artist |
Visual Effects | Maura Anderson | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Yana Stoyanova | Makeup Artist |
Art | Christian Cordella | Storyboard Artist |
Art | Judy Farr | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Scott Wheeler | Makeup Artist |
Crew | Scott Wheeler | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Ismael Jardon | Costume Set Supervisor |
Editing | Mathieu Reid | Color Timer |
Costume & Make-Up | Jasmina Vasileva | Key Costumer |
Art | Yossif Mladenov | Draughtsman |
Crew | Teodor Tsolov | Stunts |
Art | Lyubo Samardjiev | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Georgi Petrov Yakimov | Set Costumer |
Crew | Kim Do Nguyen | Stunts |
Art | Anna Hadzhieva | Art Department Coordinator |
Art | Alessandro Troso | Set Designer |
Visual Effects | Nikolay Gachev | Visual Effects Supervisor |
Crew | Dian Hristov | Stunts |
Crew | Dian Hristov | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Asen Karanikolov | Set Costumer |
Crew | Dimiter Doichinov | Stunts |
Visual Effects | Danail Hadzhiyski | Visual Effects Supervisor |
Directing | Stefania Velichkova | Script Supervisor |
Visual Effects | Mangesh Palkrit | Visual Effects Supervisor |
Art | Alexei Karagyaur | Assistant Art Director |
Art | Stefan Manchev | Draughtsman |
Art | Brian Shell | Construction Manager |
Art | Dirk Buchmann | Property Master |
Lighting | Yavor Zahariev | Gaffer |
Production | Hristo Dimitrov | Extras Casting |
Crew | Kalin Nikolov | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Christina Graff | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Graff | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Magdalena Wolf | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Yana Sheremetova | Costumer |
Directing | Julie Brown | Script Supervisor |
Lighting | Mario Asparughov | Electrician |
Visual Effects | Vladimir Leschinski | Visual Effects Supervisor |
Sound | Robert Jackson | ADR Editor |
Art | Aaron Jordan | Sculptor |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Visual Effects | Ajoy Mani | Visual Effects Supervisor |
Crew | Eric A. Tuxen | Visual Effects Editor |
Crew | Simeon Asenov | Visual Effects Art Director |
Camera | Richard Osborn Jr. | Assistant Camera |
Sound | Shannon Erbe | Music Editor |
Production | Veselin Karadjov | Production Manager |
Crew | Kevin Crandell | Visual Effects Editor |
Crew | Yordan Zahariev | Stunts |
Camera | Simon Varsano | Still Photographer |
Sound | Marshall Garlington | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | C.J. Goldman | Key Makeup Artist |
Editing | Christian Prejza | Digital Intermediate Producer |
Crew | Diane Slattery | Unit Publicist |
Crew | Noon Orsatti | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Patrick Baxter | Special Effects Makeup Artist |
Camera | Christopher TJ McGuire | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Brian Blair | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dimitrina Stoyanova | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Daniela Avramova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sofi Hvarleva | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ivon Ivanova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Marco Perna | Key Hair Stylist |
Art | Billie-Jo Thomson | Assistant Art Director |
Art | Axel Nicolet | Construction Coordinator |
Art | Vasko Bardarov | Sculptor |
Art | Svetozar Doichev | Sculptor |
Art | Ivailo Nikolov | Set Designer |
Sound | David Esparza | Sound Designer |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | Sound Effects Editor |
Sound | Mandell Winter | Sound Editor |
Sound | Sarah Payan | ADR Editor |
Visual Effects | Tricia Henry Ashford | Visual Effects Producer |
Crew | Tom Driscoll | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mara Hamilton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Thomas M. Horton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Amit Jhamb | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dhas Karthick | Visual Effects Producer |
Crew | Nikolay Pachov | Visual Effects Editor |
Crew | Luis F. Pazos | Visual Effects Editor |
Crew | Adrian Scherger | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Abhinav Sah | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Abhinav Sah | Stereoscopic Supervisor |
Crew | Adam Klein | CG Supervisor |
Camera | Mihail Yanakiev | Additional Camera |
Camera | Hristo Genkov | Additional Photography |
Lighting | George Mihailov | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Aneta Velizar Kounova | Set Costumer |
Editing | Elizabeth Hitt | Digital Intermediate Producer |
Editing | Joe Ken | Digital Intermediate Editor |
Editing | Michael Landon | Digital Intermediate Editor |
Production | Delyan Borisov | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Jamie Kelman | Makeup Artist |
Visual Effects | Austin Meyers | 2D Supervisor |
Visual Effects | Evan Jacobs | Stereoscopic Supervisor |
Costume & Make-Up | Heather Moore | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Leo Vezzali | Stereoscopic Supervisor |
Crew | Georgi Manchev | Stunts |
Crew | Georgi Manchev | Stunt Double |
Crew | Milen Kaleichev | Stunts |
Costume & Make-Up | Petya Simeonova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bryan Blair | Makeup Artist |
Crew | Ivailo Ivanov | Stunts |
Crew | Dhumal Sagar | Compositors |
Visual Effects | Aaron Williams | VFX Artist |
Crew | Elizabeth McClurg | Compositors |
Production | Lonnie Ramati | Executive Co-Producer |
Sound | Nick Kray | ADR Mixer |
Directing | Antony Tanev | Second Assistant Director |
Visual Effects | Andrew Sagar | Compositing Supervisor |
Crew | Zamfir Zamfirov | Carpenter |
Art | Evgeni Yordanov | Construction Manager |
Costume & Make-Up | Tsvetanka Anachkova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Maria Stoyanova | Seamstress |
Visual Effects | Ilamuruguselvan | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Violeta Rusinova | Costumer |
Art | Ivaylo Nikolov | Art Direction |
Crew | Stefan Razlojki | Weapons Master |
Costume & Make-Up | Greta Velikova | Makeup Artist |
Camera | Mitko Bonev | First Assistant Camera |
Crew | Georgi Dimitrov | Stunts |
Lighting | Todor Kostov | Electrician |
Camera | Elena Nenkova | Still Photographer |
Camera | Ivan Vatsov | Camera Operator |
Camera | Hristo Aleksandrov | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Petar Dimitrov | Tailor |
Crew | Simeon Boev | Carpenter |
Visual Effects | Ivo Jivkov | Special Effects Supervisor |
Sound | Wade Barnett | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Angel Manov | Tailor |
Art | Plamen Yosifov | Assistant Set Decoration |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Visual Effects | Nick Hsieh | Compositing Supervisor |
Crew | Tushar Kewlani | CG Supervisor |
Art | Luca Gabriele Rossetti | Concept Artist |
Production | Anna Daverova | Casting Assistant |
Art | Velika Prahova | Property Master |
Visual Effects | Lucas Hull | Digital Compositor |
Art | Chris Buchinsky | Storyboard Artist |
Camera | Itzik Ben-Aroya | Key Grip |
Crew | David Lištván | Stunts |
Writing | Joshua Oppenheimer | Writer |
Editing | Cassie Dixon | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Dina Kabadieva-Ognyanova | Seamstress |
Camera | Anton Nakov | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Zoran Kocov | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kevin Carter | Contact Lens Technician |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stanislav Dragiev | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Brenda Finster | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexander Gunn | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Tsvetan Ivanov | VFX Artist |
Directing | Joel Morales | First Assistant Director |
Crew | Georgi Karadjov | Stunts |
Visual Effects | Silviya Mariyanova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunts |
Camera | Tsvetan Kostov | Grip |
Camera | Georgi Petkov | Grip |
Visual Effects | Nikolay Mihailov | Digital Compositor |
Visual Effects | Milena Peneva | Visual Effects Coordinator |
Editing | Adam Kimmerlin | First Assistant Editor |
Directing | Petya Evtimova | First Assistant Director |
Art | Kristian Stoyanov | Set Dresser |
Crew | Stilyan Mavrov | Stunts |
Crew | Svilen Skerlev | Stunts |
Crew | Vencislav Stojanov | Stunts |
Crew | Elitsa Razheva | Stunts |
Crew | Elitsa Razheva | Stunt Double |
Crew | Georgi Stanislavov | Stunts |
Lighting | Rumen Idakiev | Electrician |
Lighting | Ivailo Kostov | Electrician |
Lighting | Nikolai Mihailov | Electrician |
Camera | Venelin Stepanov | Best Boy Grip |
Camera | Borislav Zlatinov | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Atanas Ivanov | Costumer |
Production | Plamen Milanov | Production Coordinator |
Art | Martin Ivanov | Set Dresser |
Camera | Pepi Bonev | Second Assistant Camera |
Art | Mark Moretti | Storyboard Artist |
Crew | Rowbie Orsatti | Stunts |
Production | Shiri Lerner | Production Coordinator |
Editing | Jivko Chakarov | Assistant Editor |
Crew | Jackson Spidell | Stunts |
Production | Michael Fredlund | Casting Assistant |
Visual Effects | Andrii Zavolokin | CG Artist |
Crew | Ivan Iliev | Stunt Double |
Crew | Stefan Shopov | Stunts |
Visual Effects | Kiril Georgiev | Visual Effects Coordinator |
Crew | Guillermo Grispo | Stunts |
Crew | Guillermo Grispo | Utility Stunts |
Crew | Zhaidarbek Kunguzhinov | Stunts |
Crew | Nuo Sun | Stunts |
Crew | Radka Petkova | Stunts |
Crew | Radka Petkova | Stunt Double |
Crew | Paul Stefanov | Stunts |
Visual Effects | Ryan Markley | 3D Artist |
Production | Violeta Piperevska | Production Coordinator |
Camera | Stoyan Georgiev | Grip |
Costume & Make-Up | Elena Zhekova | Assistant Makeup Artist |
Crew | Zahari Grozdanov | Stunts |
Crew | Tihomir Vinchev | Stunts |
Directing | Galina Kyuchukova | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Plamen Statev | Visual Effects Coordinator |
Art | Yavor Denev | Standby Painter |
Art | Yavor Denev | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Dave Snyder | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Kyoung Kay Park | 3D Artist |
Visual Effects | Jamie Yu | Stereoscopic Coordinator |
Camera | Nikolai Kostov | Key Grip |
Visual Effects | Prasanna Siddharthan | Stereoscopic Supervisor |
Camera | Filip Filipov | Grip |
Visual Effects | Martin Gritschke | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Milen Ivanov | Additional Hairstylist |
Visual Effects | Drew Tobin | Digital Compositor |
Editing | Gina Zappala | Stereoscopic Editor |
Crew | Evgeni Vladimirov | Carpenter |
Art | Borislav Bogdanov | Set Dresser |
Art | Kalin Stefanov | Set Dresser |
Visual Effects | Vasil Galabov | Visual Effects Coordinator |
Production | Hrista Ilieva | Extras Casting Assistant |
Art | Vladimir Yosifov | Textile Artist |
Crew | Boyan Anev | Stunts |
Sound | Callie Thurman | Assistant Sound Editor |
Crew | Clayton Martinez | Makeup Effects |
Sound | Andy Stallabrass | ADR Recordist |
Visual Effects | Hristo Gebrev | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Irena Tsokova | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Donka Pavlova | Seamstress |
Crew | Viktor Hristov | Stunts |
Visual Effects | Yavor Asenov | Digital Compositor |
Visual Effects | Nick Hiatt | Matte Painter |
Visual Effects | Josh Lu | Visual Effects Coordinator |
Crew | Vasil Yordanov | Stunts |
Visual Effects | Peter Tomov | Visual Effects Supervisor |
Art | Zhivko Zhelyazkov | Storyboard Artist |
Camera | Geo Ivanov | Underwater Camera |
Visual Effects | Sonia Niu | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elin Davidov | Modeling |
Crew | Kalin Kerin | Stunts |
Visual Effects | Jesse Parkhill | Compositing Supervisor |
Editing | Sofia Gesheva-Aleksieva | Colorist |
Costume & Make-Up | Snejina Merdjanova | Makeup Artist |
Visual Effects | Aaron Askew | Animation |
Visual Effects | Joshua Garza | VFX Artist |
Art | Christopher Shy | Conceptual Illustrator |
Costume & Make-Up | Domingo Santoro | Assistant Hairstylist |
Art | Georgi Georgiev | Concept Artist |
Visual Effects | Georgi Georgiev | Matte Painter |
Crew | Michael Hugghins | Stunts |
Crew | Tony Acosta Jr. | Makeup Effects |
Visual Effects | Khue Cai | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Nikolay Kosharevski | Costume Assistant |
Writing | Dan Rosenfelt | Story Supervisor |
Camera | Nedyalko Georgiev | Grip |
Camera | Borislav Belberov | Assistant Camera |
Visual Effects | Desislava Pavlova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Petar Yankov | Stunts |
Visual Effects | Louis Dunlevy | VFX Artist |
Crew | Genadiy Ganchev | Stunts |
Art | Sevdalin Bankov | Painter |
Visual Effects | Jill Heather French | Digital Compositor |
Production | Frederick U. Fierst | Executive Producer |
Production | Vrushank Shah | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Simon Todorov | Wardrobe Assistant |
Art | Bojidar Evtov | Construction Foreman |
Camera | Lyubomir Hristoskov | Grip |
Crew | Pavel Shalamanov | Stunts |
Crew | Ivan Vodenicharov | Stunt Double |
Art | Mark Alan Yates | Storyboard Artist |
Art | Ivan Dimitrov | Set Dresser |
Visual Effects | Pavel Bayraktarski | Visual Effects Designer |
Art | Pavel Bayraktarski | Concept Artist |
Crew | Emil Tsolov | Stunts |
Editing | Rob Sciarratta | Digital Colorist |
Art | Petko Angelov | Set Dresser |
Art | Yuri Stoyanov | Set Dresser |
Lighting | Krasi Iliev | Electrician |
Visual Effects | Victor Radulov | Digital Compositor |
Crew | Michael Georgiev | Prop Maker |
Costume & Make-Up | Mariana Vodenicharova | Makeup Artist |
Crew | Nedyalka Bacheva | Stunts |
Visual Effects | Ben Breckenridge | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Chris W. Tucker | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Kristina Zlateva | Assistant Makeup Artist |
Art | Vladimir Borisov | Greensman |
Art | Filip Tsonkin | Concept Artist |
Art | Ivan Butanski | Set Dresser |
Visual Effects | Adriyana Tsvetanova | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Ivaylo Mechkata Ivanov | Modeling |
Crew | Jared S. Eddo | Stunts |
Art | Marc'Antonio Brandolini | Set Designer |
Crew | Plamena Stefanova | Stunts |
Lighting | Sasho Idakiev | Electrician |
Art | Vladislav Todorov | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Angela Angelova | Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Yael Majors | VFX Artist |
Production | Pat McConville | Production Assistant |
Visual Effects | Claudia Meglin | VFX Artist |
Production | Alexander Kossev | Extras Casting |
Visual Effects | Dragomir Kostadinov | Matte Painter |
Visual Effects | Iavor Radev | Visual Effects Coordinator |
Directing | Rosen Marinkov | Second Assistant Director |
Production | Rosen Marinkov | Production Assistant |
Art | Violeta Petrova | Assistant Set Decoration |
Crew | Yordan Anchev | Carpenter |
Crew | Svetoslav Angelov | Carpenter |
Crew | Krasimir Balchov | Carpenter |
Crew | Vladislav Balchov | Carpenter |
Crew | Strahil Strahilov | Carpenter |
Crew | Ivan Todorov | Carpenter |
Crew | Todor Zarev | Carpenter |
Art | Aleksandar Kotsev | Construction Manager |
Art | Aleksandar Lozanov | Draughtsman |
Art | Emil Asenov | Greensman |
Art | Vladislav Asenov | Greensman |
Art | Ventsislav Atanasov | Greensman |
Art | Svetoslav Borisov | Greensman |
Art | Tzvetan Miladinov | Greensman |
Art | Aleksandar Rafailov | Greensman |
Art | Olga Afinogenova | Painter |
Art | Anzhelo Andonov | Painter |
Art | Veselin Damyanov | Painter |
Art | Dimitar Dimitrov | Painter |
Costume & Make-Up | Dimitar Dimitrov | Tailor |
Art | Plamen Dimitrov | Painter |
Art | Yuliana Hicheva | Painter |
Art | Ina Vaseva | Set Decorating Coordinator |
Art | Georgi Avramov | Set Dresser |
Art | Ivaylo Dafinov | Set Dresser |
Art | Dobromir Mikov | Set Dresser |
Art | Lubomir Harizanov | Set Dresser |
Art | Svetlozar Petrov | Set Dresser |
Art | Anna Kirilova | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Nina Tzoncheva | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ioana Cristescu | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stefan Kushev | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Georgi Matov | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Raven Hehr | Costumer |
Costume & Make-Up | Diana Tsvetkova | Costumer |
Costume & Make-Up | Andrey Filchev | Costumer |
Costume & Make-Up | Georgi Lenkov | Costumer |
Costume & Make-Up | Mihaela Nedyalkova | Costumer |
Costume & Make-Up | Kristiyan Saleh | Costumer |
Costume & Make-Up | Lora Lyubenova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Mihaela Padeva | Seamstress |
Costume & Make-Up | Martina Petrova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Daniela Todorova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Velichka Velva | Seamstress |
Costume & Make-Up | Ivan Atanasov | Tailor |
Costume & Make-Up | Ivan Barzachki | Tailor |
Costume & Make-Up | Bozhidar Dragomirov | Tailor |
Costume & Make-Up | Valeri Lyubenkov | Tailor |
Costume & Make-Up | Tsvetelin Rasin | Tailor |
Costume & Make-Up | Sedevcho Sedevchev | Tailor |
Costume & Make-Up | Dimcho Stefanov | Tailor |
Lighting | Kiril Bakalov | Electrician |
Lighting | Ivan Dikov | Electrician |
Lighting | Mihail Velichkov | Electrician |
Lighting | Vladimir Vladov | Electrician |
Lighting | Dimitar Stoyanov | Electrician |
Lighting | Fyodor Tzanovski | Electrician |
Lighting | Hristo Elandzhiev | Electrician |
Camera | Aleksandur Dimitrov | Grip |
Camera | Roald Bradkov | Grip |
Camera | Matt Blum | Key Grip |
Camera | Yulian Gochev | Grip |
Camera | Ivan Hristoskov | Grip |
Camera | Manol Ivanov | Grip |
Camera | Dimitar Nikolov | Grip |
Camera | Emil Petrov | Grip |
Camera | Iliyan Petrov | Grip |
Visual Effects | Cedar Connor | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Nikolay Velinov | 3D Animator |
Visual Effects | Adam Garcia | 3D Artist |
Visual Effects | Brandt Harris | 3D Artist |
Visual Effects | Ruslana Kojouharova | Animation |
Visual Effects | Chetan Rahate | Animation |
Visual Effects | Sourabh Saxena | Animation |
Visual Effects | Alexander Llanos | CG Artist |
Visual Effects | Fausto Tejeda | CG Artist |
Editing | Zornitsa Krasteva | Colorist |
Visual Effects | Michael Litvinov | Digital Compositor |
Visual Effects | Ashley Forbito | Digital Compositor |
Visual Effects | Scott Rose | Digital Compositor |
Visual Effects | Adam Matis | Digital Compositor |
Visual Effects | Stoimen Stoyanov | Digital Compositor |
Visual Effects | Dheeraj Nakra | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Vaidehi Shinde | Matte Painter |
Visual Effects | Saumitra Kumar | Modeling |
Visual Effects | Cody Derra | Modeling |
Visual Effects | Jon Teer | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Riddhima Garatikar | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Eric Savino | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | P. Sriram | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | S. Surag | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Steve Hickman | Senior Modeller |
Visual Effects | Emilia Borisova | VFX Artist |
Visual Effects | Chad Herrada | VFX Artist |
Visual Effects | Ivelin Ivanov | VFX Artist |
Visual Effects | Brandon Tyler Johnston | VFX Artist |
Visual Effects | Alvado Landaberde | VFX Artist |
Visual Effects | Tzetzi Lazarov | VFX Artist |
Visual Effects | Carson Majors | VFX Artist |
Visual Effects | Marianne McCarney | VFX Artist |
Visual Effects | Kaustubh Borwankar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kalina Krasteva | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Charlie Lawson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Vladimir Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | John Purdie | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Judy McClain | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Castor | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Pei-Zhi Huang | Visual Effects Technical Director |
Crew | Nikolay Kvetsinski | Systems Administrators & Support |
Crew | Valentin Todorov | Systems Administrators & Support |
Crew | Maya Andreeva | Animal Coordinator |
Production | Georgi Kovachev | Production Assistant |
Production | Emil Velkov | Production Assistant |
Crew | Murat Burkhanov | Stunts |
Crew | Rumen Petrov | Stunts |
Crew | George T. Fleming | Stunts |
Crew | Fadi Yuseinov | Stunts |
Crew | Dimitar Valkov | Stunts |
Crew | Stoicho Terziev | Stunts |
Crew | Luboimira Stefcheva | Stunts |
Crew | Gergana Savova | Stunts |
Crew | Julianra Piskova | Stunts |
Crew | Vasili Peretjatko | Stunts |
Crew | Krasimir Mitov | Stunts |
Crew | Antoni Lyutov | Stunts |
Crew | Ivaylo Lombev | Stunts |
Crew | Alfija Kungujinova | Stunts |
Crew | Alfija Kungujinova | Stunt Double |
Crew | Ashoto Kamoevich | Stunts |
Crew | Armen Kameovich | Stunts |
Crew | Borislav Kaloyanov | Stunts |
Crew | Kasim Jumagujin | Stunts |
Crew | Mariyan Ivanov | Stunts |
Crew | Alexander Hristov | Stunts |
Crew | Blagovest Gochev | Stunts |
Crew | Deklan Dimitrov | Stunts |
Crew | Deklan Dimitrov | Stunt Double |
Crew | Ivan Denchev | Stunts |
Crew | Radoslav Dachin | Stunts |
Crew | Denis Botev | Stunts |
Crew | Ulan Baktahunov | Stunts |
Crew | Krasimir Angelov | Stunts |
Crew | Angel Angelov | Stunts |
Crew | Boyan Aleksandrov | Stunts |
Crew | Evgeni Ganchev | Stunts |