Slechterik Shredder ontsnapt uit hechtenis en sluit zich aan bij de gestoorde wetenschapper Baxter Stockman en zijn twee onnozele handlangers, Bebop en Rocksteady. De Turtles proberen het duivelse plan van Shredder en zijn nieuwe crew om de wereld over te nemen tegen te houden, maar dan komt er nog groter kwaad op hun pad: de beruchte Krang.
Nee, helaas is Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Michael Bay | Producer |
Camera | Jacques Haitkin | Second Unit Director of Photography |
Editing | Jim May | Editor |
Crew | Jack Gill | Stunt Coordinator |
Art | Lisa Scoppa | Set Decoration Buyer |
Production | Grant Curtis | Executive Producer |
Editing | Bob Ducsay | Editor |
Art | Martin Laing | Production Design |
Directing | David Leitch | Second Unit Director |
Editing | Debra Neil-Fisher | Editor |
Sound | Anna MacKenzie | ADR Editor |
Camera | Terry Wolcott | Second Assistant Camera |
Production | Denis L. Stewart | Executive Producer |
Production | Denis L. Stewart | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | John Caglione Jr. | Makeup Department Head |
Production | Galen Walker | Producer |
Writing | Kevin Eastman | Characters |
Writing | Peter Laird | Characters |
Art | Debra Schutt | Set Decoration |
Sound | Steve Jablonsky | Original Music Composer |
Crew | Ray Bushey III | Visual Effects Editor |
Crew | Mike Maggi | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Angela Levin | Makeup Artist |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Costume & Make-Up | Sarah Edwards | Costume Designer |
Production | Kathleen Chopin | Casting |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Camera | Lula Carvalho | Director of Photography |
Production | Andrew Form | Producer |
Production | Bradley Fuller | Producer |
Crew | Jonathan Eusebio | Stunt Coordinator |
Sound | Dawn Fintor | Foley Artist |
Sound | Alicia Stevenson | Foley Artist |
Production | Daren Hicks | Production Supervisor |
Production | Scott Mednick | Producer |
Visual Effects | Danielle Legovich | Visual Effects Producer |
Production | Lisa Fields | Casting |
Production | Basil Grillo | Unit Production Manager |
Production | Basil Grillo | Associate Producer |
Sound | Terry Porter | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jalil Jay Lynch | Stunts |
Directing | Stephen E. Hagen | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Wanda Patterson | Makeup Artist |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunts |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Production | Josh Appelbaum | Executive Producer |
Writing | Josh Appelbaum | Writer |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Phil Culotta | Stunts |
Art | Miguel López-Castillo | Art Direction |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Production | John Barba | Casting Associate |
Camera | Fabricio Tadeu | Camera Operator |
Production | André Nemec | Executive Producer |
Writing | André Nemec | Writer |
Production | Eric J. Crown | Executive Producer |
Sound | Kevin McKeever | Music Editor |
Visual Effects | J.D. Schwalm | Special Effects Supervisor |
Directing | Dave Green | Director |
Crew | Kachina Dechert | Stunts |
Crew | George B. Colucci Jr. | Stunts |
Camera | Pedro Von Krüger | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Gail A. Fitzgibbons | Costume Supervisor |
Camera | Stephen Wong | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Winsome G. McKoy | Costume Supervisor |
Art | Diana Burton | Property Master |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Costume Supervisor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Chris Diebold | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Terhune | Sound Effects Editor |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Sound Editor |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Sound | John Marquis | Sound Effects Editor |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Leslie Fuller | Makeup Artist |
Art | Tim Zydel | Set Dresser |
Directing | John Moskowitz | Script Coordinator |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Visual Effects | Pablo Helman | Visual Effects Supervisor |
Directing | Pablo Helman | Second Unit Director |
Crew | Sam Willing | Visual Effects Editor |
Sound | John C. Stuver | ADR Editor |
Directing | Deirdre Horgan | Script Supervisor |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Crew | Brian Machleit | Stunts |
Camera | Kevin Hughes | Grip |
Directing | Veronica Lupu | Script Supervisor |
Crew | Conrad V. Brink Jr. | Special Effects Technician |
Sound | Anna Behlmer | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Lorelei David | Visual Effects Editor |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Sound | Alex Gibson | Supervising Music Editor |
Sound | Kira Roessler | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Thomas M. Smalley | Costumer |
Art | Philip Canfield | Leadman |
Lighting | Jay Fortune | Chief Lighting Technician |
Editing | Sam Bollinger | First Assistant Editor |
Sound | Jason W. Jennings | Supervising Sound Editor |
Camera | Henry Tirl | "B" Camera Operator |
Visual Effects | Robert Weaver | Visual Effects Supervisor |
Art | Jeannette Kim | Assistant Art Director |
Visual Effects | Julian Foddy | Visual Effects Supervisor |
Sound | Renée Tondelli | ADR Editor |
Visual Effects | Ben Lock | Visual Effects Producer |
Camera | Matthew Moriarty | Steadicam Operator |
Camera | Matthew Moriarty | "A" Camera Operator |
Crew | Laurent Hugueniot | CG Supervisor |
Visual Effects | Crystal Dowd | Visual Effects Producer |
Camera | Daniel Nichols | "C" Camera Operator |
Crew | Brian Smyj | Stunts |
Editing | Debra L. Tennant | First Assistant Editor |
Crew | Sean Amborn | Special Effects Technician |
Crew | Jim Schwalm | Special Effects Coordinator |
Camera | Onofrio Nino Pansini | "A" Camera Operator |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Camera | Scott Tinsley | First Assistant Camera |
Camera | Patrick Capone | Additional Director of Photography |
Art | David Lowery | Storyboard Artist |
Art | Dan Sweetman | Storyboard Artist |
Visual Effects | Shawn Kelly | Animation Supervisor |
Crew | Tim Drnec | Stunts |
Art | Phil Langone | Storyboard Artist |
Camera | Peter Bulavinetz | First Company Grip |
Camera | Jack Donnelly | Additional Director of Photography |
Camera | Tom Prate | First Company Grip |
Camera | Tim Norman | "B" Camera Operator |
Art | Tina Khayat | Set Decorating Coordinator |
Crew | Corey Allen Jackson | Additional Music |
Lighting | Brian McClean | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Joel Erickson | Sound Effects Editor |
Art | Miriam Schapiro | Art Department Coordinator |
Art | Paul Cheponis | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Susan Greenhow | Visual Effects Producer |
Camera | Greg Luntzel | First Assistant Camera |
Directing | Deanna Leslie | Second Assistant Director |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Editing | Maria Gonzales | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Kathleen Gerlach | Costume Supervisor |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Sound | Tom Nelson | Sound Mixer |
Production | John DeSimone | Production Supervisor |
Crew | Kevin Rogers | Stunts |
Camera | Bobby Mancuso | First Assistant Camera |
Camera | Jessica Miglio | Still Photographer |
Production | Nils Widboom | Location Manager |
Crew | Shane Gross | Special Effects Technician |
Production | Wendy Williams | Unit Production Manager |
Crew | Don Hewitt Jr. | Stunts |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Crew | Justin Sundquist | Stunts |
Costume & Make-Up | Danielle Cadorette | Tailor |
Lighting | Timothy Limner | Rigging Grip |
Crew | Angela Meryl | Stunts |
Crew | Jay Flood | Additional Music |
Art | Jeffrey D. McDonald | Assistant Art Director |
Production | Karina Walters | Casting Associate |
Directing | Alexander H. Gayner | First Assistant Director |
Camera | Peter Chrimes | First Company Grip |
Crew | David Fleming | Additional Music |
Crew | Paul M. Lane | Stunts |
Crew | Micah Karns | Stunts |
Crew | Lori Scowley | Production Controller |
Production | Lori Scowley | Associate Producer |
Production | John Naclerio | Production Supervisor |
Camera | Donald Glenn | Dolly Grip |
Sound | Judah Getz | ADR Mixer |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Visual Effects | Nelson Sepulveda | Compositing Supervisor |
Directing | Malu Miranda | Second Unit First Assistant Director |
Production | Chad Eric Murnane | Casting Assistant |
Production | Fernando Zagallo | Production Manager |
Camera | Edu Mourão | Second Company Grip |
Art | Sarah Dennis | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Sandi Figueroa | Costumer |
Costume & Make-Up | Josh Turi | Special Effects Makeup Artist |
Directing | James Currier | Second Unit First Assistant Director |
Production | Corri Hopkins | Assistant Location Manager |
Visual Effects | Scott Gastellu | Compositing Artist |
Costume & Make-Up | Gary Martori | Key Hair Stylist |
Art | Michael Auszura | Assistant Art Director |
Art | Mark Vena | Storyboard Artist |
Camera | Brandon Malone | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Jessica Chaney | Costumer |
Camera | Rob Harlow | Dolly Grip |
Directing | Ken C. Wu | Second Assistant Director |
Crew | Jim Ng | Stunts |
Camera | Ethan Borsuk | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Debbie Peiser | Hairstylist |
Visual Effects | Nick Irving Allen | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Kimmie Guiragossian | Costumer |
Camera | Alex Worster | Second Assistant Camera |
Production | Shima Majidi | Assistant Production Coordinator |
Camera | Todd Schlopy | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Jasen Joseph Sica | Hair Department Head |
Visual Effects | Melissa Franco | Visual Effects Coordinator |
Production | Anne Davison | Casting Associate |
Visual Effects | Kevin LaNeave | Visual Effects Assistant Editor |
Production | Mara Alcaly | Assistant Location Manager |
Crew | Anis Cheurfa | Stunts |
Crew | Thang Le | Visual Effects Art Director |
Sound | Malte Bieler | Sound Effects Editor |
Editing | Jamie Clarke | Assistant Editor |
Sound | John Gutierrez | Boom Operator |
Editing | Greg Thompson | Assistant Editor |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Camera | Todd Giresi | Grip |
Sound | Vicki Lemar | ADR Mixer |
Directing | James LaRocca | Second Unit First Assistant Director |
Visual Effects | Kevin Martel | Animation Supervisor |
Visual Effects | Dan Seddon | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Gary English | Hair Department Head |
Art | Aimee Dombo Desmond | Assistant Art Director |
Directing | Noreen R. Cheleden | Second Assistant Director |
Crew | Leandro Estebecorena | CG Supervisor |
Crew | Jeremiah Cooke | Special Effects Technician |
Camera | Robert M. Sagaser | First Assistant Camera |
Visual Effects | Marcus Taormina | Visual Effects Production Manager |
Camera | Symon Mink | First Assistant Camera |
Camera | Matt Fortlage | Second Assistant Camera |
Camera | Troy Sola | Second Assistant Camera |
Camera | Craig Pressgrove | First Assistant Camera |
Sound | Daniel McIntosh | Sound Mixer |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Camera | Renato Mineirinho | First Company Grip |
Crew | Keone Kim | Stunts |
Camera | Nicholas Kay | Digital Imaging Technician |
Crew | Greg Bryant | Special Effects Technician |
Directing | Woodrow Travers | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Marissa Gomes | Visual Effects Producer |
Camera | Gavin Holmes Jr. | Grip |
Crew | Doug Facciponti | Special Effects Technician |
Camera | Eve Strickman | Second Assistant Camera |
Camera | Robert Strait | Digital Imaging Technician |
Camera | John Oliveri | Additional First Assistant Camera |
Crew | Daniel Slavin | Special Effects Technician |
Editing | David S. Clark | Assistant Editor |
Camera | Abraham Altbuch | Grip |
Camera | Diogo Ribeiro | Second Assistant Camera |
Lighting | David Gray | Rigging Grip |
Lighting | Ben Ng | Lighting Technician |
Camera | Abdelkarim Belkasemi | Camera Loader |
Camera | Ilya Akiyoshi | Digital Imaging Technician |
Camera | Nicolau Saldanha | Second Assistant Camera |
Camera | Chris Silano | First Assistant Camera |
Camera | Eduardo Duque Pimenta | First Assistant Camera |
Camera | Gilberto Araujo | Second Company Grip |
Crew | Daniel Hernandez | Stunts |
Production | Rafael Lima | Location Manager |
Crew | Matt Emig | Stunts |
Visual Effects | Nina Harlan | Compositing Artist |
Production | Amanda Haddad | Production Coordinator |
Art | Peter Dorsey | Assistant Art Director |
Camera | Alexander W. Lewis | Camera Loader |
Art | Patrice Canfield Longo | Set Dresser |
Camera | Sandro Galvão | Camera Operator |
Directing | Anna Olshansky | Second Assistant Director |
Camera | Anthony Coan | Second Assistant Camera |
Crew | Alex Anagnostidis | Stunts |
Directing | Alex Scricco | Additional Second Assistant Director |
Camera | Justin Mancuso | Camera Loader |
Crew | Kevin Chase | Stunts |
Camera | David Ganczewski | Grip |
Art | Gregory Hill | Graphic Designer |
Production | Amanda O'Reilly | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Arianna Gallo | Assistant Costume Designer |
Camera | Matthew Farrell | Grip |
Crew | Anthony Zwartouw | CG Supervisor |
Sound | Brady Nelson | Boom Operator |
Crew | Brady Nelson | Cableman |
Lighting | Kane Delaney | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Kenneth Potter | Lighting Technician |
Camera | Brendan K. Russell | Second Assistant Camera |
Art | Jim Cook | Set Dresser |
Art | Damon Hahn | Set Dresser |
Camera | Robbin Park | Second Company Grip |
Crew | Roland Fullajtar | Special Effects Technician |
Art | David Schanker | Assistant Property Master |
Art | Michael Bruno | Set Dresser |
Camera | Connie Huang | Camera Loader |
Lighting | Michael Mortell | Lighting Technician |
Art | Kenneth Nelson | Construction Coordinator |
Camera | Ian O'Neill | Dolly Grip |
Camera | Steven R. Paquette | Second Company Grip |
Crew | Bryan Cantwell | CG Supervisor |
Crew | Mike Ryan | Stunts |
Costume & Make-Up | Eve Morrow | Key Makeup Artist |
Camera | Brett Roedel | Second Assistant Camera |
Crew | Robert H. Paquette | Special Effects Technician |
Camera | Brendan Lowry | Grip |
Directing | Luca Waldman | Second Second Assistant Director |
Crew | Nathanael Brotherhood | Special Effects Technician |
Crew | Eric Jolley | Special Effects Technician |
Art | Debbie Canfield | Set Dresser |
Art | Richard K. Hoppe | Set Dresser |
Production | Veronique Lee | Assistant Production Coordinator |
Editing | Christian Sharaf | Assistant Editor |
Lighting | James A. Dolan | Chief Lighting Technician |
Lighting | Katherine Glendenning | Rigging Grip |
Crew | Aleksandr Lokensgard | Special Effects Technician |
Visual Effects | Skylar Nichols | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Paul Grunke | Rigging Grip |
Production | Napoleon Smith III | Executive Producer |
Production | Marc Pappalardo | Associate Producer |
Production | Bret Rowe | Associate Producer |
Art | Teresa Kelly Canfield | Set Dresser |
Crew | Richard Augusto Burgos | Stunts |
Crew | Danny Graham | Stunts |
Crew | Rocco Muniz | Stunts |
Camera | Andrew Nelson | Second Assistant Camera |
Sound | Peter Fonda | Sound Mixer |
Lighting | Jeffrey Hinnes | Lighting Technician |
Lighting | Patrick Lynch | Lighting Technician |
Lighting | Glenn Heap | Lighting Technician |
Camera | Gregory M. Dressel | Dolly Grip |
Camera | Joaquin E. Padilla | Grip |
Lighting | Shaun Patrick Lowry | Rigging Grip |
Lighting | Douglas Kennedy | Rigging Grip |
Crew | Michael Norman Buck | Techno Crane Operator |
Crew | Nathaniel Acord | Special Effects Technician |
Crew | Mike Derry | Special Effects Technician |
Crew | David Eland | Special Effects Technician |
Crew | Raymond Hoffman | Special Effects Technician |
Crew | David K. Lieber III | Special Effects Technician |
Crew | Charles R. Simunek | Special Effects Technician |
Crew | Matthew Wilson | Special Effects Technician |
Crew | Jim Bilz | Pyrotechnician |
Production | Robert Noonan | Assistant Location Manager |
Production | Jamie Vermilye | Assistant Location Manager |
Art | Casey Devlin | Set Dresser |
Art | Tom Tamborello | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kathleen St. John | Costumer |
Costume & Make-Up | Byron Johnson | Hairstylist |
Crew | Stephanie Coats | Post Production Assistant |
Visual Effects | Ron San Agustin | Visual Effects Assistant Editor |
Directing | Joseph Landry | Additional Second Assistant Director |
Directing | John McKenna Jr. | Second Second Assistant Director |
Art | Tony Liberatore | Storyboard Artist |
Visual Effects | Chance Tanner | 3D Coordinator |
Crew | Gary Dworetsky | Additional Music |
Camera | Dave Satin | Digital Imaging Technician |
Lighting | David L. Kissinger II | Lighting Technician |
Camera | Dylan Crawshay-Williams | Grip |
Camera | Craig William Catolane | Grip |
Lighting | Manuel Abad III | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Billie Jo Fisher | Costumer |
Camera | Kyle Knudson | First Assistant Camera |
Camera | James A. Sylvia | Second Assistant Camera |
Lighting | Robert Mabin | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Gerard Lowry | Second Company Grip |
Camera | James Glenn | Grip |
Camera | Veloz U.R. Gomez | Grip |
Costume & Make-Up | Rachel English | Makeup Artist |
Camera | Alex Viana | Second Company Grip |
Production | Jazmin Castillo | Location Manager |
Production | Marcelo San Martin | Assistant Location Manager |
Crew | Dan Wheaton | Visual Effects Art Director |