Bij een vuurgevecht in een saloon verwondt sheriff Hunt een verdachte vreemdeling. Eenmaal in de gevangenis wordt die verpleegd door een van de dorpsbewoners. Op een dag blijken beiden verdwenen - alleen de speer van een kannibalenstam wordt gevonden. Hunt gaat met een paar man op zoek naar zijn gevangene en diens verpleegster.
Nee, helaas is Bone Tomahawk nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | S. Craig Zahler | Director |
Camera | Benji Bakshi | Director of Photography |
Writing | S. Craig Zahler | Writer |
Production | Scott Fort | Executive Producer |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Sound | Jeff Herriott | Original Music Composer |
Sound | S. Craig Zahler | Original Music Composer |
Editing | Fred Raskin | Editor |
Production | Jon D. Wagner | Executive Producer |
Production | Robert Jones | Executive Producer |
Production | Joseph Gabay | Associate Producer |
Production | Jon D. Wagner | Line Producer |
Editing | Greg D'Auria | Editor |
Production | Jack Heller | Producer |
Production | Amanda Mortimer | Co-Producer |
Production | Gregory Zuk | Co-Producer |
Production | Matthew Maisto | Casting |
Art | Freddy Waff | Production Design |
Production | David Gilbery | Executive Producer |
Production | Dallas Sonnier | Producer |
Visual Effects | Stuart Racey | Visual Effects Producer |
Camera | Brent Johnson | First Assistant Camera |
Crew | Susan LaPrelle | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Rachel Lee | Hairstylist |
Camera | Scott Everett White | Still Photographer |
Sound | Daniel Brennan | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Jonathan Bruno | Camera Operator |
Sound | Roland Vajs | Sound Designer |
Camera | Jason Wittenberg | First Assistant Camera |
Crew | Brian Kinney | Makeup Effects |
Crew | Eddie Grisco | Armorer |
Sound | Craig Kyllonen | Sound Effects Editor |
Crew | Erich Martin Hicks | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Jocelyn Hublau | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Hugo Villasenor | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Chantal Filson | Costume Design |
Directing | Barbara Abelar | Script Supervisor |
Visual Effects | Pete Sussi | Visual Effects Supervisor |
Crew | Lorraine Martin | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Analyn Cruz | Hairstylist |
Crew | Darrell Davis | Stunt Coordinator |
Crew | Chris Carnel | Stunt Coordinator |
Sound | Luciano Vignola | Dialogue Editor |
Art | Goar Galstyan | Set Decoration |
Art | Laura Evans | Set Decoration |
Directing | Dave Halls | First Assistant Director |
Directing | Heather I. Denton | Second Assistant Director |
Directing | Zak Kristofek | Second Second Assistant Director |
Production | Steve Goldenberg | Art Department Production Assistant |
Production | Alison Kellerman | Art Department Production Assistant |
Production | Graham Ohmer | Art Department Production Assistant |
Production | Arnie Rabano | Art Department Production Assistant |
Art | Daniel M. Donato | Assistant Property Master |
Art | Rebecca Scott | Assistant Set Decoration |
Art | Nick Stanton | Leadman |
Art | Eddie Grisco | Property Master |
Costume & Make-Up | Trason Fernandes | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Analyn Cruz | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Steve Costanza | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jodi Byrne | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Martha G. Sanchez | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Natalie Thimm | Makeup Artist |
Lighting | Matt Boyd | Best Boy Electric |
Camera | Luigi Cortez | Best Boy Grip |
Camera | Jeff Powers | Camera Operator |
Camera | Michael Halper | Digital Imaging Technician |
Camera | John Jurko II | Digital Imaging Technician |
Lighting | Victoria Chenoweth | Electrician |
Lighting | Vi David Han | Electrician |
Lighting | Jeff Heck | Electrician |
Lighting | Tony Jou | Electrician |
Lighting | Joel Marich | Electrician |
Lighting | Kacper Skowron | Electrician |
Lighting | John Van Valkenburgh | Electrician |
Lighting | Skott Khuu | Electrician |
Lighting | Thaddeus Hallinan | Electrician |
Lighting | Thaddeus Hall | Electrician |
Camera | Nick Medrud | First Assistant Camera |
Lighting | Nghia Khuu | Gaffer |
Lighting | Phillip Matarrese | Gaffer |
Camera | Dilip Isaac | Key Grip |
Camera | Paulina Bryant | Second Assistant Camera |
Camera | Alicia Pharris | Second Assistant Camera |
Camera | Megan McCarthy | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Lisa Marie Evans II | Costumer |
Costume & Make-Up | Charles Nohai | Costumer |
Costume & Make-Up | Flora Ronzone | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Allison Choi Braun | Set Costumer |
Editing | John Caldwell | Assistant Editor |
Editing | Daniel Hahn | Assistant Editor |
Editing | Ari Rothschild | Colorist |
Editing | Pierce Varous | Digital Intermediate |
Editing | Chris Kenny | Online Editor |
Crew | Jerry Bestpitch | Animal Wrangler |
Production | Wendy Sill | Production Accountant |
Production | Kenzie Clark | Production Assistant |
Production | Anthony Delzio | Production Assistant |
Production | Paige Winburne | Production Assistant |
Production | Nicole Flores | Production Coordinator |
Visual Effects | Mark Foscolo | Digital Compositor |
Visual Effects | Dan Pochtrager | Digital Compositor |
Sound | Johnny Kubelka | Boom Operator |
Sound | Jay Peck | Foley Artist |
Sound | Ric Schnupp | Foley Editor |
Sound | Matthew Haasch | Foley Mixer |
Sound | Brian Hackett | Production Sound Mixer |
Sound | Craig Kyllonen | Supervising Sound Editor |
Crew | Julius M. Fletcher | Transportation Captain |
Production | Pat Almquist | Key Production Assistant |