Het verhaal speelt zich precies één jaar na “Now You See Me” af. 'The Four Horsemen' zijn erg succesvol, nadat ze de FBI destijds op een spectaculaire manier te slim af waren en hierdoor veel sympathie bij het publiek gewonnen hebben.
Ja! de film Now You See Me 2 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Now You See Me 2 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Bobby Cohen | Producer |
Production | Deborah Aquila | Casting |
Costume & Make-Up | Anna B. Sheppard | Costume Designer |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Writing | Ed Solomon | Screenplay |
Production | Ed Solomon | Executive Producer |
Writing | Ed Solomon | Story |
Sound | Catherine Harper | Foley |
Camera | Peter Deming | Director of Photography |
Production | Alex Kurtzman | Producer |
Production | Roberto Orci | Producer |
Art | Sharon Seymour | Production Design |
Sound | Jay Chou | Songs |
Production | Louis Leterrier | Executive Producer |
Art | Stuart Kearns | Supervising Art Director |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Writing | Boaz Yakin | Characters |
Directing | Jon M. Chu | Director |
Production | Donna Sloan | Executive In Charge Of Production |
Production | Kevin De La Noy | Executive Producer |
Production | Kevin De La Noy | Unit Production Manager |
Writing | Pete Chiarelli | Story |
Editing | Stan Salfas | Editor |
Production | David Copperfield | Co-Producer |
Sound | Andy Koyama | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Tricia Wood | Casting |
Writing | Edward Ricourt | Characters |
Directing | Richard Whelan | First Assistant Director |
Visual Effects | Nicolas Chevallier | VFX Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Maja Meschede | Assistant Costume Designer |
Art | Judy Farr | Set Decoration |
Art | Dominic Masters | Art Direction |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Sound Editor |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Sound | John Marquis | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John T. Cucci | Foley |
Sound | Gregg Barbanell | Foley |
Visual Effects | Angela Barson | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Stephane Naze | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jay Maidment | Still Photographer |
Sound | Will Files | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Anna Worley | Script Supervisor |
Sound | Bob Kellough | Sound Effects Editor |
Crew | Mark Herman | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Shant Jordan | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jonathan 'Chunky' Richmond | Camera Operator |
Sound | Jason W. Jennings | Sound Effects Editor |
Camera | Pete Cavaciuti | Steadicam Operator |
Editing | Joe Ken | Digital Intermediate |
Editing | Stephen Shapiro | First Assistant Editor |
Editing | Andy Kaplan | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Camera | James Swanson | Helicopter Camera |
Camera | Simon Finney | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Daryl Bristow | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael Hancock | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Julie Dartnell | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Elizabeth Leslie | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stuart Bullen | Visual Effects Supervisor |
Production | Kate Ringsell | Casting Associate |
Art | Martin Foley | Art Direction |
Art | Remo Tozzi | Art Direction |
Crew | Eric Clement | CG Supervisor |
Camera | Peter Batten | Camera Operator |
Visual Effects | Janet Muswell | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Peter Paul | Assistant Costume Designer |
Production | Donald Sabourin | Unit Production Manager |
Crew | Liam Byrne | Armorer |
Visual Effects | Deeps Hargunani | Visual Effects Coordinator |
Editing | Annie Johnson | Digital Intermediate |
Visual Effects | Audrey Boivin | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Christian Goddard | Set Costumer |
Visual Effects | Matt Johnson | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Jamie Mills | Gaffer |
Visual Effects | Garret Roosa | Visual Effects Coordinator |
Editing | Hershel Cohen | Digital Intermediate |
Crew | David Bayliss | Armorer |
Crew | Liam McCartney | Armorer |
Sound | Siddharth Dubey | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Murphy | Boom Operator |
Visual Effects | Eamon Yates | VFX Production Coordinator |
Art | Daniel Willis | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Martial Andre | Animation |
Visual Effects | Greg Facsko | Animation |
Visual Effects | Sawan Thakrar | Animation |
Visual Effects | Christophe St-Pierre Paradis | Animation |
Crew | Jason Quintana | CG Supervisor |
Visual Effects | William Marshall Wilkinson | VFX Editor |
Visual Effects | Robin Hinch | VFX Editor |
Visual Effects | Denise O'Neill | VFX Production Coordinator |
Visual Effects | Immanuel Morris | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chelsea Johnston | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexander Maldoff | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Frederike Parenteau | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Frederike Parenteau | Visual Effects Coordinator |
Crew | Phil Eldridge | Visual Effects Editor |
Crew | Maxime Sirven | Visual Effects Editor |
Crew | Therese Skundberg Fidje | Visual Effects Editor |
Crew | Angelica O'Brien | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Anthony Smith | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Stephen Hutchinson | Special Effects Supervisor |
Production | Qiuyun Long | Executive Producer |
Crew | Sian Milne | Stunts |
Directing | Tom Rye | Second Assistant Director |
Art | Kevin Day | Props |
Crew | Viktor Petrov | Systems Administrators & Support |
Camera | Viktor Petrov | Data Wrangler |