Emily Jenkins is een sociaal werkster voor families met problemen. Ze heeft allerhande soorten van ellende wel gezien, maar haar ontmoeting met de 10-jarige Lilith is wel erg bijzonder. Het meisje wordt mishandeld door haar ouders en Emily is bang dat ze haar zullen vermoorden. Emily probeert van alles om het meisje uit huis te plaatsen en neemt haar ondertussen zelf in huis, maar na verloop van tijd ontdekt Emily dat de zaak wellicht iets gecompliceerder ligt.
Nee, helaas is Case 39 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Steve Golin | Producer |
Sound | Doug Jackson | Sound Effects Editor |
Editing | Mark Goldblatt | Editor |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Production | Heike Brandstatter | Casting |
Production | Coreen Mayrs | Casting |
Camera | Hagen Bogdanski | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Monique Prudhomme | Costume Design |
Sound | Lisa Jaime | Music Editor |
Production | Randi Hiller | Casting |
Art | Ross Dempster | Art Direction |
Costume & Make-Up | Lisa Love | Makeup Artist |
Crew | Marny Eng | Stunt Coordinator |
Directing | Christian Alvart | Director |
Sound | Michl Britsch | Original Music Composer |
Production | Wayne Bennett | Production Manager |
Art | Eric Partridge | Assistant Property Master |
Sound | Jon Lavender | Boom Operator |
Crew | Duane Dickinson | Stunts |
Production | Kevin Misher | Producer |
Writing | Ray Wright | Writer |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Crew | Ed Anders | Stunts |
Crew | Gerald Paetz | Stunts |
Visual Effects | Joshua Cordes | Animation Supervisor |
Crew | Lauro Chartrand | Stunts |
Crew | Darryl Scheelar | Stunts |
Crew | Kimani Ray Smith | Stunts |
Crew | Matt Phillips | Stunts |
Crew | Terrance Leigh | Stunts |
Crew | Rob Hayter | Stunts |
Crew | Mike Crestejo | Stunts |
Directing | Scott J. Ateah | Second Unit Director |
Production | Lisa Bruce | Producer |
Art | John Willett | Production Design |
Crew | Rick Pearce | Stunts |
Production | Scott Thaler | Producer |
Visual Effects | Steven Hodgson | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Nancy Bryant | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Chris Watts | Visual Effects Supervisor |
Crew | Doug Chapman | Stunts |
Production | Tamara Hunter | Casting Associate |
Production | Alix Madigan | Producer |
Camera | Karl Herrmann | Camera Operator |
Camera | Karl Herrmann | Second Unit Director of Photography |
Editing | Steve Ansell | First Assistant Editor |
Editing | Yvonne Valdez | Additional Editor |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Crew | Mike Desabrais | Stunts |
Crew | Tom Glass | Stunts |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Crew | Crystal Dalman | Stunts |
Camera | Dillard Brinson | First Company Grip |
Crew | Ryan Ennis | Stunts |
Lighting | Peter G. Capadouca | Chief Lighting Technician |
Art | Andrea French | Set Decoration |
Art | Peter Grace | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Brad Wilder | Makeup Artist |
Sound | Robert Troy | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Crew | John MacDonald | Stunts |
Camera | David Crone | Steadicam Operator |
Crew | Ernie Jackson | Stunts |
Sound | Daniel J. Leahy | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Kimberly French | Still Photographer |
Sound | Ronald Eng | Sound Designer |
Sound | Ronald Eng | Supervising Sound Editor |
Sound | Willard Overstreet | Foley Supervisor |
Art | Grant Swain | Property Master |
Sound | Bryan Arenas | Dolby Consultant |
Crew | Collette Nunes | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Thomas Nittmann | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Edson Williams | Visual Effects Supervisor |
Art | Carie Wallis | Art Department Coordinator |
Art | John Burke | Assistant Art Director |
Sound | Steve Tushar | Sound Effects Editor |
Camera | Ian Seabrook | Underwater Director of Photography |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Directing | Danielle de Smit | Script Supervisor |
Visual Effects | Erik Liles | Visual Effects Supervisor |
Camera | Harvey LaRocque | Camera Operator |
Visual Effects | David Sosalla | Visual Effects Supervisor |
Crew | Julia Frittaion | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Toby Lindala | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Scott Nicholson | Stunts |
Crew | Steve Reintjes | Scenic Artist |
Art | Jason Claridge | Lead Painter |
Art | Travis J. Brooks | Greensman |
Sound | David A. Cohen | Supervising ADR Editor |
Crew | Bob Comer | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Shauna Bryn | Visual Effects Producer |
Crew | Paul Furminger | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Chris Roff | Visual Effects Producer |
Crew | Craig Calvert | CG Supervisor |
Camera | Jim Van Dijk | Steadicam Operator |
Crew | John O'Toole | Transportation Coordinator |
Production | Danny McWilliams | Location Manager |
Crew | David Halliday | Transportation Captain |
Visual Effects | Sally Goldberg | CG Artist |
Costume & Make-Up | Donna Bis | Hairstylist |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | David Jacox | Stunts |
Visual Effects | Dan Mayer | CG Artist |
Visual Effects | Bill Kunin | Compositing Supervisor |
Crew | Dean Choe | Stunts |
Art | Nevin Swain | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Susan Boyd | Assistant Hairstylist |
Lighting | Bill Dawson | Electrician |
Editing | Jason Dale | Assistant Editor |
Crew | Justin Sain | Stunts |
Crew | Chris Wells | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Christine Coutts | Costume Supervisor |
Art | Mark N. Tompkins | Painter |
Editing | Stephen R. Sheridan | Color Timer |
Sound | Dana LeBlanc Frankley | Assistant Sound Editor |
Camera | Patrick Stepien | First Assistant Camera |
Crew | Laura Lee Connery | Stunts |
Lighting | Paul Bougie | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Darren Brisker | Sound Mixer |
Crew | Gaston Morrison | Stunts |
Visual Effects | Chris Derochie | Animation |
Crew | Mark Aisbett | Stunts |
Costume & Make-Up | Summer Eves | Costumer |
Camera | Gil Forrester | Dolly Grip |
Editing | Mary Nelson-Duerrstein | Negative Cutter |
Directing | Patrice Leung | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rebecca Lee | Assistant Makeup Artist |
Production | Taylor Jenkins | Casting Assistant |
Art | Miya Dube | Set Dresser |
Crew | Bob Neve | Aerial Coordinator |
Camera | Mike West | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Paul Lavigne | Costume Supervisor |
Crew | Corry Glass | Stunts |
Crew | Jon Kralt | Stunts |
Visual Effects | Greg Winhall | Animation |
Crew | Michael Langlois | Stunts |
Camera | Rick Stadder | Second Company Grip |
Camera | Zane Rossouw | Dolly Grip |
Camera | Randy Stamhuis | First Company Grip |
Crew | Shelley Maclean | Visual Effects Editor |
Sound | Bob Baron | ADR Mixer |
Visual Effects | Karl Sisson | CG Artist |
Camera | Artino Ahmadi | Second Assistant Camera |
Crew | Cameron Foodikoff | Cableman |
Visual Effects | Abel Milanes | Compositing Supervisor |
Camera | Andrew Capicik | Camera Trainee |
Camera | Katie Matheson | Camera Trainee |
Visual Effects | Bryan Davies | CG Artist |
Directing | Tracey Poirier | Second Assistant Director |
Lighting | Michael Lemmers | Rigging Grip |
Camera | J. Norman Earle | Second Company Grip |
Directing | Warren Hanna | Second Assistant Director |
Visual Effects | Hans Heymans | CG Artist |
Art | Herminio Kam | Paint Coordinator |
Visual Effects | Joshua Cordes | Animation Supervisor |
Crew | Karl Rogovin | CG Supervisor |
Art | Mike Lilley | Graphic Designer |
Crew | Clay Virtue | Stunts |
Crew | Caroline Field | Stunts |
Production | Trica Thompson | Casting Associate |
Visual Effects | Yasamin Ismaili | Visual Effects Coordinator |
Crew | Kim Howey | Stunts |
Visual Effects | Mark Stewart | CG Artist |
Production | Kathleen Whelan | Production Coordinator |
Crew | Mike Stroman | Generator Operator |
Costume & Make-Up | Nancy Steyns | Hairstylist |
Directing | Greg Milton | Second Unit First Assistant Director |
Art | Janice Chiu | Art Department Assistant |
Art | Mike Sorochuk | Construction Foreman |
Art | Darryl Tifenbach | Lead Painter |
Art | Trevor Cole | Set Dresser |
Art | Shelley Surette | Set Dresser |
Lighting | Dustin Allen | Electrician |
Camera | Donnie Armstrong | Grip |
Camera | Ken Hemphill | Grip |
Camera | Aaron Wik | Grip |
Lighting | Jeff Bonny | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Angela Bright | Costumer |
Production | Leah Nelson | Casting Assistant |
Editing | John Brandon | Dailies Operator |
Sound | Pete Dawood | Sound Editor |
Visual Effects | Luis Carlos Aguilar | Animation |
Visual Effects | Agata Matuszak | Animation |
Visual Effects | Mark Pullyblank | Animation |
Visual Effects | Michael Amasio | CG Artist |
Visual Effects | Mark Harrison | CG Artist |
Visual Effects | Amy Lee | CG Artist |
Visual Effects | Peter Scott | CG Artist |
Visual Effects | Chad L. Fox | CG Artist |