Chappie

Chappie (2015)


  • Genre: Misdaad, Actie, Sciencefiction
  • Release Datum: 2015-03-04
  • Beoordeling: 6.7/10 van 7,752 stemmen
  • Lengte: 2uur 0min
  • Taal: English
  • Productie: Columbia Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Neill Blomkamp
star 6.7/10
Van 7,752 Stemmen

Plot

In de nabije toekomst wordt misdaad met behulp van robots bestreden door een brute politiemacht. Maar de mensen vechten terug. Eén van deze robots wordt gestolen en opnieuw geprogrammeerd waardoor hij de eerste robot wordt die zelf kan nadenken en gevoelens heeft.

Kan ik Chappie kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Chappie is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Chappie Trailer

  • Sharlto Copley

    als Chappie
  • Dev Patel

    als Deon Wilson
  • Hugh Jackman

    als Vincent Moore
  • Ninja

    als Ninja
  • Yo-Landi Visser

    als Yo-Landi
  • Sigourney Weaver

    als Michelle Bradley
  • Chris Shields

    als Journalist
  • Anderson Cooper

    als Anderson Cooper
  • Jose Pablo Cantillo

    als Yankie (Amerika)
  • Brandon Auret

    als Hippo
  • Johnny Selema

    als Pitbull
  • Maurice Carpede

    als Police Chief
  • Jason Cope

    als Tetravaal Lead Mechanic
  • Kevin Otto

    als CNN Reporter
  • Bill Marchant

    als Professor
  • Robert Hobbs

    als The Procurement Officer
  • Eugene Khumbanyiwa

    als King
  • Mark K. Xulu

    als Gang Member
  • Sherldon Marema

    als Gang Member
  • Shaheed Hajee

    als Gang Member
  • James Hendricks

    als Gang Member
  • Julian Brits

    als Gang Member
  • David Davadoss

    als Mercedes Benz Driver
  • Anneli Muller

    als BMW Driver
  • Kendal Watt

    als Nissan Driver
  • Chan Marti

    als Field Reporter
  • Vuyelwa Booi

    als Field Reporter
  • Mike Blomkamp

    als Police Officer
  • Anthony Bishop

    als Police Officer
  • Paul Dobson

    als Police Robot (voice)
  • Max Poolman

    als Hippo's Thug
  • Alistair Prodgers

    als Tetravaal Mechanic
  • Wandile Molebatsi

    als Armored Truck Guard
  • Arran Henn

    als VSN News Desk Reporter
  • Thami Ngubeni

    als VSN News Desk Reporter
  • James Bitonti

    als Gun Store Owner
  • Andea Volschenk

    als Tetravaal Office Assistant
  • Hein De Vries

    als Special Forces Soldier
  • Dan Hirst

    als Merc
  • Paul Hampshire

    als Merc
  • Graeme Duffy

    als Tech (uncredited)
  • Miranda Frigon

    als Psychologist (uncredited)
  • Edwin Gagiano

    als Office Worker (uncredited)
  • Sean Owen Roberts

    als Hacker (uncredited)
Directing Neill Blomkamp Director
Writing Neill Blomkamp Writer
Writing Terri Tatchell Writer
Visual Effects Andrew Malesky Animation
Visual Effects Jeremy Stewart Animation
Production Simon Kinberg Producer
Production James Bitonti Co-Producer
Production Victoria Burkhart Co-Producer
Production Ben Waisbren Executive Producer
Editing Mark Goldblatt Editor
Sound Hans Zimmer Original Music Composer
Camera Trent Opaloch Director of Photography
Art Bobby Cardoso Art Direction
Production Neill Blomkamp Producer
Editing Julian Clarke Editor
Art Emilia Roux Art Direction
Art Jules Cook Production Design
Sound Dave Whitehead Sound Designer
Visual Effects Geoff Anderson Visual Effects Producer
Sound Vince Renaud Sound Re-Recording Mixer
Camera Wendy Bown Camera Operator
Art Christo Strydom Art Department Coordinator
Art Catherine Gaum Set Designer
Camera Mannie Ferreira Camera Operator
Camera Skip Margetts Helicopter Camera
Visual Effects Chris Harvey Visual Effects Supervisor
Sound Michelle Child Sound Effects Editor
Visual Effects Dione Wood Visual Effects Producer
Visual Effects Scott Kravitz Animation Supervisor
Costume & Make-Up Sarah Rubano Makeup Department Head
Sound Chris Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
Sound Matthew Wilson Sound Effects Editor
Camera Dale Rodkin Steadicam Operator
Crew Mark Wendell CG Supervisor
Visual Effects Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
Visual Effects Jenny Fulle Visual Effects Producer
Crew Jason Pielak Visual Effects Editor
Sound Craig Berkey Supervising Sound Editor
Visual Effects Amitav Nakarmi Visual Effects Producer
Directing Vinca Cox Script Supervisor
Crew Rene Toye Visual Effects Editor
Visual Effects Charlie Iturriaga Visual Effects Supervisor
Production Christa Schamberger Casting
Costume & Make-Up Diana Cilliers Costume Design
Visual Effects Georgina Street Visual Effects Coordinator
Art Emilia Roux Supervising Art Director
Sound Steve Boeddeker Sound Designer
Sound Gord Hillier Sound Editor
Visual Effects Nick Bernardi Visual Effects Coordinator
Camera Lars Cox Camera Operator
Crew Anthony Langkilde Armorer
Editing Yvonne Valdez First Assistant Editor
Costume & Make-Up Tyron Sweeney Hairstylist
Art Filippo Valsecchi Conceptual Design
Production Eduard Klarenbeek Location Manager
Art Cobus Van Der Waal Leadman
Crew Kerry Gregg Stunt Coordinator
Crew Charl Meiring Armorer
Editing Peter Skarratt First Assistant Editor
Art Sandy Walker Set Decoration
Crew Jack Connan Armorer
Camera J.P. Ridgway Key Grip
Costume & Make-Up Jonna Slappendel Costume Supervisor
Costume & Make-Up Lyn Kennedy Hairstylist
Costume & Make-Up Zanele Mhlanga Key Costumer
Editing Gary Lam First Assistant Editor
Production Robert Bentley Location Manager
Costume & Make-Up Christa Schoeman Makeup Artist
Camera Skip Margetts Aerial Director of Photography
Production Daphne Bezem Production Coordinator
Crew Wayne Gulan Armorer
Costume & Make-Up Brandon Swanepoel Hairstylist
Crew Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Directing James Bitonti First Assistant Director
Visual Effects Alex Falkner Special Effects Supervisor
Visual Effects Umesh Shakya Visual Effects Supervisor
Production Trishia Downie Line Producer
Crew Pierre Retief Armorer
Sound Jo Rossi Dialogue Editor
Visual Effects Sheila Giroux Visual Effects Coordinator
Visual Effects Woojo Jeon Visual Effects Coordinator
Sound Ken Saville Sound Mixer
Visual Effects Annie-Claude Lapierre Visual Effects Coordinator
Crew Donavin Waters Pyrotechnician
Crew Grant Hulley Stunt Coordinator
Crew John Gore Drone Operator
Sound Jack Dolman Music Editor
Crew Fiona Ramsay Dialect Coach
Art Daniel Birt Set Decoration
Crew Steven Saunders Special Effects
Costume & Make-Up Jessica Rain Hair Department Head
Costume & Make-Up Sarah Rubano Hair Department Head
Costume & Make-Up Charlie Runge Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Charlie Runge Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Niqui da Silva Makeup & Hair
Directing Dan Mansfield Second Assistant Director
Directing De Villiers Fourie Second Second Assistant Director
Art Lara Gildenhuys Art Department Assistant
Art Bradley Caruk Assistant Art Director
Art Doret Van Jaarsveld Assistant Property Master
Art Anneke Botha Assistant Set Decoration
Crew Brendan Gifford Carpenter
Crew Willem Hepburn Carpenter
Crew Simbarashe Mabasha Carpenter
Crew Izak Weyers Carpenter
Crew Shaun Marlon Nasson Carpenter
Art Graeme Cowie Concept Artist
Art George Hull Concept Artist
Art Doug Williams Concept Artist
Art Christian Pearce Concept Artist
Art Ben Mauro Conceptual Illustrator
Art Kevin Tomecek Construction Buyer
Art Kobus Swart Property Master
Art Lauren Sevior Set Dresser
Camera Natalie Haarhoff Camera Operator
Camera Richard Muller Digital Imaging Technician
Camera Bohdi Schoeman Dolly Grip
Lighting Jinny Gunuza Electrician
Camera Justin Hawkins First Assistant "A" Camera
Camera Frank Gardner Focus Puller
Camera Stu Carl Grip
Camera Apiwe Diko Grip
Camera William Mnisi Grip
Camera Vukani Muthaki Grip
Camera Dean Reca Key Grip
Camera Brad Maloney Libra Head Technician
Lighting Gerrit Van Zyl Lighting Technician
Lighting Emmanuel Chonco Sithole Gaffer
Camera Caitlin Rollino Second Assistant Camera
Camera Amy Yeats Second Assistant "A" Camera
Camera Neville Esterhuizen Second Assistant "C" Camera
Costume & Make-Up Kristine Berg Ager/Dyer
Costume & Make-Up Michael Saal Ager/Dyer
Costume & Make-Up Leonie Roberts Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Lindsey Eyre Set Costumer
Costume & Make-Up Hlokomelo Moloi Set Costumer
Costume & Make-Up Philip Stapelberg Truck Supervisor
Visual Effects Will Furneaux 3D Modeller
Sound Craig Berkey Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Bill Higley ADR Mixer
Sound Adam Mendez ADR Mixer
Sound Chris Navarro ADR Mixer
Sound Stephen Webster ADR Mixer
Sound Dave Wilson ADR Mixer
Sound Chris Chae ADR Recordist
Sound Vince Renaud ADR Supervisor
Sound Sandra Fox Foley Artist
Sound Goro Koyama Foley Artist
Sound Andy Malcolm Foley Artist
Sound Don White Foley Mixer
Sound Stephen Muir Foley Recordist
Sound Steve Boeddeker Sound Re-Recording Mixer
Sound Ian Tarasoff Sound Mixer
Editing Alain de Zilva Assistant Editor
Editing Michel Smit Assistant Editor
Editing Ken Smith Assistant Editor
Editing Dan Muscarella Color Timer
Editing Michele Wilson Colorist
Editing Alex Taylor Digital Intermediate
Editing William Bartlett Digital Intermediate
Editing Chris Davies Digital Intermediate
Editing Andrea Chlebak Digital Intermediate Colorist
Editing Sam Trounce Digital Intermediate Producer
Editing Warren Mazutinec First Assistant Editor
Editing Chris Macdonald Online Editor
Visual Effects Jonathan Macintosh Senior Animator
Visual Effects Mark Keetch 3D Modeller
Visual Effects Jeremy Mesana Lead Animator
Visual Effects Shane Davidson Compositing Supervisor
Visual Effects Natalia de la Garza Compositing Supervisor
Visual Effects Michael Stewart Compositing Supervisor
Crew Carlos Anaya CG Supervisor
Crew Luis Almazan Compositor
Crew Zheng Bao Compositor
Crew Conrad Olson Compositor
Crew Pedro Seixas Compositor
Crew Marion Voignier Compositor
Crew Bryce Rieger Compositor
Crew Gwen Zhang Compositor
Visual Effects Henrique Moser Compositing Lead
Visual Effects Joao Sita Compositing Lead
Visual Effects Earl Fast Lead Animator
Visual Effects Jason Gross VFX Lighting Artist
Visual Effects Gillian George Matte Painter
Visual Effects Susan Stewart Matte Painter
Visual Effects Ehsan Shokrgozar Pipeline Technical Director
Visual Effects Jenn Taylor Senior Animator
Visual Effects Ruslan Vasylev Senior Modeller
Visual Effects Yosuke Inomata Modeling
Visual Effects Tomoka Matsumura Modeling
Visual Effects Michael Billette Modeling
Visual Effects Manoj Shrestha VFX Artist
Visual Effects Luis Barquero VFX Artist
Visual Effects Paul Copeland VFX Artist
Visual Effects Sarah Fuller VFX Artist
Visual Effects Andrew Hutton VFX Artist
Visual Effects Giuseppe Improta VFX Artist
Visual Effects Leo Ito VFX Artist
Visual Effects Rémi Pierre VFX Artist
Visual Effects Mark Theriault VFX Artist
Visual Effects Terry Veer VFX Artist
Visual Effects Kathleen Adams Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Sofia Portantino Visual Effects Production Assistant
Camera N'Cee Van Heerden Epk Director
Production Tumi Poen First Assistant Accountant
Crew Olly Steele Armorer
Production Joanne Goldstone Production Accountant
Production Michael Moyo Production Assistant
Production Miguel Flores Gamez Production Assistant
Production Vincent Stander Production Assistant
Production Jane Fry Production Executive

keyboard_arrow_up