War of the Worlds

War of the Worlds (2005)


  • Genre: Avontuur, Thriller, Sciencefiction
  • Release Datum: 2005-06-28
  • Beoordeling: 6.5/10 van 6874 stemmen
  • Lengte: 1uur 56min
  • Taal: English
  • Productie: Paramount
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Steven Spielberg
star 6.5/10
Van 6,874 Stemmen

Plot

Ray Ferrier is een arbeider, wonend in New Jersey. Hij is vervreemd van zijn gezin, zijn leven verloopt niet goed en hij is teveel met zichzelf bezig. Zijn eenvoudige leven wordt echter op een buitengewone en gewelddadige manier verstoord, wanneer allesvernietigende indringers hun opwachting maken. Buitenaardse wezens, die in grote aantallen zijn gekomen om de aarde te vernietigen. Terwijl zij zich een weg banen door het land en een spoor van vernietiging achter zich laten, moet Ray zijn kinderen zien te beschermen.

Kan ik War of the Worlds kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film War of the Worlds is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

War of the Worlds Trailer

  • Tom Cruise

    als Ray Ferrier
  • Dakota Fanning

    als Rachel Ferrier
  • Miranda Otto

    als Mary-Ann
  • Justin Chatwin

    als Robbie Ferrier
  • Tim Robbins

    als Harlan Ogilvy
  • Rick Gonzalez

    als Vincent
  • Yul Vazquez

    als Julio
  • Lenny Venito

    als Manny the Mechanic
  • Lisa Ann Walter

    als Bartender
  • Ann Robinson

    als Grandmother
  • Gene Barry

    als Grandfather
  • David Alan Basche

    als Tim
  • Roz Abrams

    als Herself
  • Michael Brownlee

    als TV Reporter, Osaka
  • Camillia Sanes

    als News Producer
  • Marlon Young

    als News Cameraman
  • John Eddins

    als News Van Driver
  • Peter Gerety

    als Hatch Boss / Load Manager
  • David Harbour

    als Dock Worker
  • Miguel Antonio Ferrer

    als Brazilian Neighbor
  • January LaVoy

    als Brazilian Neighbor's Wife
  • Stephen Gevedon

    als Neighbor with Lawnmower
  • Julie White

    als Woman
  • Marianne Ebert

    als Hysterical Woman
  • Rafael Sardina

    als Mechanic's Assistant
  • Amy Ryan

    als Neighbor With Toddler
  • Ed Vassallo

    als Intersection Guy
  • Michael Arthur

    als Intersection Guy
  • Danny Hoch

    als Intersection Guy Cop
  • Sharrieff Pugh

    als Man Studying Street
  • Erika LaVonn

    als Photographer
  • Christopher Evan Welch

    als Photographer
  • John Michael Bolger

    als Man Holding Woman
  • Omar Jermaine

    als Man Holding Woman
  • Robert Cicchini

    als Guy in Suit
  • Jim Hanna

    als Bus Driver
  • Tracy Howe

    als Crowd Onlooker
  • Adam Lazarre-White

    als Crowd Onlooker
  • Vito D'Ambrosio

    als Crowd Onlooker
  • Laura Zoe Quist

    als Crowd Onlooker
  • Ana Maria Quintana

    als Crowd Onlooker
  • Lorelei Llee

    als Crowd Onlooker
  • Mark Manley

    als Ferry Worker
  • John Scurti

    als Ferry Captain
  • Becky Ann Baker

    als Disaster Relief Volunteer
  • Mariann Mayberry

    als Mother
  • Ty Simpkins

    als 3 Year Old Boy
  • Jerry Walsh

    als Smart Guy
  • Tommy Guiffre

    als National Guardsman
  • Daniel Franzese

    als National Guardsman
  • Ed Schiff

    als Older Man
  • Ellen Barry

    als Woman from Upstate
  • Amy Hohn

    als Panicky Woman
  • Dan Ziskie

    als Informative Guy
  • David Conley

    als Ill-Informed Guy
  • Daniel Eric Gold

    als Conspiracy Buff
  • Booker T. Washington

    als Conspiracy Debunker
  • Maggie Lacey

    als Upset Mother
  • Eric Zuckerman

    als Doomsday Guy
  • Daniel A. Jacobs

    als Younger Man
  • Asha R. Nanavati

    als Woman in Crowd
  • Joaquin Perez-Campbell

    als Young Soldier in Tank
  • Dendrie Taylor

    als Well Meaning Mother
  • James DuMont

    als Well-Meaning Father
  • Travis Aaron Wade

    als Soldier
  • Benny Ciaramello

    als Soldier
  • Ricky Luna

    als Soldier
  • Columbus Short

    als Soldier
  • Kent Faulcon

    als Soldier
  • Kevin Collins

    als Marine Major
  • Terry Thomas

    als Marine Major
  • Clay Bringhurst

    als Airforce Pilot
  • Jorge-Luis Pallo

    als Army Private
  • Suanne Spoke

    als Businesswoman
  • Kirsten Nelson

    als Businesswoman
  • Melody Garrett

    als Older Woman
  • Lauri Johnson

    als Older Woman
  • Takayo Fischer

    als Older Woman
  • Shanna Collins

    als Teenager
  • Elizabeth Jayne Hong

    als Teenager
  • Art Chudabala

    als Man in Basket
  • Jeffrey Hutchinson

    als Man in Basket
  • Dempsey Pappion

    als Man in Basket
  • Chris Todd

    als Man in Basket
  • Johnny Kastl

    als Boston Soldier
  • Juan Carlos Hernández

    als Boston Soldier
  • Bruce W. Derdoski Jr.

    als Boston Soldier
  • John N. Morales

    als Boston Soldier
  • Morgan Freeman

    als Narrator (Voice)
  • Peter E. Tasciotti

    als Soldier (uncredited)
  • David Gere

    als Survivor (uncredited)
  • James Boss

    als Refugee (uncredited)
  • Martin Dew

    als Looter in Diner (uncredited)
  • Joe Duffy

    als Refugee fleeing Martians / Ferry passenger (uncredited)
  • Freddie Johnson

    als Boston Survivor (uncredited)
  • Anthony Jennings

    als Amputee (uncredited)
  • Ingrid Johnson

    als Ray's Neighbor (uncredited)
  • Tanda Kerín

    als Woman in Crowd (uncredited)
  • Victor Magnusson

    als Child in Crowd (uncredited)
  • Robert O'Connor

    als Homeless Patron (uncredited)
  • Miho Nakamura

    als Passenger (uncredited)
  • Channing Tatum

    als Boy Running in Church During First Tripod Attack (uncredited)
Sound John Williams Original Music Composer
Sound John Williams Conductor
Production Debra Zane Casting
Production Jennifer Alessi Extras Casting
Directing Steven Spielberg Director
Production Kathleen Kennedy Producer
Production Colin Wilson Producer
Camera Janusz Kamiński Director of Photography
Editing Michael Kahn Editor
Production Terri Taylor Casting
Art Rick Carter Production Design
Art Doug J. Meerdink Art Direction
Costume & Make-Up Joanna Johnston Costume Design
Crew Cari Finken Special Effects
Writing Josh Friedman Screenplay
Writing David Koepp Screenplay
Visual Effects Dennis Muren Senior Visual Effects Supervisor
Art Andrew Menzies Art Direction
Art Anne Kuljian Set Decoration
Sound Richard Hymns Sound Editor
Sound Richard Hymns Supervising Sound Editor
Art Tony Fanning Supervising Art Director
Art Roy Barnes Set Designer
Production Paula Wagner Executive Producer
Crew Bruce Paul Barbour Utility Stunts
Writing H.G. Wells Novel
Crew Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Crew Vic Armstrong Stunt Coordinator
Directing Vic Armstrong Second Unit Director
Sound Randy Thom Sound Designer
Sound Conrad Pope Orchestrator
Sound R.J. Kizer Supervising ADR Editor
Sound David Lucarelli ADR Engineer
Sound Charleen Richards ADR Mixer
Production Brian Witten Production Executive
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Art Chris Baker Storyboard Artist
Editing Stefan Sonnenfeld Colorist
Crew Casey O'Neill Stunt Double
Editing Sam Seig First Assistant Editor
Production David Witz Unit Production Manager
Sound Robert Jackson Boom Operator
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Visual Effects David Blitstein Special Effects Supervisor
Production Gregory Alpert Production Supervisor
Crew James Barron Carpenter
Costume & Make-Up Kenny Myers Makeup Artist
Art Norman Newberry Art Direction
Sound Hugo Weng Dialogue Editor
Crew G. A. Aguilar Stunts
Costume & Make-Up Kasra Farahani Costume Illustrator
Sound Gary A. Hecker Foley
Production Damian Collier Executive Producer
Sound Ron Judkins Sound Mixer
Art Christian Zimmermann Standby Painter
Directing Adam Somner First Assistant Director
Camera Simon Jayes Camera Operator
Camera B. J. McDonnell Additional Grip
Costume & Make-Up Donna Maloney Costume Supervisor
Crew Vance Hartwell Makeup Effects
Production Tannis Vallely Casting Associate
Costume & Make-Up Lois Burwell Makeup Department Head
Visual Effects Matthew Gratzner Visual Effects Supervisor
Sound Randy Singer Foley Mixer
Costume & Make-Up Linda Grimes Makeup Artist
Costume & Make-Up Pamela Wise Costume Supervisor
Sound Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Sound Richard King Sound Designer
Sound Richard King Supervising Sound Editor
Sound Michael Magill Dialogue Editor
Production Colleen Gibbons Location Manager
Directing Ana Maria Quintana Script Supervisor
Sound Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Sound Addison Teague Sound Effects Editor
Sound Piero Mura Sound Effects Editor
Art Scott Getzinger Assistant Property Master
Sound Michael J. Broomberg Foley
Sound Michael J. Broomberg Foley Artist
Camera Timmy Cruz Camera Operator
Art Doug Harlocker Property Master
Sound Michael W. Mitchell Sound Designer
Visual Effects Pablo Helman Visual Effects
Camera George Billinger III Camera Operator
Crew Judith M. Brown Studio Teachers
Camera Frank Masi Still Photographer
Visual Effects Edward Hirsh Additional Visual Effects
Camera Andrew Cooper Still Photographer
Lighting David Devlin Chief Lighting Technician
Crew Maxwell R. Johnson II Transportation Captain
Sound James Wright Dolby Consultant
Lighting Bill Almeida Best Boy Electric
Art Val Drake Sculptor
Camera Mitch Dubin Camera Operator
Art Kay Michaels Set Decorating Coordinator
Crew Michael Gleason Visual Effects Editor
Sound Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Jim Milton Visual Effects
Costume & Make-Up Kathryn Blondell Hair Department Head
Crew Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Production Candice D. Campos Production Coordinator
Sound Aaron Glascock Sound Designer
Costume & Make-Up Audrey L. Anzures Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Jerry DeCarlo Key Hair Stylist
Sound Peter Myles Music Editor
Crew Deborah Wuliger Unit Publicist
Costume & Make-Up Pam Aaron Set Costumer
Crew Christian Beckman Makeup Effects
Sound Laura Graham ADR Editor
Art David Corral Greensman
Sound Craig Heath Sound Recordist
Camera Edward A. Gutentag Camera Operator
Crew Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Crew Chris Gallaher Makeup Effects
Visual Effects Kim Marks VFX Director of Photography
Crew Joel Goldes Dialect Coach
Lighting Russell Griffith Lighting Technician
Sound James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael Babcock Sound Designer
Visual Effects Enrique Bilsland Mechanical Designer
Visual Effects Connie Kennedy Visual Effects Coordinator
Editing Dale E. Grahn Color Timer
Sound Derek Casari Sound Engineer
Art Cedar Valentine Art Department Coordinator
Visual Effects Jenn Emberly Animation Supervisor
Sound Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Camera Brooks P. Guyer Camera Operator
Production John Crowder Assistant Location Manager
Visual Effects Rick O'Connor CG Animator
Directing Eric Richard Lasko Second Second Assistant Director
Art Richard Blankenship Construction Coordinator
Camera Steven Meizler First Assistant Camera
Art Jamie Grove Painter
Sound Chris Navarro ADR Recordist
Lighting Clay Liversidge Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Amy Roth Costume Supervisor
Lighting Carlos DePalma Rigging Grip
Crew Larry Zanoff Armorer
Costume & Make-Up Katharine Kremp Hairstylist
Crew David Fencl Armorer
Art Jessica Ripka Art Department Assistant
Crew Terry Atchison Armorer
Sound Edward Karam Orchestrator
Editing Patrick Crane First Assistant Editor
Visual Effects Randy Dutra Animation Supervisor
Visual Effects Tim Harrington Animation Supervisor
Visual Effects Ryan Church Creature Design
Crew Frank House Armorer
Crew Steve Karnes Armorer
Crew Karl J. Weschta Armorer
Art Peter Gelfman Property Master
Camera Lee McLaughlin Still Photographer
Sound Linda Folk ADR Editor
Sound Christopher Flick Foley
Lighting Jim Richards Gaffer
Lighting Dave Samuel Gaffer
Lighting James Boniece Key Rigging Grip
Crew John Bullard Propmaker
Art Marc Gabbana Concept Artist
Costume & Make-Up Cookie Lopez Dresser
Art Mark David Kersey Head Greensman
Production Brian Lieberz Production Driver
Crew Michael J. Birnkrant Picture Car Coordinator
Camera Jim Kwiatkowski First Company Grip
Production Tim L. Pearson Production Accountant
Art Brian Feola Construction Foreman
Editing Mark George Gillard Assistant Editor
Crew Wayne Petrucelli Security Coordinator
Art James Clyne Production Illustrator
Crew Harry Lu Armorer
Visual Effects Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Crew Yogi Allen Technical Advisor
Directing Colin Benoit Layout
Art Guy Efrat Location Scout
Crew Kendra Levenberg Craft Service
Art Rich Andrade Set Dresser
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Camera Charlie Marroquin Key Grip
Camera Frank Boone Grip
Sound Rob Cunningham Utility Sound
Visual Effects Stephanie Taubert Rotoscoping Artist
Crew Patrick Brennan Sequence Supervisor
Art Michael Auszura Assistant Art Director
Visual Effects Sandra Scott Visual Effects Producer
Lighting Larry J. Richardson Assistant Chief Lighting Technician
Crew Stephen Caldwell Scenic Artist
Production Steven Carbajal Location Coordinator
Camera Christian J. Hollyer Camera Loader
Camera Owen Hooker Camera Intern
Crew Dan Buckman Driver
Crew Michael Pedraza Post Production Assistant
Crew Stephanie Ito Post Production Supervisor
Crew Justin B. Tolley Production Intern
Crew Sean G. Miller Security
Crew Ian Calip Set Production Assistant
Crew Jason Phillip Johnson Software Engineer
Crew Kathryn Barnhardt Stand In
Crew Dan Moore Video Assist Operator
Lighting Robert Allen Jr. Electrician
Visual Effects Colin Campbell Digital Compositors
Costume & Make-Up Deb Dalton Costume Supervisor
Crew Lynn Johnson Set Medic
Art Craig T. Shordon Decorator
Visual Effects C. Michael Easton Senior Animator
Crew Todd Vaziri Compositor
Camera Paul Candrilli Best Boy Grip
Camera John Mang Dolly Grip
Camera Jan Burgess Assistant Camera
Editing Gerald Ragland Digital Intermediate Assistant
Art Eugene Paul Lynch Shop Electric
Visual Effects Lindsay MacGowan Effects Supervisor
Production James D'Damery Jr. Second Assistant Accountant
Production Vesper Burnett Extras Casting Assistant
Costume & Make-Up Lisa Bojarski Costumer
Crew Roy Augenstein Special Effects Technician
Camera Tom Jordan Second Assistant Camera
Production Sue Frey Executive Assistant
Art Joseph C. Pepe Concept Artist
Production Michael Beaudin First Assistant Accountant
Directing Matthew Sirianni Assistant Director
Production Monica Barraza Production Secretary
Crew Jerome Zelle Assistant Craft Service
Art Joan Winters Graphic Designer
Crew Tammy Blackburn Animal Wrangler
Production Matthew Mason Key Set Production Assistant
Visual Effects Pete Billington CG Artist
Directing Ian Stone Second Assistant Director
Costume & Make-Up Suzanne Fluty Costume Assistant
Costume & Make-Up Linda Redmon Key Costumer
Costume & Make-Up Christine Schultz Tailor
Directing Jane Ferguson Additional Second Assistant Director
Art Patrick Johnson Construction Grip
Art Todd MacNicholl Key Construction Grip
Visual Effects Bridget Maria Goodman VFX Artist
Visual Effects Delia Behpour Visual Effects Production Assistant
Camera Szymon Kaczmarek Camera Production Assistant
Camera Steve O'Hallearn Second Company Grip
Production Abdul-Majeed Moulvi Casting Assistant
Costume & Make-Up Michelle Warble Wardrobe Assistant
Editing Mark Todd Osborne Additional Colorist
Production Samantha Becker Post Production Coordinator
Production Joseph Aquino Location Assistant
Production Maxwell Anderson Location Production Assistant
Production Emily Nilsen Additional Production Assistant
Production John Kouromihelakis Art Department Production Assistant
Production Bill Oaks Assistant Accountant
Production Philip A. Ramos Assistant Production Coordinator
Visual Effects Dugan Beach Creature Technical Director
Production Gaby Ortega Payroll Accountant
Production Jonathan M. Abrams Production Assistant
Production Steve Christensen Researcher

Reacties

keyboard_arrow_up