Nu Owen Shaw is uitgeschakeld door Dominic Toretto en zijn crew, is Shaw's broer Deckard Shaw uit op wraak. Na de dood van Han, is ook Dominic uit op wraak. Samen met zijn crew en "Mr. Nobody" gaan ze op zoek naar een hackprogramma genaamd 'God's Eye', om zo achter Deckard's locatie te kunnen komen en hem uit te schakelen.
Ja! de film Furious 7 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Furious 7 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | James Wan | Director |
Costume & Make-Up | Sanja Milković Hays | Costume Design |
Sound | Peter Brown | Sound Designer |
Crew | Tim Gilbert | Stunts |
Editing | Christian Wagner | Editor |
Camera | Jacques Haitkin | Second Unit Director of Photography |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Directing | Jack Gill | Second Unit Director |
Writing | Gary Scott Thompson | Characters |
Crew | Paul Walker | In Memory Of |
Production | Michael Fottrell | Producer |
Production | Michael Fottrell | Unit Production Manager |
Production | Anne McCarthy | Casting |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Crew | Charlie Brewer | Stunts |
Sound | Anna MacKenzie | ADR & Dubbing |
Sound | Anna MacKenzie | Dialogue Editor |
Production | Vin Diesel | Producer |
Crew | Joel Kramer | Stunt Coordinator |
Directing | Joel Kramer | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Paul Pattison | Makeup Artist |
Crew | Terry Leonard | Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunt Driver |
Crew | Jasi Cotton Lanier | Stunts |
Art | Bill Brzeski | Production Design |
Production | Chris Morgan | Executive Producer |
Writing | Chris Morgan | Writer |
Production | Amanda Lewis | Executive Producer |
Camera | Igor Meglic | Second Unit Director of Photography |
Camera | Stephen F. Windon | Director of Photography |
Crew | Tierre Turner | Stunts |
Editing | Kirk M. Morri | Editor |
Crew | Reggie Jackson | Stunts |
Art | Alan Hook | Art Direction |
Sound | Juicy J | Songs |
Visual Effects | Kelvin McIlwain | Visual Effects Supervisor |
Crew | John Koyama | Fight Choreographer |
Production | Samantha Vincent | Executive Producer |
Crew | Jalil Jay Lynch | Utility Stunts |
Production | Brandon Birtell | Co-Producer |
Art | Danielle Berman | Set Decoration |
Crew | Tanoai Reed | Stunts |
Crew | Norman Howell | Stunts |
Camera | Geoffrey Haley | Steadicam Operator |
Camera | Geoffrey Haley | "A" Camera Operator |
Production | F. Valentino Morales | Associate Producer |
Camera | Dylan Goss | Helicopter Camera |
Sound | David Guetta | Songs |
Crew | Erik Cord | Stunts |
Crew | Lauren Mary Kim | Stunts |
Crew | Steve Kelso | Utility Stunts |
Editing | Richard Conkling | First Assistant Editor |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Crew | Jace Jeanes | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Crew | Jeff Imada | Fight Choreographer |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Crew | Rhys Millen | Stunts |
Visual Effects | Brice R. Parker | Visual Effects Production Manager |
Crew | Jeanette Branch | Stunts |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley |
Crew | Tara Macken | Stunts |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Sound | Flo Rida | Songs |
Sound | Wiz Khalifa | Songs |
Sound | Wiz Khalifa | Musician |
Crew | David Ismalone | Fight Choreographer |
Crew | Lonnie R. Smith Jr. | Stunts |
Sound | Gary A. Hecker | Foley |
Crew | Tim Connolly | Stunts |
Crew | Caitlin Dechelle | Stunt Double |
Sound | Skylar Grey | Musician |
Editing | Dave Cory | First Assistant Editor |
Editing | Leigh Folsom Boyd | Editor |
Editing | Dylan Highsmith | Editor |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Sound | Tyga | Songs |
Crew | John Casino | Stunts |
Sound | Dylan Tuomy-Wilhoit | Foley |
Crew | Max Calder | Stunts |
Production | Kellie Roy | Casting |
Crew | Debbie Evans | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | James MacKinnon | Makeup Department Head |
Sound | Joe Dzuban | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Eleanor Sabaduquia | Makeup Artist |
Art | Elena Albanese | Assistant Art Director |
Sound | Matthew Llewellyn | Music Editor |
Art | Bruce DiValerio | Construction Coordinator |
Sound | Frederick H. Stahly | Dialogue Editor |
Crew | Lance Gilbert | Stunts |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Double |
Sound | Iggy Azalea | Songs |
Sound | Rick Owens | Foley |
Crew | Troy Robinson | Stunt Coordinator |
Camera | J. Christopher Campbell | Additional Camera |
Crew | Elizabeth Davidovich | Stunt Double |
Directing | Jody Blose | Script Supervisor |
Crew | Oakley Lehman | Stunt Coordinator |
Sound | Ann Scibelli | Sound Designer |
Visual Effects | Karen M. Murphy | Visual Effects Producer |
Sound | Robb Boyd | Music Editor |
Sound | Frank A. Montaño | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jon Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Bob Gorelick | Additional Camera |
Crew | Jennifer Badger | Stunts |
Editing | Amy Pawlowski | Digital Intermediate |
Lighting | Dan Cornwall | Gaffer |
Camera | Steve Koster | Helicopter Camera |
Crew | Steve Picerni | Stunts |
Art | Alex McCarroll | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Linda D. Flowers | Hairstylist |
Directing | Brenda K. Wachel | Script Supervisor |
Camera | Marc Dobiecki | "C" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Yeşim "Shimmy" Osman | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Marina Marit | Set Costumer |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Effects Editor |
Crew | Guillaume DeLouche | Property Master |
Costume & Make-Up | Shayne Allen Duhon | Set Costumer |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Camera | Bill O'Drobinak | "B" Camera Operator |
Camera | Scott Garfield | Still Photographer |
Camera | Marc Spicer | Director of Photography |
Crew | J. Patrick Daily | Stunts |
Art | Desma Murphy | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Rachel Solow | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Roxy D'Alonzo | Makeup Artist |
Lighting | Tom Fendley | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Nava R. Sadan | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Andrew Hunt | Costume Supervisor |
Editing | Laura Steiger | First Assistant Editor |
Visual Effects | Catherine Mullan | Animation Supervisor |
Crew | Adam Hart | Stunts |
Art | Jon Carlos | Art Direction |
Costume & Make-Up | Roxane Griffin | Hairstylist |
Visual Effects | Tony Mecca | Animation |
Crew | Ashley Nicole Hudson | Stunts |
Costume & Make-Up | Sarah Mays | Makeup Artist |
Crew | Vanessa Motta | Stunts |
Crew | Meredith Richardson | Stunts |
Crew | John Rottger | Stunts |
Art | Douglas T. Madison | Property Master |
Crew | Jimmy Dempster | Stunts |
Visual Effects | Michael J. Wassel | Visual Effects Supervisor |
Art | Jay Pelissier | Art Direction |
Crew | Lane Leavitt | Utility Stunts |
Crew | Manny Perry | Stunt Driver |
Art | Kelly Richardson | Art Department Coordinator |
Art | Courtney Cocherell | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Jim Alan Cook | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Empress Holley | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Les Morgan | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jennifer Santiago | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Autumn Butler | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Hee Soo Kwon | Makeup Artist |
Visual Effects | Daniel Barrett | Animation Supervisor |
Crew | Alina Andrei | Stunts |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunt Driver |
Production | Adam McCarthy | Co-Producer |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Crew | Scotty Richards | Stunts |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunt Double |
Crew | Angela Meryl | Utility Stunts |
Crew | Angela Meryl | Stunt Double |
Crew | Ed McDermott II | Stunt Driver |
Crew | Marcelle Coletti | Stunts |
Crew | Philip Dido | Stunts |
Crew | Damita Jane Howard | Stunts |
Crew | Paul M. Lane | Stunts |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Directing | Albert Cho | First Assistant Director |
Crew | Karin Justman | Stunts |
Sound | Charlie Puth | Songs |
Sound | Charlie Puth | Musician |
Crew | Matthew Rugetti | Stunts |
Crew | Katie Eischen | Stunts |
Crew | Jody Millard | Stunts |
Crew | Renae Moneymaker | Stunts |
Crew | Richard Epper | Stunts |
Crew | Donny Bailey | Stunt Driver |
Camera | Hugh Braselton | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Jeff Brockton | Stunts |
Sound | DJ Snake | Songs |
Crew | Ellis Edwards | Stunts |
Sound | Young Thug | Songs |
Sound | J Balvin | Songs |
Camera | Julie Donovan | First Assistant "A" Camera |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Linda Jewell | Stunts |
Crew | Riley Harper | Stunt Driver |
Camera | Jerry Patton | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Steve Hart | Stunts |
Crew | Susan M. Elmore | Stunts |
Crew | Natalie Padilla | Stunt Double |
Directing | Jeff Bilger | Second Assistant Director |
Camera | Derek Smith | First Assistant "B" Camera |
Crew | Darlene Ava Williams | Stunt Driver |
Visual Effects | Graham Binding | Senior Animator |
Crew | Johnny Cooper | Stunts |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Crew | Jim Recznik | Stunt Driver |
Visual Effects | Ronan Binding | Animation |
Crew | Maggie Macdonald | Stunts |
Crew | Jared S. Eddo | Stunts |
Camera | Jamie Pair | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Alex Kingi | Utility Stunts |
Crew | Ben Menzies | Stunt Driver |
Crew | Abigail Hard | Stunts |