Vier Joodse broers ontsnappen uit het door de Nazi's bezette Polen. Zij vluchten richting Wit-Rusland, waar zij zich aansluiten bij Russische verzetsstrijders en beginnen met het bouwen van een degelijke uitvalsbasis, die als bescherming moet dienen voor hen zelf en voor allen die in gevaar verkeren.
Nee, helaas is Defiance nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Dan Weil | Production Design |
Production | Victoria Thomas | Casting |
Production | Pieter Jan Brugge | Producer |
Production | Pieter Jan Brugge | Unit Production Manager |
Sound | James Newton Howard | Original Music Composer |
Production | Gail Stevens | Casting |
Editing | Steven Rosenblum | Editor |
Directing | Edward Zwick | Director |
Production | Edward Zwick | Producer |
Writing | Edward Zwick | Writer |
Sound | Tony Lamberti | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | William Mesa | Visual Effects Supervisor |
Camera | Eduardo Serra | Director of Photography |
Sound | Lon Bender | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Jenny Beavan | Costume Design |
Art | Véronique Melery | Set Decoration |
Camera | Berto | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Catherine Sudolcan | Visual Effects Producer |
Writing | Clayton Frohman | Writer |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | James Moriana | Foley Artist |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Art | Daran Fulham | Supervising Art Director |
Production | Kelly Valentine Hendry | Casting Associate |
Crew | Lincoln Kupchak | Visual Effects Editor |
Production | Yesi Ramirez | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Mark Ferguson | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Trefor Proud | Hair Designer |
Camera | Klemens Becker | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Lizzie Lawson | Key Hair Stylist |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Yann Biquand | Art Direction |
Costume & Make-Up | Felicity Wright | Makeup Artist |
Art | Jana Chovancova | Art Department Coordinator |
Art | Gregoire Daure | Property Master |
Crew | Raimondas Dičius | Prop Maker |
Art | Renuaras Krivelis | Construction Foreman |
Sound | Carl Fischer | Boom Operator |
Sound | Diane Marshall | Foley Artist |
Sound | Nancy Nugent | Dialogue Editor |
Sound | Nancy Nugent | ADR Editor |
Sound | Jon Title | Sound Designer |
Sound | Frederick H. Stahly | Dialogue Editor |
Sound | Frederick H. Stahly | ADR Editor |
Crew | Steve Griffin | Stunt Coordinator |
Production | Tony Luckwill | Casting Associate |
Costume & Make-Up | David Otzen | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Renata Petuchovaitė | Set Costumer |
Sound | David Olson | Music Editor |
Crew | Irmantas Kavoliunas | Transportation Coordinator |
Crew | Michail Purenok | Transportation Captain |
Production | Roma Gailiuviene | Location Manager |
Crew | David Lindsay | Security |
Directing | Jayne-Ann Tenggren | Script Supervisor |
Crew | Boris Wolfson | Translator |
Production | Annija Tetere | Location Manager |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Sound | Michael Hertlein | ADR Editor |
Editing | Matthew Schmidt | First Assistant Editor |
Production | Eddie Rubin | Production Assistant |
Visual Effects | Emily Wallin | Visual Effects Producer |
Sound | Randy Kelley | Foley Editor |
Sound | Anna Behlmer | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Alisa Buckley | Unit Publicist |
Sound | Laura Harris Atkinson | Dialogue Editor |
Sound | Laura Harris Atkinson | ADR Editor |
Sound | Kerry Dean Williams | ADR Supervisor |
Camera | Mike Proudfoot | Camera Operator |
Editing | Beth Dewey | Digital Intermediate |
Sound | James Bolt | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Kristie Matthiae | Hairstylist |
Camera | Karen Ballard | Still Photographer |
Lighting | Michel Atanassian | Gaffer |
Camera | Bo B. Randulff | Additional Camera |
Editing | Martha Pike | Digital Intermediate |
Writing | Nechama Tec | Book |
Sound | Petur Hliddal | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Charlotte Law | Assistant Costume Designer |
Sound | Brett Voss | Foley Mixer |