Eind jaren 80. Jordan Belfort is een aan drugs, drank en seks verslaafde effectenmakelaar, die door fraude multimiljonair wordt. De voormalige meubelhandelaar Danny Porush is hierbij zijn zakenpartner.
Ja! de film The Wolf of Wall Street is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Production | Riza Aziz | Producer |
Production | Joey McFarland | Producer |
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Costume & Make-Up | Sandy Powell | Costume Design |
Production | Leonardo DiCaprio | Producer |
Camera | Rodrigo Prieto | Director of Photography |
Production | Martin Scorsese | Producer |
Production | Emma Tillinger Koskoff | Producer |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Art | Chris Shriver | Art Direction |
Writing | Terence Winter | Screenplay |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Art | Bob Shaw | Production Design |
Writing | Jordan Belfort | Book |
Crew | Chris Bertholf | Scenic Artist |
Crew | Caroline Vexler | Stunts |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Crew | Jon Trosky | Stunts |
Crew | Charles Heidet | Driver |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Production | Ted Griffin | Co-Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Production | Irwin Winkler | Executive Producer |
Production | Richard Baratta | Co-Producer |
Production | Marianne Bower | Associate Producer |
Production | Alexandra Milchan | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kathryn Blondell | Hairstylist |
Production | Adam Somner | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Jill Astmann | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Valerie Velez | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Mindy Hall | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Susan Schectar | Hairstylist |
Art | Alyssa Motschwiller | Art Department Coordinator |
Art | Ellen Christiansen | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Joseph Whitmeyer | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jovan Vitagliano | Hairstylist |
Art | W. Steven Graham | Assistant Art Director |
Art | Raymond M. Samitz | Construction Coordinator |
Production | John DeSimone | Production Supervisor |
Production | Francesco Marras | Production Manager |
Art | Jonathan Arkin | Assistant Art Director |
Crew | Colin Brantley | Scenic Artist |
Art | Philip Canfield | Leadman |
Art | John Pollard | Assistant Art Director |
Art | Sam Rosedietcher | Greensman |
Production | Richard Baratta | Unit Production Manager |
Art | David Meyer | Assistant Art Director |
Art | Sha-Sha Shiau | Art Department Coordinator |
Production | Georgia Kacandes | Executive Producer |
Production | Rick Yorn | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sian Grigg | Makeup Artist |
Art | Amy Safhay | Greensman |
Costume & Make-Up | Michael Kriston | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Mary Anne Spano | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Francesca Buccellato | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Chris Kelly | Prosthetic Supervisor |
Costume & Make-Up | R. Cory McCutcheon | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Amanda Miller | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Bridget O'Neill | Makeup Department Head |
Crew | Claire Bretschneider | Scenic Artist |
Crew | Kelley Cribben | Post Production Supervisor |
Crew | R. Bruce Steinheimer | Special Effects |
Sound | Marko Costanzo | Foley |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Crew | Richard Stutsman | Special Effects |
Sound | Chris Fielder | First Assistant Sound Editor |
Sound | George A. Lara | Foley |
Sound | Bret Scheinfeld | Boom Operator |
Sound | Eugene Gearty | Sound Effects Editor |
Crew | Chuck Khoury | Special Effects |
Sound | David Boulton | ADR & Dubbing |
Sound | Greg Steele | ADR & Dubbing |
Sound | Carmine Picarello | Boom Operator |
Crew | Joe Montenegro | Special Effects |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Drew Jiritano | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Glenn Allen | Visual Effects Producer |
Editing | Ruth Hernandez | Additional Editing |
Sound | Dan Wesson | Boom Operator |
Visual Effects | Bernd Angerer | Animation Supervisor |
Visual Effects | Joe Farrell | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Richard Friedlander | Visual Effects Producer |
Crew | Dave Levine | Compositors |
Crew | Jeremiah Sweeney | Compositors |
Visual Effects | Justin Ferk | Visual Effects |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Crew | Dina L. Margolin | Stunts |
Crew | Balint Pinczehelyi | Stunts |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Crew | William Cote | Stunts |
Crew | Trampas Thompson | Stunts |
Visual Effects | Mark Owen Forker | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Mark Russell | Visual Effects Producer |
Crew | Carl Stern | Compositors |
Visual Effects | Charlene Eberle Douglas | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jason Kolowski | Visual Effects |
Crew | Neimah Djourabchi | Stunts |
Crew | Corey Pierno | Stunts |
Visual Effects | Craig Barron | Visual Effects Supervisor |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Mark Fichera | Stunts |
Crew | Kevin Rogers | Stunts |
Crew | Jeremy Sample | Stunts |
Crew | Chris Barnes | Stunts |
Crew | Stephen W. Schriver | Stunts |
Camera | Shaun Lowry | Grip |
Editing | Élodie Ichter | Digital Intermediate |
Crew | Petrea Burchard | Thanks |
Crew | Michael Storm Raven | Thanks |
Crew | Brian Battles | Compositors |
Visual Effects | Edson Williams | VFX Supervisor |
Crew | Christian Madera | Visual Effects Editor |
Crew | Scott Burik | Stunts |
Crew | Geoffrey Dowell | Stunts |
Crew | Declan Mulvey | Stunts |
Crew | Martin Klebba | Stunts |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Crew | Ned Corrigan | Stunts |
Crew | Jeffrey Lee Gibson | Stunts |
Crew | Trevor Habberstad | Stunts |
Crew | Jared Burke | Stunts |
Camera | Stephen Ciffone | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Wade Sullivan | Set Costumer |
Crew | Matt Garner | Visual Effects Editor |
Crew | Mike Burke | Stunts |
Crew | Victor Paguia | Stunts |
Production | Allison Hall | Casting Associate |
Lighting | Kevin Flynn | Rigging Grip |
Camera | Adam Barbay | Grip |
Camera | Joey Evora | Grip |
Camera | Steve Sterling | Grip |
Production | Matthew Maisto | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Christopher Peterson | Assistant Costume Designer |
Crew | Robbie Robertson | Executive Music Producer |
Lighting | Brett Heicher | Electrician |
Production | Meghan Rafferty | Casting Associate |
Editing | Matt Breitenbach | Digital Intermediate |
Sound | Jennifer Dunnington | Music Editor |
Crew | Gina Telaroli | Thanks |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant Camera |
Lighting | Edward Cohen | Electrician |
Lighting | Harry Pray IV | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | David Davenport | Costume Supervisor |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Production | Nils Widboom | Location Manager |
Camera | Maceo Bishop | Camera Operator |
Editing | Yvan Lucas | Digital Intermediate |
Lighting | William D. Moran | Rigging Grip |
Camera | Joe Sarao | Grip |
Lighting | John Nasta | Rigging Grip |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Crew | Roy T. Anderson | Stunts |
Crew | Shane Geraghty | Stunts |
Crew | Samantha MacIvor | Stunts |
Crew | Ian Mclaughlin | Stunts |
Crew | Stephen A. Pope | Stunts |
Crew | Gary Tacon | Stunts |
Crew | Larry Kaplan | Unit Publicist |
Crew | Brian Sales | Compositors |
Crew | Drew Leary | Stunts |
Crew | Dean Neistat | Stunts |
Crew | Christopher Place | Stunts |
Art | Jeffrey A. Brown | Location Scout |
Crew | Michael Hyde | Transportation Captain |
Crew | Peter Pappas | Thanks |
Crew | Tanya Blumstein | Dialect Coach |
Visual Effects | Paul Graff | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robert Legato | Visual Effects Supervisor |
Crew | Bobby Beckles | Stunts |
Crew | Blaise Corrigan | Stunt Coordinator |
Crew | Monty L. Simons | Utility Stunts |
Crew | David Hugghins | Stunts |
Crew | Josh Lakatos | Stunts |
Camera | Bobby Mancuso | First Assistant Camera |
Camera | Tom Prate | Grip |
Camera | Chad Lear Plunkett | Grip |
Camera | Zachary Poots | Grip |
Costume & Make-Up | Allison Pokladowski | Set Costumer |
Crew | Owen Holland | Stunts |
Crew | Ian Clarke | Picture Car Coordinator |
Visual Effects | Max Leonard | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Luca Gabriele Rossetti | Visual Effects |
Crew | Nicole Callender | Stunts |
Crew | Aja Frary | Stunts |
Crew | Arusha Baker | Set Production Assistant |
Lighting | Kevin Karpinski | Electrician |
Lighting | Jason Montague | Electrician |
Costume & Make-Up | Nina Cinelli | Set Costumer |
Camera | Mary Cybulski | Still Photographer |
Camera | Michael J. Prate | Grip |
Editing | Philippe Majdalani | Digital Intermediate |
Crew | Lukas Lepicovsky | CG Supervisor |
Crew | George B. Colucci Jr. | Stunts |
Lighting | Richie Ford | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Monica Russell | Set Costumer |
Crew | Michael Bloomberg | Thanks |
Crew | Kathleen Fellegara | Set Medic |
Directing | Holly Unterberger | Script Supervisor |
Crew | Nick Mann | Set Production Assistant |
Art | Nick Carr | Location Scout |
Crew | Jay Ferraro | Stand In |
Crew | Rich Fellegara | Set Medic |
Crew | Mark Behar | Security |
Art | Philip Lobban | Location Scout |
Costume & Make-Up | Cookie Lopez | Set Costumer |
Crew | Andrew Mortelliti | Special Effects |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Sound | Philip Stockton | Dialogue Editor |
Sound | James Sabat | Production Sound Mixer |
Sound | Heather Gross | Foley Editor |
Sound | Jamie Baker | Foley Editor |
Sound | Kam Chan | Foley Editor |
Sound | Frank Kern | Foley Editor |
Art | Robert Griffon Jr. | Property Master |
Directing | Adam Somner | First Assistant Director |
Sound | Meghan Currier | Music Coordinator |
Sound | Marissa Littlefield | Supervising ADR Editor |
Sound | Branka Mrkic | Dialogue Editor |
Camera | Robert Legato | Second Unit Director of Photography |
Directing | Robert Legato | Second Unit Director |
Sound | Deborah Wallach | ADR Editor |
Crew | Don Hewitt Sr. | Stunts |
Crew | Gianni Biasetti Sr. | Stunt Double |
Crew | Jho Low | Thanks |
Visual Effects | Rachel Berry | Visual Effects Producer |
Art | Patrice Canfield Longo | Set Dresser |
Art | Damon Hahn | Set Dresser |
Art | Brian Jones | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Crew | Gwyneth E. Larsen | Stunts |
Directing | Francisco Ortiz | Second Assistant Director |
Crew | Asa Liebmann | Stunts |