De machtige, maar arrogante krijger Thor wakkert met zijn roekeloze acties een eeuwenoude oorlog aan. Thor’s vader Odin verbant Thor naar de Aarde en hier wordt hij gedwongen tussen de normale bevolking te leven. Hij wordt verliefd op de jonge wetenschapper Jane. Terwijl zij een relatie ontwikkelen op Aarde beseft Thor wat het vergt om een echte held te zijn wanneer zijn aartsvijand duistere krachten van Asgard naar de Aarde stuurt.
Nee, helaas is Thor nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Zack Stentz | Screenplay |
Editing | Paul Rubell | Editor |
Directing | Kenneth Branagh | Director |
Production | Kevin Feige | Producer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Production | Patricia Whitcher | Executive Producer |
Writing | Ashley Miller | Screenplay |
Writing | J. Michael Straczynski | Story |
Production | Louis D'Esposito | Executive Producer |
Production | David Maisel | Executive Producer |
Writing | Don Payne | Screenplay |
Sound | Patrick Doyle | Original Music Composer |
Camera | Haris Zambarloukos | Director of Photography |
Costume & Make-Up | James W. Tyson | Costume Supervisor |
Art | Bo Welch | Production Design |
Production | Randi Hiller | Casting |
Art | Lauri Gaffin | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Luisa Abel | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Alexandra Byrne | Costume Design |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Lighting | Tyler DeLisle | Lighting Artist |
Crew | Chris O'Connell | Visual Effects Editor |
Camera | Pete Cavaciuti | Steadicam Operator |
Camera | Zade Rosenthal | Still Photographer |
Camera | Pete Cavaciuti | Camera Operator |
Visual Effects | Daniel Sudick | Special Effects Supervisor |
Production | Victoria Alonso | Co-Producer |
Production | Tamara Notcutt | Casting Associate |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | Chris Benstead | Music Editor |
Sound | Anna Behlmer | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Michael Babcock | Sound Designer |
Art | Kasra Farahani | Art Direction |
Art | Pierre Buffin | Art Direction |
Art | Maya Shimoguchi | Supervising Art Director |
Sound | Dave Jordan | Music Supervisor |
Sound | Richard King | Supervising Sound Editor |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ryan Cole | Sound Recordist |
Sound | Petra Bach | ADR Supervisor |
Art | A. Todd Holland | Art Direction |
Art | Sean Haworth | Art Direction |
Sound | Peter J. Devlin | Sound Mixer |
Art | Luke Freeborn | Art Direction |
Sound | Hugo Weng | Dialogue Editor |
Sound | Richard King | Sound Designer |
Production | Trinh Tran | Production Assistant |
Art | Russell Bobbitt | Property Master |
Writing | Mark Protosevich | Story |
Costume & Make-Up | Cristina Patterson | Contact Lens Painter |
Costume & Make-Up | Jessica Nelson | Contact Lens Technician |
Costume & Make-Up | Bob Kretschmer | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Carol Pershing | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Edouard F. Henriques | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Natasha Ladek | Wigmaker |
Crew | Roxy D'Alonzo | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Lucia Mace | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Perry Mike Germain | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Janice Alexander | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Connie Grayson Criswell | Contact Lens Technician |
Costume & Make-Up | Ann-Maree Hurley | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Neill Gorton | Makeup Effects |
Art | Greg Newton | Construction Foreman |
Art | Dan Ondrejko | Head Greensman |
Camera | George Billinger III | Camera Operator |
Camera | Patrick Rousseau | Camera Operator |
Lighting | Rick Thomas | Chief Lighting Technician |
Art | Patte Strong-Lord | Set Designer |
Lighting | Miguel Sánchez | Best Boy Electric |
Lighting | Cory Geryak | Chief Lighting Technician |
Lighting | Gabriel Lewis | Gaffer |
Lighting | Kent Baker | Key Rigging Grip |
Art | Andres Cubillan | Art Department Coordinator |
Art | Andrew Campbell | Graphic Designer |
Art | Jeff Markwith | Set Designer |
Camera | Mark Fellman | Additional Still Photographer |
Lighting | Charlie McIntyre | Rigging Gaffer |
Art | Kurtis Richmond | Concept Artist |
Camera | Eric Dvorsky | Aerial Camera Technician |
Art | Scott Herbertson | Set Designer |
Art | Andrew Reeder | Set Designer |
Art | Randy L. Childs | Construction Coordinator |
Art | Donald Redoglia | Construction Foreman |
Art | Jerry Sargent | Construction Foreman |
Art | Zachary Fannin | Graphic Designer |
Art | Stephen McCumby | Property Master |
Lighting | Larry Sushinski | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | George Stephenson | Camera Operator |
Art | Richard Bloom | Assistant Art Director |
Art | Anne Porter | Set Designer |
Lighting | Steve Zvorsky | Lighting Technician |
Lighting | Derrick Esperanza | Lighting Technician |
Art | Randy Severs | Construction Foreman |
Art | Sara M. Pennington | Art Department Coordinator |
Art | Kevin Loo | Set Designer |
Art | Marco Rubeo | Set Designer |
Art | Tex Kadonaga | Set Designer |
Lighting | Dara Norman | Lighting Technician |
Lighting | Stephen Mullen | Best Boy Electric |
Lighting | Mark Mele | Rigging Gaffer |
Art | Dianne Chadwick | Graphic Designer |
Camera | Mitch Dubin | Camera Operator |
Art | Wes Louie | Concept Artist |
Camera | Douglas S. Holgate | Aerial Director of Photography |
Lighting | Ryan Huston | Lighting Technician |
Camera | Henry Tirl | Steadicam Operator |
Art | C. Scott Baker | Set Designer |
Art | Aric Cheng | Set Designer |
Art | Ron Mendell | Concept Artist |
Art | Simon Webber | Concept Artist |
Art | Walt Hadfield | Construction Coordinator |
Art | Rich Romig | Set Designer |
Camera | Kim Marks | Camera Operator |
Camera | Denis Moran | Camera Operator |
Camera | Guido Frenzel | Camera Operator |
Lighting | David Kagen | Gaffer |
Lighting | Tom Howard | Lighting Technician |
Lighting | Jesse Mather | Lighting Technician |
Visual Effects | Sébastien Blanchard | Visual Effects Coordinator |
Crew | Shawn Broes | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mark Richardson | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Adam Sidwell | Creature Technical Director |
Visual Effects | Agnes Rama | Visual Effects Coordinator |
Production | Molly Green | Casting Assistant |
Visual Effects | Patricia Pawlak | Creature Technical Director |
Visual Effects | Brian Tolle | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Vicky Morris | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jason Bath | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Steve Griffith | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Raphael A. Pimentel | Animation Supervisor |
Crew | Yann Le Corre | CG Supervisor |
Visual Effects | Kilou Picard | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Daniel P. Rosen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paul Butterworth | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Kathryn Fowler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tanissa Potrovitza Schoen | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hélène Saint-Riquier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | David Masure-Bosco | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ruheene Masand | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jeremy Bradley | Visual Effects Editor |
Crew | Isabelle Capgras | Visual Effects Editor |
Crew | Cameron Sharp | Visual Effects Editor |
Crew | Anne-Sophie Bertrand | CG Supervisor |
Crew | Nolwenn Rimbault | CG Supervisor |
Crew | Richard Sutherland | CG Supervisor |
Visual Effects | Joel Behrens | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jonathan Harb | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Walter F. Hyneman | Creature Technical Director |
Lighting | Lucas Salton | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Cameron Neilson | Visual Effects Supervisor |
Crew | Julien Aullas | CG Supervisor |
Visual Effects | Kelly L'Estrange | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Danielle Costa | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Kelly Port | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Rouxel | 2D Sequence Supervisor |
Crew | Xavier Allard | CG Supervisor |
Crew | Nicolas Gauthier | CG Supervisor |
Visual Effects | Pierre Escande | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Edouard Valton | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Nicolas Chevallier | Visual Effects Supervisor |
Crew | Audrey Ferrara | CG Supervisor |
Visual Effects | Darren Poe | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Katie Godwin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nicolas Delval | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nicolas Nepveu | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Sumriti Bhogal | Visual Effects Production Manager |
Production | Mariann H.W. Lee | Extras Casting |
Production | Wendy Washbrook | Extras Casting |
Visual Effects | Brandon McNaughton | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Wesley Sewell | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Vincent Cirelli | Visual Effects Supervisor |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Yann De Cadoudal | CG Supervisor |
Crew | Karl Denham | CG Supervisor |
Crew | Noah Vice | CG Supervisor |
Visual Effects | Maxime Delorme | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | John Meunier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jocelyn Vincent | Visual Effects Coordinator |
Crew | Boris Duong | CG Supervisor |
Crew | Julien Trouchet | CG Supervisor |
Crew | Pavel Pranevsky | CG Supervisor |
Crew | Votch Levi | CG Supervisor |
Visual Effects | Devan Mussato | Creature Technical Director |
Visual Effects | Caroline Audebert | Visual Effects Coordinator |
Crew | Kevin LaNeave | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Audrey Tondre | Visual Effects Producer |
Visual Effects | François-Xavier Aubague | Visual Effects Production Manager |
Production | Gina Gallego | Casting Assistant |
Visual Effects | Eric Petey | Animation Supervisor |
Visual Effects | Sam Cole | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Delphine Colin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Emily Williams | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marguerite Moreau de Lizoreux | Visual Effects Coordinator |
Crew | Marc Lamorille | CG Supervisor |
Crew | Loris Paillier | CG Supervisor |
Lighting | David Verbeke | Lighting Supervisor |
Production | Maryellen Aviano | Extras Casting Coordinator |
Visual Effects | McKenzy Germain | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Chris Antonini | Visual Effects Producer |
Crew | Gregory Ginsburger | CG Supervisor |
Crew | Eric Fernandes | CG Supervisor |
Visual Effects | Katie Spinelli | Visual Effects Coordinator |
Crew | Danny Rafic | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Diana Giorgiutti | Visual Effects Producer |
Visual Effects | David S. Dranitzke | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kathy Siegel | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Paula Trujillo | Set Costumer |
Editing | Michael Dillon | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Mina Amirzai | Costumer |
Costume & Make-Up | Bob Moore Jr. | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Michael Welch | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Sean Haley | Set Costumer |
Editing | Robert Malina | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Edward T. Hanley | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Dennis McCarthy | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Dawn Y. Line | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Gilbert Montes | Costumer |
Costume & Make-Up | Andrew Slyder | Costumer |
Costume & Make-Up | Danielle Wait | Costumer |
Costume & Make-Up | Michael J. O'Brien | Costumer |
Costume & Make-Up | Bradford Booth | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Shelli Nishino | Costumer |
Costume & Make-Up | Elizabeth Lancaster | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Emily Dominguez | Costumer |
Costume & Make-Up | Mara Herdmann | Set Costumer |
Costume & Make-Up | David Fernandez | Set Costumer |
Editing | Jacqueline Rosado | Digital Intermediate Producer |
Costume & Make-Up | Pablo Borges | Costumer |
Costume & Make-Up | Luis Jimenez | Tailor |
Costume & Make-Up | Benton Jew | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Tully Summers | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Alison M. Schmidt | Costumer |
Costume & Make-Up | Joy Ramsay | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Robert Wojewodski | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Dante Fontana | Costumer |
Costume & Make-Up | Janis Mekaelian | Costumer |
Costume & Make-Up | Rudy Rojas | Costumer |
Costume & Make-Up | Jesse Trevino | Set Costumer |
Editing | Devon Miller | Digital Intermediate Editor |
Costume & Make-Up | Rhonda Earick | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Christian Cordella | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | E.J. Krisor | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Lori Angelo | Costumer |
Costume & Make-Up | Myron Baker | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Mark J. Weitzman | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jorge Hernández | Tailor |
Editing | Leslie Webb | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Angelique Paull | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Noel Leonard | Costumer |
Costume & Make-Up | Marjorie K. Chan | Costumer |
Costume & Make-Up | Timothy A. Wonsik | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Valentina Aulisi | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Julio Medina | Tailor |
Costume & Make-Up | Gia Jimenez | Costumer |
Costume & Make-Up | Jacqueline Shulman | Costumer |
Costume & Make-Up | Warren Manser | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Constantine Sekeris | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Sevil Karagezyan | Seamstress |
Costume & Make-Up | Anthony Almaraz | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Allison Fusaro | Set Costumer |
Editing | Chris Regan | Color Timer |
Costume & Make-Up | Cheri Reed | Costumer |
Costume & Make-Up | Yvonne Bastidos | Set Costumer |
Crew | Justin Johnson | Digital Effects Supervisor |
Production | Alan Fine | Executive Producer |
Production | Craig Kyle | Co-Producer |
Directing | Vic Armstrong | Second Unit Director |
Production | Don Zepfel | Unit Production Manager |
Production | Patricia Whitcher | Unit Production Manager |
Directing | Luc Etienne | First Assistant Director |
Directing | Greg Hale | Second Assistant Director |
Production | David J. Grant | Associate Producer |
Visual Effects | Ryan Meinerding | Visual Development |
Visual Effects | Charlie Wen | Visual Development |
Art | Jack Kirby | Draughtsman |
Writing | Stan Lee | Comic Book |
Visual Effects | Jack Kirby | Character Designer |
Art | Jack Kirby | Original Series Design |
Writing | Larry Lieber | Comic Book |
Writing | Jack Kirby | Comic Book |
Crew | Stan Lee | Thanks |
Crew | Jack Kirby | Thanks |
Crew | Walt Simonson | Thanks |
Crew | Olivier Coipel | Thanks |
Crew | Larry Lieber | Thanks |
Crew | Sal Buscema | Thanks |
Crew | Ralph Macchio | Thanks |
Crew | Louise Simonson | Thanks |
Crew | Cheryl Wheeler Duncan | Utility Stunts |
Crew | Vic Armstrong | Stunt Coordinator |
Crew | Jennifer Caputo | Stunt Driver |
Crew | Kylie Furneaux | Stunt Double |
Crew | Bill Palmer | Driver |
Crew | Jeffrey G. Barnett | Utility Stunts |
Crew | Jesse V. Johnson | Stunt Double |
Crew | Cat Hannah | Utility Stunts |
Crew | Dennis Keiffer | Utility Stunts |
Crew | Tait Fletcher | Utility Stunts |
Crew | Dennis Fitzgerald | Utility Stunts |
Crew | Steve DeCastro | Utility Stunts |
Crew | James Armstrong | Stunt Coordinator |
Crew | Scott Armstrong | Stunt Coordinator |
Crew | Andy Armstrong | Stunt Coordinator |
Crew | Michael-David Aragon | Utility Stunts |
Crew | Georgina Armstrong | Utility Stunts |
Crew | Bruce Armstrong | Utility Stunts |
Crew | Keith Adams | Utility Stunts |
Crew | Wendy Armstrong | Utility Stunts |
Crew | Tyler Barnett | Utility Stunts |
Crew | Jay Caputo | Utility Stunts |
Crew | Timothy Thomas Brown | Stunts |
Crew | Ilram Choi | Stunt Double |
Crew | Alex Chansky | Stunt Double |
Crew | Phil Culotta | Stunt Double |
Crew | Brian Collins | Utility Stunts |
Crew | Doc Duhame | Utility Stunts |
Crew | Zack Duhame | Utility Stunts |
Crew | Matthew Lee Christmas | Utility Stunts |
Crew | Riley Harper | Stunts |
Crew | Casey Hendershot | Utility Stunts |
Crew | Al Goto | Utility Stunts |
Crew | Kieran Gallagher | Utility Stunts |
Crew | Colin Follenweider | Utility Stunts |
Crew | Gary Fry | Stunts |
Crew | Rob King | Utility Stunts |
Crew | Clint Lilley | Utility Stunts |
Crew | Matthew LeFevour | Stunt Double |
Crew | Cliff McLaughlin | Utility Stunts |
Crew | Paul Lacovara | Stunt Double |
Crew | Jeff O'Haco | Utility Stunts |
Crew | Carrick O'Quinn | Utility Stunts |
Crew | Allan Padelford | Utility Stunts |
Crew | Michael Papajohn | Utility Stunts |
Crew | Mark Rayner | Utility Stunts |
Crew | Gary Ray Stearns | Fight Choreographer |
Crew | Trina Siopy | Utility Stunts |
Crew | Jermaine Washington | Utility Stunts |
Crew | Michael Sims | Stunt Double |
Crew | Raliegh Wilson | Stunt Double |
Crew | Michelle Waterson-Gomez | Utility Stunts |
Crew | Alina Andrei | Utility Stunts |
Crew | Richard Cetrone | Stunts |
Crew | Holland Diaz | Stunts |
Crew | Mark Chapman | Utility Stunts |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Malosi Leonard | Stunts |
Crew | Dorenda Moore | Stunt Double |
Crew | Luke Massy | Stunts |
Crew | Monty L. Simons | Stunts |
Crew | Wesley Scott | Stunts |
Crew | Brian J. Williams | Stunt Double |
Crew | Douglas Tait | Stunts |
Sound | Stefán Karl Stefánsson | ADR & Dubbing |
Visual Effects | Nathaniel Caauwe | Rotoscoping Artist |
Crew | Ed Duran | Utility Stunts |
Visual Effects | Liliana Colombo | Rotoscoping Artist |