Joshua Pollack is een jonge journalist die achter het reilen en zeilen van een corrupte politie-eenheid komt. Hij vindt hulp in zijn mentor, een toponderzoeker van justitie en een integere politieman die hem helpen de onderste steen boven te krijgen.
Nee, helaas is Edison nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | David J. Burke | Director |
Production | Shawn Williamson | Line Producer |
Production | George Furla | Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Art | Tink | Production Design |
Art | Shane Vieau | Set Decoration |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | John Thompson | Producer |
Sound | Tobias Enhus | Original Music Composer |
Production | Boaz Davidson | Producer |
Production | Sheila Jaffe | Casting |
Editing | Casey O. Rohrs | Editor |
Production | Andreas Grosch | Executive Producer |
Art | Don Halton | Art Direction |
Art | Katterina Keith | Production Design |
Sound | H. Scott Salinas | Original Music Composer |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Camera | Francis Kenny | Director of Photography |
Production | Maureen Webb | Casting |
Production | Andreas Schmid | Executive Producer |
Production | Lati Grobman | Associate Producer |
Production | Christopher Eberts | Co-Executive Producer |
Crew | Ray Watts | Carpenter |
Production | Monella Kaplan | Associate Producer |
Art | James Summers | Greensman |
Art | Derrick Hinman | Art Direction |
Production | Jonathan Shore | Associate Producer |
Art | Stepan Vanicek | Art Department Assistant |
Production | Kia Jam | Co-Executive Producer |
Art | Darrell Scott | Lead Painter |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Margaret Yaworski | Key Makeup Artist |
Camera | Michael McLellan | Key Grip |
Directing | Carole Fleming | Assistant Director |
Art | Richard Cummins | Storyboard Assistant |
Visual Effects | Robert Kirkpatrick | Additional Visual Effects |
Camera | John L. Brown | Dolly Grip |
Production | David Waters | Production Supervisor |
Production | Meg Morman | Casting Associate |
Crew | Jordan Markov | Visual Effects Editor |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Crew | Chris Davis | Special Effects Assistant |
Camera | Jose Manzano | Additional Second Assistant Camera |
Production | Brad Van Arragon | Production Manager |
Art | Michael Jovanovski | Lead Set Dresser |
Crew | Todd Gilbert | Post Production Supervisor |
Camera | Michael Davies | Steadicam Operator |
Art | Ken Hovgaard | Location Scout |
Crew | Donald Bruce | Production Controller |
Sound | Jason Brennan | Sound Engineer |
Crew | Aisla Webster | Post Production Assistant |
Production | Tsila Adler | Post Production Accountant |
Sound | Mark Ettel | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Jenny Bernia | Costume Assistant |
Art | Stephen Coutu | Paint Coordinator |
Sound | Darrin Mann | Foley Mixer |
Camera | Elizabeth House | First Assistant "B" Camera |
Production | Casey Nelson-Zutter | Assistant Location Manager |
Crew | Kelly Matthews | Intern |
Production | M. Dal Walton III | Production Executive |
Production | Carol Hocking | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Kevin Griffin-Park | On Set Dresser |
Directing | Dan Mansfield | Third Assistant Director |
Production | Devon Allen | Production Assistant |
Sound | Charles O'Shea | Boom Operator |
Sound | David Husby | Sound Mixer |
Lighting | John Dekker | Gaffer |
Camera | Shauna Hanna | Best Boy Grip |
Production | Scooby Vincent | Key Production Assistant |
Directing | Susan Lambie | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Amanda Riley | Costumer |
Art | Carlos Bolbrugge | Graphic Designer |
Sound | Sean Rowe | Foley Artist |
Crew | Mike Dopud | Stunt Driver |
Production | Sarah Parker | Post Production Coordinator |
Production | Donald Munro | Assistant Production Coordinator |
Directing | Peter D. Marshall | First Assistant Director |
Sound | Jon Tendrich | Sound Editor |
Visual Effects | Alex Filipov | 3D Animator |
Crew | Carrie O'Bray | Transportation Co-Captain |
Crew | Dave Liboiron | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Velichko Ivanov | Digital Compositor |
Crew | Don Britt | Security Coordinator |
Art | Vance Conway | Construction Coordinator |
Art | Reo Risley | Construction Buyer |
Art | Nicole Lobart | Storyboard Artist |
Camera | Stephen G. Latta | Camera Trainee |
Crew | David Graubard | Technical Advisor |
Sound | Robert Fitzgerald | Dialogue Editor |
Sound | Ashley Waldron | Music Supervisor |
Visual Effects | Nikolay Gachev | Visual Effects Supervisor |
Directing | Scott J. Ateah | Second Unit Director |
Camera | David Crone | "B" Camera Operator |
Crew | Howard Bachrach | Transportation Captain |
Production | Barbara Chomos | Publicist |
Sound | Paul Menichini | Supervising Sound Editor |
Crew | Basil Poledouris | Thanks |
Production | Thierry Tanguy | Location Manager |
Sound | Michael Dittrick | Music Editor |
Editing | Jon Pehlke | Digital Intermediate Editor |
Crew | John Sleep | Special Effects Coordinator |
Art | Kristian Hall | Construction Foreman |
Crew | Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Art | Neville Conway | Production Illustrator |
Art | Shelly Shaw | Set Supervisor |
Art | David Perun | Property Master |
Crew | Kelly Fry | Craft Service |
Lighting | Jason Weir | Best Boy Electric |
Sound | Robert Fitzgerald | ADR Editor |
Camera | Ian R. C. Levine | Second Assistant "B" Camera |
Editing | Julius Friede | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Selena Arizanovic | Music Coordinator |
Costume & Make-Up | Brie Thorpe | Assistant Costume Designer |
Crew | Ed Anders | Stunts |
Camera | John Banovich | Camera Operator |
Editing | Paul Klassen | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Kandace Loewen | Key Hair Stylist |
Crew | Clif Kosterman | Security |
Costume & Make-Up | Devyn Griffith | Assistant Makeup Artist |
Camera | Jay Kohne | First Assistant Camera |
Art | Thomas Cobb | Title Designer |
Sound | Paul Ratajczak | Sound Supervisor |
Editing | Tirsa Hackshaw | Additional Editing |
Crew | Ken Decker | Generator Operator |
Camera | Grant Hamakawa | Grip |
Production | Sheryl Rhodes | Production Coordinator |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Directing | Kathy Houghton | Second Assistant Director |
Art | Cynthia Rose | Lead Set Dresser |
Sound | Karen Schell | Sound Assistant |
Costume & Make-Up | Katrina McCarthy | Costume Designer |
Writing | David J. Burke | Screenplay |
Crew | Mike Crestejo | Stunt Coordinator |
Camera | Peter McCaffrey | Camera Operator |
Camera | Neil Seale | Camera Operator |
Camera | Harvey LaRocque | Camera Operator |
Camera | Jack Rowand | Still Photographer |
Sound | Kelly Zombor | Boom Operator |
Sound | Paul Ratajczak | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul Menichini | Sound Effects Editor |
Production | Shannon Harron | Assistant Accountant |
Crew | Crystal Dalman | Stunt Double |
Crew | Brett Armstrong | Stunts |
Crew | Owen Walstrom | Stunts |