In de nabije toekomst zijn de poolkappen gesmolten en is bijna de hele wereld onder water gelopen. Met bouwvallige boten en geïmproviseerde drijvende steden proberen de mensen te overleven. De leider van een stel piraten, de Deacon valt één van die steden aan om een klein meisje te vangen, die een kaart naar het mythische 'Dry Land' op haar rug getatoeëerd schijnt te hebben.
Nee, helaas is Waterworld nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Kevin Costner | Producer |
Production | Lawrence Gordon | Producer |
Editing | Peter Boyle | Editor |
Sound | James Newton Howard | Original Music Composer |
Production | Jeffrey A. Mueller | Executive Producer |
Production | John Davis | Producer |
Production | Ilona Herzberg | Executive Producer |
Camera | Dean Semler | Director of Photography |
Production | Charles Gordon | Producer |
Production | Andrew Licht | Executive Producer |
Art | Dennis Gassner | Production Design |
Production | David Rubin | Casting |
Costume & Make-Up | John Bloomfield | Costume Design |
Art | Nancy Haigh | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Nick Scarano | Costume Supervisor |
Art | David F. Klassen | Art Direction |
Art | Peggy Casey | Art Department Coordinator |
Art | Natalie Richards | Set Designer |
Art | Marco Rubeo | Set Designer |
Art | Robert Greenfield | Leadman |
Visual Effects | Robin Griffin | Visual Effects Producer |
Crew | Chad Randall | Stunt Coordinator |
Camera | Mark O'Kane | Steadicam Operator |
Visual Effects | Michael J. McAlister | Visual Effects Supervisor |
Camera | Ben Glass | Still Photographer |
Art | Don Cinderella | Set Designer |
Art | Darrell L. Wight | Set Designer |
Art | Liloa Wong | Greensman |
Art | John Dexter | Set Designer |
Crew | Norman Howell | Stunt Coordinator |
Crew | R.A. Rondell | Stunt Coordinator |
Sound | Jay Wilkinson | Supervising Sound Editor |
Crew | Michael Schorr | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Kimberly Nelson LoCascio | Visual Effects Producer |
Art | John Villarino | Construction Coordinator |
Art | Fred Arbegast | Sculptor |
Crew | John Frazier | Special Effects Coordinator |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Art | Gary Diamond | Set Designer |
Sound | Richard King | Sound Effects Editor |
Crew | Martin Bresin | Special Effects Coordinator |
Art | Paul Sonski | Set Designer |
Costume & Make-Up | Anthony J. Lipin | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Laura Baker | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Brenna Charlebois | Set Costumer |
Lighting | Melton C. Maxwell | Gaffer |
Sound | Jim Weidman | Music Editor |
Sound | Jay B. Richardson | Music Editor |
Camera | Mark O'Kane | Camera Operator |
Camera | Ian Fox | Camera Operator |
Production | David Fulton | Associate Producer |
Production | Gene Levy | Line Producer |
Sound | Lee Scott | Music Editor |
Directing | Kevin Reynolds | Director |
Art | Steve Burg | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | David LeRoy Anderson | Makeup Artist |
Production | Jakki Fink | Casting Associate |
Lighting | Levon Besnelian | Rigging Grip |
Crew | Doreen A. Dixon | Post Production Supervisor |
Camera | Kurt E. Soderling | Aerial Camera |
Camera | Pete Romano | Underwater Camera |
Crew | David Aaron | Armorer |
Crew | Wendy Rogers | CG Supervisor |
Crew | Shannon Rawls | Security |
Camera | Bruce Byall | Grip |
Crew | Daniel Turk | Carpenter |
Art | John French | Standby Painter |
Crew | Kieran Woo | Production Controller |
Crew | Louis Dinson | Transportation Co-Captain |
Crew | Terry Ahue | Stunts |
Directing | Alan B. Curtiss | First Assistant Director |
Editing | Dale E. Grahn | Color Timer |
Camera | William 'Bear' Paul | Key Grip |
Crew | Michael Denering | Scenic Artist |
Directing | Ana Maria Quintana | Script Supervisor |
Lighting | Tony Hibbard | Best Boy Electric |
Art | Stefan Dechant | Production Illustrator |
Costume & Make-Up | Chrisi Karvonides-Dushenko | Assistant Costume Designer |
Art | Richard F. Anderson | Set Dresser |
Production | Krystyna Demkowicz | Executive In Charge Of Production |
Costume & Make-Up | Janis Clark | Hairstylist |
Crew | Chris Haynes | Driver |
Crew | Richie Gaona | Utility Stunts |
Production | Ginger Peterson | Location Manager |
Sound | Bill Meadows | Sound Recordist |
Crew | Danny Rowe | Stand In |
Crew | Alan Barnett | Digital Effects Supervisor |
Lighting | Scott Kidner | Lighting Technician |
Lighting | Ric Delgado | Electrician |
Lighting | Rick A. Benedetto | Rigging Gaffer |
Camera | Richard Merryman | Additional Photography |
Crew | Chad Rivetti | Loader |
Sound | Keith A. Wester | Sound Mixer |
Sound | Jeff Atmajian | Orchestrator |
Production | Stephen Traxler | Production Supervisor |
Visual Effects | Ralph Kerr | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Karin Joy | Visual Effects Coordinator |
Production | Dina Farnell | Production Coordinator |
Visual Effects | Doug Ikeler | 3D Artist |
Crew | Bud S. Smith | Creative Consultant |
Sound | Timothy P. Salmon | Boom Operator |
Sound | David Burk | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Richard Bain | Visual Effects |
Sound | Lou Angelo | Sound Editor |
Visual Effects | Jason Dowdeswell | Digital Compositors |
Sound | Steve Kohler | Sound |
Crew | Sandra McNeil | Studio Teachers |
Production | John J. Smith | Production Manager |
Sound | Michael C. Mason | Music Score Producer |
Crew | Jimmy Nickerson | Stunts |
Writing | Peter Rader | Writer |
Writing | David Twohy | Writer |
Crew | Cheyenne Ellis | Stunts |
Directing | Robert Huberman | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Francisco X. Pérez | Makeup Supervisor |
Art | Paige Augustine | Lead Set Dresser |
Sound | Mark C. Grech | Utility Sound |
Sound | Susan Dudeck | ADR Editor |
Camera | Robert Beverlin | Assistant Camera |
Camera | Michael Guthrie | Best Boy Grip |
Art | Eric Ladd | Opening Title Sequence |
Crew | Larry Nicholas | Stunt Double |
Sound | Bill W. Benton | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Directing | David R. Ellis | Second Unit Director |
Crew | George Zamora | Special Effects Assistant |
Directing | David Hallinan | Second Second Assistant Director |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Visual Effects | Alex Frisch | VFX Artist |
Art | Wayne Fitzgerald | Title Designer |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Recordist |
Visual Effects | Mark Vargo | VFX Director of Photography |
Sound | Lauren Palmer | Supervising ADR Editor |
Visual Effects | Jonny Winograd | Visual Effects Assistant Editor |
Editing | Carole Henderson Harrington | Assistant Editor |
Art | Scott M. Anderson | Assistant Property Master |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Sound | Mark Ulano | Additional Production Sound Mixer |
Crew | Stan Blackwell | Special Effects Technician |
Camera | Kirk Bloomberg | Second Assistant Camera |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Sound | Caitlin McKenna | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Kurt E. Soderling | Visual Effects Camera |
Camera | John W. Murphy | Dolly Grip |
Crew | Gary D'Amico | Pyrotechnician |
Production | Anne Johns | Extras Casting Coordinator |
Crew | Craig Hosking | Aerial Coordinator |
Editing | Jonathan Lucas | Associate Editor |
Production | Jack Holland | Production Assistant |
Crew | Cliff Fleming | Pilot |
Production | Chela Fiorini | Art Department Production Assistant |
Production | Tom Prince | Production Executive |
Visual Effects | Mary Leitz | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | John K. Stirber | Effects Supervisor |
Sound | Jeff Atmajian | Conductor |
Visual Effects | Carol Ashley | Compositing Supervisor |
Crew | Joseph Kelly Padovich | Generator Operator |
Crew | Lawrence Gordon | Presenter |
Lighting | Mike Gerzevitz | Underwater Gaffer |
Production | David M. Bernstein | Key Set Production Assistant |
Editing | Sandy Brundage | Negative Cutter |
Crew | Terri Cadiente | Stunts |
Crew | Patricia A. Walrod | Stunts |
Crew | Cris Thomas-Hice | Stunts |
Crew | Kira Tashjian | Stunts |
Crew | Lori Lynn Ross | Stunts |
Crew | Nancy Emerson | Stunts |
Crew | Jani D. Davis | Stunts |
Crew | Christy Cotton | Stunts |
Crew | Tammy Brady Conrad | Stunts |
Production | Kenneth Chamitoff | Extras Casting |
Camera | Louis Niemeyer | First Assistant Camera |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Crew | Jeff Imada | Stunts |
Crew | Gene LeBell | Stunts |
Crew | Ronnie Rondell Jr. | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Richard M. Ellis | Stunts |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Crew | Bob Brown | Stunts |
Crew | Lance Gilbert | Stunts |
Crew | Gary McLarty | Stunts |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Steve M. Davison | Stunts |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Crew | Buddy Joe Hooker | Stunts |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunts |
Crew | Billy D. Lucas | Stunts |
Crew | Tony Epper | Stunts |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Al Goto | Stunts |
Crew | Tommy J. Huff | Stunts |
Editing | Gladys Vega | First Assistant Editor |